Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Партията на Кирил Петков и Асен Василев

Белгиеца
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 5 минути, N1K17Y написа:

Труд са баш пропаганда. 24 часа са и пропаганда, ама някой път пускат и нормални статии. 

Докога ще продължи чегъртането   https://www.24chasa.bg/mnenia/article/10473458

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 2 часа, attj написа:

Очаквам това да се случи при първите спорни въпроси за четворната коалиция

Снощи  имаха спешна среща

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Реджеп Иведик написа:

На Американската държавност.

Нали Мустафата накара Радев да тури Кирчо и Кокорчо

и да не забравяме Лорер ;) Щото за мен той допълва светото тринити. Като му погледнеш отгоре отгоре биографията и добиваш кристална представа за този виден българин

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Реджеп Иведик написа:

На Американската държавност.

Ами българска няма от 1939г насам.
Първо Хитлер, после Сталин и после Горби ви продаде на ония от Северна Индианция и така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 часа, Hristo52 написа:

Ами защото (думи на кретена) никой не му го е поискал! Според кретена когато си под наем, трябва да чакаш да си поискат наема! :giggle1: Герберски боклук!

Казусът с „Труд“ пък стартира точно с този на БСП, но на журналистите бе отказано да си платят задълженията, защото не им се дават никакви фактури. Освен това тече обжалване на издадените заповеди и предстои съда да се произнесе.

То се вижда кои са кретените тук :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, miro20 написа:

аз чакам да ми кажеш една фирма която ще ти издаде фактура преди да си платил а друго освен лъжи не съм и очаквал от сайта на Красен кралев трибуне той публикува само доказани лъжи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Banesc написа:

Нищо ново! Всеки университет, особено - големите, има „силни“ и „по-слаби“ департаменти и колежи.

Сам по себе си факта, че някой е учил някъде - не означава нищо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://breaking.bg/novini/nov-skandal-s-chetvornata-koaliciya-favoritat-za-vanshen-ministar-dimitar-gardev-izlagal-za-rabotata-si-v-ep/?fbclid=IwAR3FvGVJOoqyoaU0iDckjBeUVHA5wSoHfKHLjRZWt5caDWQ0G559d78OlGs

едно че фаворит на чалгарите, второ - асистент на елена Милиончева,  че и кандидат за външен министър :) :)

Разбира се,пак се оказа и лъжец.

"новия морал" .

Чудя се кое от изброеното е по укоримо .

Направо нямам думи :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Тoни написа:

Образовани, възпитани, независими: без тях нищо в България не може да се промени

Образовани, възпитани, независими: без тях нищо в България не може да се промени | Новини и анализи от България | DW | 07.12.2021

Много сладникаво?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, jhoro написа:

Много сладникаво?

Платена статия като  реклама по Телешоп  за наколенници и екстрат от охлюви.... За охлюви :) 

То е уточнено между другото в самата статия накрая :

Цитат

Този коментар изразява личното мнение на автора. То може да не съвпада с позициите на Българската редакция и на Дойче Веле като цяло.

:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Тoни написа:

Е, да ама надеждата за нормален живот ме подтикна...

Надеждата е хубаво нещо. Стига да не се предозира.

току-що, miro20 написа:

Платена статия като  реклама по Телешоп  за наколенници и екстрат от охлюви.... За охлюви :) 

Този текст си го има на всички техни статии - като подписа ти тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Важното е че редакцията на Дойче Веле не се ангажира по никакъв начин с мнението на автора.

т.е. като платена рекллама... А всеки може да си рекламира наколенниците , нали ? :)

Да цитирам,за да не съм голословен :

Цитат

Те са успели, прагматични, но и идеалисти. Това не е „проект на Радев” или на когото и да било друг - това си е техният проект. През последните години те постепенно са узрели за идеята и необходимостта да вземат нещата в свои ръце. Затова са изоставили бляскавите си кариери, високите си доходи, успешните си бизнеси - за да се ангажират с решаване на проблемите и с бъдещето на страната си. За да се опитат да я променят качествено.

Човече.. на реклама за наколенници и охлюви бих повярвал повече... :giggle1:

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, miro20 написа:

Важното е че редакцията на Дойче Веле не се ангажира по никакъв начин с мнението на автора.

т.е. като платена рекллама... А всеки може да си рекламира наколенниците , нали ? :)

Много хора в България - не се ангажират със собствените си думи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, miro20 написа:

Странно защо статиите на Недялко не стигат до Дойче Веле, па даже и да си плаща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, N1K17Y написа:

Странно защо статиите на Недялко не стигат до Дойче Веле, па даже и да си плаща.

Дали защото, не му трябва да си плаща, за да публикува мнението си? 

Аз си плащам само на издания, в които публикувам материали, рекламиращи дейността на фирмата ми. Затова го разбирам автора на статията- рекламира продуктите си и им прави платено "продуктово позициониране". А, Дойче Веле са коректни, затова са обявили с едър шрифт, че не се ангажират с рекламите, които отпечатват. Вече е друг разказ кой и колко вярва на рекламираната стока.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този с тази статия да не е предрогирал с нещо. Та те самите асен василев и кирил петков казаха че предизборната им кампания се финансира от фондация америка за България как всичко според него сами са си постигнали и е техен проекта. Който плаща той поръчва музиката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, absurt написа:

Дали защото, не му трябва да си плаща, за да публикува мнението си? 

Аз си плащам само на издания, в които публикувам материали, рекламиращи дейността на фирмата ми. Затова го разбирам автора на статията- рекламира продуктите си и им прави платено "продуктово позициониране". А, Дойче Веле са коректни, затова са обявили с едър шрифт, че не се ангажират с рекламите, които отпечатват. Вече е друг разказ кой и колко вярва на рекламираната стока.

Баш затова е ;)

Добре, че аз не вярвам на реклами

%D0%92%D1%8F%D1%80%D0%B2%D0%B0%D1%82.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цялата работа си е казана:

„На нов шеф политик и на малко прасе не се радвай - не знаеш каква свиня ще излезе!“
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, ncl написа:

Като няма хляб да ядем пасти, нали...

За мен може и да не важи, но има голям брой хора за които важи. Освен това мрз е свързана и с други неща.

Ми не те знам какви пасти ядеш, но пишеш несъстоятелни неща. И не знам какво целиш като обясняваш, че хем работиш на трудов договор, хем при условия погазващи законите,  хем всичко било законно.. То че държавата е кочина на всички ни е ясно, ама доматите не сме почнали с колците да ги ядем и няма нужда да ни взимаш за канарчета.  

преди 8 часа, Белгиеца написа:

Ами българска няма от 1939г насам.
Първо Хитлер, после Сталин и после Горби ви продаде на ония от Северна Индианция и така.

От 44-та, да сме по точни.  Хитлер в България не се е разпореждал.  

преди 1 час, mitosandov написа:

Та те самите асен василев и кирил петков казаха че предизборната им кампания се финансира от фондация америка за България как всичко според него сами са си постигнали и е техен проекта. Който плаща той поръчва музиката.

Това кога и къде го казаха?

преди 2 часа, jhoro написа:

Много хора в България - не се ангажират със собствените си думи!

Мислиш ли? 🤣

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване