Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За кого ще гласувате,ако има избори скоро

Препоръчан отговор

Ха....Тимаджийчето бе....Никито....Премиер....

,,Ей сега ще видите вие конь боб яде ли!"

....ако има ,,завера" де....

ако не апять на избори....

и все пак тиквуций безпределнопростий бе по-малкото зло от славуций чалгаруций....

барем зрелища ще има за поданниците в Чалгаристан....с новио Емператор...

сега наново приятелски кръгове ще се създават....

нови фирмени кръгове които да усвояват евросредствата....

алчни....гладни....безочливи...

800 дни не им стигнаха с царЧето.....

,,да на опраят"...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 12 минути, _nib_ написа:

800 дни не им стигнаха с царЧето.....

,,да на опраят"...

Нали не забравяш, че Боко също беше избран за депутат от листата на бай Цар? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, ivottoshev написа:

Нали не забравяш, че Боко също беше избран за депутат от листата на бай Цар? 

абсолютно.....

и дипломи има никито...западни...

предишните еничари са ги обучавали на изток....

сегашните на запад... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, _nib_ написа:

абсолютно.....

Беше забравил че и Боко Великолепний е бил при бай Цар? Радвам се че опресних паметта ти. Да очакваме ли и по него да плюеш, или за връзки с НДСВ ще се критикува само Василев?  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, dimy написа:

И ко стана, а? Оня ден се бъзикахме с Ники Василев , ама Славчо го предложи!

И в къде е промяната? Ми те пак са същите със същите мераци!!!

image.png.3f5f13a4a97d102d8867d58f2f797ff3.png

А добър ден!
Пак ходете да гласувате за Славун.

black_sheep_eating_grass-246252.gif&q=0&

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, N1K17Y написа:

Те вече са 200 000 надолу. ИТН са 50к нагоре. ДБ 20 нагоре

Само да допълня БСП със 125 000 гласа надолу което прави 26 процента - както и ГЕРБ. Тоест единствената системна партия задържаща гласовете си остана ДПС.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ivottoshev написа:

Беше забравил че и Боко Великолепний е бил при бай Цар? Радвам се че опресних паметта ти. Да очакваме ли и по него да плюеш, или за връзки с НДСВ ще се критикува само Василев?  

Бойко беше Гл. Секретар при височеството, а не депутат, после стана кмет, партия реши да прави чак по време на втория си мандат като кмет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, dimy написа:

И ко стана, а? Оня ден се бъзикахме с Ники Василев , ама Славчо го предложи!

И в къде е промяната? Ми те пак са същите със същите мераци!!!

image.png.3f5f13a4a97d102d8867d58f2f797ff3.png

Има все пак някаква промяна . Хората в правителството са образовани говорещи по няколко езика и като цяло млади. Това е стъпка напред все пак . Е Ники Василев си е издънка и според мен , както и Николай Радулов костовисткия кадър ама няма идеални неща.

Най вероятно това правителство да не мине според мен но ме радва как се подигра с мераците на тези които очакваха да делят министерства. 😀

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, miro20 написа:

Да някои и то май само чалгарите вдигат гласове. Споменах  каква е причината

И каква е причината,  на море ходят само герберите,  другите си седят вкъщи да гласуват. Наивно.  Хората се измориха от старите партии,  те за това гледат като посрани всичките, щото вече и твърдия електорат,  и лозунгите не помагат в ловенето на шарани.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Bubbles написа:

Бойко беше Гл. Секретар при височеството, а не депутат, после стана кмет, партия реши да прави чак по време на втория си мандат като кмет.

Бъркаш. Боко беше избран за депутат в 40-тото народно събрание от листата на НДСВ, но се отказа в последният момент от депутатстването за да си остане ченге. Даже предизвика огромна каша, защото се отказа след като срока в който можеше да направи това беше минал и в следствие на това парламента можеше да се наложи да стартира с 239 крадци вместо с 240. 

Естествено за кашата пак не намери вина у себе си, но учудващо за неговите възможности не обвини лошите комунисти, кривия космос или дядо Мраз, а каза че е сбъркал, защото се доверил на трима съветници-юристи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, lsmurf написа:

Само да допълня БСП със 125 000 гласа надолу което прави 26 процента - както и ГЕРБ. Тоест единствената системна партия задържаща гласовете си остана ДПС.

Най вероятно и те са надолу.  Запазват процентите, но за гласовете ще изчакаме.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, ivottoshev написа:

Бъркаш. Боко беше избран за депутат в 40-тото народно събрание от листата на НДСВ, но се отказа в последният момент от депутатстването за да си остане ченге. Даже предизвика огромна каша, защото се отказа след като срока в който можеше да направи това беше минал и в следствие на това парламента можеше да се наложи да стартира с 239 крадци вместо с 240. 

Естествено за кашата пак не намери вина у себе си, но учудващо за неговите възможности не обвини лошите комунисти, кривия космос или дядо Мраз, а каза че е сбъркал, защото се доверил на трима съветници-юристи.

Хмм този момент съм го пропуснал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, lsmurf написа:

БСП отдавна умират. Кой ги брои за нещо. Имаха шанс малко да се преобразят, ама нищо не направиха. Скоро ще се появят нови леви партии да ги изместят, и които могат да привличат и младите хора, не само 80 годишни баби. 

преди 29 минути, Bubbles написа:

Сигурно Царя ще е позволил на някакви си случайни и независими хора да станат Главен Секретар и кмет на София...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, ivottoshev написа:

от тиквуций безпределнопростий....

коя част не разбра?

или требе да пиша по-бавно?....

всички са маскари....да се налапат само...

коги немаш читави кандидатури....

избираш по-малкото зло

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 10.07.2021 г. в 18:43, Michigan111 написа:

Но ще си позволя и една прогноза, аз лично очаквам победа на ИТН на изборите, но още един мандат на служебния кабинет.  

Аз все още се придържам към прогнозата си от преди няколко дни.  

😀

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, N1K17Y написа:

БСП отдавна умират. Кой ги брои за нещо. Имаха шанс малко да се преобразят, ама нищо не направиха. Скоро ще се появят нови леви партии да ги изместят, и които могат да привличат и младите хора, не само 80 годишни баби. 

Мисля че преувеличаваш. Все още са трета политическа сила все пак . Пък и когато в една такава партия остане само твърдия електорат като цяло тя си държи процента още дълго време. Затова толкова се радвам че са изпуснали цели 26 процента от избирателите си в сравнение с миналите избори . Но и те и ГЕРБ няма скоростно да слязат от политическата сцена както направи  НДСВ например .

преди 7 минути, Michigan111 написа:

Аз все още се придържам към прогнозата си от преди няколко дни.  

😀

Ако не ни изненада ГЕРБ като направи безпринципен кабинет, който е твърде вероятен като гледам какъв вой нададоха "новите" партии като разбраха че няма да има пазарлъци си ИТН. 😀

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, lsmurf написа:

Мисля че преувеличаваш. Все още са трета политическа сила все пак . Пък и когато в една такава партия остане само твърдия електорат като цяло тя си държи процента още дълго време. Затова толкова се радвам че са изпуснали цели 26 процента от избирателите си в сравнение с миналите избори . Но и те и ГЕРБ няма скоростно да слязат от политическата сцена както направи  НДСВ например .

Ако не ни изненада ГЕРБ като направи безпринципен кабинет, който е твърде вероятен като гледам какъв вой нададоха "новите" партии като разбраха че няма да има пазарлъци си ИТН. 😀

Цитат

"Има такъв народ" печели избори сред най-младите гласоподаватели, сочат данни на Маркет линкс. За тях са гласували 41,5% от хората на възраст между 18 и 30-годишна възраст.

На второ място в тази възрастова група е "Демократична България" със 17,2%. а на трето - ГЕРБ с 12,8%.

На четвърто място сред най-младите гласоподаватели е ултранационалистическата "Възраждане" с 9,6%. На пето е ДПС с 8,4%, а на шесто - БСП с 4,8%.

Цитат

Най-възрастните гласоподаватели са предпочели БСП (31,4%), ГЕРБ (27,2), ДПС (11,8%), "Има такъв народ" (9,9%

Като казвам умират, буквално умират. Имат едни изкуфели баби, които се топят на всеки избори. Младите не правят нищо да ги привлекат. Преструваха се на опозиция, ама никой не им се връзва. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, lsmurf написа:

Има все пак някаква промяна . Хората в правителството са образовани говорещи по няколко езика и като цяло млади. Това е стъпка напред все пак . Е Ники Василев си е издънка и според мен , както и Николай Радулов костовисткия кадър ама няма идеални неща.

Най вероятно това правителство да не мине според мен но ме радва как се подигра с мераците на тези които очакваха да делят министерства. 😀

Чакай сега, че тя и шахматиската беше и млада и образована и донякъде и - симпатична... Само, че тук говориме не за младост и не за образование, нали?

Склонен съм донякъде да се замисля за лафа на Божков - дали партията на чалгаря е все още - негова партия? Ндааа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, N1K17Y написа:

Като казвам умират, буквално умират. Имат едни изкуфели баби, които се топят на всеки избори. Младите не правят нищо да ги привлекат. Преструваха се на опозиция, ама никой не им се връзва. 

Ами има такъв момент но все пак няма как за 3 месеца да са им измрели една четвърт от избирателите колкото и възрастни да са . 😀

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, lsmurf написа:

Ами има такъв момент но все пак няма как за 3 месеца да са им измрели една четвърт от избирателите колкото и възрастни да са . 😀

Дали умрели или им е писнало, тенденцията е ясна. И макар Баце да има теоретични сценарии да се върне на Бяла Джипка, БСП са неспасяеми. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване