Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Президентски избори 2021

Филипов
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 6 часа, Тoни написа:

Няма как, трябва да те докладвам за расизъм.

комуне "докладва" за расизъм :) :) :)

виц ! :)  Наистина понякога сте уникални . :giggle1:

преди 11 часа, Тoни написа:

Сайта на Тони Шайката ли трябва да ме впечатли? 😆

Схемата на фалшифицирането би трябвало да впечатли всеки нормален човек.. ама ти си комуне....  фейка и лъжата ти е в кръвта...

и ти е приятно от това че те лъжат . :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 553
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 24 минути, miro20 написа:

комуне "докладва" за расизъм :) :) :)

виц ! :)  Наистина понякога сте уникални .

Понякога без да искаш показваш, че си безкрайно тъп.

:wub:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, miro20 написа:

комунетата са на големите борци за човешки права и свободи !

:giggle1:

Ясно. Комунетата са на големите (каквото и да значи това). А ГЕРБ сигурно принадлежат на малките. До тук - добре. Чудя се обаче за ИТН, ПП, ДБ? Те на кои борци за човешки права са собственост? :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, ivottoshev написа:

Чудя се обаче за ИТН, ПП, ДБ? Те на кои борци за човешки права са собственост? :giggle1:

На чичко ти Сорос и сие, са собственост. Виж кой от кое НПО е допълзял и съответно, кой- кое НПО издържа. Това поне, би могъл, стига да искаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лидери от цял свят поздравиха Румен Радев за преизбирането му за президент нa България

https://eurocom.bg/new/lideri-ot-tsyal-svyat-pozdravikha-rumen-radev-za-preizbiraneto-mu-za-prezident-na-blgariya#.YacrzctAPPs.facebook

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, absurt написа:

На чичко ти Сорос и сие, са собственост. Виж кой от кое НПО е допълзял и съответно, кой- кое НПО издържа. Това поне, би могъл, стига да искаш.

Мисирчо проверява за комунисти под леглото всяка вечер, ти явно проверяваш дали не се крие Сорос. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Тoни написа:

Лидери от цял свят поздравиха Румен Радев за преизбирането му за президент нa България

https://eurocom.bg/new/lideri-ot-tsyal-svyat-pozdravikha-rumen-radev-za-preizbiraneto-mu-za-prezident-na-blgariya#.YacrzctAPPs.facebook

Не може да бъде!

Още една опорка на Мирко изтече в канала.

:sobbing:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, miro20 написа:

Схемата на фалшифицирането би трябвало да впечатли всеки нормален човек

Да фалшификацията на  гласуването   с бюлетини впечатли всички освен троловете на ГЕРБ ама те не са нормални хора 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, N1K17Y написа:

Мисирчо проверява за комунисти под леглото всяка вечер, ти явно проверяваш дали не се крие Сорос. 

Не, Аглайке, не проверявам. Прекалено много години наблюдавам "татко ти" и вече с нищо не може да ме изненада.Такива като теб- соросоидчета, се крият успешно от съвестта си, когато не са заети да прокарват опорките на гуруто си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, absurt написа:

Не, Аглайке, не проверявам. Прекалено много години наблюдавам "татко ти" и вече с нищо не може да ме изненада.Такива като теб- соросоидчета, се крият успешно от съвестта си, когато не са заети да прокарват опорките на гуруто си.

А този "Сорос" или "Аглая", сега с нас в стаята ли са ?

temp_img2.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, N1K17Y написа:

А този "Сорос" или "Аглая", сега с нас в стаята ли са ?

temp_img2.jpg

Еха, дотам ли я докара- да питаш съфорумците кой ти е в стаята? Поне себе си не виждаш ли или не помниш ли, ако в момента се изживяваш като мъж? А, портрета на стената, пред който биеш чело, не виждаш ли? Бегай и легай на диванчето, докато не си закъсняла безвъзвратно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, absurt написа:

Еха, дотам ли я докара- да питаш съфорумците кой ти е в стаята? Поне себе си не виждаш ли или не помниш ли, ако в момента се изживяваш като мъж? А, портрета на стената, пред който биеш чело, не виждаш ли? Бегай и легай на диванчето, докато не си закъсняла безвъзвратно.

Лекувай си параноята лелче, никой не те следи. Сорос не е пратил тайни агенти и спящи клетки из българските форуми да те чакат да се регистрираш и да те погнат. Търси си Аглаята при форума на лелките, откъде си изпълзяла. Ама май работодателите ти не те пускат вече там, командироваха те в този форум. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, N1K17Y написа:

Лекувай си параноята лелче, никой не те следи. Сорос не е пратил тайни агенти и спящи клетки из българските форуми да те чакат да се регистрираш и да те погнат. Търси си Аглаята при форума на лелките, откъде си изпълзяла. Ама май работодателите ти не те пускат вече там, командироваха те в този форум. 

Аглайке, забрави ли, че ти изрови комуникацията ми с теб във форума на мамите, за да ме "затапиш", че съм била гласувала за Баце? Каквото си направиш самичка и Господ не може. В този форум се представяш за мъж, че и за мъж- простак, само и само да убедиш публиката, че не си жена. Сори, Аглайка, утре може да заявиш, че си транссексуална или да си закичиш някой от останалите 50+ пола, твоя работа, но с мен си дискутирала във всички теми като жена и такава си оставаш. Най- смешното е, че и двете сме "изпълзяли" от онзи форум, ама теб те е срам от миналото ти, затова се пениш в отрицанието си. Пак си е твоя работа- пенИ се колкото искаш, а аз се забавлявам с гърчовете ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, absurt написа:

Аглайке, забрави ли, че ти изрови комуникацията ми с теб във форума на мамите, за да ме "затапиш", че съм била гласувала за Баце? Каквото си направиш самичка и Господ не може. В този форум се представяш за мъж, че и за мъж- простак, само и само да убедиш публиката, че не си жена. Сори, Аглайка, утре може да заявиш, че си транссексуална или да си закичиш някой от останалите 50+ пола, твоя работа, но с мен си дискутирала във всички теми като жена и такава си оставаш. Най- смешното е, че и двете сме "изпълзяли" от онзи форум, ама теб те е срам от миналото ти, затова се пениш в отрицанието си. Пак си е твоя работа- пенИ се колкото искаш, а аз се забавлявам с гърчовете ти.

"Нашата" комуникация, от публичен форум, който има търсачка ли съм извадил ? :giggle1: 

Ех, тая параноя, не можеш да сгрееш 6 месеца какво се е случило. Забавлявай се, прави ме щастлив че развселявам хора с ментални проблеми в напреднала възраст. Гледам го като на благотворителност.  Коледа иде. Аз просто те съжалявам, че вместо да потърсиш психиатрична помощ и да се оправиш, ползваш форум за отдушник. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, N1K17Y написа:

"Нашата" комуникация, от публичен форум, който има търсачка ли съм извадил ? :giggle1: 

Ех, тая параноя, не можеш да сгрееш 6 месеца какво се е случило. Забавлявай се, прави ме щастлив че развселявам хора с ментални проблеми в напреднала възраст. Гледам го като на благотворителност.  Коледа иде. Аз просто те съжалявам, че вместо да потърсиш психиатрична помощ и да се оправиш, ползваш форум за отдушник. 

О, да, Аглайка, наша комуникация от публичен форум.  В който не би се сетила въобще да търсиш каквото и да било, ако не беше участвала. Ако не беше дискутирала по темата с мен. Е, сега може и да се афишираш като тетка с екстрасензорни способности, на която звездите са й показали- ще ме изкефиш допълнително с гърчовете си. 1911959258_download(2).gif.868148230da3aea7495a0f573771a543.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, absurt написа:

О, да, Аглайка, наша комуникация от публичен форум.  В който не би се сетила въобще да търсиш каквото и да било, ако не беше участвала. Ако не беше дискутирала по темата с мен. Е, сега може и да се афишираш като тетка с екстрасензорни способности, на която звездите са й показали- ще ме изкефиш допълнително с гърчовете си. 1911959258_download(2).gif.868148230da3aea7495a0f573771a543.gif

Чак екстрасензорни способности не знам дали имам, просто вониш на гърбав трол от километри. А лелка на 60 години не е трудно да се сетя, че ще членува при мамите, известен бастион на герб-лелките. Но благодаря за комплимента, чешеш ми егото. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, M.Николов написа:

Не може да бъде!

Още една опорка на Мирко изтече в канала.

:sobbing:

О браво , потекоха стандартните поздравления.

Най сетне. Бях се притеснил :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, miro20 написа:

О браво , потекоха стандартните поздравления.

Най сетне. Бях се притеснил :giggle1:

миро какво стана с пуканките или пак пуканките излизат в памперса демек пак беше насран а ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали не е жалък миродвайсе? Оспами темата с простотията си и сега успя да изцвъка само едно "о , браво". Просто си признай, че отново си хванат в крачка, за кой ли път. Клоунът на форума. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Тoни написа:

Дали не е жалък миродвайсе? Оспами темата с простотията си и сега успя да изцвъка само едно "о , браво". Просто си признай, че отново си хванат в крачка, за кой ли път. Клоунът на форума. 

Дали не е жалък "тони' , който спекулира с поредните си простотии ?   Какво си "хванал в крачка бре " На бивола онова дето търсите телето под него  :)

Имаше ли до сега поздравления ? Нямаше. И аз питах, а някои се гърчеха :) Ето, дошли са стандартните дипломоматически телеграми , отдъхнахте си .

Че голям резил щеше да стане :) 

преди 5 часа, ninov написа:

миро какво стана с пуканките или пак пуканките излизат в памперса демек пак беше насран а ?

Напротив. Аз си пуках пуканките и ви гледах сеира как ви се бе свил сфинктера от гърчове да оправдаете липсата на телеграми :)

Може да е анимация на изправен и текст, който гласи 'имдм ли получени честитки? cMO oT енергото, Buk итплофика- ция... преизбран президент'

И нещо за протестите и до къде я докарахме

https://www.facebook.com/konn.mv/posts/4488453904583730

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, miro20 написа:

Дали не е жалък "тони' , който спекулира с поредните си простотии ?   Какво си "хванал в крачка бре " На бивола онова дето търсите телето под него  :)

Имаше ли до сега поздравления ? Нямаше. И аз питах, а някои се гърчеха :) Ето, дошли са стандартните дипломоматически телеграми , отдъхнахте си .

Че голям резил щеше да стане :) 

Напротив. Аз си пуках пуканките и ви гледах сеира как ви се бе свил сфинктера от гърчове да оправдаете липсата на телеграми :)

Може да е анимация на изправен и текст, който гласи 'имдм ли получени честитки? cMO oT енергото, Buk итплофика- ция... преизбран президент'

хайде пак беше насран и унижен за пореден път бягай сменяй памперса .Не ти ли писна да си винаги насран и унижен а ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Eй, срам няма този и капка достойнство. Докато ние трезвомислещите знаехме, че ще бъде спазен етикетът, той квичеше "изолация, изолация, чорапи, комунисти"! 

А сега :

преди 40 минути, miro20 написа:

Имаше ли до сега поздравления ? Нямаше.

Да се смее ли човек да плаче ли.

То значи по-важно е , че до сега не е имало. 

Съжалявам го. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Тoни написа:

Eй, срам няма този и капка достойнство. Докато ние трезвомислещите знаехме, че ще бъде спазен етикетът, той квичеше "изолация, изолация, чорапи, комунисти"! 

А сега :

Да се смее ли човек да плаче ли.

То значи по-важно е , че до сега не е имало. 

Съжалявам го. 

хайде да ти го обясня още по лесно като за такива като теб.

- До вчера нямаше сняг. - Казвам няма сняг.

Днес вали сняг....  Казвам - добре, заваля сняг. Вие обаче,  се скъсвате да ревете "миро насран щото твърдеше че няма сняг , пък то има"

:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, miro20 написа:

хайде да ти го обясня още по лесно като за такива като теб.

- До вчера нямаше сняг. - Казвам няма сняг.

Днес вали сняг....  Казвам - добре, заваля сняг. Вие обаче,  се скъсвате да ревете "миро насран щото твърдеше че няма сняг , пък то има"

:)

Гъъъърч, плувецо :lol6::popcorn2:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване