Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, знаете ли кой има права и може веднага да ми изтрие всички теми? Спешно е, моля ви!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 452
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Що не се отпишеш от форума и да приключиш с глупостите. И кажи кой те е тормозил теб или близките ти от този форум?

Сър това е форум. Това че един глух ,чул как един сляп ,видял как един куц  надбягал бързия влак е без значение. В интернет всеки може да пише каквото си поиска. А Анне си я познаваме. Щом не и харесв

Замисли се защо е така и с какво самата ти си допринесла за това. Ние живот си имаме и работа също но личните данни не си ги пльосваме където ни скимне наляво-надясно в интернет пространсвото...

преди 3 минути, Anne написа:

Здравейте, знаете ли кой има права и може веднага да ми изтрие всички теми? Спешно е, моля ви!

Няма ли да поискаш първо във форума Cosmopolitan.bg, където споделяш далеч по-интимни неща за себе си?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само Калин администратора. С право си да искаш изтриване, те не спряха да се подиграват с теб.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Myanmar написа:

Няма ли да поискаш първо във форума Cosmopolitan.bg, където споделяш далеч по-интимни неща за себе си?

Искам, но този форум е пуст, там отдавна никой не влиза, писах на двама администратори, но форумът е пуст, не знам админите влизат ли изобщо............. Не зависи от мен това, колкото и да го искам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако някой се е свързал със сестра ти, то това не е станало чрез калдата, а през твои контакти, които оставяш на други места. Сама си написа, че си оставила адреса си в чалга форума на Пайнер.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, haidukpikaso написа:

Само Калин администратора. С право си да искаш изтриване, те не спряха да се подиграват с теб.

Калин ми отказа да каже кояе тази тормозителка,  а сега се оказа, че е тормозила сестра ми и зет ми. Това не е нормално вече! Не знам какво да правя просто! Иде ми да се гръмна! Не разбирам лудата откъде се появи!

Ще му пиша, но едва ли ще иска да изтрие всички теми.

преди 1 минута, Myanmar написа:

Ако някой се е свързал със сестра ти, то това не е станало чрез калдата, а през твои контакти, които оставяш на други места. Сама си написа, че си оставила адреса си в чалга форума на Пайнер.

Беше в тема за автографи, никой не знаеше регистрацията ми в онзи форум (който отдавна го няма), аз само съм споменавала, че пиша там, но не и кой е никът ми. А темата за автографи беше много стара, от половин година преди събитията. Само луда би тръгнала да ми търси адреса в тема за автографи сред хиляди други адреси на съфорумци..............

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Anne написа:

Калин ми отказа да каже кояе тази тормозителка,  а сега се оказа, че е тормозила сестра ми и зет ми. Това не е нормално вече! Не знам какво да правя просто! Иде ми да се гръмна! Не разбирам лудата откъде се появи!

Ще му пиша, но едва ли ще иска да изтрие всички теми.

дай му линкове, за всички теми, една по една

той няма да ти ги търси

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, haidukpikaso написа:

дай му линкове, за всички теми, една по една

той няма да ти ги търси

Че това са адски много теми! Направо да изтрива всичките, казвам!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Anne написа:

Калин ми отказа да каже кояе тази тормозителка

Anne, аз съм изчел цялата тема на "тази потребителка", която наричаше и ненормална и луда, и не видях абсолютно никакъв тормоз. Ти си комуникираше с нея доброволно, смяхте се и прочие. Дефиницията за тормоз изисква да е осъществяван системно - седмици, месеци, години. Няма как да го е направила от вчера. Личните ви съобщения не знам.

Предупредих те и че "молбите" ти да ти издадат кой е човекът зад профила, къде живее и т.н. е нарушение на закона Общ регламент относно защита на личните данни.

Единственото, което виждам е, че клеветиш и обиждаш потребители, включително мен, и нямаш абсолютно никакви доказателства за обвиненията, които отправяш. В темата и специалист ти обясни, че троянският кон, който си имала, няма как да е получен така, както ти се иска от този или онзи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам откъде се появи тази "Айнщайн" и коя е, но не е в ред. Откъде - накъде ще тормози мен, сестра ми и зет ми и то за стари неща? Това нормален човек не би го направил. Писна ми! Все се намират луди да тормозят близките ми, а вие ги толерирате и ви е забавно!

Не случайно поискап да разбера коя е тази, за да мога да я докладвам за тормоз в мрежата където трябва!

Не ми стигат здравословните проблеми, а сега и това! ПИСНА МИ ОТ ЛУДИ, ПИСНА МИ!

преди 1 минута, Myanmar написа:

Anne, аз съм изчел цялата тема на "тази потребителка", която наричаше и ненормална и луда, и не видях абсолютно никакъв тормоз. Ти си комуникираше с нея доброволно, смяхте се и прочие. Дефиницията за тормоз изисква да е осъществяват системно - седмици, месеци, години. Няма как да го е направила от вчера. Личните ви съобщения не знам.

Предупредих те и че "молбите" ти да ти издадат кой е човекът зад профила, къде живее и т.н. е нарушение на закона Общ регламент относно защита на личните данни.

Единственото, което виждам е, че клеветиш и обиждаш потребители, включително мен, и нямаш абсолютно никакви доказателства за обвиненията, които отправяш. В темата и специалист ти обясни, че троянският кон, който си имала, няма как да е получен така, както ти се иска от този или онзи.

Тази потребителка е писала на лични на сестра ми и зет ми с цел тормоз! Това за теб нищо ли не значи? Някаква побъркана решила да ми съсие живота! Заради стари теми отпреди десетилетие! Сестра ми заплашва да покаже всичко на баща ми, а той ще ме пребие! Тя пък иска да ме вкара в лудницата!

Не знам как да се оправям с такива, просто не знам..................

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Откъде - накъде ще тормози мен, сестра ми и зет ми и то за стари неща?

Ти си тази, която обсъждаше живота си, в стремежа да обясниш, че си в тежко физическо и умствено положение. Търсеше помощ, която ти беше дадена, включително от мен. Имаш 20 теми, чиято цел е същата.

Това, че твой познат може да пише неговата позиция по случая не го прави нито престъпник, нито луд. Форумът е точно това - размяна на мнение и знания.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С последната тема си излях душата, защото  не знаете колко е тежко да си с увреждания, да си несамостоятелен и да се чудиш какво ще стане с теб............ Темата беше сериозна, социална, вие я обърнахте на лична,  не само това, появи се и една откачена.................

Явно тук не могат да се правят сериозни социални теми!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Anne написа:

Тази потребителка е писала на лични на сестра ми и зет ми с цел тормоз! Това за теб нищо ли не значи?

Пропусна да кажеш, че не им е писала в калдата.

Пропусна да кажеш и че вече съм ти отговорил за този проблем:

преди 33 минути, Myanmar написа:

Ако извън виртуалния ти свят се е случило нещо незаконно - обърни се към родителите си. Те ще знаят телефона 112 и ще защитят правата ти.

ПП: И гледай да имаш доказателства. Да не стане като случая с обвиненията базирани на фалшиво видео във VBox7. Защото това вече е тормоз от теб и клеветене на невинни хора.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да кажа на родителите ми, баща ми ще ме пребие и хич не лъжа!

Вече взе да ме свива стомаха и да ми става зле, пак ще ми се оплетат червата от стрес......................

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата беше сериозна, социална, вие я обърнахте на лична,

Нищо такова. Нещата, които сподели бяха предъвквани от теб в продължение на години. Нищо ново не научих, освен, че ще си имаш ново обзавеждане на стаята. Ти си тази, която го сподели, не съм те разпитвал аз или някой друг.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, Anne написа:

ТИ самата можеш - като станеш V.I.P. .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да кажа на родителите ми, баща ми ще ме пребие и хич не лъжа!

Твоите роднини знаят ли, че са тормозени? Питам, защото ти обичаш да отправяш неподкрепени с аргументи обвинения.

Те са възрастни хора като теб, и могат да решат как да постъпят, ако някой ги безпокои. Най-малкото могат да блокират досадника. Ти не подхващай лични вендети и не издирвай хората, които обвиняваш с лека ръка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто, ако някой от вас познава Калин, му пишете да трие всичките ми теми! Ама всичките! До една!

преди 3 минути, RudeBoy написа:

ТИ самата можеш - като станеш V.I.P. .

Това време ли отнема? Защото аз не разполагам с време!

преди 2 минути, Myanmar написа:

Твоите роднини знаят ли, че са тормозени? Питам, защото ти обичаш да отправяш неподкрепени с аргументи обвинения.

Те са възрастни хора като теб, и могат да решат как да постъпят, ако някой ги безпокои. Най-малкото могат да блокират досадника. Ти не подхващай лични вендети и не издирвай хората, които обвиняваш с лека ръка.

Сестра ми ми писа в фейса, бясна е, тормозили са нея и зет ми със съобщения. Отказва да ми каже кой ги е тормозил. Побеснях, сериозно!

И аз това и казах, но на нея и е прикипяло и иска да ме праща в лудница!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Anne написа:

Просто, ако някой от вас познава Калин, му пишете да трие всичките ми теми! Ама всичките! До една!

И Фейсбук ли да изтрият?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

админите трият пожеелание, но не си се аргументирала

има лични данни в постовете - поне на мен никой сайт не ми е отказвал - освен ако не си втълпяваш

а ако админите не отговарят, пиша на хоста

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента съм разстроена, ядосана, бясна............... не разбирам откъде се взе тази ненормалница, дето тормози близките ми...............

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз това и казах, но на нея и е прикипяло и иска да ме праща в лудница!

Ами, разбирам я донякъде.

Само не виждам какво общо имаш ти, че някой е решил да ти се присмива във Фейсбук за нещо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

админите трият пожеелание, но не си се аргументирала

има лични данни в постовете - поне на мен никой сайт не ми е отказвал - освен ако не си втълпяваш

а ако админите не отговарят, пиша на хоста

Нямам време за аргументи, поставен ми е краен срок до 8  часа!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Anne написа:

Че това са адски много теми! Направо да изтрива всичките, казвам!

А аз ти казвам че той не ти е длъжен да ти ги търси !!!

Темите ще се изтрият като се изтриеш ти

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване