Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Стаята ми става черна в мухъл, магия или друго черно нещо ще е?

Препоръчан отговор

Съвсем нормален апартамент, завършено строителство през 1997, до сега не е имало проблеми, нови дограми, саниране и така, вече 14 години от както живея тук. От месеци обаче си тренирам психология, йога и медитация и др, вечерно на свещи. От няколко седмици обаче, ми се образува конденз на дограмата (която е на 7 години)  и постоянно тече. Слушам различни мнения че се образувало конденз, от топло на студено и подобни глупости, аз обаче не вярвам. До сега не е имало проблем, отварям си прозорците, има течение и така. Стените също почнаха горе покрай фугите да пропуска вода и потъмнявам, а вчера без видима причина, матрака беше мокър и мухляясъл, и самото легло, дъските под матрака. Спалната секция е на 6 години, нито има причина да е мокро, нито разлято или каквото да било, а там стената и ламината са сухи, покрай леглото. Вече за три месеца две енергоспестяващи крушки изгоряха и един контакт към конвектора гръмна, и това се случва само в моята стая, е какво да си мисля сега? Сериозен съм и моля без бъзици.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някъде има теч! Или в твоя апартамент или в съседите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казваш, че проветряваш...
Стаята каква е по основно разпределение? Да не би да е кухня и от съседите отгоре да просмуква влага/теч. 
Пробвал ли си да ползваш влагоабсорбатори или поне сол в пластмасова тавичка/цедка за влагоулавяне. После я сушиш и ползваш отново

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със сигурност не е магия, споко. Магията не оставя следи, камо ли да известява за съществуването си.

Споко.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо въпрос: Стаята северна ли е?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди няколко години имахме подобен проблем с кухня след ремонт, включващ смяна на дограма и поставяне на вътрешна и външна топлоизолация. Случайно, най-случайно попаднах на Super SHIELD. С един гюм от 3л минах всички стени на помещението няколко пъти и проблемът беше до там. Много силно се надявам да го приемете като споделен опит, а не реклама. Нямам нищо общо нито с производител, нито с търговец.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баш магия си е, а ако майсторите, дето са ви санирали блока са едни такива мургави, значи е от черната най- черната магия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Reckitjesok написа:

От месеци обаче си тренирам психология, йога и медитация и др, вечерно на свещи. 

Имаш вътрешномозъчна кондензация причиняваща налудничави идеи.
Няма оправяне, даже и ще става още по-лошо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване