Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Зимни гуми за Opel Astra G Combi 1999г

goodly
 Сподели

Препоръчан отговор

• Отговори 113
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Нека да е лято, ама тези със зимните гуми ще си опекат  грайфера! И после какво правим, със нови гуми ама със опекан грайфер, че и камикадзета?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 часа, goodly написа:

Един авер работи в сервиз и ще ми измисли гуми на добра цена за две предни и две втора ръка задни с добър грайфер на добра цена.

Слагай 4 Сави или 4 Дебици и не се занимавай с втората употреба.  Тези дето ще ги купиш,  някой ги е хвърлил,  а за 2 нови и 2 стари няма да спестиш кой знае какво. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Задните гуми ги метнах в контейнера, предните ги сложих отзад с 5мм. грайфер са зимаци, а чисто новите отпред. Не се безпокойте мога да излитам вече, тествал съм опелеса вече много добре се държи на пътя. 

Пробвах го на сняг по магистрала марица в Любимец, тъкмо взех да я ръчкам на снега и се забих в една огромна пряспа сняг. Видях един бустан с ДИНИ та викам да си откъсна една щот е лято ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, goodly написа:

Задните гуми ги метнах в контейнера, предните ги сложих отзад с 5мм. грайфер са зимаци, а чисто новите отпред. Не се безпокойте мога да излитам вече, тествал съм опелеса вече много добре се държи на пътя. 

Пробвах го на сняг по магистрала марица в Любимец, тъкмо взех да я ръчкам на снега и се забих в една огромна пряспа сняг. Видях един бустан с ДИНИ та викам да си откъсна една щот е лято ;)

Що ке чинеш ако извадя мотора и се засиля срещу тебе? 😂 Ще те замервам със кауни! :tennis22:

А карпузите вече презряха. :wow:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, goodly написа:

тъкмо взех да я ръчкам на снега и се забих в една огромна пряспа сняг

Нъл се разбрахми да караш бавничко и с чувство? Нямаш представа по пътя за Германия колко бостани има...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, ДзВяРа! написа:

И днес е лято!

Температурата на въздуха не е температурата на пътната настилка. ;) 

п.п. Всяка гума при движение се загрява до определена температура и има оптимална работна температура, която позволява адекватно сцепление. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като при формула1! Моите защо не загряват, сигурно ги търкалям все едно съм с камиона.:lock:

Трябва и аз да стана камикадзе, че да ги загрявам тез гуми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, ДзВяРа! написа:

Като при формула1! Моите защо не загряват, сигурно ги търкалям все едно съм с камиона.:lock:

Трябва и аз да стана камикадзе, че да ги загрявам тез гуми.

По-скоро при драг състезания. Подгреват гумите до пушилка, мръднат 100 метра и после се врънат на старта. Са друг е момента, че има коли със силен врътящ момент и въпреки подгрева, пак си въртят гуми на старт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вие сега съвсем ме объркахте, последно какво да направя? Да си купя чисто нови зимни гуми, ще трябва и да ги подгрявам за да поддържат оптимална температура. Това включва и драг от светофар до светофар, да изпреварвам във завоите без да имам видимост, със превишена скорост, нали все пак съм със нови зимни гуми. Или да си карам със старите гуми втора употреба, Мишелин със 5-6 мм грайфер, бавничко и внимателно както до сега? :ohmy:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, ДзВяРа! написа:

Вие сега съвсем ме объркахте, последно какво да направя?

Разпростирай се спрямо разполагаемите парични средства. ;) 

След като няма за твоя размер все или вси сезонни нови гуми, то ползвай втора ръка, но с грайфер над 4мм и година на производство към 2022 поне 2017/18 ... (желателно е да са "нов внос" на втора ръка от Германия). 

Карай като пенсионер! При положение, че отпред има ТИР, то спазвай дистанция която позволява по-бързи от теб да се "вмъкнат" между теб и ТИР-а, докато не "намериш" достатъчно прав участък от пътя, който да ти позволи с повече от 20км./ч спрямо скоростта на ТИР-а да го изпревариш. 

Не уверен -> НЕ ИЗПРЕВАРВАЙ и може ти да владееш шофирането, но не знаеш какъв глупак е пред теб, зад теб, отсреща и т.н., ТА карай в пълна концентрация и забрани на жените в автомобила да те разсейват с колко хубава гледка на вън имало или пък момента да ти хока на за несвършена мъжка работа в дома ти. :) 

ОХ ... ай за момента ... малко почивка ... :)  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...