Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Партията на Кирил Петков и Асен Василев

Белгиеца
 Сподели

Препоръчан отговор

• Отговори 2,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 7 часа, ncl написа:

Ситият на гладния не вярва...

Това не разбрах,  какво трябваше да каже във връзка с декларираната и реалната заплата. 

Ти колко хора познаваш, които работят на минимална заплата? И никога ли не си работил/а за по висока заплата, а осигуровките да са били на по ниска декларирана стойност? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, gagodrago написа:

---------------

Тролеску20, я кажи смотаната ви крадлива партия герп и тъпия ви вожд от Банкя колко министерства имат в новото управление?

https://dnes.dir.bg/temida/pp-shte-ima-8-ministerstva-bsp-4-itn-sashto-4-db-3

за втората най голяма партия по доверие би било унижение да участва в този цирк и реставрация на комунета и Задкулисие :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кирчо дава на ИТН 4 министерства, ми добре. Но със здравеопазването Кирчо се заема и ще стане лошо.

https://www.24chasa.bg/novini/article/10470207

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Michigan111 написа:

Това не разбрах,  какво трябваше да каже във връзка с декларираната и реалната заплата. 

Ти колко хора познаваш, които работят на минимална заплата? И никога ли не си работил/а за по висока заплата, а осигуровките да са били на по ниска декларирана стойност? 

Доста хора познавам. За миналата година например чистата ми заплата е била 320 лева, а осигурителния доход - 310 лева. Имам данни и за предишни години, но сега не ми се рови.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ncl написа:

Доста хора познавам. За миналата година например чистата ми заплата е била 320 лева, а осигурителния доход - 310 лева. Имам данни и за предишни години, но сега не ми се рови.

Минимална заплата 320 лв?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, ncl написа:

320 Ама на седмица вероятно.  

Несериозни неща пишеш.  

преди 24 минути, АСПЕКТ написа:

Кирчо дава на ИТН 4 министерства, ми добре. Но със здравеопазването Кирчо се заема и ще стане лошо.

https://www.24chasa.bg/novini/article/10470207

По лошо от сега ли? 

Едва ли. 

Пък и нали разправяха,  че ще ги дават на експертен принцип,  а не на политически.  Тоест, разпределението би трябвало да е според капацитетите. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Michigan111 написа:

Пък и нали разправяха,  че ще ги дават на експертен принцип,  а не на политически.  

Е няма начин, така се лъже преди избори, сега ще си разделят баницата и ще са доволни, не им бери грижата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Michigan111 написа:

Пък и нали разправяха,  че ще ги дават на експертен принцип,  а не на политически.  Тоест, разпределението би трябвало да е според капацитетите. 

Ами ето .. поредната лъжа. Разпределиха ги политически, след което следва онази шуробаджанащина и уреждачество за което говорех .

За "експертите" на никого не му пука.

https://www.facebook.com/evgeny.mihaylov/posts/10228602423471960

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, miro20 написа:

Ами ето .. поредната лъжа. Разпределиха ги политически, след което следва онази шуробаджанащина и уреждачество за което говорех .

За "експертите" на никого не му пука.

https://www.facebook.com/evgeny.mihaylov/posts/10228602423471960

Кои са министрите знае ли се? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Michigan111 написа:

Кои са министрите знае ли се? 

Аз и ти ... не сме!

преди 2 часа, Michigan111 написа:

Ти много неща не разбираш - четох ви предишните постове, на които си отговаряте!

В момента повечето хора взимат толкова, колкото им дават! И не са много фирмите - без значение големи или малки - които осигуряват на реалния доход.

Едно време имаш много, но откакто направиха - парите „в плик“ счетоводно остават във фирмата, не са разход и се облагат с данък дивидент - доста работодатели си смениха мисленето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, jhoro написа:

Аз и ти ... не сме!

Аз знам, че не сме.  

Ама като не знаем още кои са,  как отгатнахме как са разпределени? То че плюене ще има - ще има. Ама да караме както му е реда,  не да слагаме каруцата пред коня.  Това ми беше мисълта. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Michigan111 написа:

Аз знам, че не сме.  

Ама като не знаем още кои са,  как отгатнахме как са разпределени? То че плюене ще има - ще има. Ама да караме както му е реда,  не да слагаме каруцата пред коня.  Това ми беше мисълта. 

Аз не гадая - чакам официалното представяне!

А ония врачки - фърлят боб, леща, гледат на кафе, на пъп ... смучат си пръстите ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, jhoro написа:

Ти много неща не разбираш - четох ви предишните постове, на които си отговаряте!

В момента повечето хора взимат толкова, колкото им дават! И не са много фирмите - без значение големи или малки - които осигуряват на реалния доход.

Едно време имаш много, но откакто направиха - парите „в плик“ счетоводно остават във фирмата, не са разход и се облагат с данък дивидент - доста работодатели си смениха мисленето.

Слава Богу, не съм станал още от хората,  които разбират от всичко.  Ама знам, че вземат колкото им дават, иначе е кражба 😁

Счетоводно не знам как стоят нещата,  но знам, че на минимална заплата едва ли някой работи, при положение, че има търсене на дори необразовани кадри за по високи заплати.  За това не мога да се съглася, че 1М човека работели на мин заплата и затова вдигането и щяло да ги задържи в България. 

преди 3 минути, jhoro написа:

Аз не гадая - чакам официалното представяне!

А ония врачки - фърлят боб, леща, гледат на кафе, на пъп ... смучат си пръстите ...

Знам че не гадаеш. Поста с въпроса беше към миро. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Michigan111 написа:

Счетоводно не знам как стоят нещата,  но знам, че на минимална заплата едва ли някой работи, при положение, че има търсене на дори необразовани кадри за по високи заплати.  За това не мога да се съглася, че 1М човека работели на мин заплата и затова вдигането и щяло да ги задържи в България. 

Ако казваш „има търсене“ - гледайки обявите, много ще си „в грешка“!

В малките населени места - търсят работници , но заплатите са изравнени - за целия район. Хайде - да не са МРЗ 650, ама не са повече от 800 - 900 бруто.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така...последни новини!

Цитат

Бойко Рашков и акад. Николай Денков ще бъдат поканени да останат във вътрешното и образователното ведомство, но вече от квотата на „Продължаваме промяната“, стана ясно днес.

тоалетната БЛИЦ

От утре навсякъде ще се чува воя на герберската сволач!!! Хахахахаха! Идва видьов ден -  ще трябва да строим затвори!!! :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Michigan111 написа:

Ама като не знаем още кои са,  как отгатнахме как са разпределени?

преди 8 часа, Michigan111 написа:

Поста с въпроса беше към миро. 

Коментирах това което се знае. Киро канадеца заяви че ще се раздават министерствата по партии. След което те да си назначават който си преценят. А не както до сега да има квоти на различни партии и интереси. Скромното ми мнение е че това е широко отвоена врата към шуробаджанащината и координирани далавери във всяко министерство.

Иначе за конкретни имена вече циркулират конкретни фигури. Която и медия да отвориш.

Най забавни са ми Дамаджаната за МВР и г-жа Лъжа , видната приватизаторка - за министерството на държавните предприятия и заводи :giggle1:

Гнома и алоМаджото от ДеееБъ се скатаха малко ... щели да останат като депутати.

Това не изключва един ден да видим Гнома като кандидат за мястото на Гешев.

Дали ще има президент с топки който да спре това безумие, както спряха Чашков '99 та , аз не съм сигурен сега. :)

Просто защото сега са от едно котило .

преди 7 часа, Hristo52 написа:

От утре навсякъде ще се чува воя на герберската сволач!!! Хахахахаха! Идва видьов ден -  ще трябва да строим затвори!!! :giggle1:

Пак прескочи една институция - съдебната власт :hush:

Ех как си мечтаете за политически репресии и тричленки... Чашков с три мутри да коли и беси "злите гербаджии" :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/asengenov/posts/10225029377149141

Президентът, в компанията на своя сурогат “Продължаваме Промяната”, чрез които Радев дефакто държи законодателната и изпълнителната власт, говори от телевизорите за края на едноличната власт на своя първообраз Борисов…

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да те разбера. Един път бил фигурант, един път държал цялата власт. Знам, че ти е тежко, но се концентрирай малко. 😆

Редактирано от Тoни (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Тoни написа:

Последно, има ли власт или е фигурант? 😆

Толкова ли ти е трудно да осъзнаеш простичкия израз - Задкулисието управлява чрез овластените си фигуранти.

Леле колко си 'умен" :) :)

Ама какво очаквам от праволинейно комуне... то затова толкова лесно ви манипулират . Дават ви два лозунга "мутри вън" , "ще спрем корупцията"

И сте готови шаранчетата :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Задкулисието управлява президента? 😂

И пак злите комунисти? 😆

Редактирано от Тoни (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, miro20 написа:

Толкова ли ти е трудно да осъзнаеш простичкия израз - Задкулисието управлява чрез овластените си фигуранти.

миро вчера ти го казах че Герб не е на власт тоест задкулисието и мафията вече не управляват

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване