Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 1 час, JohnTRIVOLTA написа:

Само за Интернет викаш, ама става само да пускаш пинг да видиш дали има Интернет ? Ще е голяма мъка ако пуснеш браузър 😎

Ето го поредният професор се изказва неподготвен , Хич не е мъка сърфирам и с ИЕ 11 и с мозила последна версия .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 227
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

преди 54 минути, attj написа:

Харесал съм го, но още не съм го платил.  Мога и имам право да го откажа.  Преместих получаването и плащането в магазин на Ардес, вместо да е в офис на доставчика Спиди.  Аз съм многогодишен техен клиент.  Белгиеца пак ще каже, че ги рекламирам - нека да е така и техниката  да издържи пак още 13-17 години. Няма проблеми, поръчаното от мен ще го купи някой друг клиент. Сега има и топ онлайн промоция. Обаче и ми омръзна да се чудя какво да си избера.

Вземи си един хубав лаптоп за тези пари. Ако ти малее екран винаги може да си пуснеш hdmi/DP/ кабел към някой монитор или TV и комплектче клавиатура с мишка да цъкаш от дивана и т.н.

преди 2 минути, adersa написа:

Ето го поредният професор се изказва неподготвен , Хич не е мъка сърфирам и с ИЕ 11 и с мозила последна версия .

IE11 :ski7: ..... викаш голям кеф да чакаш по минута до две да зареди сайт. Ще е интересно да видим видео как бързо работи тази машина, но ме съмнява , че ако се пусне OBS ще трябва клипа да го гледам нормално поне 1:100  :fishing3:  Чакаме видеото !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, JohnTRIVOLTA написа:

Чакаме видеото !

Ще има да чакаш имам по интересни занимания да ти правя видео да гледаш сеир !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adersa написа:

Ще има да чакаш имам по интересни занимания да ти правя видео да гледаш сеир !

Е тъй де, то и инак щеше да падне голямо чакане , поне си го каза , че е сеир ма що се пънеш да го изкараш друго :newspaper:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, attj написа:

Накрая спрях да се чудя и си поръчах една бюджетна конфигурация, произведена в Тайван,  с хубава онлайн промоакция на Ардес

Естествено, че е made in China, но и за 1100лв. пак се взима по-добър десктоп с монитор и пълна гаранция на всички компоненти.

http://nikem-bg.net/cart/64164p1r68564p1r63759p1r61310p1r61071p1r65318p1r68065p1rf.html

28-10-2021-172022-novabench-com.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, adersa написа:

Какво да бе ?

С "бе" ще се обръщаш в кръчмата или към комшийката! Това първо!
2.

вие професорите с начело на цървула като някой почне да се хвали как 15 годишната му антика си бачка като нова го нападате като глутница кучета ами бачка си човека си я поддържа компа е като колата докато има части що да не бачка

В колко хардуерни теми ме прочете? Рядкост... Значи ме клеветиш! (направи си справка в НК и НПК). Ти си във всяка. Нищо, че за да се чете това, което си написал е непобходим консултант-литератор. И всичките ти постове са офтопик! А техническата ти грамотност също е известна на редовните членове на форума. Е, не е твоето нещо!
3.

вие професорите с начело на цървула

Слагаш ме в блокирани и няма ти преча и да съм причина за твоя дискомфорт!

Лаптопа ми

'айдее, почна' се!
Няма твой пост, в който да няма моят лаптоп(тая каруца ли нарричаш така?), моят интернет (100Mbps на потребител отдавна е за деЦката градина). Никого не го интересеуват твоят дарак и твоят интернет.

ще сменям с още 1 плочка рам и ССД .

Пак ли или отново си с добри намерения? От няколко години я въртиш таА плоча.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, JohnTRIVOLTA написа:

Вземи си един хубав лаптоп за тези пари. Ако ти малее екран винаги може да си пуснеш hdmi/DP/ кабел към някой монитор или TV 

Последно ще преценявам в магазина като го получат  след няколко дни.   Телевизорът ми  у дома с безжична връзка сърфира из интернет.   Лаптоп отделно ще си харесам.   Този Acer ми е харесал, защото ми изглежда икономичен, красив, лек и компактен,тежи само 3,2 кг. Win 10 Pro ми е като бонус с промоцията. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, attj написа:

тежи само 3,2 кг

И все пак ще стои стационарен на бюрото.

преди 18 минути, attj написа:

Win 10 Pro ми е като бонус

Това не го брой за бонус при домашен компютър.

преди 19 минути, attj написа:

защото ми изглежда икономичен

Ако ще икономисваш от консумацията на бюджетен компютър, спукана ти е работата...

преди 24 минути, attj написа:

лек и компактен

Ами като има части колкото на половин лаптоп, лек ще е...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бях се отказал да пиша във тази тема, но ще си изкажа мнението.

Това което си си поръчал, не е никакъв компютър, това е един таблет, който е вграден във монитор! Честито за покупката и ти пожелавам 15-20 години да ти служи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, ДзВяРа! написа:

Бях се отказал да пиша във тази тема, но ще си изкажа мнението.

Това което си си поръчал, не е никакъв компютър, това е един таблет, който е вграден във монитор! Честито за покупката и ти пожелавам 15-20 години да ти служи!

A1 ми предлагат втори таблет безплатно с техен сърфплан, който имам от 2-3 години -за да не го закривам.  В Технополис таблетът го продават за 219 лв.  Аз кое по-напред да ползвам?   Вие тук ще вземете да ме разубедите...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, ДзВяРа! написа:

Усещам лека ирония в написаното , но поне му честити покупката . 

Към автора на тази покупка . Нали си наясно ,че при почти всяка нова техника има заложен ускорен процес на стареене ? Хардуера не се произвежда с качествен контрол ,както преди 20 години . Предложих на приятел да си купи телевизор Сони сходен модел със закупен от мен ,но не сполучи на бройка . Приемника се повреди 3-4 месеца след ,като му изтече гаранционния срок . Жалко ,че плати за него над 2400 лева . Тоест , няма никаква гаранция колко дълго ще ползваш даден продукт . Изминат ли въпросните 24 месеца , търговеца не носи отговорност . ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, attj написа:

A1 ми предлагат втори таблет безплатно с техен сърфплан, който имам от 2-3 години -за да не го закривам.  В Технополис таблетът го продават за 219 лв.  Аз кое по-напред да ползвам?   Вие тук ще вземете да ме разубедите...

Препоръчвам ти таблета да ползваш, ще ти свърши повече работа от този който си поръчал, вградения във монитора. Да не ти казвам че тежи повече от тухла, близо 4-тири килограма и не може да работи на батерия!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да откажа безплатен допълнителен таблет.  Сега тук научавам, че и телевизорът ми Филипс е по същество също таблет в кутия на по-голям монитор. Старият ми монитор от старата конфигурация е китайски Филипс от 2009 година и още безупречно работи. Навремето с покойния ми баща през 1994 година избрахме един японски Сони Тринитрон за да гледаме Стоичков и компания.  Този телевизор и той все още работи.   Май по навик  очаквам нещата да са  надеждни и дълготрайни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, attj написа:

Няма да откажа безплатен допълнителен таблет.  Сега тук научавам, че и телевизорът ми Филипс е по същество също таблет в кутия на по-голям монитор. Старият ми монитор от старата конфигурация е китайски Филипс от 2009 година и още безупречно работи. Навремето с покойния ми баща през 1994 година избрахме един японски Сони Тринитрон за да гледаме Стоичков и компания.  Този телевизор и той все още работи.   Май по навик  очаквам нещата да са  надеждни и дълготрайни.

Няма да им вярваш на тези чешити от форума. За нищо и никога. Всеки от тях гледа да може да те откаже от покупката, която си си избрал или предложили "безплатно".Щом ти дават безплатен таблет от А1 ,влачиш веднага, докатоне им е минал мерака. Абонаментният ти план е 2 пъти по скъп от цената на този таблет. На служителите си също го дават безплатно като подарък за децата им, но при тях няма абонаментен план.Че струвал в Технополис 200 лева? Че и ти да си собственика на Технополис, нима ще го пуснеш без пари?

"Май по навик  очаквам нещата да са  надеждни и дълготрайни."

Мечтател!

Я помисли. Човешкия живот стана толкова ненадежден и дълготраен, а ти очакваш от разни дрънкулки да изкарат живот, по дълъг от твоя. Дано не си си "консервирал" пари от 62 година за старини.

Важното е, че с писането си , сегиз -тогис вдигаш настроението на хората. Пожелавам ти здраве и още много покупки 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера най-после платих 1399 лв и  си го получих.  Пак е сега с 300 лв по-скъп, промоцията е свършила.   Прекрасно устройство, новото си е ново   https://ardes.bg/product/acer-aspire-c24-963-all-in-one-dq-berex-00f-w10p-220478

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, attj написа:

Вчера най-после платих 1399 лв и  си го получих.  Пак е сега с 300 лв по-скъп, промоцията е свършила.   Прекрасно устройство, новото си е ново   https://ardes.bg/product/acer-aspire-c24-963-all-in-one-dq-berex-00f-w10p-220478

В пъти по-добре комбинация монитор със закачен Нюк на "веса"!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, JohnTRIVOLTA написа:

В пъти по-добре комбинация монитор със закачен Нюк на "веса"!

Напълних апартамента с монитори, телевизори, лаптопи,  таблети, смартфони... Че и домашен телефон.   Жената критикува, че навсякъде съм наслагал някакви чудеса на техниката, които понякога с дни никой за нищо не включва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, attj написа:

Напълних апартамента с монитори, телевизори, лаптопи,  таблети, смартфони... Че и домашен телефон.   Жената критикува, че навсякъде съм наслагал някакви чудеса на техниката, които понякога с дни никой за нищо не включва.

Смени компютъра и си доволен и радостен, както се вижда. За да няма мъркане за техниката, която си изредил ти остава само..да смениш и ЖЕНАТА!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, JohnTRIVOLTA написа:

И "колкото повече, толкова повече!"

Да, Мечо Пух, така е. Е, ако жена ти ти "сипи" не е точно така...

преди 4 минути, Kolev71 написа:

Ама не смей да го направи, щото ще му сипят башкъ.

се е'но @дpъндю да смени Меца...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, цър-вул написа:

Да, Мечо Пух, така е. Е, ако жена ти ти "сипи" не е точно така...

се е'но @дpъндю да смени Меца...

Дръндю не може да смени Меца, но Меца може веднага. И ако се случи,ще трябва да му монтираме чистачки на очилата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, attj написа:

Обърнали сте темата на ...

Докато не покажеш доказателствен снимков материал на прехваления псевдокомпютър и на фактурата, Аз не ти вярвам че си купил каквото и да е.
Само правиш реклама тука на магазини.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване