Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Най-добрия и най-лошия съвет, който сте получавали

Препоръчан отговор

Може, пиши смело, ще ни повози после с автобуса. ;) 

По темата: най-добрия - мълчанието е злато, най-лошия - стреляй ве, веднъж се живее! :D 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

най-добрият съвет който са ми давали е да не те чета и да подминавам твои постове

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, VeeeSeLa написа:

най-лошия - стреляй ве, веднъж се живее! :D 

Ти ли мята от златните павета по парламента, признай си.

преди 14 минути, дръндю написа:

най-добрият съвет който са ми давали е да не те чета и да подминавам твои постове

Надценяваш ме. Този ти е дал лош съвет.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко философски до вметна, че няма "лош съвет", има лоша интерпретация. А за "добрите", пак е относително, за едни са добри, за други не толкова.

все пак любим добър ми е: Господ да те пази от приятелите ти, от враговете си сам ще се пазиш.

А лош/и: Ако не скочиш, никога няма да полетиш. Ако замълчиш, кой ще те разбере.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, Myanmar написа:

Ти ли мята от златните павета по парламента, признай си.

Ааа тук съм по-добрия съвет - мЪлча! ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аве ти друга работа нямаш ли си, освен да пълниш форума със спам.От това цял ден тракане на клавиатурата, така са ви омекнали китките на такива като теб, че утре да падне една бомба и да бутне всичко и да трябва да се построи на ново, ще има да живеем по зимлянките.Искам да върнат казармата и да бъда старшина на такива като теб.

П.С.  Трудните времена раждат силни хора.Силните хора раждат лесни времена.Лесните времена раждат слаби хора- Ченгиз Хан.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 час, franchesko написа:

утре да падне една бомба и да бутне всичко и да трябва да се построи на ново, ще има да живеем по зимлянките

haha.png

Титан на мисълта.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, VeeeSeLa написа:

ще ни повози после с автобуса. ;) 

Абе той хубаво ще ни повози, но на коя спирка ще слизаме...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, grizly написа:

Абе той хубаво ще ни повози, но на коя спирка ще слизаме...

От тоя автобус няма слизане. :D 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, VeeeSeLa написа:

От тоя автобус няма слизане. :D 

Влакче на ужасите с джакузи и открит бар на терасата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най добър: Не пипай нещо което работи

Най лош: Не пипай тук.....

Мианмар темите ти много слаба ракия бре не са кат на маскираната нацистка за 10 минути три страници

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, petie1 написа:

Мианмар темите ти много слаба ракия бре не са кат на маскираната нацистка за 10 минути три страници

Ми сигурно защото не участвам в тях haha.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Myanmar написа:

Ми сигурно защото не участвам в тях haha.png

Ми то никой няма в тях

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, petie1 написа:

Ми то никой няма в тях

Еми останали са скучни хора в калдата. Чакат някой да ги забавлява. Пък аз съм зает.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм свикнал да търся съвети. Обикновено решенията в живота ми ги взимам сам. Така или иначе аз съм най-добре запознат със ситуацията, последствията и желания резултат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, baitexpo написа:

Не съм свикнал да търся съвети. Обикновено решенията в живота ми ги взимам сам. Така или иначе аз съм най-добре запознат със ситуацията, последствията и желания резултат.

Значи най-добрият ти съвет е да не вземаме съвети от другите?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, baitexpo написа:

Да обаче, нямаш поглед от страни, който е много важен, както би имал някой страничен човек. Не случайно царете на времето са имали везири.Премиери президенти също имало имат съветници, пиари и т.н. Това не значи , че те не могат да взимат сами решения.Аз лично редовно се консултирам с моя везир.Дет са вика две глави мислят по-добре от една.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...
преди 7 минути, VeeeSeLa написа:

Ма е възкръснал, нали?! И неговите са Заповеди, не съвети. 

Развали те и тебе форума. Заповедите са на баща му пастира. Исус е изкупителното жертвено агне, което да поведе стадото.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Myanmar написа:

Развали те и тебе форума.

Актуализирам се ве! :lol6:

преди 7 минути, Myanmar написа:

Заповедите са на баща му пастира. Исус е изкупителното жертвено агне, което да поведе стадото.

Не съм запозната с пастирите, само с цър-вулите им. ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване