Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за машинното гласуване

Гост

Препоръчан отговор

https://www.facebook.com/vdimchev/posts/10226500532801500

Цитат

Комунистите и чалгата са на власт.
Харесва ли ви?
Демократично ли ви е?
Ще си припомните какво беше и къде бяхме, само че тази път ще трябва да започнем отначало и да се надяваме този път да е по-добре.
Или всички от емигранти да станем космонавти.
Лично на мен не ми харесва, но ще замълча, защото в подобни времена това е златно.
Ще се оправим, кагато ЦИК си намери всички открити секции, дано върнат и машините/бюлетините.
Дотогава гледайте Земята и демокрацията в илюминатора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С 0.5% проблеми с машините за гласуване България поставила световен рекорд

Специален поздрав за Миро и Стажатнтката, след като ореваха света, че 40 машини са се развалили. Ама какво да се прави, такива са опорките в ПИК, това папагалстват. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, N1K17Y написа:

Специаленпо-здрав за Миро и Стажатнтката ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, N1K17Y написа:

С 0.5% проблеми с машините за гласуване България поставила световен рекорд

Специален поздрав за Миро и Стажатнтката, след като ореваха света, че 40 машини са се развалили. Ама какво да се прави, такива са опорките в ПИК, това папагалстват. 

Кой е говорел за "развалени машини" ? Тепърва ще видим колко "пипнати" РАБОТЕЩИ машини е имало :)

А може и д ане разберем....

И си оправи линка че сочи към Борисов.  :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, miro20 написа:

Кой е говорел за "развалени машини" ? Тепърва ще видим колко "пипнати" РАБОТЕЩИ машини е имало :)

А може и да не разберем....

И какво очакваш да видим? Послание от хакера ли?

Българският йероглиф, който описва цялата 2020 г. -        или       Надраскаха ”Локо София” върху Мемориала на мира в Хирошима - БГ Футбол -  Втора лига - Gong.bg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, jhoro написа:

И какво очакваш да видим?

От теб нищо.

Не мисля да ти обръщам внимание, ама верно ли се мислиш за много остроумен  като пльокаш  по някаква простотия ?

Прекалено зачести с пригласянето и тъпизмите след всеки пост. :getout:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, miro20 написа:

От теб нищо.

Не от мен - за машините беше въпроса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, jhoro написа:

Не от мен - за машините беше въпроса.

Е да, ама виждам твоя умнотия. Да бе от машината.. или от климатика.. пак по добре... :getout:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 часа, miro20 написа:

Е да, ама виждам твоя умнотия. Да бе от машината.. или от климатика.. пак по добре... :getout:

то че ти нямаш умен пост нямаш но ето ти какво мислят българите за машиния вот

https://fakti.bg/bulgaria/597086-galap-povecheto-grajdani-smatat-izborite-ot-11-uli-za-po-chestni-podkrepat-mashinnoto-glasuvane

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, ninov написа:

то че ти нямаш умен пост нямаш но ето ти какво мислят българите за машиния вот

https://fakti.bg/bulgaria/597086-galap-povecheto-grajdani-smatat-izborite-ot-11-uli-za-po-chestni-podkrepat-mashinnoto-glasuvane

Да си ме чул някъде да съм против машинното гласуване ?

Да те улесня докато трескаво ровиш постовете ми - Аз съм ЗА машинното гласуване но съм против забраната на всички останали видове гласувания.

Именно това ни отличава от цяла Европа и сАЩ . И ни вкарва в графата на Венецуела, Бутан, Индия.

Все още оставам със съмнения доколко и дали не са манипулирани някои от машините където имаше проблеми.

Някой има ли си понятие кой ги обслужва/л/   и как ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, miro20 написа:

Да си ме чул някъде да съм против машинното гласуване ?

Да те улесня докато трескаво ровиш постовете ми - Аз съм ЗА машинното гласуване но съм против забраната на всички останали видове гласувания.

Именно това ни отличава от цяла Европа и сАЩ . И ни вкарва в графата на Венецуела, Бутан, Индия.

Все още оставам със съмнения доколко и дали не са манипулирани някои от машините където имаше проблеми.

Някой има ли си понятие кой ги обслужва/л/   и как ?

И ти не знаеш - кога си „за“ и кога - „против“!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, jhoro написа:

И ти не знаеш - кога си „за“ и кога - „против“!

Кое от израза :

"Аз съм ЗА машинното гласуване но съм против забраната на всички останали видове гласувания. "

.. не разбра ? ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, miro20 написа:

Кое от израза  .. не разбра ? ?

А ти - още ли не знаеш, че „българина“ не може да избира свободно? Защото свободния избор, е преди всичко ОТГОВОРНОСТ!

Когато му натиснеш „главата в копанята“ - яде и вика „Ма то било фкусно!“

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, jhoro написа:

А ти - още ли не знаеш, че „българина“ не може да избира свободно? Защото свободния избор, е преди всичко ОТГОВОРНОСТ!

Когато му натиснеш „главата в копанята“ - яде и вика „Ма то било фкусно!“

Не бе, питам.. кому бе нужно да забраняват всички други видове гласувания, и да оставят само машинното ?

Защо никой, включително и чалгарите , мутрите и ДеееБъ... не се пребориха за други видове гласувания, а ги забраниха ?

Като да вметна отново - разходите за печатане на бюлетини бяха запазени че и увеличени заради увеличения брой секции, заради изискването ако откаже машина да се замени с бюлетини.

Реално имаме едни изхарчени милиони за бюлетини които в 99% от случаите не влязоха никога в употреба, но бяха длъжни да ги резервират.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има една категория хора - вечно недоволни! Наш @miro20 е от тях!

Ама що тъй, пък що не инак ..

Ако нямаше изобщо хартиени бюлетини, а имаше по една резервна машина във всяка секция - пак щеше да има кусур! Че много скъпо!

„Банге кололаске право дром начай" - „За криво колело прав път няма"

11 часа стоях в една секция - съществени проблеми нямаше изобщо.
Освен дребните:

• картата не е вкарана докрай - можеше да има безконтактен четец;
  • тъчскрийна не е реагирал - хората не знаят, как да работят с машините;

Накрая протокола „излезе“ за секунди. Понеже секцията беше „наблюдавана“ - направи се подробно преброяване. По видове, по партии, по преференции ...
Всичко си излезе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, miro20 написа:

Защо бе нужно да се ЗАБРАНЯВА каквото и да е ???

Защото БЪЛГАРИНА от препоръки и пожелания не разбира!

Най-запомнящите се думи на Жорж Ганчев - Vbox7

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване