Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Хората от коя зодия са ви най-неприятни?

Хората, от коя зодия са ви най-неприятни?  

15 гласували потребители

1. 1. Кои не харесвате изобщо?

• Овен
    • Телец
      0
    • Близнаци
    • Рак
    • Лъв
      0
    • Дева
    • Везни
    • Скорпион
    • Стрелец
      0
    • Козирог
      0
    • Водолей
    • Риби

Препоръчан отговор

• Отговори 52
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Хъхъл. Зодя Хъхъл. Твойта зодия. Но ти много удобно си я изключила от анкетата.

Ех тия Лъв и Стрелец много се хвалят сами бре. Добре, че сами се хвалят, че иначе няма кой.😁 Цъ цъ цъ как се пръкна таквоз😸 

ами аз го писах в темата "какво мислят мъжете за жените", ама не го намерих и останах с впечатлението че са го изстрили тъй де, мойта меца е близнак и като я прекъсна мъ праща да беля картоф

Публикувани изображения

има няколко

даже повечето

дева и близнаци най- много

защото много знаят а са пълни тъпанари

стрелец също някъде там

за жените става въпрос

водолей пак много уж знаят

риби са ме подвеждали много да върша глупости още от детството

родителите не бива да допускат децата си до други деца зодия риби

имам проблем с тази зодия раждана след 30ти март не знам коя е

с другите зодии нямам проблем

най- са ми приятни везните 

страхотни хедонисти

знаят как да си разпределят нещата

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Генадий 35 годишен написа:

имам проблем с тази зодия раждана след 30ти март не знам коя е

Зодията е Овен-Коч

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъпо е да се съди за хората по зодията им.Дядо ми беше Лъв , но няма нищо общо с характерните черти на тази зодия.Беше пълна противоположност.Иначе да речем Везни.До сега от тях добро не съм видял.И с тяхната тая постоянна несигурност и чудене, енергийни вампири.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Водолей и Стрелец - тези зодии са кармично обременени и са с наказателна кармична наследственост .

Общуване с тях е като стържене по ламаринен покрив за мен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Mediterranean написа:

Можете да кажете кое ви дразни в тях и защо не искате да сте приятели с тях.

Хъхъл. Зодя Хъхъл. Твойта зодия.

Но ти много удобно си я изключила от анкетата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, bornofash написа:

Хъхъл. Зодя Хъхъл. Твойта зодия.

Но ти много удобно си я изключила от анкетата.

Бъркаш ме с някого.😼

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 9.04.2021 г. в 0:55, Mediterranean написа:

Можете да кажете кое ви дразни в тях и защо не искате да сте приятели с тях.

Зодията не единственият критерий. Това, че даден човек се е родил под този знак, не значи 100 процента се очаква да е такъв само защото е едикаква си зодия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както казваше една колежка: Всички са ми неприятни, но някои са ми по-неприятни :D

та и аз съм малко така, вкл. дори повече с хора от моята зодия. Но , ако мога да дам малко по-умерено становище, ми е направило впечатление, че се разбирам с хора от моята троица-Въздушните. Също така различен вид комбинации спрямо елементите. Най не се разбирам с водните, а земните са ми скучни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Козирозите и Девите са най-отровните хора.  Хобито им е да намират кусурите на хората и да ги плюят зад гърба. Злобните им коментари за хората, било то в лицето или зад гърба им са способни да изкарат от нерви и най-хрисимия човек и той светкавично да им забие един юмрук в мутрата.

Изобщо изроди.

Девите, освен това, постоянно завиждат на другите за всичко. Никога не се радват за щастието и успеха на никого. Правят се на мили и добри, но в същността си са злобни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Mediterranean написа:

Козирозите и Девите са най-отровните хора.  Хобито им е е намират кусурите на хората и да ги плюят зад гърба. Злобните им коментари за хората, било то в лицето или зад гърба им са способни да изкарат от нерви и най-хрисимия човек и той светкавично да им забие един юмрук в мутрата.

Изобщо изроди.

Как стигна до това заключение? Аз съм Козирог-и до момента никой няма подобни оплаквания.

Цитат

Изобщо изроди.

И без друго форума взе да ми омръзва-искаш ли ти да си причината за наказанието ми заради това ти "изказване"?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Mediterranean написа:

Ами накажи се. Щом толкова съм те засегнала.👼

Ти па къде отиде-не си ме засегнало,споко :D 

Ma що имаш такива помисли и разсъждения?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Вaсил написа:

Ти па къде отиде-не си ме засегнал,споко :D 

Ma що имаш такива помисли и разсъждения?

Ми защото познавам такива изроде

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Mediterranean написа:

Ми защото познавам такива изроде

Е кво са ти направили тия ми ти "изроде" или само си ги познаваш ей така? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Mediterranean написа:

Това,което описах бе. Аз все оак не съм първа младост, имам достатъчно натрупани впечатления.

Да ти имам незавидната втора старост.Хората и криви винаги,Виж себе си,тогава плянкай за околните.

Или земи шублера и ходи мери корейската лицева симетрия...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Вaсил написа:

Да ти имам незавидната втора старост.Хората и криви винаги,Виж себе си,тогава плянкай за околните.

Или земи шублера и ходи мери корейската лицева симетрия...

Ето, виждаш ли че си злобен.

Аз си казвам мнението, той ме напада лично. Това е злоба.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 10.04.2021 г. в 10:48, Myanmar написа:

От всичките.

Овен: Той все бърза! Не стои на едно място и се изнервя за секунди.

Телец: Телците са страшно алчни. Въпреки че според тях това е по-скоро благоразумие и пестеливост.

Близнаци: Няма как да им затворите устите. Задължително имат "компетентно" мнение за всичко.

Рак: Ужасно недоверчиви са. Освен това се привързват до маниакалност.

Лъв: Много горделиви и искат да са центърът на Вселената. Все искат да водят, не приемат мнение, различно от тяхното.

Дева: Все мрънкат и критикуват, все нещо не е направено както трябва. Освен това не носят на майтап.

Везни: Те си живеят в собствено измерение, където идеализират всичко. Абсурдно наивни са.

Скорпион: Абсолютни злобарчета! С високо самочувствие, засягат се от всичко. Имат си свои възгледи и изобщо не им пука дали са обективни.

Стрелец: Стрелецът изобщо не знае какво е тактичност. С 3 думи може да ти нанесе 10 обиди.

Козирог: Твърде резервиран, твърде предубеден, студен, понякога направо жесток. Козирогът винаги следва личния си интерес.

Водолей: Готови са да изоставят любовта на живота си, семейството си, приятелите си и абсолютно всичко в името на своята свобода.

Риби: Фантазията им е толкова оплетена, че не знаят кое е истина, кое не. Често обещават повече, отколкото могат да изпълнят.

https://www.vesti.bg/lyubopitno/naj-nepriiatnite-cherti-na-zodiite-6080460

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, дръндю написа:

Овен: Той все бърза! Не стои на едно място и се изнервя за секунди.

Телец: Телците са страшно алчни. Въпреки че според тях това е по-скоро благоразумие и пестеливост.

Близнаци: Няма как да им затворите устите. Задължително имат "компетентно" мнение за всичко.

Рак: Ужасно недоверчиви са. Освен това се привързват до маниакалност.

Лъв: Много горделиви и искат да са центърът на Вселената. Все искат да водят, не приемат мнение, различно от тяхното.

Дева: Все мрънкат и критикуват, все нещо не е направено както трябва. Освен това не носят на майтап.

Везни: Те си живеят в собствено измерение, където идеализират всичко. Абсурдно наивни са.

Скорпион: Абсолютни злобарчета! С високо самочувствие, засягат се от всичко. Имат си свои възгледи и изобщо не им пука дали са обективни.

Стрелец: Стрелецът изобщо не знае какво е тактичност. С 3 думи може да ти нанесе 10 обиди.

Козирог: Твърде резервиран, твърде предубеден, студен, понякога направо жесток. Козирогът винаги следва личния си интерес.

Водолей: Готови са да изоставят любовта на живота си, семейството си, приятелите си и абсолютно всичко в името на своята свобода.

Риби: Фантазията им е толкова оплетена, че не знаят кое е истина, кое не. Често обещават повече, отколкото могат да изпълнят.

https://www.vesti.bg/lyubopitno/naj-nepriiatnite-cherti-na-zodiite-6080460

Аве Дръндак, кажи лично мнение, не ми цитирай копи пейс.

преди 6 часа, Mediterranean написа:

Козирозите и Девите са най-отровните хора.  Хобито им е да намират кусурите на хората и да ги плюят зад гърба. Злобните им коментари за хората, било то в лицето или зад гърба им са способни да изкарат от нерви и най-хрисимия човек и той светкавично да им забие един юмрук в мутрата.

Изобщо изроди.

Девите, освен това, постоянно завиждат на другите за всичко. Никога не се радват за щастието и успеха на никого. Правят се на мили и добри, но в същността си са злобни.

Не съм много съгласен за девите...... За козирога не знам там нямам наблюдения....... Имал съм си взимане даване с деви, имат много кусури, но има в тях някаква човещина, което е достойно за уважение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като един миличък и нежничък козирог никога не съм успявал да се разбера с близнаци... твърде хаотични създания :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

10 причини защо лъвовете са най-добрата зодия

http://www.highviewart.com/cvetno/10-prichini-zashto-lavat-e-nay-dobrata-zodiya-10876.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Чингис Хан написа:

Аве Дръндак, кажи лично мнение, не ми цитирай копи пейс.

ами аз го писах в темата "какво мислят мъжете за жените", ама не го намерих и останах с впечатлението че са го изстрили
тъй де, мойта меца е близнак и като я прекъсна мъ праща да беля картоф

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване