Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Президентски избори 2021

Препоръчан отговор

От все сърце се надявам някой някак си да избере герджиков и да се махне от управлението на СУ! Ползва печелившите факултети за дойни крави, и ако деканката не е съгласна директно и се урежда да напусне и да дойде друг на нейно място :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 553
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Герджиков: Левски е фалшив герой, раздут от Иван Вазов!

Истинският е инж. Шевалас – строил пътища и железници, като Бойко Борисов

Това коментира ректорът на СУ проф.Анастас Герджиков в интервю за турска телевизия, свързано с предизборната кампания сред изселниците ни. „Само няколко години след Освобождението никой не е помнил Левски.

Нито Бенковски, нито другите „балонджии“ на националното ни освобождение.

Точно в този момент най-големият български писател Иван Вазов решава, че е време да се създадат национални икони, нещо като народни „супермени“, които да укрепят националното самосъзнание на българите в прясно създадената им държава.

https://www.informiran.net/герджиков-левски-е-фалшив-герой-разду/

Това вярно ли го е казал? Сега не ми се рови из нета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, АСПЕКТ написа:

Това вярно ли го е казал? Сега не ми се рови из нета.

КАто видиш "информиран нет" бегай надалеч :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно!

Герджиков е аватар на Борисов.

Цитат

Герджиков е аватар на Борисов. Нищо повече. Конформист, който си е продал за*ника. Имаме избор между кандидат, който е пуснат да закрепи модела Борисов и двама кандидати, които са против този модел - Радев и Панов. Другите са за парлама.

Иван Бакалов

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цитат

В първото си интервю като кандидат (пред "Нова") проф. Герджиков опита точно тази стратегия. Той каза, че:

- ГЕРБ може и да са правили грешки, но не стана ясно какви;

- подкрепи "съдебната реформа”, но не сподели какво разбира под тази фраза, а я остави на “експертите, с които работи”;

- не зае позиция за специализираните съдилища, а установи, че има различни мнения по въпроса;

- за “Магнитски” и корупционната ситуация в страната остана безадресен, но се разбра, че нещата по принцип са лоши;

- за COVID-19 констатира, че не се справяме, но на практика настоя да продължим да правим същото: който иска, да се ваксинира, а който не иска, да бъде убеждаван да се ваксинира незнайно как и от кого;

- по проблема със Северна Македония Герджиков също няма да внесе нещо ново: продължаваме както досега, каквото и да значи това;

- за опонентите си той нямаше съдържателни коментари, като направо заяви, че е много близко до позициите на Лозан Панов;

- единственото му възражение беше срещу стила и формата на Радев и вдигнатия му юмрук срещу ГЕРБ и ДПС.

Силен държавник се очертава . 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, N1K17Y написа:

Силен държавник се очертава . 

Колко да е силен, при възможностите на президентската институция? Радев поне юмрук успя да размаха, а тоя е същия чехлю като плевнелийчето. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Joss Bomon написа:

Колко да е силен, при възможностите на президентската институция? Радев поне юмрук успя да размаха, а тоя е същия чехлю като плевнелийчето. 

Да, Радев размаха юмрук, когато Борисов го захапа. Преди това, му дремеше че избраха Гешев, нищо че беше единствен кандидат. С половин уста каза, че не е редно, но отказа да се допита официално до съда, та поне да опита да спре назначението. И си е чухлю- неслучайно "народната любов" е определила жена му като "генерал Деси".

Гледах Панов- ами, същият изхвърлячев като Христо Иванов. 

Чакам да видя предложението на ДПС.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, absurt написа:

Преди това, му дремеше че избраха Гешев, нищо че беше единствен кандидат. С половин уста каза, че не е редно, но отказа да се допита официално до съда, та поне да опита да спре назначението.

Не ви е лесно и на вас - троловете. За да плювнете по Радев сте готови да плювнете и на достойнството си :getout:

Президентът Румен Радев отказа за подпише указа за назначаване на Иван Гешев

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ivottoshev написа:

Не ви е лесно и на вас - троловете. За да плювнете по Радев сте готови да плювнете и на достойнството си :getout:

Президентът Румен Радев отказа за подпише указа за назначаване на Иван Гешев

Ако Лозан Панов е герберски трол, добре. А, че не си разбрал отново за какво точно иде реч, не ме учудва. В антрето ли си държиш портрета на гуруто или в спалнята?KC9uW.gif.c2da3f054a94438ef900aeca93c47076.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, absurt написа:

Ако Лозан Панов е герберски трол, добре. А, че не си разбрал отново за какво точно иде реч, не ме учудва. В антрето ли си държиш портрета на гуруто или в спалнята?KC9uW.gif.c2da3f054a94438ef900aeca93c47076.gif

Ти ли написа тези думи:

преди 2 часа, absurt написа:

Да, Радев размаха юмрук, когато Борисов го захапа. Преди това, му дремеше че избраха Гешев, нищо че беше единствен кандидат. С половин уста каза, че не е редно, но отказа да се допита официално до съда, та поне да опита да спре назначението. И си е чухлю- неслучайно "народната любов" е определила жена му като "генерал Деси".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, absurt написа:

Чакам да видя предложението на ДПС.

Ми то е същото - това на герб. 

Ама лошо те закова @ivottoshev , a ?! А и срам нямате да бутате болната женица в бълвочите си! Какъвто ви шефа, такива и троловете му!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Joss Bomon написа:

Радев поне юмрук успя да размаха, а тоя е същия чехлю като плевнелийчето. 

Слава Богу , че това жалко подобие на човек , подлизурко ( не можем да го наречем мъж ) остана в забвение . Не ми е известно да има друг случай в историята на президент някой да му дърпа ушите пред камерите  , както направи Нереза . Понеже Плевню не слушкал  началника си , какво трябва да изпълнява .  :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, Joss Bomon написа:

ама корадайъ нали каза че щял близнашки да номинира в неделя? 😮

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, mitosandov написа:

До сега бяха само слухове. Ще видим...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 часа, Joss Bomon написа:

Ама лошо те закова @ivottoshev , a ?! А и срам нямате да бутате болната женица в бълвочите си! Какъвто ви шефа, такива и троловете му!

В сравнение с теб и Тошев, аз съм слаба ракия. Вие сте от троловете, които пост по същество нямат, заети да оплюват всеки, който не пее в хора ви. 

А, това с "болната женица", направо ме разплака! 

download (16).gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, mitosandov написа:

Цитат

Карадайъ добави, че "не противоречи на законите на физиката" ДПС да подкрепи проф. Атанас Герджиков, чиято кандидатура за президентските избори вече получи подкрепата на ГЕРБ.

Карадайъ: Не противоречи на законите на физиката да подкрепим Герджиков - България | Vesti.bg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, absurt написа:

В сравнение с теб и Тошев, аз съм слаба ракия. Вие сте от троловете, които пост по същество нямат, заети да оплюват всеки, който не пее в хора ви. 

Разбира се че ще разобличавам всеки, който пее в хора на лъжците. Ако си се почувствала засегната има решение - просто напусни този хор и намери нещо друго с което да изкарваш прехраната си. Така няма да ми се набиваш в очите. 

Ако обаче продължаваш да си бълбукаш лъжа след лъжа, не се сърди на мен че "ходя по теб и те олайвам"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, ivottoshev написа:

Разбира се че ще разобличавам всеки, който пее в хора на лъжците. Ако си се почувствала засегната има решение - просто напусни този хор и намери нещо друго с което да изкарваш прехраната си. Така няма да ми се набиваш в очите. 

Ако обаче продължаваш да си бълбукаш лъжа след лъжа, не се сърди на мен че "ходя по теб и те олайвам"

Напротив. Ти ходиш подир всеки който те компексира и наранява заради неспособността да опонираш нормално.

затова лъжеш, спекулираш , извърташ думи, както аз многократно съм те хващал и цитирал.

Ежедневно.

А и като "разобличаваш всеки лъжец " , не виждам да си се самосезирал например за гагодраго който 90% са му цитати на фейкомети и тотални лъжи . :)

Мълчиш и за по горната простотия  от "информиран..нет"...

Нито веднъж не съм те видял да опонираш на фрапиращите лъжи от вашата групичка комунета.

:hush:

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, miro20 написа:

Напротив. Ти ходиш подир всеки който те компексира и наранява заради неспособността да опонираш нормално.

И ти ли се почувства засегнат :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ЦИК реши: На 14-ти ноември гласуваме с една машина и с една карта

Цитат
С една машина и една смарт карта гласуваме на изборите за президент и парламент на 14-ти ноември. Това реши Централната избирателна комисия. Разписките ще са две или една в зависимост от решението на избирателя дали да участва и в двата вида избори.

Комисията прие и как ще се визуализират екраните на устройството, така че да се направи избор дали вотът ще се упражни едновременно за президент и вицепрезидент и за народни представители или само в един от двата избора.

Времето за изчакване преди член на СИК да помогне при гласуването, ако не се предприемат действия, ще е 3 минути.

След активирането на машината със смарт картата за гласуване ще се визуализира екранен надпис “Посочете в кои избори ще гласувате“, отдолу натиснете “Потвърдете“, като ще се избират три бутона.

Първият за избор две в едно, вторият за избор на президент и вицепрезидент, третият за избор на народни представители, а на екрана долу вдясно ще има друг бутон в синьо  с надпис “Потвърждавам“, след което се зарежда втори екран за гласуване, обясни говорителят на ЦИК Росица Матева, цитирана от Българското национално радио. 

"Втора страница, в която ще има три варианта в зависимост от това какъв избор е направил избирателят. Ако е избрал първият бутон ще се визуализира на втория екран следният текст.

"Вие избрахте да гласувате, две точки“ като това ще бъде в трите варианта като при избора на първия бутон ще се визуализира текст избори за президент и вицепрезидент и за народни представители.

След това текста  "Потвърдете своя избор“ или се върнете назад, и двата бутона в синьо, отново връщане назад отдясно "Потвърждавам“.

Отиваме на трета страница. Ще се визуализира първият екран, но бюлетината за президент и вицепрезидент, ако е направен съответният избор на втората страница  на бюлетината  за президент и вицепрезидент отгоре в ляво ще пише "Избор за президент и вицепрезидент“, бюлетината ще се прелиства с бутон следваща страница като ще бъде съкратен надпис следваща страница и ще се преминава към следващо гласуване“.

След като е направил своят избор, преди да разпечата разписката или разписките, избирателят отново ще може да се върне назад, за да промени избора си след като направи преглед.

"Прегледайте вашият избор. Следващо изречение отдолу можете да промените като натиснете "Промени избора“ бутона, следващо изречение, отдолу напишете "Гласуване“ и изчаквате разписка“, обясни говорителят на ЦИК.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване