Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

winl0k

Колко силен трябва да бъде един компютър за Flash игри?

Препоръчан отговор

Здравейте на всички!

Според вас компютър с следните спецификаци:

AMD A4-3300M 1,90GHz-2,50GHz, Dual Core

RAM: 1x4GB 1333MHz (3,47GB usable)

Video card: 1. AMD Radeon 6480G 512MB VRAM

2. AMD Radeon HD 7450M 1GB VRAM

e достъчно силен за да върви нормално една лека браузърна flash игра? Играта се казва Hero Zero, може да я видите от тук: https://bg1.herozerogame.com/#

Има ли нещо допълнително, което трябва да се изтегли освен flash player-а и най-новият драйвър на видео картите?

Без допълнителни отворени програми и прозорци на мен тази игра ми лагва. На някой случвало ли му се е такъв проблем?

Искам да кажа, че преди си я играех без проблем, играта не е получила тежък ъпдейт, с който да я направят за по-силни компютри. Този проблем го имам, от както смених от 7-ца на 8.1 Pro, което беше вчера и до днес се опитвам да оправя проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей !

Проблема с лага може да бъде и от интернет връзката ти като моментна скорост . Възможно е антивирусен софтуер , възможно е ъпдейт софтуер да товари връзката ,възможни са куп неща , но чисто  като машина тая игра би трябвало да ти върви без проблеми .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, PC doctor написа:

Здравей !

Проблема с лага може да бъде и от интернет връзката ти като моментна скорост . Възможно е антивирусен софтуер , възможно е ъпдейт софтуер да товари връзката ,възможни са куп неща , но чисто  като машина тая игра би трябвало да ти върви без проблеми .

За жалост не е така. Интърнета ми не зарежда бавно, тоест не е супер бавен, говоря, че имам лаг дори, когато мърдам мишката в играта, което е много дразнещо. Не ъпдейтвам нищо в момента, когато я пускам винаги съм изключил всичко, но и това не помага. Сега имам още по-задълбочен проблем. Флаш плеъра, когато се опитва да си влеза в акаунта на играта, пиша си имейла и паролата, и там в полетата не ми излиза това, което пиша, някъкви идеи защо е така?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вместо да пишеш нови безсмислени теми, вземи си оправи системата и драйверите, както съм ти казал! Пускаш тема, не отговаряш на въпросите и не правиш това, което ти се казва, след нея пускаш друга - какъв е смисъла?!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Raze написа:

Вместо да пишеш нови безсмислени теми, вземи си оправи системата и драйверите, както съм ти казал! Пускаш тема, не отговаряш на въпросите и не правиш това, което ти се казва, след нея пускаш друга - какъв е смисъла?!?

Всичко, което ми каза го направих, никой не пишеше в другата тема. Имам инсталирани драйвърите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напротив, пише ти се в другата тема, но няма как да стане на момента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Замисли се логически!

Една и съща система, една и съща игра, различна ОС -> Колко силен трябва да бъде един компютър за Flash игри? -> зависи за коя ОС или как е настроена тя.

Спра ли всичко ненужно на 8.1?

Ъпдейтна ли го до последно?

Сложи ли правилните драйвери за всичко - чипсет, видео, звук ...

Пробва ли с наистина всички познати браузъри, с 32/64 bit?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, plamen_petrov_80 написа:

Замисли се логически!

Една и съща система, една и съща игра, различна ОС -> Колко силен трябва да бъде един компютър за Flash игри? -> зависи за коя ОС или как е настроена тя.

Спра ли всичко ненужно на 8.1?

Ъпдейтна ли го до последно?

Сложи ли правилните драйвери за всичко - чипсет, видео, звук ...

Пробва ли с наистина всички познати браузъри, с 32/64 bit?

Браузърите ги пробвах всичките, нямаше ефект, но ъпдейтите на Windows-а не ми показваше, че имам такива, пуснах да търси за ъпдейти, компютъра седя много време показвайки, че търси, но нищо не ми излиза, имам проблеми с инсталирването на NET Framework-а. Пускам го да се изтегля, и то показва, че изтегля файловете, но седи така половин час, спрях инсталацията и то ми показва, че има грешка, нямам интънет, а това не е така, проверих го пак докато хем се теглеха файловете, пуснах и виждам, че имам нет. Спрял съм всичко ненужно на 8.1, но без ефект.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, PC doctor написа:

Проблема с лага може да бъде и от интернет връзката ти като моментна скорост .

Едва ли - такъв тип игра обикновено веднъж се сваля и работи както е заредена в браузъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проста и ясна диагноза :

Система на която никой от тук освен автора не знае какво работи , какво спира , какво пуска, дали си е направил проверка на харда дали е читав , как е разбрал скоростта на интернета , каква ОС като модификация на тази 8-ца е напраскал, и въпроси, и въпроси ,и въпроси .....до безобразие които трябва да се зададат , а това е пълна безсмислица .

Лечение :

Автора вика в къщи човек наясно с нещата или носи компютъра в сервиз . Тук мисля аз че няма човек който да може да реши проблема с някакво писане , без достъп до тази машина , а няма по-добър от физическия такъв .

Поздрави на всички писали по темата и към автора също .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно ти е омазана системата. От къде я изтегли? Ако не е от официалния сайт на microsoft, няма гаранция, че всичко ще работи както трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, killchain написа:

Едва ли - такъв тип игра обикновено веднъж се сваля и работи както е заредена в браузъра.

Ами едва ли , но вероятността при проблемен нет да има този проблем си е 90% . Случки такива бол.Тя хубаво заредена играта в браузъра , а браузър със проблемен нет ? Просто при липса на повече информация всички просто изказваме предположения и теоритизираме

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си беше направил имидж на старата безпроблемна 7-ца, сега можеше много бързо да провери теорията, но ... друго си е да се действа без план.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В тази игра се разбира дали ти лагва от нета, ако цъкнеш на някой от табовете в играта и ти зарежда бавно, друг начин да ти лагва от нета няма. Говоря, че на мен ми лагва това, което посоча с мишката, тоест когато посоча примерно моят герой, до пишката пише "твоя герой", и аз си размръдвам мишката и това следва мишката, както е попринцип, но не го прави бързом, ами бавно, затова исках да ви покажа някъде клип понеже не може да се разбере само от думи. До Windows-a, който съм "напраскал" е 8.1 Pro 64 bit, Windows-а е от замунда, както беше и старият, тоест пиратска версия, но е оригинален и имам активатор за него, който идва с ISO-о файла.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те в замунда само оригинални ОС с активатри се предлагат от МС, дам. 

Щом проблема е в Windows 8.1 макар да не знам защо сте го инсталирал, инстлирайте Windwos 7 64bit каквото трябваше да сторите още вчера и проблема ще се реши. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, AAUUXX написа:

Те в замунда само оригинални ОС с активатри се предлагат от МС, дам. 

Щом проблема е в Windows 8.1 макар да не знам защо сте го инсталирал, инстлирайте Windwos 7 64bit каквото трябваше да сторите още вчера и проблема ще се реши. 

Идеята беше уж да съм с по-нов Windows...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди това може да се опита и с друг браузър, например Opera. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows 8.1 не те съветвам да теглиш от торенти, има си официален и безплатен начин:

https://www.microsoft.com/bg-bg/software-download/windows8ISO

Най-сигурно е, щом всичко ти е работело с windows 7, да си ползваш него. Не винаги стар хардуер, особено лаптопи, са съвместими достатъчно или работят нормално с нови версии на windows.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Raze написа:

Windows 8.1 не те съветвам да теглиш от торенти, има си официален и безплатен начин:

https://www.microsoft.com/bg-bg/software-download/windows8ISO

Най-сигурно е, щом всичко ти е работело с windows 7, да си ползваш него. Не винаги стар хардуер, особено лаптопи, са съвместими достатъчно или работят нормално с нови версии на windows.

И аз това викам на баща ми, той ми вика направо 10-ка да слагам.

Обаче няма Pro и постояно ще ми излиза да го активирам. Този активатор, който имам е за само този Win, с който съм в момента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, winl0k написа:

И аз това викам на баща ми, той ми вика направо 10-ка да слагам.

Имате цялото време на света, зеленчуковия магазин работи, не знам какво ви спира! Вместо толкова много теми, до сега щяхте да сте пробвали всяка ОС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows може да се ползва спокойно и без да се активира. А и подобни теми са забранени във форума, ако си чел правилата, щеше да знаеш. Възможно е с windows 10 нещата да са по-добре, понеже се развива и поддържа най-много, за разлика от останалите версии. А и не се знае какъв точно ти е проблема, както вече ти казахме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Raze написа:

Windows може да се ползва спокойно и без да се активира. А и подобни теми са забранени във форума, ако си чел правилата, щеше да знаеш. Възможно е с windows 10 нещата да са по-добре, понеже се развива и поддържа най-много, за разлика от останалите версии. А и не се знае какъв точно ти е проблема, както вече ти казахме.

Проблема е ясен - ЗКУ.

Решението обаче още бяга по тъч линията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, winl0k написа:

До Windows-a, който съм "напраскал" е 8.1 Pro 64 bit, Windows-а е от замунда, както беше и старият, тоест пиратска версия, но е оригинален и имам активатор за него, който идва с ISO-о файла.

По принцип не е желателно от торенти да теглиш уиндоуса,след като без проблеми се сваля от майкрософт,и торентите не са проблем,ако след това провериш хеша на сваленото исо и разбереш дали съответства на оригиналното,ето с това можеш да правиш тази проверка:https://www.techspot.com/downloads/7030-windows-office-genuine-iso-verifier.html   И забрави за тези активатори,повечето(може и всички)имат вируси....................аз ще ти кажа на лични как да активираш безопасно уиндоуса!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Проблемът е в неговия телевизор. Браузърът е кросплатформен по отношение на ОС-ма. Играта е написана кадърно.

Кеф ти флаш

spacer.png

кеф ти HTML5.

spacer.png

Долу в десния ъгъл има тригер. И както се вижда от моите снимки тук не мирише капка oт Windows.

Редактирано от Profruit (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Profruit написа:

Проблемът е в неговия телевизор. Браузърът е кросплатформен по отношение на ОС-ма. Играта е написана кадърно.

Кеф ти флаш

spacer.png

кеф ти HTML5.

spacer.png

Долу в десния ъгъл има тригер. И както се вижда от моите снимки тук не мирише капка oт Windows.

С коя ОС си?

преди 9 минути, Profruit написа:

Кеф ти флаш

spacer.png

кеф ти HTML5.

spacer.png

С коя ОС си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...