Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Престъпленията на кабинетите на Бойко Борисов.

Hristo52
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 6 минути, N1K17Y написа:

QFpxOIo.png

Халюцинации някакви :D 
Не се притеснявай за мен, спя спокойно, тревожи се за твоя креват и соросоидите криещи се под него. 

Аглая Епанчина, за стара информация не плащат. То, за тази пък, трябва някой да е по- безумен и от теб, че да се бръкне. Много голяма тайна разкриваш за втори път с една и съща публикация от комуникацията ми с теб в друг форум- че съм гласувала от немай къде за ГЕРБ през 2017г. TCGOZ.gif.684cd2d26f9ecd55135aa01dc7b7423e.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 6,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 1 час, absurt написа:

Аглая Епанчина, за стара информация не плащат. То, за тази пък, трябва някой да е по- безумен и от теб, че да се бръкне. Много голяма тайна разкриваш за втори път с една и съща публикация от комуникацията ми с теб в друг форум- че съм гласувала от немай къде за ГЕРБ през 2017г. TCGOZ.gif.684cd2d26f9ecd55135aa01dc7b7423e.gif

А през 2021-ва, излекува ли се от гербаризма си, че като гледам симптомите да скачаш да защитаваш Партията от всеки лош коментар и да плюеш по всички против Партията още са си налице.

на 18.01.2022 г. в 15:17, N1K17Y написа:

Дадени са и едни спекулации накрая, как фактите няма начин да са факти.  И като ще копираш от нета, копирай всичко, недей да триеш 

частта. А пък "нета" се оказва фен страницата на господин Борисов https://www.facebook.com/groups/2706058692999986/posts/3111580859114432/   :) 

Ех, тия търсачки, много лошо те злепоставят. 

Май не си се излекувала :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, M.Николов написа:

прокуратурата нищо не може да направи без съда - осъзнай го

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Без умствен капацитет написа:

прокуратурата нищо не може да направи без съда - осъзнай го

Овцооооо,овцо...Прокуратурата е тази,която трябва да внесе държавно обвинение,за да се стигне до започване и образуване на дело,по което съдът да се произнесе...Както колегата  M.Николов ти е написал-хем си тъп,хем си нагъл...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Лудият Учен написа:

Овцооооо,овцо...Прокуратурата е тази,която трябва да внесе държавно обвинение,за да се стигне до започване и образуване на дело,по което съдът да се произнесе...Както колегата  M.Николов ти е написал-хем си тъп,хем си нагъл...

да но как прокуратурата е бухалка, ако внася фейк сигнали в съда - и поради това те ще падат и действия няма да има

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Без умствен капацитет написа:

да но как прокуратурата е бухалка, ако внася фейк сигнали в съда - и поради това те ще падат и действия няма да има

В правото престъпно може да е,както действието,така и бездействието...И нали се сещаш,че Иван Гешев се прави на луд...Сещаш се и защо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

и в кой сигнал е бездействал - в онези 5 снимки на боко, където чаршафа на леглото на всяка снимка е различен

и никой неможе да достави оригинал - лайк на фалшиво нещо не го прави истина

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, N1K17Y написа:

А през 2021-ва, излекува ли се от гербаризма си, че като гледам симптомите да скачаш да защитаваш Партията от всеки лош коментар и да плюеш по всички против Партията още са си налице.

Май не си се излекувала :giggle1:

Много си елементарна и непоправимо семпла, Аглая. Ти дори за трол не ставаш, но за подигравка с полираната си повърхност- молиш, във всеки пост, в който ме олайваш. Абе, ти да не си в критическата, та си толкова емоционално нестабилна и трудно разсъждаваща? Защо не излезеш от форума за малко и да проучиш помощните средства срещу тези ефекти? Все пак, в 21-ви век сме и не бива да се мъчиш така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, absurt написа:

Много си елементарна и непоправимо семпла, Аглая. Ти дори за трол не ставаш, но за подигравка с полираната си повърхност- молиш, във всеки пост, в който ме олайваш. Абе, ти да не си в критическата, та си толкова емоционално нестабилна и трудно разсъждаваща? Защо не излезеш от форума за малко и да проучиш помощните средства срещу тези ефекти? Все пак, в 21-ви век сме и не бива да се мъчиш така.

Забрави сивите клетки да споменеш, че да си оползотвориш на 100% речника. Лъсна по гол г*з, като обикновен герб-трол и не ти остана нищо, освен отново просто да обиждаш  :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, N1K17Y написа:

Забрави сивите клетки да споменеш, че да си оползотвориш на 100% речника. Лъсна по гол г*з, като обикновен герб-трол и не ти остана нищо, освен отново просто да обиждаш  :) 

С какво те обиждам, Аглая? Истината може да ти е неприятна, ама като не искаш да я констатирам, не върви подире ми да ме олайваш. Колко пъти да ти го напиша? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иван Гешев отиде в Турция, Елена Йончева го чака в Европарламента за кюлчетата

Както казват, you can run but you can't hide :D И на Каскета ще му дойде времето. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, N1K17Y написа:

Иван Гешев отиде в Турция, Елена Йончева го чака в Европарламента за кюлчетата

Както казват, you can run but you can't hide :D И на Каскета ще му дойде времето. 

Както казват, "Едно е да искаш, друго е да можеш, а трето и четвърто- да го направиш".

Ето какво ще пита комисията:

Мониторинговата група ще зададе конкретни въпроси - дали предвижданите реформи в прокуратурата и КПКОНПИ отговарят на препоръките на Венецианската комисия; как главният прокурор ще носи отговорност; докъде са стигнали разследванията за „Барселонагейт“, за кюлчетата злато на снимките от спалнята на премиера Бойко Борисов, за аудиозаписа, в който той заплашва бизнесмен и политически опонент; какво се прави за борба с ендемичната корупция и по-специално – сделките за изграждането на големите инфраструктурни проекти.

Ще ми е интересно кой на кои въпроси ще отговаря, с каква готовност. Особено на този- болднатият. 

Метресата с последни сили се опитва да бъде в центъра на антибългарската кампания, която предизвикаха с колегата си. Дали защото не й се получава напредване в позиция в БСП? Дали защото на следващите избори ще гледа парламента през крив макарон, ако бързо не си намери нов гръб? Освен ако, онези не кълват на голи куки, отговорите би трябвало да стопират всякакви пари за България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, absurt написа:

Както казват, "Едно е да искаш, друго е да можеш, а трето и четвърто- да го направиш".

Мониторинговата група ще зададе конкретни въпроси - дали предвижданите реформи в прокуратурата и КПКОНПИ отговарят на препоръките на Венецианската комисия; как главният прокурор ще носи отговорност; докъде са стигнали разследванията за „Барселонагейт“, за кюлчетата злато на снимките от спалнята на премиера Бойко Борисов, за аудиозаписа, в който той заплашва бизнесмен и политически опонент; какво се прави за борба с ендемичната корупция и по-специално – сделките за изграждането на големите инфраструктурни проекти.

Ще ми е интересно кой на кои въпроси ще отговаря, с каква готовност. Особено на този- болднатият. 

Метресата с последни сили се опитва да бъде в центъра на антибългарската кампания, която предизвикаха с колегата си. Дали защото не й се получава напредване в позиция в БСП? Дали защото на следващите избори ще гледа парламента през крив макарон, ако бързо не си намери нов гръб? Освен ако, онези не кълват на голи куки, отговорите би трябвало да стопират всякакви пари за България.

И на мен ми е интересно. Нито Цацата, нито Каскета направиха нещо за корупцията. Най-корумпиранта ЕС държава се управлява от некорумпирани. Повдигнаха едни обвинения и мутрите осъдиха прокуратурата в европейските съдилища :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, absurt написа:

Не знам откъде си цитирала нещо не ти е навик да споделяш линкове с източниците си , но ако трябва да бъдем точни има нюанси в казаното КАКВО реално ще пита комисията и дали въобще  ще пита това.

Защото едно е да се цитират само думи и мнение на Милиончева, съвсем друго е програмата на комисията.

Та.. говори се за "ВЪЗМОЖНО Е  да питат и за .... "  и това го казва другарката Милиончева. Не комисията.

https://www.24chasa.bg/novini/article/10671509

https://boulevardbulgaria.bg/articles/komisiyata-libe-na-evropeyskiya-parlament-pokani-geshev-za-izslushvane-na-27-yanuari

Цитат

Възможно е европейските депутати да настояват да получат допълнителна информация за разследванията по снимките с кюлчетата злато и банкнотите в евро от спалнята на премиера Бойко Борисов, за аудиозаписа, в който се отправят заплахи срещу бизнесмен и политически опонент, и др. Случаят „Барселонагейт” например не е приключен, каза Елена Йончева по-рано през седмицата.

Лично мен ме съмнява че някой ще пита точно по тези въпроси след като официално темата е справяне с  кризата, реформи и т.н. , но съм сигурен че Милиончева  няма да изпусне възможността да преповотри фейковете си за "барселонагейт"  и т.н.

Много от тези неща отдавна са опровергани , но ... тя няма друга игра , защото както казваш - това и е за последно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бойко Атанасов за Фрог: Склонен съм да се боря за шеф на КПКОНПИ, ако законодателните промени наистина целят пресичане на корупцията

Интервю на Веселка Иванова

Би било чудесно, ако почтеният и способен Бойко Атанасов оглави КПКОНПИ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бойко Атанасов за Фрог: Склонен съм да се боря за шеф на КПКОНПИ.  Ами нали в парламента щяха да я разформироват и преустройват.  Цацаров затова изпреварващо го върнаха като прокурор във ВКС.  В България съдебната власт е независима и си е като държава в държавата.  Този човек още нищо не знае, пък щял да се бори.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Мойра написа:
преди 6 часа, Мойра написа:

Бойко Атанасов за Фрог: Склонен съм да се боря за шеф на КПКОНПИ, ако законодателните промени наистина целят пресичане на корупцията

Интервю на Веселка Иванова

Би било чудесно, ако почтеният и способен Бойко Атанасов оглави КПКОНПИ.

само и единствено в фрог:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не остава скрито завинаги!

Очаквам с нетърпение оповестяването на последните разкрития за фалита на КТБ.

Само във Фрог нюз: Излизат скрити документи за фалита на КТБ, свидетели стават обвиняеми?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е, само Фрог може да изкара небивалици по поръчка на партията, скоро време очаквам да намесят и извънземните :giggle1:

Най- важното е че имат тролове които да ги копипейстнат и разпространят:lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Мойра написа:

Нищо не остава скрито завинаги!

Очаквам с нетърпение оповестяването на последните разкрития за фалита на КТБ.

Само във Фрог нюз: Излизат скрити документи за фалита на КТБ, свидетели стават обвиняеми?

интересно тази "безпристрастса) медия - виеше като Бойко теглеше 3 милиарда дълг - а сега мълчи като Петков е планувал да тегле 9 милиарда

явно фрог се е наредил на хранилката - и те е изманипулирал, по точно защо ли се оставаш

или и те си от част от тази централа

излизат документи азма пак на думи и нищо реално  фейк

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Мойра написа:

както кажиш господарю, аз съм на твоето мнение докато ми плащаш:laughing4:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...