Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Партията на Кирил Петков и Асен Василев

Белгиеца
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 1 час, Тoни написа:

Meжду другото в интернет циркулират разни мнения, че Нинова нарочно праща тези хора, за да компрометира преговорите. 

Склонен съм да се съглася. 

Не мисля. Тя направи всичко възможно да ги разкара- динозаврите и да дойдат по- млади. Тия са й ги наложили, а тя няма властта да ги откаже. Нали е в оставка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

комуняги са 

слагат ми цензура

нямам свобода на словото

не са демократична партия

100 %

честито на излъганите 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, absurt написа:

Не мисля. Тя направи всичко възможно да ги разкара- динозаврите и да дойдат по- млади. Тия са й ги наложили, а тя няма властта да ги откаже. Нали е в оставка.

Съмнително. Според мен играе пак някаква игра, както преди изборите за президент. Дано я сменят. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Комуняга , който нарича някой комуняга то би трябвало този някой да не е такъв ?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, JohnTRIVOLTA написа:

Комуняга , който нарича някой комуняга то би трябвало този някой да не е такъв ?!

зависи

като цяло съм против  измамата 

за истината съм

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Banesc написа:

зависи

като цяло съм против  измамата 

за истината съм

Логично погледнато то е следствие пример "той не трябва да не ходи" т.е. трябва да ходи ! Гупака вика на някой , че е глупак - т.е. този някой не е глупак и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Мойра написа:

Борисов не разбира защо не го искат във властта

spacer.png

Ако беше в състояние да осъзнае, че с всяко следващо изказване става все по-жалък и по-противен в очите на хората, щеше да използва пистолета от нощното си шкафче.

Колко да е жалък, с тая риза. Изглежда ми яко маркова. Скоро в политиката май не се е бистрило лукса на паразит...политиците "ни". 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Sliderum2 написа:

Колко да е жалък, с тая риза. Изглежда ми яко маркова. Скоро в политиката май не се е бистрило лукса на паразит...политиците "ни". 

На него какво да му бистриш- една къща от родителите му в Банкя. Друго си е пияндето Рашков с имотите и кенефите. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, JohnTRIVOLTA написа:

Много отдавна трябва да се бори държавата с това!

С кое „това“?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Тoни написа:

С мафията. :D

Нищо не ви се разбира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, jhoro написа:

Нищо не ви се разбира.

Да се работи по нерегламентиран начин! В това число влиза и даване на пари на ръка!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, JohnTRIVOLTA написа:

Да се работи по нерегламентиран начин! В това число влиза и даване на пари на ръка!

Прочете ли цялата статия?

Да - плащането „в плик“ е незаконно. Но - ако и получаващия е заплашен със санкция - кой ще сезира „органите“?

Последните години съм бил осигурен на пълния доход! Но не защото работодателите са много стриктни! Просто пазара на труда се обърна! Има недостиг на работещи!

Едно време - когато имаше много търсещи работа - този вид плащания си бяха ежедневие!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, jhoro написа:

Това не е добре обмислено предложение. Звучи един вид "санкциите за работодателя не вършат достатъчно работа, дай да натиснем и работника". 

Не че не трябва да е така, всичко трябва да е платено,  но това трябва да върви и с реформиране на други сектори.  Защото много често сега, осигурени хора си плащат почти навсякъде. И къде ще им е стимула да се откажат от част от това, което получават на ръка? Срещу какво - чувството на удовлетвореност,  че са изрядни към държавата? 

Със заплахи и глоби няма да стане, българина ще го измисли. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Michigan111 написа:

Това не е добре обмислено предложение. Звучи един вид "санкциите за работодателя не вършат достатъчно работа, дай да натиснем и работника". 

Не че не трябва да е така, всичко трябва да е платено,  но това трябва да върви и с реформиране на други сектори.  Защото много често сега, осигурени хора си плащат почти навсякъде. И къде ще им е стимула да се откажат от част от това, което получават на ръка? Срещу какво - чувството на удовлетвореност,  че са изрядни към държавата? 

Със заплахи и глоби няма да стане, българина ще го измисли. 

Още Лао Дзъ е казал:

„Когато се множат законите и нарежданията, расте броят на крадците и разбойниците.“

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, jhoro написа:

Прочете ли цялата статия?

Да - плащането „в плик“ е незаконно. Но - ако и получаващия е заплашен със санкция - кой ще сезира „органите“?

Последните години съм бил осигурен на пълния доход! Но не защото работодателите са много стриктни! Просто пазара на труда се обърна! Има недостиг на работещи!

Едно време - когато имаше много търсещи работа - този вид плащания си бяха ежедневие!

Нека да са заплашени еднакво за да няма двоен стандарт т.е. един път работодателя да не смее така и работника да не се изкушава ! Нека всичко минава по банков път и да вкарат механизмите , като в Англия пример всички данаци и осигуровки да си ги дърпат директно от постъпленията ти в нея! Хем осигуровки ще са добри, хем държавата ще си събира нужните средства, хем човек ще взима прилични обезщетения , ако се наложи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ncl написа:

Обърка темите ли?

преди 1 минута, JohnTRIVOLTA написа:

Нека да са заплашени еднакво за да няма двоен стандарт т.е. един път работодателя да не смее така и работника да не се изкушава ! Нека всичко минава по банков път и да вкарат механизмите , като в Англия пример всички данаци и осигуровки да си ги дърпат директно от постъпленията ти в нея! Хем осигуровки ще са добри, хем държавата ще си събира нужните средства, хем човек ще взима прилични обезщетения , ако се наложи!

Това ... сигурно ли е? Че е така - във ВЕЛИКОБРИТАНИЯ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, jhoro написа:

Обърка темите ли?

Това ... сигурно ли е? Че е така - във ВЕЛИКОБРИТАНИЯ?

Роднините, които са там са така. Предполагам за селф имплоер може да не е така само!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, JohnTRIVOLTA написа:

Роднините, които са там са така. Предполагам за селф имплоер може да не е така само!

Добре предполагаш! Но даже и при employed (нает) - осигуровките Class 3 не са „автоматично“!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, jhoro написа:

Добре предполагаш! Но даже и при employed (нает) - осигуровките Class 3 не са „автоматично“!

Как са? А тука как искаш да са ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, JohnTRIVOLTA написа:

Как са? А тука как искаш да са ?

Много е дълго за обяснение, и не е по темата!

Мисълта би беше, че Кокорчо (като човек, бил два пъти министър) - трябва да е наясно:
Не можеш да обвиниш работник, че работодателя не иска да го осигурява! На цялата заплата.
Човека казва - „По-добре врабче в ръката отколкото орел в небесата" - и си гледа джоба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване