Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

barbuncela

За какво си мислите в момента - четири месеца до сезона на морските приключения

Препоръчан отговор

Гост

еха, ся ако кажеш  кви хапчета  да пия шсъм ток и жица
нема да се възхищавам, щото това е зло

преди 10 минути, Maleficient написа:

което е по-скоро "изблик" срещу нахалството на очевидно несъобразителни потребители, да продължават и да извъртат, как и колко й се възхищават и блабла.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, дръндю написа:

еха, ся ако кажеш  кви хапчета  да пия шсъм ток и жица
нема да се възхищавам, щото това е зло

някакви за амнезия или направо отиди да ти направят лоботомия, за да забравиш как се пуска комп и как се пише по форуми.

и ако има ДеНахалитет

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Апропо - мисля да приключвате с разговорите по темата .

Два дена ви оставих да се показвате колко сте непогрешими , мисля че ви стигат на всичките ?

Сега , докато си пиех кафето - отворих малко назад и леко се погнусих ! Особено от някои постове .
Тъй че след малко се заемам с някои дейности .

Бъдете здрави .

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Харесване 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 18 минути, Trichocephalus написа:

При хората, които са зли, има копнеж за поддържане на привидна нравствена чистота и те са много загрижени за нея. Свързана е с остра чувствителност за социалните норми и какво може хората да си помислят за тях. Те се стараят да изглеждат добри.

много яко
ти да видиш, тоя бил ногу умин

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

лук нямаше ли да белиш ве?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 9 минути, Kieli написа:

лук нямаше ли да белиш ве?

стига с тоя лук ве
нъл напрайх леща яхния сабалян
а като ходих за банички, видех в съседния магазин неква сланинка за 12 кинта килото
ногу пари ми се видеха и си зех само 200гр...тъй де, за пощянка, дън ми са надуе пишката

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Trichocephalus написа:

Апропо - мисля да приключвате с разговорите по темата .

Два дена ви оставих да се показвате колко сте непогрешими , мисля че ви стигат на всичките ?

Мерси, пълен съм

Full GIF by memecandy

Обаче темата няма да се смени отсамосебеси :diving:

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мерси, пълен съм
200.gif
Обаче темата няма да се смени отсамосебеси :diving:

Към момента , обаче в новата ще се продължи същата нишка на разговор и най-вече тон ( особено след включването на един женски образ , отмъстителен по своята природа и неуспяващ да се включи в нормален човешки разговор ) , тъй че - наздраве
ead96a20862baa3c3d5cb5203e198797.jpg

Но - както се казва : някои неща просто не могат да се обяснят, както казал оня, дето жена му го заварила със смъкнат панталон зад кравата…

• Харесване 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, Trichocephalus написа:

Към момента , обаче в новата ще се продължи същата нишка на разговор и най-вече тон ( особено след включването на един женски образ , отмъстителен по своята природа и неуспяващ да се включи в нормален човешки разговор ) , тъй че - наздраве

На мен ми стана драго, когато тя намеси манджите на Емата. Накара ме да се замисля защо избра точно това да коментира.

Подозирам любов.

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
....

Знаеш ли - за мен съществената отлика между човека и животното – е моралът, а той е и най-голямата ни слабост.
Казано без претенции, човекът е животно, надарено с вътрешно сетиво да отсява доброто от злото не само през личния си интерес. Това означава, че аз и ти би трябвало да имаме съзнание за съобщностно живеене и да развиваме вродената си способност да изпитваме любов, уважение, състрадание, съчувствие, милост, разкаяние, прошка.
Разбираш ли ?
“Който не може да живее общностно или не се нуждае от нищо поради способността си да задоволява сам потребностите си, не е част от държавата, така че е или животно, или Бог”, казваше Аристотел едно време , когато имаше много богове по земята :cheers:

• Харесване 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, bornofash написа:

На мен ми стана драго, когато тя намеси манджите на Емата. Накара ме да се замисля защо избра точно това да коментира.

Подозирам любов.

Пак се мазниш някой да те нахрани BoI.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Темистокъл, хванал един кокал, фраснал Перикъл и той се разцирикал" - беше любимата фраза, на една даскалица по история :biggrin:

• Харесване 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Trichocephalus написа:

ead96a20862baa3c3d5cb5203e198797.jpg

Но - както се казва : някои неща просто не могат да се обяснят, както казал оня, дето жена му го заварила със смъкнат панталон зад кравата…

Наздраве!

Много ме радва като плеснеш за "фон" някой учебник и то по анестезиология :) има послание кадъра, дам!

Иначе, съм навита ...да се смени темата. И без това остават още малко страници до края на тази, нооо ще следва продължение, и то ще е запомнящо се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Trichocephalus написа:

когато имаше много богове по земята

И сега сме много, но какво от това? ;)

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лампичката светееше Шушааа-на. А теб те нямаашеее :lighter:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

намерих си кино от вселената на Марвел
който го е гледал, да мръдне десното ушо и да сподели
Luke Cage Season 1 / Люк Кейдж Сезон 1 (2016)
и е два сезона...кеф
имъдъбъ, седем и кусур

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата ще се смени като отпадне “извънредното положение “ .
Дотогава ще влизаме с маски и тук . Закрито обществено място е , не ли ?

Дето викахме през социализъма, напълно доброволно и по препоръка на народната милиция

И сега сме много, но какво от това?

Ксенофан от Колофон, един от първите критици на антропоморфизма в старогръцката митология, казва,  че, ако воловете имаха богове, боговете им щяха да бъдат волове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пуууууууу, най-сетне (след 1000-до страници!) разбрахте, че никви приключения няма да има и вече темата поумня!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забелязах, че откакто ябълковата джаджа, на доктора, започна да спинка вечер, настроението му, рязко се подобри и поведението му стана почти, като нормален спамер :super:

Гледай, какви неща предизвиква, една нагризана ябълка със здравословен сън :wub:

• Харесване 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, JKirilov написа:

Пуууууууу, най-сетне (след 1000-до страници!) разбрахте, че никви приключения няма да има и вече темата поумня!

ако ги беше чел 'сичките деветстентрийсеипет, щеше да си разбрал, че всеки ден е едно приключение, и ние като профи хедонисти му се наслаждаваме :)

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Забелязах, че откакто ябълковата джаджа, на доктора, започна да спинка вечер, настроението му, рязко се подобри и поведението му стана почти, като нормален спамер :super:
Гледай, какви неща предизвиква, една нагризана ябълка със здравословен сън :wub:

Е, искаше да кажеш : изглежда нормален, или поне не е показвал признаци на параноя , не ли

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Trichocephalus написа:

Е, искаше да кажеш : изглежда нормален, или поне не е показвал признаци на параноя , не ли emoji38.png

Е, чак толкова, не мога да лъжа :wub:

• Харесване 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ако ги беше чел 'сичките деветстентрийсеипет, щеше да си разбрал, че всеки ден е едно приключение, и ние като профи хедонисти му се наслаждаваме

Както беше казал един : “Аз не се боря с порока - наслаждавам му се “

Е, чак толкова, не мога да лъжа :wub:

“Аз винаги лъжа“, гласи един от прословутите парадокси, приписван на Евбулид Милетски. Говори ли тогава истината, когато твърди, че винаги лъже? Или ако лъже и в това изказване, значи все пак казва една истина?

• Харесване 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Trichocephalus написа:

Както беше казал един : “Аз не се боря с порока - наслаждавам му се “ emoji16.pngemoji2958.png

само да не е някой Калигула, че той няма много добра репутация ;)

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Trichocephalus написа:

“Аз винаги лъжа“, гласи един от прословутите парадокси, приписван на Евбулид Милетски. Говори ли тогава истината, когато твърди, че винаги лъже? Или ако лъже и в това изказване, значи все пак казва една истина?

Разтълкуването на този парадокс, не е по силите, на непиеща алкохол, като мен :wub:

• Харесване 1
  • Грижа 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...