Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

barbuncela

За какво си мислите в момента - четири месеца до сезона на морските приключения

Препоръчан отговор

преди 5 часа, emmi написа:

АмаКаквоСтавафтаяДържаваВе!?!?!?

Как кво - съсипаха я! :hush:

преди 5 часа, Богатир написа:

И кучатата обичат череши..

А после кво акат? :)

преди 35 минути, darkterminal написа:

Hände hoch...

Велико!!! :goahead:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Уиш... написа:

за упашката ,нали.. с две ръце и спицялто да го снимаш за Уишито:biggrin: 

...

На кадрото да го фана моооо...

преди 6 минути, Уиш... написа:

...

това въргозунаци откъде муй етимологията че всеки път ме разсънва :Д

...

Ем, чи ади де... Аз откога чакам да попиташ... Това е... Една такава дума... Много едно време (както се изразяваше Тинтарела) имаше едно предаване по телевизия 7 дни (ако не се лъжа), със закачливото име "Ако Кембълът въпросва"... Там Кембълът (земля ему пухом), се появяваше около обед за десетина минути, и крещеше - "Ако Кембълът въпросва, ще спечелим всички - много просто"... След това, вадеше някаква щура дума и хората му се обаждаха, да тълкуват какво е нейното значение, а той ръсеше лафове и така, докато някой нарече истинното значение... И така... Един ден, той изкара думата въргозуняк и в продължение на няколко предавания, никой не можа да даде внятно обяснение за същността и... А след това... Кембълът почина... И така си и остана думата - неразтълкуваната... Но! Един ден, в пространството между ушите ми звънна, че думицата добре описва дауфюните и почнах я лепя около тех... Защото думата е хубава и е грехота да остане неизползвана... Пък макар и невярно... И те така те...

преди 25 минути, Уиш... написа:

...

да ти кажа ,не съм много сигурна че ще и и обърне внимание

Добре де... Ти ше кажеш, на какво най-много обръща внимание (ама без да лъжеш ей) и ние ше му го подарим...

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Уиш... написа:

това въргозунаци откъде муй етимологията че всеки път ме разсънва :Д

Човек , които има въгарец отзад , немирник . Такъв , който не може да си намери място . За него фразата " стой мирен" не съществува .  По всяка вероятност жаргон от Врачанско .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, acnekt написа:

Какъв патос, каква ода.

ДУ Ку

Ще ползвам клише дано да разбереш: Във всяко стадо си има мършата.

Явно не си обърнал внимание, че съм от Сливен. Навремето се водеше "Столицата на циганите в България".

Всичко с превъзпитанието им като етнос при соца бе ОК. Дойде Демокрацията и дойдоха някакви техни права.

Сега не може да ги съветваш както едно време. Трябва друг подход както към турско говорещите, а така и към ромите.

Манталитета на циганите е, че трябва да им обръщаш внимание. Изпуснеш ли ги от поглед правят вид поразия. Трябва да си доста интелигентен за да ги управляваш или вид цербер, за да ги контролираш. Немирници са и лесно екзалтират. Да, свръх чувствителни са, и за тях по-важно е емоцията.

Ако не може да ги респектираш, то ти се качват на главата. Ако си способен да им дадеш положителни емоции = превземаш ги. Умелото съчетание между респект + хубави емоции води до вид твой авторитет сред тях.

Трябва да подчертая и друго нещо: Главатарите им, или така наречения Патрон на Джинса, не е прост, и в повечето случаи е доста начетен човек.

Лъжа е, че не са трудолюбиви. Просто са по мудни. Обичат да се веселят и затова трябва да им спретваш по модерно му тим-билдиг с много музика, песни и танци. Може да са си всякакви, но обичат празниците. Имат невероятни физически умения. В миналото различните джинсове са водили номадски живот. Те обичат да не се обвързват с вид територия. Доста сред тях са занаятчии и определено по ги бива в ръчната работа. Въпреки това сред тях се раждат даровити личности и бих ползвал клишето "Природни таланти".

За въпросната "каста", или по-точно фракция, която е с вид надменност, и други схващания за живота, не ми се говори.

Кратко: И сред негрите и сред циганите и сред ромите има расисти. Техния расизъм е по-голям от белия. Няма да философствам защо има расизъм и на кому е сгоден същия.

В повечето случаи расизма сред белите може да се тушира, но сред негрите, циганите, ромите е трудно. Трябва да подчертая, че и в България, и в Европа, има изградена методика (извлечена от англичаните, ползвана спрямо футболните агитки) която не позволява определени агитатори да предизвикват вид размирици.

Спирам до тук.

Ще завърша отново с едно клише: Рибата се вмирисва от към главата.

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

100 реда размисли

Брей,рано-рано кви са тия трактати бе Дед? :D 

На Малиша Честит Рожден Ден (със леко закъснение)-жива и здрава,другото сама ще го постигнеш :) 

• Харесване 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

той деди си тормози мозгь от сутринта още :giggle1:или го загрява за по-нататък през деня

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добро утро и чести празник на всички малки, големи и още по-големи :) 

Кафенце ? :newspaper: 

• Харесване 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Trichocephalus написа:

Добро утро и чести празник на всички малки, големи и още по-големи :) 

пием

п.п. снимката кефи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, emmi написа:

пием

п.п. снимката кефи

a твоята е с умната физиономия ? 

мдам

като деца явно и двамата сме имали прозрения за бъдещето - ти ще си умна, аз- пияница :lock:  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Kieli написа:

той деди си тормози мозгь от сутринта още :giggle1:или го загрява за по-нататък през деня

:hit:

Недей обижда старейшината ве :D 

Добро утро на теб и останалите 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Trichocephalus написа:

a твоята е с умната физиономия ? 

мдам

като деца явно и двамата сме имали прозрения за бъдещето - ти ще си умна, аз- пияница :lock:  

а, не

тази е с невинната ми физиономия

от малка съм знаела как да се правя че не аз съм забъркала всичките бели защото не може това миличко дете да е беладжийче

• Харесване 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Kieli написа:

той па се разобидил :lol6:

Дай му час-два 

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Васкo написа:

Дай му час-два 

или ден-два че е дърт :lol6:

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Kieli написа:

или ден-два че е дърт :lol6:

Намери къде да го ритнеш и ти,глей ся като завалят ферманите...абе Киели,друга работа нямаше ли си

• Еха 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Критка потра и зелута па трепананците... Олита попра ку идлукатка и нагита... Ко.. Три... Ко...

Завинаги!

• Еха 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, darkterminal написа:

Критка потра и зелута па трепананците... Олита попра ку идлукатка и нагита... Ко.. Три... Ко...

Завинаги!

Не е хубаво често да отскачаш до Мексико Дарки,тоа мескалин глей какво прави... :D 

• Ха-ха 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, Trichocephalus написа:

...

spacer.png

От 16.30ч вчера наблюдавам консумация вкъщи. Поредната детска мечта с помощта на Вселената е факт. Съдомиялната ми е 7 пъти по-мощна от пералната. Това важи и за пречиствателя за структурирана вода. Хладилникът ми е зелен. Харча много реактивна енергия. Инвестиция само от 11$.

В момента пия второ кафе. Правя ти компания и се чеша, що за чеп ми цака косинус фи на 1/2. В два раза больше реактивная!

spacer.png

След малко отивам в тоалетната. В ход е нов проект. Махам централното осветление и заменям с алуминиеви профили. В oчакване съм на адресируеми светодиоди и микрокoнтролер за тях плюс поръчково захранване +5V / 150W . На един вебинар по психология кураторът запозна с фундаменталната роля на мозъка и как да отключим определени центрове на креативността. Престоят там е време, което може да се дублира с презареждане.

С автора на този канал съм в специални отношения. Използвам клипа му, за да придобиеш представа за WC-то на бъдещето. Гледай първите 3 минути.

PIR сенсор ще чекира влезлия, след което подава сигнал към контролера, а той на свой ред към диодите. Вадиш телефонче, избираш мантра и се зареждаш!

Победата! Да живее!

• Харесване 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Profruit написа:

Kолко време ти отне да го конфигурираш всичко това? (И Фру,нямам лоши помисли просто ми е интересно)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Васкo написа:

...

Хардуерно над ден. Модулите са голи платки и да ги ръгам в таблото направо е неприемливо за мен. Импровизацията отне това време. Софтуерно отнема 10мин. С радост бих споделил кое как, защото съм нарекал постигнатото openHAB за българи.

Знам, че ми нямаш зъб. Ти си класен мъж.

• Харесване 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, Васкo написа:

Не е хубаво често да отскачаш до Мексико Дарки,тоа мескалин глей какво прави... :D 

Не съм ходил от 29 Февруари... А ми е домъчняло...

Между другото, с това там е много строго - дори и с тревата! Полицаите много обичат да ловят туристи тръгнали да се снабдяват! Ловят ги и ги съдят с особено настървение... За това там, само тихо и кротко, по многолюдни места и на светло!

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добро утро!:newspaper:

преди 28 минути, Profruit написа:

PIR сенсор ще чекира влезлия, след което подава сигнал към контролера, а той на свой ред към диодите. Вадиш телефонче, избираш мантра и се зареждаш!

Победата! Да живее!

С интересни задачки си запълваш времето.

преди 3 минути, darkterminal написа:

Между другото, с това там е много строго - дори и с тревата! Полицаите много обичат да ловят туристи тръгнали да се снабдяват! Ловят ги и ги съдят с особено настървение... За това там, само тихо и кротко, по многолюдни места и на светло!

Интересно, явно доста са се променили нещата, тъкмо гледам сериала "Наркос" Мексико.

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

еха, подпалих фитиля на тая плоска земя
ас казах ли ви, че хапчетата требе да се пият редовно
:shy11:

ас се наспах, за вас не знам

добро утро, лудницата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Profruit написа:

С радост бих споделил кое как, защото съм нарекал постигнатото openHAB за българи.

Знам, че ми нямаш зъб. Ти си класен мъж.

Давай,само уточни в коя тема ще го постнеш-понеже тука не му е мястото май :) 

Също така поздравления за Jetty сървъра,изпълнението радва окото 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...