Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Идиотчетата ||-пореден епизод

Препоръчан отговор

"Усмивката ви е искрена, когато се усмихнете, без да има никой наоколо."

Анди Руни

spacer.png

:D

Добър ден :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 10,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Започна 5780-та година за исраелтяните!!! Шана това   у метука !!!! Реки от мед да потекат , здраве и благоденствие в домовете и като семките на нара да се наплодите. Нова година не е религи

Може и да е от Св. Дух.От неразбраното мърморене на поповете не става ясно дали духът влиза или излиза в кръстения. Пък и има случаи при които срещата с Него е с много интересни последици-поне за Дева

Публикувани изображения

добро утро Идиотчитата

:P

9661589E.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а така хубава думичка

:beer:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден

Пак си хапвам шоколад :D

По-добра храна за повдигане на духа няма, особено когато не се превръща в излишни килограми.

И кафенце пия...

Денят ми започна зле, дано да завърши добре.

Нещо за душата

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кой ти е любимия шоколад

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, haidukpikaso написа:

кой ти е любимия шоколад

Качествения млечен ми е любими, едно време обожавах нашия "Крава".

Често пъти вместо млечен ям черен, съдържащ какао над 70%, защото е по-полезен.

Идея за тези, които имат зли съседи :D

spacer.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Мойра написа:

Пак си хапвам шоколад :D

По-добра храна за повдигане на духа няма, особено когато не се превръща в излишни килограми.

Приповдигнато ти е , защото разбра, че Алгор става форумния рицар и поема на раменете си всички панделки на дамите във форума.

Питам се аз, кой ще защити дамите от него, когато реши да се обърне към тях с милите думи "пача" и "пачи" или пък култовото "гювендии", което се каза от дамата му за тук пишещите други такива ?

Иначе е интересно да видим докога ще издържи в тази си рицарска роля или ще си остане само  един пъргав селски петел,който   сутрин казва  "Добро утро" на всички ?

преди 3 часа, _nib_ написа:

1569866647_329825_1140180.jpg

ся, тия ми намирисва да са евреи:lol6:..това според световните разбирачи  конспиратори от раздел Политика

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, valkiria1 написа:

ся, тия ми намирисва да са евреи:lol6:

баш...

мъто съ види ут дълечи....:lol6:

ни пенсне требе,ни бюнокъл

1569946996_atkritka-21092019-005.jpg

1569946780_atkritka-28092019-009.jpg

1569946955_atkritka-28092019-010.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, _nib_ написа:

баш...

мъто съ види ут дълечи....:lol6:

ни пенсне требе,ни бюнокъл

както бе писал един български интелектуалец " всички учители по трудово обучение, след петата ракия се превръщат в учители по пеене"

...тогава къде е разликата ..май в пет ракии :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пийти с мярка....

да не ви гледа котютю с поглед питащ-,,що така бе Миме?"

1569867974_podborka-prikolnyx-kartinok-8

преди 1 минута, valkiria1 написа:

както бе писал един български интелектуалец " всички учители по трудово обучение, след петата ракия се превръщат в учители по пеене"

...тогава къде е разликата ..май в пет ракии :lol6:

извод-може разума да управлява материята....но ракията я променя

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, capnemo написа:

Е, може и нещо такова

:D

е баш тва не съм им пускала поради простата причина че ги нямах на плоча, не че ги слушам де

ама виж Уайтснейк се въртеше на грамофона всяка сутрин в 6 часа волумето на мах - стана за работа и им пусна музичка

мчи кат са гадни - тая над мене нарочно тупаше върху прането ми отделно ходеше с некви чукундури ...

:min01:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, _nib_ написа:

пийти с мярка....

да не ви гледа котютю с поглед питащ-,,що така бе Миме?"

1569867974_podborka-prikolnyx-kartinok-8

извод-може разума да управлява материята....но ракията я променя

виж сега, това е мое лично мнение. Дефинитивно , думата пияница звучи нелицеприятно. Точно така изглежда и човек, който се налива до безпаметност . Няма повод и причина , които да оправдават това нещо. Обаче една хубава вечеря с бутилка качествено  вино  и приятна компания си е релакс. Преди време един сомелиер  ни каза,че по поръчаното вино може да познае много неща  за човека или хората.Пиенето е също въпрос на вкус и разбиране за живота.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, valkiria1 написа:

виж сега, това е мое лично мнение. Дефинитивно , думата пияница звучи нелицеприятно. Точно така изглежда и човек, който се налива до безпаметност . Няма повод и причина , които да оправдават това нещо. Обаче една хубава вечеря с бутилка качествено  вино  и приятна компания си е релакс. Преди време един сомелиер  ни каза,че по поръчаното вино може да познае много неща  за човека или хората.Пиенето е също въпрос на вкус и разбиране за живота.

13490285.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, valkiria1 написа:

Обаче една хубава вечеря с бутилка качествено  вино  и приятна компания си е релакс.

И в двата случая говорим за законен наркотик - алкохол. Не съм съгласен, че пиенето до безпаметност няма повод или причина. Винаги има причина, а по-често и повод. Обаче малко ми прозвуча твоето като "аз съм умерен наркоман", а другите не са на моето ниво. Според мен сте "един дол дренки". Няма малко наркоман, както няма и малко бременна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

наздраве Идиотчитата кой ни мрази си знай

:cheers:

химнаааа

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване