Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Каква да е съдбата на хората с увреждания?

Препоръчан отговор

току-що, Айнщайн написа:

да, Анка беше ясно, че ще се скрие, но и ония където много му знае устата и той се покри. 

и трите, дядо Попе и трите

Той може да и дава частни уроци по писане 🤔

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Точно така. И напълни всички други форуми в страната. Като ги гледам какви са другите форуми и колко са пълни ме е срам от себе си. А по темата за мен лично никога не е имало чужди и свои. За тов

ти нали не си мързелива и не те мързи да работиш а да заета си да четеш нов фолк и космополитън и да си измисляш нови заболявания

Права си,всички влизат в този форум да се разтоварят.Прочети дефиницията на думата “тормоз”,защото определено това не е тормоз! Единственото което можеш да направиш е да престанеш да пишеш неща за лич

Публикувани изображения

току-що, Гост. написа:

Той може да и дава частни уроци по писане 🤔

гаранция не е писане, а свирене в различни октави

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Айнщайн написа:

гаранция не е писане, а свирене в различни октави

Аз идея си нямам за какво говориш...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Гост. написа:

Аз идея си нямам за какво говориш...

по добре и да не знаеш

преди 5 минути, Айнщайн написа:

по добре и да не знаеш

смей се ама положението, хич не за радост, умря ни темата

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие приятелки на Анчето ли сте? Щом живеете в същия град.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, acnekt написа:

Вие приятелки на Анчето ли сте? Щом живеете в същия град.

Да. Разменяме си свещите

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Айнщайн написа:

Да. Разменяме си свещите

Ний турците имаме следната приказка.

Gülme komşuna, gelir başına.

Което ще рече да не се подиграваме на хората. Това със свещите още не мога да го асимилирам.

Както и да е. Мир вам.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, acnekt написа:

Ний турците имаме следната приказка.

Gülme komşuna, gelir başına.

Което ще рече да не се подиграваме на хората. Това със свещите още не мога да го асимилирам.

това не е подигравка, а истината. Evet

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Гост. написа:

И кво ?!

Кво ли? Ами ще продължа да й дърпам опашката по темите и те така :)

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, drakula975 написа:

Много шарено стана в тая тема...

Някой негър да се отчете?

Вярно бе негрите бяха с големи пешки... Дано само да задоволи форумната мрънкаща принцеса защото чувам че бая дебели свещи е трошила :)

• Ядосано 1
  • Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я дори и мръщялки няма вече от АБПФК Кити-Анне, яко се е покрила ама яко се е покрила :)

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новите потребителки развалиха темата. Само се подиграваха на Anne, без да опитат да ѝ помогнат с нищо. Виждам, че и на мен са се подигравали тук, докато ме няма.

Бъркам ги и не знам кой на кого профил е, но сега всичките са ми еднакви - скучни, отегчени жени, които искат да се ядат с някого.

• Харесване 1
  • Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Myanmar написа:

Новите потребителки развалиха темата. Само се подиграваха на Anne, без да опитат да ѝ помогнат с нищо. Виждам, че и на мен са се подигравали тук, докато ме няма.

Бъркам ги и не знам кой на кого профил е, но сега всичките са ми еднакви - скучни, отегчени жени, които искат да се ядат с някого.

Даже искаха да те сватосат за АБПФК Кити-Анне а и ЛИС не публикува нашата принцеса

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Myanmar написа:

Ще имаш много здраве от скучните жени, ти като ни дъвчеше, така ли ревахме като теб

преди 7 минути, petie1 написа:

Даже искаха да те сватосат за АБПФК Кити-Анне а и ЛИС не публикува нашата принцеса

ти пък първа клюкарка, прочел го е още снощи, ама понеже др. теми спят за това ме дъвче мене. Няма кой да нарежда друг

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Айнщайн написа:

ти пък първа клюкарка, прочел го е още снощи, ама понеже др. теми спят за това ме дъвче мене. Няма кой да нарежда друг

Или малката Бирна те харесва и за това те дъвче :) А някакво инфо за принцесата няма ли?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

Или малката Бирна те харесва и за това те дъвче :) А някакво инфо за принцесата няма ли“

нищо не се чува за принцесата, но чух че към Берковица пътува голяма доставка от свещи, та сам се сети

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Айнщайн написа:

нищо не се чува за принцесата, но чух че към Берковица пътува голяма доставка от свещи, та сам се сети

Ами да си призная малко съм притеснен да не е ковидясала :( Може да я дърпам за опашката ама все пак ми е жал за нея :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Айнщайн написа:

Заради вас вече не искам да виждам свещи.

Вече и да паля свещ не мога.

• Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, petie1 написа:

Ами да си призная малко съм притеснен да не е ковидясала :( Може да я дърпам за опашката ама все пак ми е жал за нея :)

на мен отдавна не ми е жал за нея, дано си намери някой да я оправи и тогава ще видиш теми от сорта-ах нацисти, обичам ви, ох какви сте ми прекрасни всички, живота е прекрасен

• Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Айнщайн написа:

на мен отдавна не ми е жал за нея, дано си намери някой да я оправи и тогава ще видиш теми от сорта-ах нацисти, обичам ви, ох какви сте ми прекрасни всички, живота е прекрасен

Дано си намери макар че се съмнявам с това нейно нацистко поведение към нас хората с увреждания

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, petie1 написа:

Дано си намери макар че се съмнявам с това нейно нацистко поведение към нас хората с увреждания

да, ама не е само към хората с увреждания. Жив свидетел съм колко мъже от съжаление или от друго и предлагаха приятелство. Тя ги наричаше всякакви, неморални, пропаднали и т.н., просто мисли, че ония е влюбен в нея, а това никога не е било истина

• Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Айнщайн написа:

да, ама не е само към хората с увреждания. Жив свидетел съм колко мъже от съжаление или от друго и предлагаха приятелство. Тя ги наричаше всякакви, неморални, пропаднали и т.н., просто мисли, че ония е влюбен в нея, а това никога не е било истина

Леле това ако е истина така няма да си намери *бач за жалост :(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, petie1 написа:

Леле това ако е истина така няма да си намери *бач за жалост :(

Ами има си хора за всичко.Да си наеме някои, малко ли обяви гледа, цяла нощ. За около 100-на лева и ще и се реши проблема

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Айнщайн написа:

Ами има си хора за всичко.Да си наеме някои, малко ли обяви гледа, цяла нощ. За около 100-на лева и ще и се реши проблема

Ами Хайдукпикасо й го предложи тоя вариант но както винаги отказа...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • barbuncela заключи тази тема
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване