Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Каква да е съдбата на хората с увреждания?

Препоръчан отговор

току-що, petie1 написа:

Да даже отговорих... А все пак си Айнщайн и формулите ти би трябвало да работят

е, сега видя. Поне до нея никога не бъркам

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Права си,всички влизат в този форум да се разтоварят.Прочети дефиницията на думата “тормоз”,защото определено това не е тормоз! Единственото което можеш да направиш е да престанеш да пишеш неща за лич

Остана само да каже банковата си сметка и ПИН.  Всичко друго си го каза.

ти нали не си мързелива и не те мързи да работиш а да заета си да четеш нов фолк и космополитън и да си измисляш нови заболявания

Публикувани изображения

преди 1 минута, Айнщайн написа:

е, сега видя. Поне до нея никога не бъркам

Бог не играе на зарове викаш

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

ами така изглежда, тая да не ми е "сродната душа", че ще се убия, ако е така

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бях болна почти месец. Освен това ми беше кофти в новата стая - забравихме да вземем маса, а съм свикнала до леглото да имам маса, където да държа 2 броя дистанционни, настолен часовник, бутилка "Кока - Кола" и място за чаша. Е, днес най - сетне си намерих едно страхотно ретро нощно шкафче, мъничко е, но става.

ЛИС щях да пиша, но не намерих въпрос, а без въпрос няма как да си формулирам отговора, какво точно да отговарям без въпрос в "Обесването на Васил Левски"?  А и от тия кашлици и храчки мислите не можех да си събера. Споко, не съм ковидясала, грип беше. Почти цял месец домашен арест ми се отрази зле. А за сестра ми просто повече не ми се говори. Не искам и да се сещам за нея.

Айнщайн пак ви лъже - не съм проклинала никого от Берковица, камо ли цяло семейство.

А филма за Ада Лъвгейс не беше от детското "Да Винчи", а от документалния филм, излъчван вечер, когато дават документалните филми за по - големи. Анимационни образователни филмчета не гледам.

Чакам да ми се зададе адекватен въпрос за ЛИС. Сто пъти търсих и въпрос нямаше. Без въпрос не мога да напиша отговор. А аз въпрос не мога да измисля.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Anne написа:

Бях болна почти месец. Освен това ми беше кофти в новата стая - забравихме да вземем маса, а съм свикнала до леглото да имам маса, където да държа 2 броя дистанционни, настолен часовник, бутилка "Кока - Кола" и място за чаша. Е, днес най - сетне си намерих едно страхотно ретро нощно шкафче, мъничко е, но става.

ЛИС щях да пиша, но не намерих въпрос, а без въпрос няма как да си формулирам отговора, какво точно да отговарям без въпрос в "Обесването на Васил Левски"?  А и от тия кашлици и храчки мислите не можех да си събера. Споко, не съм ковидясала, грип беше. Почти цял месец домашен арест ми се отрази зле. А за сестра ми просто повече не ми се говори. Не искам и да се сещам за нея.

Айнщайн пак ви лъже - не съм проклинала никого от Берковица, камо ли цяло семейство.

А филма за Ада Лъвгейс не беше от детското "Да Винчи", а от документалния филм, излъчван вечер, когато дават документалните филми за по - големи. Анимационни образователни филмчета не гледам.

Чакам да ми се зададе адекватен въпрос за ЛИС. Сто пъти търсих и въпрос нямаше. Без въпрос не мога да напиша отговор. А аз въпрос не мога да измисля.

добре дошла, душице и спри да лъжеш

преди 7 минути, petie1 написа:

чакам си извинението, мда

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Anne написа:

Значи толкова си и разбрала филма за Ада Лъвгейс, поне се надявам детското филмче да си разбрала :) А добре че не си ковидясала че иначе ми отиде резервния джокер :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

Значи толкова си и разбрала филма за Ада Лъвгейс, поне се надявам детското филмче да си разбрала :) А добре че не си ковидясала че иначе ми отиде резервния джокер :)

дължиш ми нещо ми се струва, слънце

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Айнщайн написа:

чакам си извинението, мда

Ами да сбърках и се извининявам

• Грижа 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, petie1 написа:

Ами да сбърках и се извининявам

прието и не спори с мен вече, безмислено е

преди 12 минути, Anne написа:

душко, ония ти зададе много адекватен въпрос, ти не го разбра ли? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

прието и не спори с мен вече, безмислено е

Е добре :) Добре няма да споря :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз си чакам въпроса за ЛИС.

Айнщайн, никого не лъжа, прочетох признанието ти, че не си от града. Ти си тази с лъжите.

Почвам да се чудя - ти да не си Дани?

И сто пъти повторих, че за сещаш се кого грам не ми пука и въобще не мисля, че ме харесва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

Е добре :) Добре няма да споря :)

да си знаеш,. Без коментар повече и Благодаря за... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Айнщайн написа:

да си знаеш,. Без коментар повече и Благодаря за... 

...рибките :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

...рибките :)

точно, знаеш си значи

точно, знаеш си значи

ясни са ти нещата, да не се наказваме

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи не искате да ви отговарям на ЛИС? Добре тогава.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

точно, знаеш си значи

Пътеводителя на галактическия стопаджия съм го чел доста

току-що, Anne написа:

Искаме ама ти трябва малката Бирма

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

четенето е хубаво нещо, продължавай така

преди 1 минута, Anne написа:

искаме, ама тия глупави мъже мислят, че няма да можеш, а аз мисля обратното

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Айнщайн написа:

четенето е хубаво нещо, продължавай така

Аа споко не съм спирал...

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, petie1 написа:

Искаме ама ти трябва малката Бирма

никаква Бирма-голяма или малка не и трябва. Тя си ги може просто

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Айнщайн написа:

никаква Бирма-голяма или малка не и трябва. Тя си ги може просто

Ами нали малката Бирма й зададе ЛИС та той да се оправя с въпроса й

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Bye-bye!Snow White Reaction GIF by Cheezburger

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, petie1 написа:

Ами нали малката Бирма й зададе ЛИС та той да се оправя с въпроса й

малката Бирма не е фактор вече,само някакъв които само мели, злобар който харесва Анка

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Айнщайн написа:

искаме, ама тия глупави мъже мислят, че няма да можеш, а аз мисля обратното

Задай въпрос тогава!

Аз търсих, и сто пъти не го намерих.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Anne написа:

Задай въпрос тогава!

Аз търсих, и сто пъти не го намерих.

въпроса е, че малката Бирма те харесва за това се заяжда с теб

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Грам не ти вярвам.

Задай ми въпрос за отговор на литературен въпрос. Да ви покажа колко мога. Пък после ще си говорим кой е срам за хората с увреждания.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • barbuncela заключи тази тема
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване