Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Поредната налудна теория: Илон Мъск казва, че човечеството трябва да се пресели на други планети

Anneliese
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 9 минути, petie1 написа:

Това кат го гледам ич не ми мяза на телевизор а на вас?

res_e201754022e02ab3a0763f8cf2ed3452.jpg

Май е нещо от бъдещето?:ohmy:

На Илон Мъск кучето е май.

Поли ще каже.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, ДзВяРа! написа:

Май е нещо от бъдещето?:ohmy:

На Илон Мъск кучето е май.

Поли ще каже.

В НИИЧАВО в моя отдел по защита и програмиране на времевите линии го домъкнаха и ми го натресоха да се чудя какво е нещо от 25 век било

преди 19 минути, TheDirtyCleaner написа:

Това не е компютър.Няма монитор, мишка,клавиатура,даже и подложка няма.Справка,Анне.

Ааа и каква аджеба е тази кутия? Голяма загадка е

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, petie1 написа:

В НИИЧАВО в моя отдел по защита и програмиране на ввремевите линии го домъкнаха и ми го натресоха да се чудя какво е нещо от 25 век било

Ааа и каква аджеба е тази кутия? Голяма захадка е

А,загадка.Това е свържочна станция,ама с по нов дизайн.Американска му работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, petie1 написа:

В НИИЧАВО в моя отдел по защита и програмиране на ввремевите линии го домъкнаха и ми го натресоха да се чудя какво е нещо от 25 век било

Ааа и каква аджеба е тази кутия? Голяма захадка е

Тва е, летяща кутия, не съм виждал такава на живо!:giggle1:

ПОЛИИИИИ, помагай душо, що е то черно дето няма клавиши и мишка?

House_mouse.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, TheDirtyCleaner написа:

А,загадка.Това е свържочна станция,ама с по нов дизайн.Американска му работа.

Не, не е мяма антенки а според БрИНСПФ тези станции са с антенки :biggrin:

преди 6 минути, P!NK написа:

Една от идеите на Мъск вече е реалност Чиповете в мозъка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, petie1 написа:

Не, не е мяма антенки а според БрИНСПФ тези станции са с антенки :biggrin:

Питай я,моля те,от къде е произлязъл блутуут-а.Че на мен,само ми се мръщи.Всъщност не,днес имам един палец.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, TheDirtyCleaner написа:

Питай я,моля те,от къде е произлязъл блутуут-а.Че на мен,само ми се мръщи.Всъщност не,днес имам един палец.

Сериозно ли? Тя е объркала емотиконките! Всъщност каквото и да ти сложи, мръщене, смях или лайк, системата го отчита като реакция и ти покачва ранга. :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, ДзВяРа! написа:

Тва е, летяща кутия, не съм виждал такава на живо!:giggle1:

ПОЛИИИИИ, помагай душо, що е то черно дето няма клавиши и мишка?

House_mouse.jpg

Много ти мъничка мишката ей ти мишка

capybara-grass.jpg

А кутията няма перки или или крила може и да е с гравитационен двигател ще трябва да се свързвам с 25 век ама Първата пак ще ме хока че веднъж си забравих писалката във втори век и стана цирк голям

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За първи път осъществиха термоядрен синтез в САЩ

С помощта на 192 лазера и температура, три пъти по-висока от тази в ядрото на Слънцето, учени от САЩ успяха за части от секундата да постигнат термоядрен синтез - крайъгълен камък в дългия път към чиста енергия, съобщава БТА.

Учени от Националната лаборатория "Лорънс Ливърмор" в Калифорния, САЩ, предизвикаха темоядрена реакция, която бе устойчива за кратко.

Крайната цел е да се генерира енергия по начина, по който Слънцето генерира топлина, чрез сливане на водородни ядра до образуване на хелий, който освобождава огромна енергия.

Екипът от над сто учени публикува резултатите от четири експеримента, при които е получена т.нар. горяща плазма, в "Нейчър".

"Много близо сме до следващата стъпка", каза ръководителят на екипа Алекс Зилстра, експериментален физик в "Ливърмор".

https://www.vesti.bg/lyubopitno/za-pyrvi-pyt-osyshtestviha-termoiadren-sintez-v-sasht-6137065

:cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я кажете сега кой е по-лош Мъск или Гейтс. Оказва се, че и единия и другия иска да слага чипове. :)

преди 5 часа, ДзВяРа! написа:

С помощта на 192 лазера и температура, три пъти по-висока от тази в ядрото на Слънцето, учени от САЩ успяха за части от секундата да постигнат термоядрен синтез - крайъгълен камък в дългия път към чиста енергия, съобщава БТА.

Учени от Националната лаборатория "Лорънс Ливърмор" в Калифорния, САЩ, предизвикаха темоядрена реакция, която бе устойчива за кратко.

Крайната цел е да се генерира енергия по начина, по който Слънцето генерира топлина, чрез сливане на водородни ядра до образуване на хелий, който освобождава огромна енергия.

Екипът от над сто учени публикува резултатите от четири експеримента, при които е получена т.нар. горяща плазма, в "Нейчър".

"Много близо сме до следващата стъпка", каза ръководителят на екипа Алекс Зилстра, експериментален физик в "Ливърмор".

https://www.vesti.bg/lyubopitno/za-pyrvi-pyt-osyshtestviha-termoiadren-sintez-v-sasht-6137065

Сега има голяма световна надпревара за създаване на първия стабилно работещ реактор. Както някога е била надпреварата за космоса.

Трябват нови енергийни източници. Нали искат да караме електрически автомобили. Всеки голям град да има собствен Термоядрен Реактор, решава всички проблеми. Само ще се лети до Луната за Хелий 3.

• Харесване 2
  • Еха 1
  • Ха-ха 1
  • Грижа 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, ДзВяРа! написа:

Кораби с такива реактори е по вероятно да ни закарат на друга планета

преди 14 часа, BANKATA написа:

Проблема за сега е че качването в космоса е доста трудоемко и скъпо. Ако някога стане общодостъпно (като да си ходиш на село) може и да дръпнат с космическите технологии. Не знам какви опити правят на МКС, ама предвид цените, са доста ограничени от към експерименти и отсяват много.

Китай иска да строи орбитален индустрилен център което ще доведе падане на цените а и с участието на частните компании също ще паднат

преди 13 часа, васил козарев написа:

На мен ми мяза на тостер

Кой го знае може и тостер да е.......

Учената от БрИНСПФ не ще да помага да го разгадая какво е? Поне един "Комодоре" да беше изпляскала та да хванат дикиш лекциите :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, petie1 написа:

Кораби с такива реактори е по вероятно да ни закарат на друга планета

Да ни закарат - да, но даже няма да има нужда от кораби...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мъск е пътешественик във времето. Дошъл е от бъдещето. Затова знае толкова и усеща бъдещите инвестиции, да!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, ntm7iv написа:

Мъск е пътешественик във времето. Дошъл е от бъдещето. Затова знае толкова и усеща бъдещите инвестиции, да!

Те май и Нибиру снимаха чух за някакъв мистеризиозен обект в центъра на Млечния път който  излъчва радиосигнали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 26.01.2022 г. в 22:31, petie1 написа:

25 век

А ... глей за мен коя марка е там:

Dell PC Alienware Area 51 R5: Amazon.de: Computer & Zubehör Те ти естетика и т.н., а не намръщеняк кът берковсътъ принцесата ... :) 

ほら?:) 
わかりますか?
на 27.01.2022 г. в 9:13, ntm7iv написа:

Я кажете сега кой е по-лош Мъск или Гейтс.

При така поставен въпроса, то по-лошия е Гейтс, защото омаза Джама ... :) 

Мъск ми е по-симпатичен. ... Не е проблем "чепирането", а кой ще програмира. ;) И да няма ъпдейти ... че от там иде проблема ... = това в случая е опасното, т.е. постоянно да ти подменят мислите ... ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Програмирането ще тава с нанити в кръвта с помощта на 5G мрежата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хъх "сериозните" учени на берковското научно светило от БрИНСПФ почнаха да  дават заден

https://www.dnes.bg/index/2022/01/28/oktopodite-ne-bili-ot-tozi-sviat-doshli-sa-ot-kosmosa.518536

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, petie1 написа:

Хъх "сериозните" учени на берковското научно светило от БрИНСПФ почнаха да  дават заден

https://www.dnes.bg/index/2022/01/28/oktopodite-ne-bili-ot-tozi-sviat-doshli-sa-ot-kosmosa.518536

Тия от Dnes си пълнят новините. Това съм го чел отдавна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, dioib написа:

А ... глей за мен коя марка е там:

Dell PC Alienware Area 51 R5: Amazon.de: Computer & Zubehör Те ти естетика и т.н., а не намръщеняк кът берковсътъ принцесата ... :) 

ほら?:) 
わかりますか?

Хаха ама и ти хвърли форумната принцеса в джаза, тя още не е благоволила да каже какво са ми домъкнали от 25 век ти й тресна нова загадка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, petie1 написа:

Ох малеее спри да постваш такива глупости.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, ntm7iv написа:

Тия от Dnes си пълнят новините. Това съм го чел отдавна.

Аа добре :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Емил Костов написа:

Защо на мен ми е интересно :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Емил Костов написа:

Дадено за октоподите съм съгласен ама за това че живота може да е дошъл от Космоса не го изключвам

преди 4 минути, ntm7iv написа:

Защо на мен ми е интересно :)

Защото логически яйца на октоподи няма как да дойдат дотук

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...