Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

barbuncela

За какво си мислите в момента, четири месеца до сезона на морските приключения

Препоръчан отговор

току-що, Maleficient написа:

Едното не изключва другото, моля, моля...

Така е. Ама аз се отдадох на винцока тъс зима и станАх 104 кила. Дасаева у свинята.

Ама на лето ша влизам у форма. Сега е сезона на освинването.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, skalata_73 написа:

104 кила.

Резултат с изображение за „лаорел и харди gif“"

:) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, skalata_73 написа:

Така е. Ама аз се отдадох на винцока тъс зима и станАх 104 кила. Дасаева у свинята.

Ама на лето ша влизам у форма. Сега е сезона на освинването.

Хубу-, че не си нисичък като Буци ;)

И пак може да не се отпуснеш съвсем до лятото, да си правиш някакви упражнения, освен секс.

Наздраве с ром-че :) и чоклат

Най ми хареса от уредите едно като шейна, къде се плъзгаш с една седалка...следващия път ще си покача тежестта на него...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Maleficient написа:

Хубу-, че не си нисичък като Буци ;)

И пак може да не се отпуснеш съвсем до лятото, да си правиш някакви упражнения, освен секс.

Не знам кой тос Буци, ама не мисля съм нисичък Бех един осемдесе и 4-5. Е, сега мое съм са посмалил малко, че то човек кат одъртява са смалява, ама още фащам окото.

За на лятос не ми е проблем да сваля килца. Кат свърши туй пусто вино-па то почти не остана, кат избият и останалите свине в БГ-то и минем на тревица ща стане раутата.

(Тревица да не се счита за тая Нидерландската, че само тя ви е в главата)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Maleficient написа:

упражнения, освен секс.

При някои не е заради спорта ... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ДИоNД написа:

При някои не е заради спорта ... :) 

То и туй омръзва ве бате. Човек са насища. Аз не съм прайл чак от събота вечер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, skalata_73 написа:

кат избият и останалите свине в БГ-то

Резултат с изображение за „глиган gif“"

:) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, skalata_73 написа:

Не знам кой тос Буци, ама не мисля съм нисичък Бех един осемдесе и 4-5. Е, сега мое съм са посмалил малко, че то човек кат одъртява са смалява, ама още фащам окото.

За на лятос не ми е проблем да сваля килца. Кат свърши туй пусто вино-па то почти не остана, кат избият и останалите свине в БГ-то и минем на тревица ща стане раутата.

(Тревица да не се счита за тая Нидерландската, че само тя ви е в главата)

Буци е Пернишкия Стивън Хокинг и Айнщайн в едно!

Беше се похвалил, че скромните 170 см, даже Джуджи, му казвахме по едно време

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, skalata_73 написа:

Човек са насища.

След втория път е при меня ... ;) Навремето бе ... ай ...

Къ не довършваш мецана ил кукон, то тъй ... ще те превиква на поправителен ... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Уиш... написа:

когато седмицата ти започне с правелния филм 

Кака Салма визуално съфпада ногу добре с Баба Фрида... Само на веждаци и мустаци не го докарва... Ма то това е по-скоро ф двора на гримьортката...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да допълня, че Салма е много добра актриса и в други нейни превъплъщения ❤️

буквално! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, skalata_73 написа:

То и туй омръзва ве бате. Човек са насища. Аз не съм прайл чак от събота вечер.

А вчера сутрин нали уж беше бе серсемин, барабар с кроусана на легло .....мммм... а сега , хвана ли се :P  :D

Ай наздрави, явно малко пиеш, и паметта ти изневерява ...

П.С И не не съм на кола, на куба либре съм :cheers: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Куба либре само с Хавана Клъб и лайм

Никфи лемони никфи никфи капитани

Оле

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 14 минути, Sinbad_ написа:

А вчера сутрин нали уж беше бе серсемин, барабар с кроусана на легло .....мммм... а сега , хвана ли се :P  :D

Виж сега. Ти си начетен човек, отличник. 

Аз съм нетолкова начетен и неотличник.

И ми е малко трудно да ти се обяснявам каква е приликата, или разликата между събота късна вечер и неделя сутрин, ама ако се понашънеш сам ше се сетиш.

Инак добре, че са пропи и ти, че с тая кола малко ме притесни да не ти се разядът червата.

Ай наздраве.

пп. Тос дебелия само туй чакаше някой да покаже чашка и дофтаса. Как са надушвате ей-й-й-й. Като циганета-лепило.

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, darkterminal написа:

Куба либре само с Хавана Клъб и лайм

Никфи лемони никфи никфи капитани

Оле

Куба либре с лайм, капитан Морган спайсед , бучка лед и кока кола пък  .. хавани мавани да си гледат работата казвам аз...

П.С А нали знаеш всъщност че оригиналната куба либре е с бял ром :))) А на тази с тъмен и викат ром кола на някои места ....Капитана като златен ром, по може да претендира за куба либре ...

А и да, имаше и хавана , точно над бутилките с  капитана.. чудех се да взема ли, но избрах провереното ....

преди 8 минути, skalata_73 написа:

Виж сега. Ти си начетен човек, отличник. 

Аз съм нетолкова начетен и неотличник.

И ми е малко трудно да ти се обяснявам каква е приликата, или разликата между събота късна вечер и неделя сутрин, ама ако се понашънеш сам ше се сетиш.

Инак добре, че са пропи и ти, че с тая кола малко ме притесни да не ти се разядът червата.

Ай наздраве.

Упс, вярно, сега разбрах, ти броиш започване от съботa вечер, до свършване неделя сутрин ... ясну.. но проблем :shy11: 
А наздраве , и не се вкисвай, аз се досетих още преди ти да го напишеш  ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Sinbad_ написа:

А наздраве , и не се вкисвай, аз се досетих още преди ти да го напишеш  ;) 

Казах ти, че съм обидчив и досега хлипах, че не ми вярват у форума. Аз дори като лъжа искам да ми вярват, па кво остава кат не лъжа.

Лабилна психика имам ве, бързо са засягам :crying10:

Ай да ва оставям аз, че на въртележка ви се играйка, па на мен ми се завива свят от туй нещо и по-добре да си поопъна дъртите кокали.

Има време и утре е ден. Ща ва почета, ша ва бъзикам, ша ва лъжа. Туй мий раптата на мене. Само искам да ми вярвате.

Анадънму?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, skalata_73 написа:

Казах ти, че съм обидчив и досега хлипах, че не ми вярват у форума. Аз дори като лъжа искам да ми вярват, па кво остава кат не лъжа.

Лабилна психика имам ве, бързо са засягам :crying10:

Ай да ва оставям аз, че на въртележка ви се играйка, па на мен ми се завива свят от туй нещо и по-добре да си поопъна дъртите кокали.

Има време и утре е ден. Ща ва почета, ша ва бъзикам, ша ва лъжа. Туй мий раптата на мене. Само искам да ми вярвате.

Анадънму?

Тц... не разбрах :D 

Кажи че ти тежат топките и корема, по ще ти повярвам ..така де, човещинка си е .... трябва да се постараеш като ивича, ама явно кукон не е като Лин .... мхм... лабаво ти дава 

П.С И айде чао ти тогава....лабилния   :P 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много вкусни мюсли бисквитки с бананче ( без да искам щях да напиша "с ром") си закупих, сега ги пробвах и са супер-мезе за ...чаят Детокс!

IMG_20200127_203202.jpg

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, горният пост си спомних нещо и искам

да ви попитам има ли още бисквити Бруней в България. Бяха ми едни от любимите.

преди 17 минути, Maleficient написа:

Много вкусни мюсли бисквитки с бананче ( без да искам щях да напиша "с ром") си закупих, сега ги пробвах и са супер-мезе за ...чаят Детокс!

Няма никакъв банан или ванилия. Това е аромати. Другото, което е има емулгатор и много захар.

Бяло пшенично брашно, растително нехидрогенирано масло (палмово и кокосово), овесени ядки 14%, захар, сушен бананов чипс 3.3%, стафиди 2.5%, глюкозо фруктозен сироп, натурален корнфлейкс 1%, (царевичен грис, захар, ечемичен малцов екстракт, сол), емулгатор (естери на моно и диацетилна винена киселина с моно и диглицериди на мастни киселини), набухватели (натриев бикарбонат, амониев бикарбонат), сол, ароматизант банан, ароматизант ванилия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко тъжно...

Мисля да си ги доям.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аве някой мое ли да сметне КПД на мозъкъ при тес данни?

Цитат

Необходимостта от енергия и еволюцията: Мозъкът има изключително голям разход на кислород и хранителни вещества. Той може да използва до 20 процента от общия енергиен разход на тялото – повече от всеки друг орган – макар че той е само 2 процента от общото тегло на тялото

не питам за мойто капеде вей
ас си го знам чей 0,0000000001%

https://bg.wikipedia.org/wiki/Мит_за_десетте_процента_от_мозъка

пп
аве дали не написах много голямо число?
:(

Редактирано от дръндю (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложно е, но може да пробваш нещо с числата на Фибоначи

https://www.google.com/amp/s/lifestyle.bg/ideas/fibonachi-kodat-na-vselenata.html%3famp=true

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...