Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Книга за оплаквания от втория пол

Препоръчан отговор

преди 1 час, Bubbles написа:

Църквата е треперела? Ти сериозно ли?
Знаеш ли колко народ е изгорял на клада само защото не е следвал сляпо поповете?

Ама как бе, вярата в попове и имами и равини и т.н. свинки е велико нещом добре че са те иначе гейщината и педофилията нямаше да цъвтят така.

Пълна скръб ама както и да е , остани си жив и здрав!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Емил Костов написа:

Верно? И според кой? Нима се съгласяваш на някакви драсканици?

преди 1 час, Joss Bomon написа:

Я успокой топката! Ти за ирония чувал ли си?! Още няма стръв на кукичката, а ти вече зяпаш с отворена уста... :jeer:

преди 54 минути, Bubbles написа:

Извинявай, понякога българския реотан загрява бавно. 😋

Още един "реотан" на терена... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

оплаквания имам много не само от другия пол ми и от моя

просто наглите идиоти със самочувствие нямат край при нас

и понеже пак разводнихте темата ще разкажа за една по-интересните ми случки:

отивам в болницата при личния да си земам талон и има опашка, виждам някаква дебела циганка говори с някаква друга

и разбира се питам кой последен, някаква жена беше...после тая циганка тръгна нанякъде, слезе на долния етаж абе обиколи си болницата

идва моят ред и тая изниква отнякъде и тръгва преди мене, викам "ти обиколи болницата и пак ела" и оная вика, че тя била наред, ми стой си на опашката, бе пич

после задумка отвънка щеше да разлбие вратата и се оплака на сестрата, че съм я избутал, накрая като излизах ми каза, че съм нахалник, а аз не й обърнах внимание

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, ncl написа:

Точно обратното е. Прогресът на човечеството се дължи именно на вярващи хора.

Трябва да се научиш да правиш разлика между вярващ и религия. Тя е огромна.

преди 3 часа, Baininja написа:

Не си интересен пичага, вярвам си в който искам разбираш ли? Аз не те карам да вярваш в някой, просто ставаш смешен защото вярата в много държави като нашата освен че е дълбока традиция в корените и, тя е и нещото което ги дърпа нагоре, а ти си поредният клавиатурен нинджа, седнал да ми обяснява как религията била упадъка през вековете, смешен си и по-добре напусни отколкото да ръсиш простотии наляво и надясно, това че ти не вярваш не означава че няма хора които в момента са живи и здрави на този свят точно заради тази вяра и религия.

Къде е треперело от църквата бе, какво си чел... Църквата е треперела по-скоро, защото от съществуването и наред е била подложена на гонения, дори в България през 60-те години е направен опит църквата да се затрие, но за пореден път не успява защото има хора които не спират да вярват и да се молят, никъде не се споменава за свещеници, мъченици, заколвани и убивани в България заради вярата и през 60-те,70-те и през турско робство. Аз не ти говоря за разни папи и секти, аз ти говоря за нашата Християнска вяра. Проблемът е че в онези времена не е имало ей такива разбирачи като тебе където да ти приказват за попове и имами и как религията е упадък, ето затова хората са строили неща който не можем и са знаели какво правят на тази планета. Точно безверието и разврата, невежеството ще сложат край на този свят. 

Църквата е била подложена на гонения?! Моля те спри да ръсиш глупости и прочети за така наречените тъмни векове. И прави разлика между ВЯРА и църква. Нещата са мега различни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Емил Костов написа:

Трябва да се научиш да правиш разлика между вярващ и религия. Тя е огромна.

Църквата е била подложена на гонения?! Моля те спри да ръсиш глупости и прочети за така наречените тъмни векове. И прави разлика между ВЯРА и църква. Нещата са мега различни.

Защо винаги това което не ви изнася го гледате от лошата страна на нещата? Никой не ви кара на сила да сте вярващи, но вие така приемате въпроса относно религията че все едно говорим за нещо недопустимо и излиза, че тези които защитаваме религията и вярваме сме черните овци. Аз достатъчно съм чел и изучавал общата история на църквата, ясно ми е как стоят нещата от основаването и, самата тема която водим все се отклонява към там да изкараме кирливите ризи на религията, не вярвайте в нищо, никой не ви и кара просто приемете че има хора които вярват с уважение, а не с плюене и упреци. Ето аз се опитах по някакъв начин да изразя, че религията е важна част в моя живот, защото може и да има причина и реакцията на Bubbles беше все едно съм го обидил, разбираш ли?

Затова приключих спора по рано, защото видях, че просто няма да достигнем до консенсус. 

Нека спрем тази тема и да се продължи към същественото, нормално е да се стигне до тук, в този свят се водят войни и пак не се стига до разбирателство относно религиите, тук да се спори с години нещата няма да се променят, лека вечер! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Baininja написа:

Защо винаги това което не ви изнася го гледате от лошата страна на нещата? Никой не ви кара на сила да сте вярващи, но вие така приемате въпроса относно религията че все едно говорим за нещо недопустимо и излиза, че тези които защитаваме религията и вярваме сме черните овци. Аз достатъчно съм чел и изучавал общата история на църквата, ясно ми е как стоят нещата от основаването и, самата тема която водим все се отклонява към там да изкараме кирливите ризи на религията, не вярвайте в нищо, никой не ви и кара просто приемете че има хора които вярват с уважение, а не с плюене и упреци. Ето аз се опитах по някакъв начин да изразя, че религията е важна част в моя живот, защото може и да има причина и реакцията на Bubbles беше все едно съм го обидил, разбираш ли?

Затова приключих спора по рано, защото видях, че просто няма да достигнем до консенсус. 

Нека спрем тази тема и да се продължи към същественото, нормално е да се стигне до тук, в този свят се водят войни и пак не се стига до разбирателство относно религиите, тук да се спори с години нещата няма да се променят, лека вечер! 

Лошата страна на нещата е, че заради църквата са избити милиарди хора. И да никога няма да ми изнася. Това продължава дори и днес. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Емил Костов написа:

Лошата страна на нещата е, че заради църквата са избити милиарди хора. И да никога няма да ми изнася. Това продължава дори и днес. 

Докато виждаме само колко са избити, никога няма да разберем колко са спасени, ето това се опитвам да кажа от самото начало. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Milkydead написа:

Странна история от случка на пешеходна пътека зебра .Вървя си съвсем нормално и с видимост на 100% на повече от 50 метра се задава кола джип и приближава към мен без да спира поради някаква причина аз вдигам ръце вече стъписан от приближаващия автомобил за да  привличам внимание и що да видя ?! Представител на втория пол с глуповата физиономия управлява превозното средство... на средата на пъшеходната пътека завива в другото платно като във филмова каскада и едва влиза в пътя за да продължи движение, на задната седалка на джипа се вижда невръстното и дете.Защо не е спряла или реагирала адекватно на тази ситуация в която има премного възможности на избор от тази да застраши два човешки(детето май беше момче) и един женски живот сами се сещайте ...

Трябвало е да използваш ръчната...

Χασάπικο Τζένη Καρέζη Σόλο μπουζούκι Γιώργος Ζαμπέτας Greek Hasapiko Dance ~ YouTube - YouTube

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Baininja написа:

Докато виждаме само колко са избити, никога няма да разберем колко са спасени, ето това се опитвам да кажа от самото начало. 

При положение, че са избивани милиони невинни и то по най-жесток начин другото вече няма значение. Няма как да ужававам или да вярвам на една църква, където са разпъвани, рязяни, палени живи, влачени, разчеквани, горени на клада и каквото още там се сетиш хора. Тук спрасени няма. Има една маниполация и облаги. Църквата трябва да се забрани със закон.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Емил Костов написа:

При положение, че са избивани милиони невинни и то по най-жесток начин другото вече няма значение. Няма как да ужававам или да вярвам на една църква, където са разпъвани, рязяни, палени живи, влачени, разчеквани, горени на клада и каквото още там се сетиш хора. Тук спрасени няма. Има една маниполация и облаги. Църквата трябва да се забрани със закон.

Уважавам мнението ти, пожелавам ти всичко най-добро! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Baininja написа:

Уважавам мнението ти, пожелавам ти всичко най-добро! 

Аз също уважавам твоето! Бъди здрав!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да изразя своето мнение по това заглавие на тази тема. Първо момчета, всички ви вас, не ви е родил Адам, а жена. Второ защо това такова пренебрежение към жените като цяло. Да аз самата дори имам повече до себе си като приятели момчета, а не момичета,но това пак казвам като цяло не означава, че всички жени са "кифли или к*рви). Другото което аз мога също да направя подобна тема, обаче със заглавие оплаквания от "първия" пол и защо първия като айде, че физически сте по здрави, но и това вече не винаги е така в това време. Но нима ли и вие го знаете.. колко от така наречените  "мъже" за този "втори пол", колко ли за п*тка, на п*утки станаха.. с извинение... 

Днес на мен пък ми се случи и то не само за от днес, както си стоя на спирката без да съм провокирвала с външния си вид или с нещо друго, минаващ добре изглеждащ (нито циганин, нито изтърсак) да идва да ми нарушава личното пространство до мен и да ми подвиква "хей к*рво", както и постоянно в поредни дни да ми се случва както си вървя нормално по пътя и постоянно да ми подсвиркват и правят намеци от автомобилите си, така наречените представители на гордия "първи пол". Моля, не ме хейтете само изразих своето мнение, ако се замислете поне малко над това пак добре. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Zlatina_19 написа:

Искам да изразя своето мнение по това заглавие на тази тема. Първо момчета, всички ви вас, не ви е родил Адам, а жена. Второ защо това такова пренебрежение към жените като цяло. Да аз самата дори имам повече до себе си като приятели момчета, а не момичета,но това пак казвам като цяло не означава, че всички жени са "кифли или к*рви). Другото което аз мога също да направя подобна тема, обаче със заглавие оплаквания от "първия" пол и защо първия като айде, че физически сте по здрави, но и това вече не винаги е така в това време. Но нима ли и вие го знаете.. колко от така наречените  "мъже" за този "втори пол", колко ли за п*тка, на п*утки станаха.. с извинение... 

Днес на мен пък ми се случи и то не само за от днес, както си стоя на спирката без да съм провокирвала с външния си вид или с нещо друго, минаващ добре изглеждащ (нито циганин, нито изтърсак) да идва да ми нарушава личното пространство до мен и да ми подвиква "хей к*рво", както и постоянно в поредни дни да ми се случва както си вървя нормално по пътя и постоянно да ми подсвиркват и правят намеци от автомобилите си, така наречените представители на гордия "първи пол". Моля, не ме хейтете само изразих своето мнение, ако се замислете поне малко над това пак добре. 

Не се впрягай. Просто понякога мъжете трябва да си се оплачем от жените ама накрая не можем без тях. :) То и обратното важи. Бил съм стотици пъти свидетел!

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Емил Костов написа:

Не се впрягай. Просто понякога мъжете трябва да си се оплачем от жените ама накрая не можем без тях. :) То и обратното важи. Бил съм стотици пъти свидетел!

Да, така си е! Има си почти винаги и в двата случеи, съответната зависимост от един към друг и от двата пола. :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Zlatina_19 написа:

Първо уважаема г-це добре дошла във форума на kaldata и второ би ли пояснила все пак какво означава да ти "нарушат личното пространство".Аз като обикновен чиляк си пътувам в автобуса и там жени много често ми нарушават личното пространство като често се бутат в мен без да знам кои умишлено и кои не , внимание не им обръщам.И второ ти в крайна сметка девствена ли си че да се обиждаш на к*рва което според мен е название на жена обичаща мъжкия полов орган на разговорен език к*р.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Milkydead написа:

Първо уважаема г-це добре дошла във форума на kaldata и второ би ли пояснила все пак какво означава да ти "нарушат личното пространство".Аз като обикновен чиляк си пътувам в автобуса и там жени много често ми нарушават личното пространство като често се бутат в мен без да знам кои умишлено и кои не , внимание не им обръщам.И второ ти в крайна сметка девствена ли си че да се обиждаш на к*рва което според мен е название на жена обичаща мъжкия полов орган на разговорен език к*р.

Веднага ще обясня уважаеми! Да ми се нарушава личното пространство значи на открито място и нарочно да ми се застане на "5см" пред лицето ми,а в вашия случай е в автобуса на закрито, а и съм сигурна, че не е било така толкова видимо нарочно като при мен. Другото което, че аз не съм някакъв предмет и не съм заслужила с нищо и си имам достойнство и чест, и с нищо не съм заслужила от непознати да бъда назовавана по този обиден начин! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако накараш една жена да те уважава, едва ли ще имаш поводи за оплаквания. Е то една случка от преди известно време. Мой комшия си докара някаква от близкото село и заживя с нея. Тя обаче винаги като се разминавахме във входа ме гледаше някак си пренебрежително и с някаква ненавист. Дори един път един куриер беше оставил пратка за мен в тях, отидох да си я взема, тя дори не ми е подаде с ръка, а ми я бутна към мен с крак. Започна да се заяжда с мен уж за силна музика, даже анонимки на общата врата на входа. Жалби малби в полицията, в крайна сметка не можа да ми надделее и някак си нещата се успокоиха. Един ден тръгнах за работа, а тя дойде към мен разплакана и ми каза , че с нейния са се скара ли, и че той я заплашвал било я е страх и се чудила какво да прави. Казах и, че ако дойде още един път да дойде в нас и от там нататака аз ще се управям  с него. След две седмици някой ми звънеше на пожар на вратата беше тя уплашена, че бившия е от пред. Казах и да влезе в нас, излязох, след 15 мин. се прибрах и тоя повече никога не дойде. От тогава доста ме уважава и отношението и към мен коренно се промени. Един път даже ми донесе палачинки със спанак.Когато една жена няма респект от даден мъж, мъжът ще бъде унижаван по всевъзможен начин от нея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По всичко си личи че вашето цветенце е било откъснато от доста време , затова ви препоръчвам да си смените аватара.А много ме съмнява да е дошъл на 5 см от вашето прелестно лице без да ви каже нещо.Най-вероятно сте свръхчувствителна и затова смятате че другите хора нямат право да застават до вас или да си комуникират с вас без изричната ви покана...

преди 12 минути, Zlatina_19 написа:

Веднага ще обясня уважаеми! Да ми се нарушава личното пространство значи на открито място и нарочно да ми се застане на "5см" пред лицето ми,а в вашия случай е в автобуса на закрито, а и съм сигурна, че не е било така толкова видимо нарочно като при мен. Другото което, че аз не съм някакъв предмет и не съм заслужила с нищо и си имам достойнство и чест, и с нищо не съм заслужила от непознати да бъда назовавана по този обиден начин! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Milkydead написа:

По всичко си личи че вашето цветенце е било откъснато от доста време , затова ви препоръчвам да си смените аватара.А много ме съмнява да е дошъл на 5 см от вашето прелестно лице без да ви каже нещо.Най-вероятно сте свръхчувствителна и затова смятате че другите хора нямат право да застават до вас или да си комуникират с вас без изричната ви покана...

Той аватара и беше доста по-предизвикателен от това цветенце, ама го смени преди малко. Пък после се чуди защо я задявали мъжете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Milkydead написа:

А пък при вас си личи, че от доста преди време, вашето сърце е било откъснато от някоя жена.... 

не.. баш на от "5см", но примерно казано пред лицето ми доста видимо близко от колкото изобщо трябва! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

A от тази драматична ваша реторика човек ще си помисли че е дошъл , хванал ви е за дупата и е казал айде да се въргаляме... Остави на жената да направи от мухата слон ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Zlatina_19 написа:

Второ защо това такова пренебрежение към жените като цяло.

Защото на женския форум бгмамка банват мъжете които имат повече акъл от мъжкараните модераторки. Да, там мразят мъжете и се настройват една друга против нас. Там е агресивен феминизъм в действие. 

преди 5 минути, Zlatina_19 написа:

А пък при вас си личи, че от доста преди време, вашето сърце е било откъснато от някоя жена.... 

Да тука позна за автора на темата, човекът си ви мрази яко, не знам що така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Белгиеца написа:

Защото на женския форум бгмамка банват мъжете които имат повече акъл от мъжкараните модераторки. Да, там мразят мъжете и се настройват една друга против нас. Там е агресивен феминизъм в действие. 

Тук не съм напълно съгласна с това, защото и при вас има такива, но не и изцяло, както и там така. :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване