Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Престъпленията на кабинетите на Бойко Борисов.

Hristo52
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 23 минути, M.Николов написа:

Чети по-внимателно.

Както обикновено на първо четене не си разбрал нищо от написаното.:hush:

така като гледам ти не си разбрал. Нещо за Милиончева и как пере пари и връзките и с КТБ не те ли вълнува ?

То излезе инфо много отдавна де... ама де да си чел... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 4,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

За момента има обвинения повдигнати от прокуратурата, но до колкото знам съда още не се произнесъл.

Та ще поизчакам, да не се окаже, че прокуратурата се е объркала нещо, както стана с доста дела напоследък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, M.Николов написа:

За момента има обвинения повдигнати от прокуратурата, но до колкото знам съда още не се произнесъл.

Та ще поизчакам, да не се окаже, че прокуратурата се е объркала нещо, както стана с доста дела напоследък.

Въпроса беше дали съм разбрал нещо от написаното.

Е, показах ти че мн добре съм разбрал, а ти че не си , и че  не опонираш на това, а че ще си чакаш съда.

:hush:

Така и не разбираш че проблема тук е че  Милиончева може да спре това което чакаш от съда, с оправдание че е "опозиционерка".

капиш  ли какъв нонсенс е това ??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, ivottoshev написа:

МВР: Журналистът Димитър Кенаров е бит и незаконно задържан 

https://nova.bg/news/view/2021/10/04/341757/мвр-официално-журналистът-димитър-кенаров-е-бит-и-незаконно-задържан/

Мирко и колежката му от централата, които папагалстваха заучените опорки, че такова нещо нямало, дали сега ще се появят да коментират, или ще се направят на приятно разсеяни? 

Само ми дай линк към мой коментар, че такова нещо е нямало и съм готова да коментирам. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, критикувал съм че журналиста провокираше и умишлено не говореше на български на полицаите.

Ще се радвам и аз тролченцата да ме цитират кога съм казвал че въобшще нямало такова нещо.:hush:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, gagodrago написа:

Румен Радев като бие на изборите, Мирчо и овчия мозък има да циврят във форума още много дълго време. :laughing5:

Няма бре. Ще кажат че хранимайкото е по-малко първи, а не че е загубил :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично, бих казала, че не съм изненадана. Че робските душици, бленуващи за силната ръка на господаря, са далеч от духовността и свободната воля. За мен, президентските избори са парлама- важни са парламентарните. Защото България е парламентарна република, а президентът има само представителни функции. Не бива да оставаме без правителство и да позволяваме военните и бившите ченгета да ни управляват. 

Това, че Радев се е вкопчил като удавник за сламка в президентския пост и че не може да си представи живота си на редови пенсионер, е негов проблем.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, miro20 написа:

Е то фейкове има само срещу гЕРБ.

Не знам да има фейкове срещу ГЕРБ но знам че има герберски тоалетни дето няма и една вярна статия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, gagodrago написа:

Румен Радев като бие на изборите, Мирчо и овчия мозък има да циврят във форума още много дълго време. :laughing5:

Да, ще съм разочарован. Защото това означава още един мандат риене на дъното      и политическо разединение  от прЕзилдентската хунта.

За радост, тенденциите са точно обратното за сега.

И като победа на ГЕРБ и като победа на Герджиков.

:)

преди 37 минути, ninov написа:

Не знам да има фейкове срещу ГЕРБ но знам че има герберски тоалетни дето няма и една вярна статия

Я цитирай една ?

преди 1 час, ivottoshev написа:
преди 1 час, gagodrago написа:

Няма бре. Ще кажат че хранимайкото е по-малко първи, а не че е загубил 

Вече не ви ли стана навик вие да циврите  след всеки избори ?

А така си мечтаехте за тотален разгром на ГЕРБ, пък те на два пъти, и се очертава трети - да са първа политичекса сила в България. Въпреки масираната фейк пропаганда и лъжи .

Рев сополи рев сополи :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, Без умствен капацитет написа:

къде ви се привижда пак спекула с цената на тока, а просто медиите действат предизборно - толкова ли не схващате че цената си е такава навсякъде

е неможа ли да дадеш линка към ЦДФ - че това е нещо малко партийна медия

Е, щом искаш. Ето.

https://www.zdf.de/kinder/logo/erklaerstueck-proteste-bulgarien-100.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, miro20 написа:

Я цитирай една

Вземи си някой от ФЕЙКОВЕТЕ дето си пускал ти или мислиш че ние сме по тъпи от теб и ще се вържем на тях

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, miro20 написа:

Да, ще съм разочарован. Защото това означава още един мандат риене на дъното      и политическо разединение  от прЕзилдентската хунта.

За радост, тенденциите са точно обратното за сега.

И като победа на ГЕРБ и като победа на Герджиков.

:)

Я цитирай една ?

Вече не ви ли стана навик вие да циврите  след всеки избори ?

А така си мечтаехте за тотален разгром на ГЕРБ, пък те на два пъти, и се очертава трети - да са първа политичекса сила в България. Въпреки масираната фейк пропаганда и лъжи .

Рев сополи рев сополи :lol6:

22 ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД 657 829 24.08% 65

5 ГЕРБ-СДС 642 165 23.51%

63

Шизофренията е лошо нещо :( 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, N1K17Y написа:
22 ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД 657 829 24.08% 65

5 ГЕРБ-СДС 642 165 23.51%

63

Шизофренията е лошо нещо :( 

Да, лошо е. А, да ти се привижда изчегъртване при такъв резултат, също не говори за добро психическо състояние.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, absurt написа:

Да, лошо е. А, да ти се привижда изчегъртване при такъв резултат, също не говори за добро психическо състояние.

Че нали от ГЕРБ измислихте опорката, как ви изчегъртвали и оревахте цяла Европа :laughing5:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, N1K17Y написа:

Че нали от ГЕРБ измислихте опорката, как ви изчегъртвали и оревахте цяла Европа :laughing5:

Не се научи на нищо ново, Аглайке! 

download (2).gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, absurt написа:

Не се научи на нищо ново, Аглайке! 

download (2).gif

Съжалявам, че партийната ти пропаганда не действа върху мен :)  Остават ти само спамът и личните нападки, като кисела герб-лелка.

Иначе, специален поздрав за теб, дето ми обясняваше, как Труд няма нищо общо с Пеевски 

Цитат

Кога ще бъдат проверени чуждестранните дружества на Иво Прокопиев и Асен Василев, както и декларацията с невярно съдържание на канадеца Кирил Петков?

От вчера насам жълтопаветните умнокрасавци си намериха нов повод да се упражняват в красноречие в социалните мрежи и по страниците на медиите от кръга „Капитал“. Според тях било голям проблем, че името на Делян Пеевски изплувало от „Пандора Пейпърс“, защото бившият депутат имал офшорни дружества, но не ги декларирал пред Сметната палата.

За щастие, и един главен прокурор с каскет не вижда нищо нередно в дейността на Пеевски. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, N1K17Y написа:

Съжалявам, че партийната ти пропаганда не действа върху мен :)  Остават ти само спамът и личните нападки, като кисела герб-лелка.

Иначе, специален поздрав за теб, дето ми обясняваше, как Труд няма нищо общо с Пеевски 

За щастие, и един главен прокурор с каскет не вижда нищо нередно в дейността на Пеевски. 

На теб, само Соросоидната пропаганда ти е в арсенала- вече остаряла и смешна, но толкова си можеш. Лелките- соросоиди сте това- елементарни в измислиците, парадоксални в твърденията си и набеждаването. Не ми пречиш, Аглайке. Смешна си ми. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://m.offnews.bg/news/Politika_8/GERB-i-Ataka-spasiha-Domuschievi-ot-58-mln-neustojka-trusove-v-koa_684608.html

ГЕРБ и Атака 'спасиха' Домусчиеви от 58 млн. неустойка, трусове в коалицията

https://mobile.frognews.bg/article/159831/

Пък ЕК, както винаги мълчи. Защо ли? Защото са заедно в бизнеса с ГЕРБ.

https://www.informiran.net/герб-няма-пари-за-майките-има-58-милиона/

Няма никакви пари за майките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, АСПЕКТ написа:

https://m.offnews.bg/news/Politika_8/GERB-i-Ataka-spasiha-Domuschievi-ot-58-mln-neustojka-trusove-v-koa_684608.html

ГЕРБ и Атака 'спасиха' Домусчиеви от 58 млн. неустойка, трусове в коалицията

https://mobile.frognews.bg/article/159831/

Пък ЕК, както винаги мълчи. Защо ли? Защото са заедно в бизнеса с ГЕРБ.

https://www.informiran.net/герб-няма-пари-за-майките-има-58-милиона/

Няма никакви пари за майките.

Как не спря да измъкваш стари неща от разните парцали?

"Последна промяна на 18 юли 2018 в 16:00" 

ГЕРБ не управляват от 5 месеца, а бюджетът беше актуализиран. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, absurt написа:

На теб, само Соросоидната пропаганда ти е в арсенала- вече остаряла и смешна, но толкова си можеш. Лелките- соросоиди сте това- елементарни в измислиците, парадоксални в твърденията си и набеждаването. Не ми пречиш, Аглайке. Смешна си ми. 

Продължаваш да нямаш какво да кажеш и само ме занимаваш с психичните ти разтройства :giggle1: 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, АСПЕКТ написа:

видя ли че можеш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, absurt написа:

Как не спря да измъкваш стари неща от разните парцали?

"Последна промяна на 18 юли 2018 в 16:00" 

ГЕРБ не управляват от 5 месеца, а бюджетът беше актуализиран. 

Българите имат къса памет и не помнят, зачитат миналото си. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://www.mediapool.bg/naglost-pozor-ostavka-reaktsiite-kam-fandakova-za-naznachenieto-na-ivailo-ivanov-news327133.html

Масово негодувание и отвращение от решението на ГЕРБ и Фандъкова да назначат на ръководен пост един от главните виновници за полицейското насилие миналото лято...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване