Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Престъпленията на кабинетите на Бойко Борисов.

Hristo52
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 13 минути, attj написа:

Откъде знаете как ще се гласува в народното събрание?   Може пак да се скарат.  Те за един зелен сертификат са на различни акъли, а за шефа на антикорупционната комисия едва ли ще са на единно мнение.    Ще е тест за Прокопиев да видим в четворната коалиция  досега колко депутати е напазарувал.  Доколкото съм чел - Цацаров му е запорирал лично имущество за над 200 000 000 лв. Лице на 50 години и с произход от бедно комунистическо семейство, как е акумулирало подобни капитали?   Неговите  Дневник и Капитал нещо не искат да ни информират по тези въпроси - защото са заети да хвалят Кирил и Асен.  Маскираните хардвардци - като борци против корупцията   https://novini247.com/novini/sotir-tsatsarov-tvardi-che-e-sgotven-zashtoto-e-zaporiral-bankovi_3882667.html

Цацаров бил твърдял ??? А аз твърдя,че съм Дядо Мраз...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 6,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 7 минути, Лудият Учен написа:

Цацаров бил твърдял ??? А аз твърдя,че съм Дядо Мраз...

Теб кой те пита, може и Снежанка да си.  Съответен съд решава за налагането на запориране.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 17.01.2022 г. в 14:38, Лудият Учен написа:

Цацаров бил твърдял 

Ето ти да се информираш защо Цацаров и Гешев са цел за отстраняване на  Прокопиев четата.   Събитията са от времето на управление на Герб и Борисов      https://toppresa.com/265376/извънредно-удар-за-204-милиона-в-съда-сре

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, БаалБек написа:

Борисов прогони 1 млн. българи по чужбина.

Screenshot_1.thumb.png.08807cbda1071bde349b07a40b8238c1.png

Защо ли си мисля, че ние пак сме изключителни? Нямаме никаква смъртност през тия 10 години. Само прокудени от Баце- немили, недраги да се скитат по света. KC9uW.gif.315a82ebf11abfaebd811bd5354c837d.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, БаалБек написа:

Борисов прогони 1 млн. българи по чужбина.

Screenshot_1.thumb.png.08807cbda1071bde349b07a40b8238c1.png

в данните ти е премълчано, че половината се дължи на естествена смъртност

"Приносът" на емиграцията в този спад е 47%, останалото се дължи на смъртността.

https://www.dw.com/bg/българите-са-вече-само-65-милиона-какво-трябва-да-се-промени/a-60444328

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, absurt написа:

Защо ли си мисля, че ние пак сме изключителни? Нямаме никаква смъртност през тия 10 години. Само прокудени от Баце- немили, недраги да се скитат по света. KC9uW.gif.315a82ebf11abfaebd811bd5354c837d.gif

И раждаемост нямаме, нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, ivottoshev написа:

ми прави деца ве, да не би боко да седи до леглото ти с бухалка:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, ivottoshev написа:

Лично ти имаш ли поне 2 деца!?!  Няма как все Боко да е нарочен за виновен за прокудени, смъртност и раждаемост.  България не е Герб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, ivottoshev написа:

Ми, нямаме. Тук-там някоя се навие да роди, пък то- дошла в "Софето", дето не стигат яслите и градините. Баце е виновен, че не ги е подхванал по азбучен ред и да им направи деца на принципа "няма не искам, няма недей". 1884041627_download(16).gif.102c087ac272dd95bb1173ec8e3fca05.gifКато гледам статистиката- до преди 10 години сме били поне 20 милиона, а ей докъде ни докараха гербаджиите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, absurt написа:

Ми, нямаме. Тук-там някоя се навие да роди, пък то- дошла в "Софето", дето не стигат яслите и градините. Баце е виновен, че не ги е подхванал по азбучен ред и да им направи деца на принципа "няма не искам, няма недей". 1884041627_download(16).gif.102c087ac272dd95bb1173ec8e3fca05.gifКато гледам статистиката- до преди 10 години сме били поне 20 милиона, а ей докъде ни докараха гербаджиите.

Не бре, няма нито един емигрирал. Също така Боко е велик, ти не си герберастки трол, слънцето изгрява от север, а "Комиците" са смешни...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, ivottoshev написа:

Не бре, няма нито един емигрирал. Също така Боко е велик, ти не си герберастки трол, слънцето изгрява от север, а "Комиците" са смешни...

преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

ми прави деца ве, да не би боко да седи до леглото ти с бухалка:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Мойра написа:

сега остава да кажеш кога е казал Бойко че не са валидни банкнотите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, M.Николов написа:

първо МВР трябва да работи, което да предаде данни които да издържат в съда

какво казал някакав сси пред някво журнале не е факт

няма проблем дай ми факти и ще ги предам на мейла на европрокурора, щом те е страх (компютърно неграмотен) да пишеш и изпращаш мейли

обаче се съгласяш че ако си дал неверни данни, ще те съдят вероятно от това те е страх

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, attj написа:

Няма как все Боко да е нарочен за виновен

Ох,милата мутра Борисов...Той е невинен,непорочен и възвишен духовно...Ей сега ще се разплача...

П.П. А ти,Тоше, хич не защитаваш народния иззедник Бойко Методиев(Борисов)...Теб просто те е грижа за демокрацията и "несправедливите обвинения" срещу мафията на ГЕРБ и лидера й...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Мойра написа:
Цитат

Защитниците на Бойко Борисов по повод снимките в неговата спалня, непрекъснато повтарят, че банкнотите от 500 евро били спрени от обръщение. Това, обаче, е заблуда и по никакъв начин не го оправдава.

Първо, защото Европейската централна банка (ЕЦБ) спря печатането и разпространението на банкнотите от 500 евро две години след първите снимки, направени от незнайната „Мата Хари” в резиденцията на бившия премиер. Тяхното разпространение от банките е спряно от 1 януари 2019 г. (а в Германия и Австрия от средата на същата година). Но банкнотите от 500 евро продължават да са валидни и да се приемат за законно платежно средство. Не е даден краен срок, след който банките да спрат да ги приемат.

Пак старите лъжи които са дискутирани много отдавна.

Решението за спиране и изтегляне от обръщение на банкнотите е от 2016 г драга мойра. Кажи го на автора на пасквила ти .

:hush:

И всеки който раполага с такива банкноти много добре го знае това.

И че трябва да си пълен тъпак за да приемаш подкупи в такива банкноти, а още по голям тъпак да даваш такива банкноти за подкуп.

Точно за това ви сервираха тази аранжировка със филмов реквизит и салфетки от джъмбо - да се направи внушение че това е подкуп от мутри , от мафиотски "бенладенки" , за пълнота и кюлчета сложиха.

Само наркотици /сложено пликче с бял прах брашно/ липсваха, но това би било прекалено и предозирано :) 

И никой не мисли че за разлика от тези чекмеджета, някъде потънаха 9 млрд за отрицателно време . Ама то снимки от преводи в офшорки няма как да се направят, а и няма зрителния скандален ефект

Затова и такива като теб нехаят и още им са "пълни очите' с тези фейкове и аранжировки :hit:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Лудият Учен написа:

Ей сега ще се разплача...

Вярно си е за плач - избрахте си задкулисието на Прокопиев и сега само трай и гледай...   България не била обсебена от незнаещи какво искат!?   

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, miro20 написа:

И никой не мисли че за разлика от тези чекмеджета, някъде потънаха 9 млрд за отрицателно време . Ама то снимки от преводи в офшорки няма как да се направят, а и няма зрителния скандален ефект

Ай стига, бре!

Вярно ли изнасят от бюджета в офшорки?

:giggle1:

Колко финансово неграмотен трябва да си за да твърдиш подобно нещо.

:speak:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, ivottoshev написа:

Аз каквото и да съм, няма как да стана толкова жалка, колкото си ти. Къде написах, че няма емигрирали? Само скромно те светнах, че за тия години, има и много умрели, пък мъже, на които да им върже жена, че да роди от тях- все по- малко. Ти, успя ли да прилъжеш някоя, та поне с едно да се отчетеш?.

Ти пишеш, че  Боко е велик, ама аз съм герберски трол? Съвсем ти се объркаха понятията, душко. И не, слънцето не изгрява от север, а от изток. това поне да го беше научил....... 1932011722_download(16).gif.d57560e990e4ecfd0c868dcb5fc09b77.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, absurt написа:

Ти пишеш, че  Боко е велик, ама аз съм герберски трол? Съвсем ти се объркаха понятията, душко. И не, слънцето не изгрява от север, а от изток. това поне да го беше научил....... 1932011722_download(16).gif.d57560e990e4ecfd0c868dcb5fc09b77.gif

Нима? Ти да видиш...

В случай че не си схванала, твърдението че изгрява от север е също толкова вярно, колкото и твърдението че не си герберастки трол и че Боко е велик. 

Трябва да почнеш да четеш с разбиране.

преди 47 минути, absurt написа:

Аз каквото и да съм, няма как да стана толкова жалка, колкото си ти. Къде написах, че няма емигрирали? Само скромно те светнах, че за тия години, има и много умрели, пък мъже, на които да им върже жена, че да роди от тях- все по- малко.

За пореден път се опита да изкараш виновни слънцето, звездите, кривият космос и койлиощене, но не видя никаква вина (в случая за стопяването на нацията) в лицето Бойко Б.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някои съфорумци са толкова наивни, та считат, че Гешев и Цацаров за всичко прикриват герберите.  Ако има престъпления - кои са доказани? Следователите нали са в МВР и работодател им е Рашков?    Борисов се отказа да е депутат с имунитет, забравихте ли?   А сте си свикнали тук да сте като тролещи папагали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...