Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Престъпленията на кабинетите на Бойко Борисов.

Hristo52
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 5 часа, gagodrago написа:

беше спипан как някой го снима докато лежи пиян-залян чисто гол по корем, с презервативи, и с огромно количество недекларирана валута в шкафа му, за която и той самият не може да даде обяснение откъде я има...

а радев дали и той не лежи така, обаче не се е снимал

преди 5 часа, ivottoshev написа:

Дай доказателство

а защо нежелаеш доказателства от фрог, а ги лайкваш - май си същия и ти

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 4,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 2 часа, Тoни написа:

Пълни глупости! Ако си спомняте всичко тръгна от простака Бойко Борисов, който се изцепи по адрес на Рашков, че бил пияница. Толкова безпомощен да направи каквото и да е, че трябваше да действа, като клюкарка от махалата. Естествено прислужващите медии веднага подхванаха това, заедно с троловете .Само вижте кой е най-активен тук по темата. Миро известният трол. 

@absurt, малко съм разочарован, че жена като теб с такива претенции, се включва в хора. 

Тони, за пияндето говоря от първа ръка- не се включвам в никакъв хор. Нямам претенции за нищо, освен за това, че когато знам някаква истина, я защитавам, независимо дали ми изнася. Все още са живи наборите на Рашков, с които беше по времето на соца, а и след това. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, miro20 написа:

Е тук ви е проблема. Че няма нито една снимка на Борисов с кюлчета и пачки... освен снимки имаше и видео ? Как въпросната "Мата Хари" ходи с телефона из коридора, стаите, показва гардероби, някаква спартанска обстановка и лек хаос с дрехи и закачалки , даже каса , после влиза и отваря точно определено чекмедже с кюлчетата и пачките. ?  спряхте да го разпространявате защото това е огромен автогол за аранжировките и пропагандата. Показва и доказва че няма абсолютно никой в празната резиденция

------------------------------

Мирча, а ти откъде знаеш дали Борисов го няма сниман с кюлчета и пачки?

Носят се слухове и клюки, че имало още неизлъчени записи и снимки от резиденцията на Боко-тиквата...

Ако бочко не беше предал доброволно властта, и не се беше разкарал, можеше ли следващият му запис да изтече в Порнхъб??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

а радев дали и той не лежи така, обаче не се е снимал

:lol6:

Ти мислиш ли, преди да пишеш? :speak:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Мойра написа:

да - ако не мисля ще правя копи пейст :laughing4:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Мойра написа:

не си ли разбрала че той няма мозък и много точно се описал в аватара си @Без умствен капацитет

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скоро Боеко Рашков главен прокурор  на бутилка мастика и тиквичко ще е черешката на тортата след като изгасят лампите в Бургаския :) Облечен в рокля от тоалетна хартия ..........

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само във Фрог: МВР, ДАНС и КПКОНПИ удариха община Враца

Скоро и други ГЕРБ-ерски кметове ще ги сполети същата участ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Мойра написа:

ей това докаазва че е фейк

а като е само в БЛИЦ, критикувате

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спете да четете тези клоаки ,Фрог ,Блиц,Пик ...........Капитал ..........ебати клозетната журналистика .Мисирки

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Мойра написа:

Само във Фрог: МВР, ДАНС и КПКОНПИ удариха община Враца

Скоро и други ГЕРБ-ерски кметове ще ги сполети същата участ.

Цитат

МВР, ДАНС и КПКОНПИ влязоха в Община Враца. Това съобщиха източници на Фрог Нюз. По тяхна информация е започнала цялостна проверка на кмета на общината Калин Каменов и администрацията. Изземват се документи по съмнителни сделки. Всички проверяващи са от София. Сигналът първо пристигнал при Бойко Рашков и той разпоредил проверката.

Ахааа.. аз се чудя за какво го хванаха  пиян залян от обед след среща с магистрати  .... А той бил "получавал сигнал" :) 

Браво браво ... !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Ивайло Димов написа:

Спете да четете тези клоаки ,Фрог ,Блиц,Пик ...........Капитал ..........ебати клозетната журналистика .Мисирки

Ти наистина ли мислиш, че Фрог и Капитал са клоаки? :speak:

Жалко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, gagodrago написа:

------------------------------

Мирча, а ти откъде знаеш дали Борисов го няма сниман с кюлчета и пачки?

Носят се слухове и клюки, че имало още неизлъчени записи и снимки от резиденцията на Боко-тиквата...

Ако бочко не беше предал доброволно властта, и не се беше разкарал, можеше ли следващият му запис да изтече в Порнхъб??

Допускам бре :)  Затова чакам от теб и червената ви мафия да излязат такива компромати :)  

Как не излязоха записи от нито един "опозиционер" от времето на ГЕРБ ?? От  времената на цецомобилите се питам това. ?

Как не е снимана никоя друга резиденция ?

Как от всички сигнали за масови подслушвания ОТ  ГЕРБ, излязоха  записи.. но ... да му се невиди ... записвани се оказаха ББ и ГЕРБ ? :)   резиденциите му, тоалетните му, срещите му ?

Странна работа.

Най "мракобесния режим' в който обвинявате ГЕРБ, се оказва винаги най потърпевш .

Не ви ли светва една лампичка как ви водят за носа, вас - шараните ?

пп

Да уточня отново ако сте забравили - Именно тези ченгесарски атаки срещу ГЕРБ ,именно това колко задкулисни сили и мафия са впрегнати срещу тях, обърна изцяло мнението ми в полза на ББ и ГЕРБ.

преди 2 минути, Мойра написа:

Жалко.

фрог е официалната медия на Черепа.

Черепа чете и одобрява статиите на Огнян Стефанов от фрог, и той дори си го призна това .

Така че какъв е проблема ? Нека си драскат пасквилите, проблем е когато искаш да скриеш това че са медия на мутрите и мафията. :)

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Мойра написа:

Жалко.

В България няма сериозна журналистика :) Не случайно сме на 112 място по свобода на словото и печата .За да оцеляват медиите им трябват рекламодатели ,а тези рекламодатели се отчитат пред силните на деня .Винаги е било така и ще бъде ,с различни нюанси

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам търпение да назначат Бойко Рашков начело на МВР. От сега чувам квиченето на миро20 с дълги постове и стоновете, които идват от агенция ПИК.:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм сигурен дали фрог участва в тази класация. Все пак се оценяват официални публини медии, а аз журналисти на фрог в новините не съм срещал , нито съм виждал техни камери и микрофони за интервюта, нито репортажи. Просто платена онлайн медия с пасквилите и опорките на Черепа.

преди 1 минута, Тoни написа:

Нямам търпение да назначат Бойко Рашков начело на МВР.

Естествено. Всичко което е против държавността и демокрацията, е радост за вас, комунетата.  :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, miro20 написа:

Затова чакам от теб и червената ви мафия да излязат такива компромати

миро не разбра ли че червената мафия е ГЕРБ и никой не ти вярва че е компромат и арнжировка снимките от спалнята на Борисов спри да се опитваш да лъжеш

преди 10 минути, miro20 написа:

Нека си драскат пасквилите, проблем е когато искаш да скриеш това че са медия на мутрите и мафията.

за пик блиц бреакинг и трибуне говориш нали защото те са медиите на мафията

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Ивайло Димов написа:

В България няма сериозна журналистика :) Не случайно сме на 112 място по свобода на словото и печата .За да оцеляват медиите им трябват рекламодатели ,а тези рекламодатели се отчитат пред силните на деня .Винаги е било така и ще бъде ,с различни нюанси

Все още има сериозна журналистика, въпреки че партия ГЕРБ се опитваше да я затрие.

Една от най-обективните медии е Фрог, чийто собственик веднъж е бил пребиван жестоко и едвам е оцелял, а наскоро му се е случило и това

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще клекне на новите :) споко тук е така

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, miro20 написа:

Естествено. Всичко което е против държавността и демокрацията, е радост за вас, комунетата.  :)

Не знам как ще го преживееш. Радев остана, Рашков остава, мъка. Поне виждам, че вече не ти пука, не се криеш и си се излагаш на воля. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Тoни написа:

Поне виждам, че вече не ти пука, не се криеш и си се излагаш на воля. 

с третото си око ли :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Мойра написа:

Все още има сериозна журналистика, въпреки че партия ГЕРБ се опитваше да я затрие.

Една от най-обективните медии е Фрог, чийто собственик веднъж е бил пребиван жестоко и едвам е оцелял, а наскоро му се е случило и това

Уникално изказване от трол  :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм сигурен дали фрог участва в тази класация. Все пак се оценяват официални публини медии, а аз журналисти на фрог в новините не съм срещал , нито съм виждал техни камери и микрофони за интервюта, нито репортажи. Просто платена онлайн медия с пасквилите и опорките на Черепа.

Бате, ти да не забрави че точно това ти го твърдеше, когато се опитваше да излъжеш, защо сме на 112-то място по времето на Борисов ? Ама от толкова лъжи, къде да помниш какво си дрънкал толкова отдавна. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, N1K17Y написа:

Бате, ти да не забрави че точно това ти го твърдеше, когато се опитваше да излъжеш, защо сме на 112-то място по времето на Борисов ? Ама от толкова лъжи, къде да помниш какво си дрънкал толкова отдавна. 

а сега на кое място сме:laughing4:

на 113-то

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ninov написа:

миро не разбра ли че червената мафия е ГЕРБ и никой не ти вярва че е компромат и арнжировка снимките от спалнята на Борисов спри да се опитваш да лъжеш

Не, не съм го разбрал и няма как да го разбера. Откъде си измисли че ГЕРБ е червената мафия, след като всички червени функционери,проекти и партии , се кефят на победата СРЕЩУ

ГЕРБ ?

:)

преди 1 час, ninov написа:

Нека си драскат пасквилите, проблем е когато искаш да скриеш това че са медия на мутрите и мафията.

за пик блиц бреакинг и трибуне говориш нали защото те са медиите на мафията

брейкинг, трибюн са свързани със хора като Стефан Ташев, Антон Тодоров, и Европа ТВ.

Което не е никаква криена тайна. Всеки път съм го повтарял .

И с удоволствие ще ги цитирам и занапред. :)

преди 1 час, Мойра написа:

Какво са се опитвали ГЕРБ да затрие ? Я дай примери ???

Фрог е медия на мутроолигарха Черепа,и ти си го знаеш.

Относно цитираното, аз нямам нищо против да подкрепиш с доказателства как  ГЕРБ са финансирали някой с ... цитирам те... -  с  4 млрд.. повтарям.. цели 4 млрд за 10 месеца от управлението им .

:)

Давай, ти си .

преди 1 час, Тoни написа:

Не знам как ще го преживееш. Радев остана, Рашков остава, мъка. Поне виждам, че вече не ти пука, не се криеш и си се излагаш на воля. 

Преживял съм го . Нееднократно. Който е преживял Жанвиденовата съсипия, ще преживее и поредните им проекти .

Със сигурност знам едно- такива като теб никога няма да си простят как правят компромиси със съвестта си .

Това е много над твоите дребнави комплекси и заяжданици спрямо мен

:hush:

Не знам как може да има човек който да е доволен от реставрацията на старите комунета,да си слага негови аватари, все едно да се кефи на Хитлер и възраждане на социал национализма  :) 

Но.. няма как .. сами сте си избрали да сте лузъри ... :getout:

Такива е имало и във всички посткомунистически държави, които са преодолели синдрома на лузърите. Тия лузъри  никой не ги помни, но винаги ще помнят Лех Валенса и др подобни ЛИЧНОСТИ.

Ви е сте мъгла, не личности .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване