Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Книга за оплаквания от втория пол

Препоръчан отговор

преди 17 минути, Бял Кон написа:

Ако накараш една жена да те уважава, едва ли ще имаш поводи за оплаквания. Е то една случка от преди известно време. Мой комшия си докара някаква от близкото село и заживя с нея. Тя обаче винаги като се разминавахме във входа ме гледаше някак си пренебрежително и с някаква ненавист. Дори един път един куриер беше оставил пратка за мен в тях, отидох да си я взема, тя дори не ми е подаде с ръка, а ми я бутна към мен с крак. Започна да се заяжда с мен уж за силна музика, даже анонимки на общата врата на входа. Жалби малби в полицията, в крайна сметка не можа да ми надделее и някак си нещата се успокоиха. Един ден тръгнах за работа, а тя дойде към мен разплакана и ми каза , че с нейния са се скара ли, и че той я заплашвал било я е страх и се чудила какво да прави. Казах и, че ако дойде още един път да дойде в нас и от там нататака аз ще се управям  с него. След две седмици някой ми звънеше на пожар на вратата беше тя уплашена, че бившия е от пред. Казах и да влезе в нас, излязох, след 15 мин. се прибрах и тоя повече никога не дойде. От тогава доста ме уважава и отношението и към мен коренно се промени. Един път даже ми донесе палачинки със спанак.Когато една жена няма респект от даден мъж, мъжът ще бъде унижаван по всевъзможен начин от нея.

Щом си постъпил така, наистина ти би бил уважаван и ценен от жена.. и то много. Жалко тука малко за онази жена, че така първо е правила, но после съм сигурна, че сама е съжелявала дълбоко в себе си, че преди това се е държала така. 

преди 2 минути, ncl написа:

Като мрази жените, малко ли мъже има...

Хага.. абсолютно.. но не мисля, че ги мрази толкова просто е бил попаднал на сериозно не подходящата, както има и подобно много такива мъже. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Бял Кон написа:

Ако накараш една жена да те уважава, едва ли ще имаш поводи за оплаквания. Е то една случка от преди известно време. Мой комшия си докара някаква от близкото село и заживя с нея. Тя обаче винаги като се разминавахме във входа ме гледаше някак си пренебрежително и с някаква ненавист. Дори един път един куриер беше оставил пратка за мен в тях, отидох да си я взема, тя дори не ми е подаде с ръка, а ми я бутна към мен с крак. Започна да се заяжда с мен уж за силна музика, даже анонимки на общата врата на входа. Жалби малби в полицията, в крайна сметка не можа да ми надделее и някак си нещата се успокоиха. Един ден тръгнах за работа, а тя дойде към мен разплакана и ми каза , че с нейния са се скара ли, и че той я заплашвал било я е страх и се чудила какво да прави. Казах и, че ако дойде още един път да дойде в нас и от там нататака аз ще се управям  с него. След две седмици някой ми звънеше на пожар на вратата беше тя уплашена, че бившия е от пред. Казах и да влезе в нас, излязох, след 15 мин. се прибрах и тоя повече никога не дойде. От тогава доста ме уважава и отношението и към мен коренно се промени. Един път даже ми донесе палачинки със спанак.Когато една жена няма респект от даден мъж, мъжът ще бъде унижаван по всевъзможен начин от нея.

Значи тя първо те е правила на маймуна дълго време, после е имала проблем и ти като послушно кученце си скочил да я защитаваш. От това тя придобила респект и вече те уважавала...

Много си наивен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, halek написа:

Значи тя първо те е правила на маймуна дълго време, после е имала проблем и ти като послушно кученце си скочил да я защитаваш. От това тя придобила респект и вече те уважавала...

Много си наивен.

Винаги давам шанс на хората да се поправят. Но при мен поправителния е само по един път.

преди 1 час, Белгиеца написа:

Защото на женския форум бгмамка банват мъжете които имат повече акъл от мъжкараните модераторки. Да, там мразят мъжете и се настройват една друга против нас. Там е агресивен феминизъм в действие. 

Белжо, ти си доброволна жертва на феминизма. Жена ти те подържа и ти е усигорила живота. Ти от своя страна въртиш къщата пране чистене гладене водене на детето на училилище и т.н. За сметка на това жена ти те е баннала от леглото си, ходи без теб на почивки.Те това е агресивен феминизъм братче.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Бял Кон написа:

Винаги давам шанс на хората да се поправят. Но при мен поправителния е само по един път.

Тя просто те ползва за безплатен бодигард, като не инвестира нищо в отношенията ви, освен някакви палачинки еднократно. Възползва се от егото ти и нуждата ти да се показваш като мъжкар и те търси  когато си създаде проблеми. ;) Женски хитринки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, halek написа:

Тя просто те ползва за безплатен бодигард, като не инвестира нищо в отношенията ви, освен някакви палачинки еднократно. Възползва се от егото ти и нуждата ти да се показваш като мъжкар и те търси  когато си създаде проблеми. ;) Женски хитринки.

Че какво трябва да инвестира в отношенията ни? На мен ми харесват взаимотношенията ни. Не съм искал, не сме си стана ли по близки. Тя си търси баща на детето. Аз не съм привърженик на такива взаимотношения с доведени и заварени деца. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вижте какво г-не , такива като вас които не спазват пропорциите на справедливостта и помагат на жена защото клетницата е изпаднала в опасност и има нужда от закрила a вие се притичвате като рицар на Бял Кон  я от тщеславие я от друго нещо се наричат SIMP.Мъже като вас дават грешната преценка на жените че могат да правят каквото си искат и в последствие да не поемат отговорност за действията си.
Да аз отговорно заявявам че презирам хора като вас.Едно е да направиш нещо за приятен човек , съвсем друго да ставате употребена дамска превръзка каквато роля сте играл във вашата случка.

•  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, halek написа:

Тя просто те ползва за безплатен бодигард, като не инвестира нищо в отношенията ви, ...

Това ми е познато и на мене.
Преди много години една така прави с мен, да я пазя от един мой приятел да не я сваля.
Ама аз по едно време я уредих да ходи да дава пояснения в милицията от какво се издържа.
И там ѝ се е наложило да си признае, че позира голо тяло пред мъже и жени, да се покефи някой милиционер на нейната професия. То това дето го правеше си беше за онова време половин проституция и тя си мислеше че никой не го знае. Бяха ѝ се появили едни много силни чувства на омраза към мен. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Milkydead написа:

Вижте какво г-не , такива като вас които не спазват пропорциите на справедливостта и помагат на жена защото клетницата е изпаднала в опасност и има нужда от закрила a вие се притичвате като рицар на Бял Кон  я от тщеславие я от друго нещо се наричат SIMP.Мъже като вас дават грешната преценка на жените че могат да правят каквото си искат и в последствие да не поемат отговорност за действията си.
Да аз отговорно заявявам че презирам хора като вас.Едно е да направиш нещо за приятен човек , съвсем друго да ставате употребена дамска превръзка каквато роля сте играл във вашата случка.

•  

Аз пък презирам такива като теб, които постоянно се оплакват. Май теб са те използва ли като дамска превръзка, защото орева форума от тия жени. Все пак както те посъветваха може да минеш на другия бряг и проблема ти приключва мамин.

преди 21 минути, Белгиеца написа:

Това ми е познато и на мене.
Преди много години една така прави с мен, да я пазя от един мой приятел да не я сваля.
Ама аз по едно време я уредих да ходи да дава пояснения в милицията от какво се издържа.
И там ѝ се е наложило да си признае, че позира голо тяло пред мъже и жени, да се покефи някой милиционер на нейната професия. То това дето го правеше си беше за онова време половин проституция и тя си мислеше че никой не го знае. Бяха ѝ се появили едни много силни чувства на омраза към мен. 

Поне дадоха ли ти медал? На доносниците през соца им даваха медали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напротив женчовците като вас които имат слабо самочувствие и търсят одобрението на жените за да се чувстват "мъже" ще изчезнат за в бъдеще.Все пак ви го казвам за да се коригирате и да не живеете като мъжленце под чехъл , всеки има възможност да се промени към по-добро.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, Белгиеца написа:

Защото на женския форум бгмамка банват мъжете които имат повече акъл от мъжкараните модераторки. Да, там мразят мъжете и се настройват една друга против нас. Там е агресивен феминизъм в действие. 

Наистина е така. Имах профил там и когато веднъж директно им казах, че са меркантилни, всички скочиха да ме нападат. Не само, че са феминистки, ами и са яко злобни комплексарки. Дано да фалира техния форум, щото е пълен змиярник.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Milkydead написа:

Напротив женчовците като вас които имат слабо самочувствие и търсят одобрението на жените за да се чувстват "мъже" ще изчезнат за в бъдеще.Все пак ви го казвам за да се коригирате и да не живеете като мъжленце под чехъл , всеки има възможност да се промени към по-добро.

Господине, не мога да се сдържа да не се опитам поне, да ви обясня, колко силно сте заблуден.

Мъжът се оглежда в очите на жената и там вижда дали е достатъчно мъжествен, защото нея иска да спечели и на нея да покаже, че е стълб, на когото може да се опре. Защото, драги ми господине, с нея ще направи семейство, деца и с нея ще остарее. Не с вас, господине. Ако трябва на вас да покаже, че е мъж и да търси вашето одобрение, то той ще да е или първобитен побойник- комплексар, или обикновен пе.ал. 

Аз едно съм се убедила през годините- който все се страхува, че ще го приемат като женчо и ще го направят мъж под чехъл, има сериозен проблем със самочувствието. И е добре, всяка разумна жена, да го избягва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, absurt написа:

който все се страхува, че ще го приемат като женчо и ще го направят мъж под чехъл

горкият аз
мецата ме кара да беля картоф и лук
баси колко съм нещастен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, absurt написа:

Господине, не мога да се сдържа да не се опитам поне, да ви обясня, колко силно сте заблуден.

Мъжът се оглежда в очите на жената и там вижда дали е достатъчно мъжествен, защото нея иска да спечели и на нея да покаже, че е стълб, на когото може да се опре. Защото, драги ми господине, с нея ще направи семейство, деца и с нея ще остарее. Не с вас, господине. Ако трябва на вас да покаже, че е мъж и да търси вашето одобрение, то той ще да е или първобитен побойник- комплексар, или обикновен пе.ал. 

Аз едно съм се убедила през годините- който все се страхува, че ще го приемат като женчо и ще го направят мъж под чехъл, има сериозен проблем със самочувствието. И е добре, всяка разумна жена, да го избягва.

Недрага г-жо , вие сте жена.Но все пак ще ви обясня неща които няма как да разберете.Виждате ли истинския мъж не търси одобрението на никого , нито има нужда от външна оценка на мъжествеността си защото един мъж  е самодостатъчен и на всичкото отгоре и във връзка с това притежава достойнство(каквото жените нямат заложено в природата си) което му осигурява цялата тежест нужна да взима решения на собствени убеждения дори те да са в разрез на някой си менструиращ индивид.Избийте си евтината романтика от Халмарк и ще прозрете че мъжа не се оглежда в ничии женски очи за да търси там някакви си качества в себе си.Това е пълен absurt.Вие пък си обяснете как от толкова "разумни жени" в България нацията ни изчезва и никои не ще да ги *б* и да ми прави семейства , каквито те също не искат ама това е друг въпрос.
____

И сега ще вметна още една история от магазина:  Купувам няколко продукта и отивам на касата , там гледам седи една продавачка като мътеща кокошка и не се помръдва след като си оставям продуктите на плота.Настрани има едни продукти оставени и никой наоколо, какво ли става тука питам се нито дума казва нито се помръдва този менструиращ субект , чакам , чакам  , хващат ме нервите вече ми идва да и се развикам , тя стой необезпокоявано  като стоик пред опасност и изобщо не си върши работата, минаха къде 5 минути.По едно време отвън магазина от кола слиза друг менструиращ субект и идва на касата с женски палав поглед "я виж ти каква стана ама ми е през вагиналната област" , нито ми се извини , нито нищо.Идиотския и инфантилен поглед много ме подразни и ми се щеше да и се развикам , но какъв е смисъла след като тази ситуация предизвикана и ескалирана от жени ще бъде повтаряна отново и отново , а да искаш от жена отговорност е същото като желаеш да живееш вечно.Просто никога няма да се случи в този свят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, Бял Кон написа:

Поне дадоха ли ти медал? На доносниците през соца им даваха медали.

Яко ядосан беше цивилно облеченият милиционер в районното управление като ходих да го питам след 20-ина дена какво става с каката. Той се е надявал да набарат някоя нелегално пребиваваща туркиня занимаваща се с подривна дейност, а пък то било само една събличаща се. Аз ги употребих милиционерите за моите цели, а не да им помагам на тях.
Събличащата се кака е трябвало да показва призовката, за да отсъства един ден от сеансите по събличане. Аз бях единственият знаещ точния ѝ адрес и тя веднага се е досетила кой го е дал на милиционерите. Та целта беше хем да разбере тя, че аз знам какви ги върши, хем да не може да се оплаква тя, че съм ѝ уронвал "престижа" разгласявайки от какво се издържа.
Та не, не са ми дали медал братче, ядосани ми бяха милиционерите че съм ги пратил за зелен хайвер.

преди 3 часа, absurt написа:

И да се опитваш и да не се опитваш, авторът на темата най-вероятно дори и да иска няма коя да го вземе. Има един друг потребител тука който също няма достъп до жена и криеше, че всъщност е инвалид.
Така че не се впечатлявай чак пък толкова от мъж, който няма как да е с жена, какви ги дрънка.
Той само изказва на глас, това което женените мъже няма как да си позволят да го изрекат.
Аз понеже съм женен за чужденка и не живея в България, мога да си позволя да пиша истината. Ако бях женен за българка и живеех в България и аз щях да си трая, щото иначе кофти ми се пишеше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Milkydead написа:

Недрага г-жо , вие сте жена.Но все пак ще ви обясня неща които няма как да разберете.Виждате ли истинския мъж не търси одобрението на никого , нито има нужда от външна оценка на мъжествеността си защото един мъж  е самодостатъчен и на всичкото отгоре и във връзка с това притежава достойнство(каквото жените нямат заложено в природата си) което му осигурява цялата тежест нужна да взима решения на собствени убеждения дори те да са в разрез на някой си менструиращ индивид.Избийте си евтината романтика от Халмарк и ще прозрете че мъжа не се оглежда в ничии женски очи за да търси там някакви си качества в себе си.Това е пълен absurt.Вие пък си обяснете как от толкова "разумни жени" в България нацията ни изчезва и никои не ще да ги *б* и да ми прави семейства , каквито те също не искат ама това е друг въпрос.
____

Драги ми господине, каква прозорливост! Да, аз съм жена. И за разлика от вас, който сте в непрекъсната менструация, менструирам веднъж месечно по природа. А, вие, господине, толкова горд, че сте си самодостатъчен, нали не си правите илюзии, че някой не знае, че самодостатъчните мъже са си обикновени чекиджии, с които никоя жена не би си губила времето? 

И стигаме до отговора на въпроса ви, защо  жените не искат да раждат от Сульо и Пульо, а най- вече от такива "самодостатъчни". Защото, семейството и децата са ангажимент и отговорност, които боклучавите самодостатъчни, дето се били оглеждали само в собствените си очи, не могат да поемат. Осакатени са природно и затова жените ги заобикалят отдалече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Milkydead написа:

A вие г-жо имате ли деца ? 

Да, господине, имам. От мъж, който и за секунда не се е усъмнил в мъжествеността си, та не живее в страх да не го пъхна под чехъла си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Milkydead написа:

Какъв ще е тоя ваш мъж да живее с такъв бесоват глиган като вас.Признавам за това се изисква мъжественост.Salute !

Познахте, господине. Мъжественост се иска, за да бъдеш мъж не само по първични полови белези. А, с мен се живее лесно- уважавам мъжа си и той ме уважава. Няма как да го разберете, господине.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Milkydead написа:

Какъв ще е тоя ваш мъж да живее с такъв бесоват глиган като вас.

Отвлечен и завързан в мазето... :shock11:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, halek написа:

И сигурно денонощно го облъчва с опорки във възхвала на боцко и герб :speak:

Ако така сваляш жените, ще си седиш "самодостатъчен- ръкаров"до сетния си ден !:shock11:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, absurt написа:

Ако така сваляш жените, ще си седиш "самодостатъчен- ръкаров"до сетния си ден !:shock11:

Ццц много си лоша... Що така... Бъди дама.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, absurt написа:

Относно личните ти неуспехи и сексуална неудовлетвореност, можеш да си пуснеш отделна тема, в раздел по твой избор ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, halek написа:

Относно личните ти неуспехи и сексуална неудовлетвореност, можеш да си пуснеш отделна тема, в раздел по твой избор ;)

Хи,хи, аз неуспехи нямам- с такива като теб и другият женомразец, допирни точки нямам. Различавам ви отдалече и ви заобикалям. Забавлявам се с изцепките ви и малко ви съжалявам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване