Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Загива ли Европа...?

S197
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 1 минута, quarz написа:

Платен е. Той е трол ветеран, повече от десет години бълва глупости и соросоидна пропаганда по форуми. Постоянно преиграва, така често постига точно обратния ефект и настройва хората срещу себе си или става за смях. Лъже маже, трие си постовете когато го хванат в лъжа. 

това същото аз мога да го кажа и за теб

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, quarz написа:

Платен е. Той е трол ветеран, повече от десет години бълва глупости и соросоидна пропаганда по форуми. Постоянно преиграва, така често постига точно обратния ефект и настройва хората срещу себе си или става за смях. Лъже маже, трие си постовете когато го хванат в лъжа. 

Предлагам да му подарим дървен  медал за това, че е гениален! Ако се сетя за други епитети, ще пиша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, S197 написа:

Предлагам да му подарим дървен  медал за това, че е гениален! Ако се сетя за други епитети, ще пиша.

Е що пък дървен?

xrrbai45f1g51.png?width=640&format=png&a

Хи-хи-хи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 часа, quarz написа:

Тоест, значи правилно съм предположил. Гледам го, че пише само и единствено по едни и същи теми и се придържа към една и съща реторика, игнорира факти, повтаря едни и същи лъжи и трие "факти", които съм оспорил - затова има и ВИП акаунт - за да може да трие уличаващата го информацията, че да запази легитимност.

Поведението му е точно като на човек, на когото му е платено да повтаря нещо и да се придържа към него, дори то да не е вярно.

Изясниха ми се нещата.

Миро е човек, на който няма смисъл да му се обяснява каквото и да е; той най-вероятно знае кое е вярно, но ще продължи да повтаря лъжи, тъй като за това му се плаща. Дори и да знае, че аз съм прав и да може да разбере и осмисли нещата, които пиша, той пак ще ги нарича "рашисти фейкомети" и ще продължи да повтаря пропагандни и strawman-ски термини - като "путлер", "рашисти" и "рашистан" - и анти-Руската реторика, за която му е платено да повтаря.

преди 18 часа, Без умствен капацитет написа:

това същото аз мога да го кажа и за теб

Какво те кара да мислиш, че quarz е "платен трол"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, PigMan9 написа:

Какво те кара да мислиш, че quarz е "платен трол"?

a теб какво те кара да мислиш, че не е платен трол

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Без умствен капацитет написа:

a теб какво те кара да мислиш, че не е платен трол

Не съм го видял да разпространява фалшива информация, която яростно и агресивно да защитава срещу всяка критика и логическа мисъл. Дори не съм го виждал да е много активен в раздел "Политика".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, PigMan9 написа:

Не съм го видял да разпространява фалшива информация, която яростно и агресивно да защитава срещу всяка критика и логическа мисъл. Дори не съм го виждал да е много активен в раздел "Политика".

докажи че не си трол

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Без умствен капацитет написа:

докажи че не си трол

Не съм трол! Защо мислиш, че съм трол?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, PigMan9 написа:

Не съм трол! Защо мислиш, че съм трол?

мисля  че си трол, по същата причина която и ти мислиш за другите че са тролове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Без умствен капацитет написа:

мисля  че си трол, по същата причина която и ти мислиш за другите че са тролове

Добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лайтмовитът до 2030 година ще е Няма да притежавате нищо и ще бъдете щастливи!

Планът се знае и се работи по него. Първо Agenda 21 после Agenda 2030. 

1.Едно световно правителство,

2.Единна световна без кешова валута Често задавани въпроси за цифровото евро (europa.eu), идва скоро дигитално евро, ограничение има от доста време на парите в кеш,

3. Една световна централна банка,

4. Една световна армия(войната в Украйна забърза плана, както и да отделят повече пари за войната Световните разходи за отбрана чупят рекорди - Свят - DarikNews.bg),

5. Край на националния суверенитет,

6. Край на частната собственост, ограничение..(ми като нямаш пари, ще си продадеш имотите),

7. Край на традиционната семейната единица(тук се работи усърдно за унищожаване на семейството, традиционното семейство особено в Катар 2022 сега го показаха),

8. Депопулация, контрол на нарастването на населението и гъстотата на населението(емиграцията, войната, болестите, глада, ваксините, вършат идеална работа по този въпрос),

9. Задължителни многократни ваксини(Короната забърза и този план, на всеки 3 месеца боцкане Какво трябва да знаете сега за коронавируса (Bulgarisch) (integrationsbeauftragte.de))

10. Универсален базов доход (строги икономии, работи се в момента, режим на тока, уж заради войната и спирането или забавянето на газта от Россия, тъй че сигурно скоро и това, €1 200 на месец без работа: Експеримент с базов доход започва в Германия - Money.bg),

11. Микрочипове( сигурно с комбинация 5G или 6G, в Австралия и в Скандинавия обичат да си слагат чипове, а и Мъск ще слага и на мозъка Илон Мъск: До 6 месеца за първи път ще вградим чип в човешки мозък - bTV Новините (btvnovinite.bg)),

12. Ограничение на пътуванията(Корона пак помогна и тук), също така ще се премахнат личните автомобили(като забранят бензиновите двигатели, а останат само електроколите, а те са скъпи, едва ли всеки ще си позволи такава Решено: ЕС забранява регистрацията на бензинови и дизелови коли от 2035 г. (24chasa.bg)),

13. проследяване и контрол на населението(Атентатите през 2001, корона, емиграцията, тероризма около света, скоро в Турция), бих добавил и крайно дясно управление,

14. Прилагане на световна система за социално кредитиране (като в Китай),

15. уреди, свързани към системата за наблюдение( пак с помощта на 5G),

16. отгледани изкуствено деца Бъдещето: Бебета в изкуствени утроби и детегледачки с изкуствен интелект - Последни Новини от DNES.BG. Бих добавил и органи принтирани на 3Д принтер, както и бебето по поръчка.

Скоро ще правим избор за "бебета по поръчка" (offnews.bg)

17. Унищожаване на малкия бизнес с цел да бъдат зависими от големи корпорации. 

С една дума 

Няма да притежавате нищо и ще бъдете щастливи! Кредити, кредити, всичко на кредити. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, АСПЕКТ написа:

Лайтмовитът до 2030 година ще е Няма да притежавате нищо и ще бъдете щастливи!

Планът се знае и се работи по него. Първо Agenda 21 после Agenda 2030. 

1.Едно световно правителство,

2.Единна световна без кешова валута Често задавани въпроси за цифровото евро (europa.eu), идва скоро дигитално евро, ограничение има от доста време на парите в кеш,

3. Една световна централна банка,

4. Една световна армия(войната в Украйна забърза плана, както и да отделят повече пари за войната Световните разходи за отбрана чупят рекорди - Свят - DarikNews.bg),

5. Край на националния суверенитет,

6. Край на частната собственост, ограничение..(ми като нямаш пари, ще си продадеш имотите),

7. Край на традиционната семейната единица(тук се работи усърдно за унищожаване на семейството, традиционното семейство особено в Катар 2022 сега го показаха),

8. Депопулация, контрол на нарастването на населението и гъстотата на населението(емиграцията, войната, болестите, глада, ваксините, вършат идеална работа по този въпрос),

9. Задължителни многократни ваксини(Короната забърза и този план, на всеки 3 месеца боцкане Какво трябва да знаете сега за коронавируса (Bulgarisch) (integrationsbeauftragte.de))

10. Универсален базов доход (строги икономии, работи се в момента, режим на тока, уж заради войната и спирането или забавянето на газта от Россия, тъй че сигурно скоро и това, €1 200 на месец без работа: Експеримент с базов доход започва в Германия - Money.bg),

11. Микрочипове( сигурно с комбинация 5G или 6G, в Австралия и в Скандинавия обичат да си слагат чипове, а и Мъск ще слага и на мозъка Илон Мъск: До 6 месеца за първи път ще вградим чип в човешки мозък - bTV Новините (btvnovinite.bg)),

12. Ограничение на пътуванията(Корона пак помогна и тук), също така ще се премахнат личните автомобили(като забранят бензиновите двигатели, а останат само електроколите, а те са скъпи, едва ли всеки ще си позволи такава Решено: ЕС забранява регистрацията на бензинови и дизелови коли от 2035 г. (24chasa.bg)),

13. проследяване и контрол на населението(Атентатите през 2001, корона, емиграцията, тероризма около света, скоро в Турция), бих добавил и крайно дясно управление,

14. Прилагане на световна система за социално кредитиране (като в Китай),

15. уреди, свързани към системата за наблюдение( пак с помощта на 5G),

16. отгледани изкуствено деца Бъдещето: Бебета в изкуствени утроби и детегледачки с изкуствен интелект - Последни Новини от DNES.BG. Бих добавил и органи принтирани на 3Д принтер, както и бебето по поръчка.

Скоро ще правим избор за "бебета по поръчка" (offnews.bg)

17. Унищожаване на малкия бизнес с цел да бъдат зависими от големи корпорации. 

С една дума 

Няма да притежавате нищо и ще бъдете щастливи! Кредити, кредити, всичко на кредити. 

да не си пил - спомни си защо си избягал

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

Това, което е написал, всъщност е правило, ако не знаеш. И защо мислиш, че е пил?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, PigMan9 написа:

Това, което е написал, всъщност е правило, ако не знаеш. И защо мислиш, че е пил?

преди 7 минути, Без умствен капацитет написа:

спомни си защо си избягал

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Без умствен капацитет написа:

Къде да съм бягал? В Европа съм. В друга европейска държава. От една европейска държава отидох в друга европейска държава. И не е бягство, а принуда. Насилствено изселване на населението от България.

преди 22 минути, Без умствен капацитет написа:

Не пия алкохол. Защо да съм пил? Това не е мой план, това план от ООН. Даже ООН и СИФ Световен икономически форум – Уикипедия (wikipedia.org) си стиснаха ръцете.

Само и само планът да стане до 2030 година. Agenda 2030.

World Economic Forum and UN Sign Strategic Partnership Framework > Press releases | World Economic Forum (weforum.org)

OIP.GDwT3It7ZmtDGPLs445jPgHaE8?pid=ImgDe

UN785718.jpg

Още за Agenda 21.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, АСПЕКТ написа:

Къде да съм бягал? В Европа съм. В друга европейска държава. От една европейска държава отидох в друга европейска държава. И не е бягство, а принуда. Насилствено изселване на населението от България.

Не пия алкохол. Защо да съм пил? Това не е мой план, това план от ООН. Даже ООН и СИФ Световен икономически форум – Уикипедия (wikipedia.org) си стиснаха ръцете.

Само и само планът да стане до 2030 година. Agenda 2030.

World Economic Forum and UN Sign Strategic Partnership Framework > Press releases | World Economic Forum (weforum.org)

OIP.GDwT3It7ZmtDGPLs445jPgHaE8?pid=ImgDe

UN785718.jpg

Още за Agenda 21.

още не сме приели еврото и не сме в шенген, знаеш ли защо някои са против

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, PigMan9 написа:

Миро е човек, на който няма смисъл да му се обяснява каквото и да е; той най-вероятно знае кое е вярно, но ще продължи да повтаря лъжи, тъй като за това му се плаща.

Миро бе възмутен от агресивната фейк пропаганда горе долу 2014 г след началото на рашистката война.

Затова се включих по активно .

И не съм си изменил ни на йота принципите - да громя фейкомети като вас.

Много хора за теи години психясаха като теб , напуснаха,  триха се от форума, побъркаха се... не знам защо .. но е факт...

Може би те най сетне са се осъзнали, но са напринципа на онези измамените от телефонни измамници да отричат до край че са измамени

/ Имаше случай една възрастна жена опита да се самоубие,за да не признава че е сбъркала и че е измамена от фалшивите телефонни измамници /

Ти си млад комсомолец, но от сега запомни че си избрал страната на фейкометите , конспирациите и лъжите.

Не искам да знамкогато стигнеш до своя катарзис.

Затова малко ми е съвестно да мачкам 20 годипшен девственикот психиатрията, но не съм ти аз виновен .

Оползотвори младата  си енергия за по полезна информация, а не това което първосигнално ти сипват фейк медиите .

:hush:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, АСПЕКТ написа:

а и Мъск ще слага и на мозъка

На себе си едва ли, а за гейпросащесср трололинките първо трябва да наеме детективи, за да им открият мозъка. Мисля че с микроскоп ще успеят, но дали чипът ще може да се миниатюризира достатъчно, не знам.

Чипове само за старонормалните хора, докато не успеят да ни изтребят.

/край на кон спирацията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Sliderum2 написа:

На себе си едва ли, а за гейпросащесср трололинките първо трябва да наеме детективи, за да им открият мозъка. Мисля че с микроскоп ще успеят, но дали чипът ще може да се миниатюризира достатъчно, не знам.

Чипове само за старонормалните хора, докато не успеят да ни изтребят.

/край на кон спирацията.

е нали има течни наноботи и 5Г ги контролират:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, miro20 написа:

Миро бе възмутен от агресивната фейк пропаганда горе долу 2014 г след началото на рашистката война.

Затова се включих по активно .

И не съм си изменил ни на йота принципите - да громя фейкомети като вас.

Много хора за теи години психясаха като теб , напуснаха,  триха се от форума, побъркаха се... не знам защо .. но е факт...

Може би те най сетне са се осъзнали, но са напринципа на онези измамените от телефонни измамници да отричат до край че са измамени

/ Имаше случай една възрастна жена опита да се самоубие,за да не признава че е сбъркала и че е измамена от фалшивите телефонни измамници /

Ти си млад комсомолец, но от сега запомни че си избрал страната на фейкометите , конспирациите и лъжите.

Не искам да знамкогато стигнеш до своя катарзис.

Затова малко ми е съвестно да мачкам 20 годипшен девственикот психиатрията, но не съм ти аз виновен .

Оползотвори младата  си енергия за по полезна информация, а не това което първосигнално ти сипват фейк медиите .

:hush:

Отново нищо не каза.

"Ти си ватенка ти си комуне ти си рашист" не е същото нещо като "громя фейкомети". Е, ако под "громени" имаш предвид да кажеш "ти си ватенка ти си комуне ти си рашист", добре, явно "громиш".

Останалото с телефонните измамници, самоубийствата и комсомолците е несвързано и няма какво да коментирам.

"Оползотвори младата  си енергия за по полезна информация, а не това което първосигнално ти сипват фейк медиите ."

За какво говориш? Какво ТОЧНО са ми сипали "фейк медиите"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, PigMan9 написа:

Отново нищо не каза.

"Ти си ватенка ти си комуне ти си рашист" не е същото нещо като "громя фейкомети". Е, ако под "громени" имаш предвид да кажеш "ти си ватенка ти си комуне ти си рашист", добре, явно "громиш".

Останалото с телефонните измамници, самоубийствата и комсомолците е несвързано и няма какво да коментирам.

"Оползотвори младата  си енергия за по полезна информация, а не това което първосигнално ти сипват фейк медиите ."

За какво говориш? Какво ТОЧНО са ми сипали "фейк медиите"?

а ти защо мислиш че правиш нещо по различмо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

още не сме приели еврото и не сме в шенген, знаеш ли защо някои са против

Защо някои са против? Да не би да е защото еврото изобщо има някаква стойност, която ще ни даде покупателна способност?

IMG_20221203_232912.thumb.jpg.b60f90c4fc88d206ee163211bbf519f9.jpg

IMG_20221203_233036.jpg.0455cf596cbd412e1642ddad7b83087d.jpg

Или може би защото суверена и независимостта ни ще бъдат абсолютно зануляни... е, не че сега ги имаме, де... Ще бъдем изцяло контролирани от външни, неолиберални структури, чиято цел ще бъде доизцеждане на българската икономика и финализиране на деиндустриализацията и ускоряване на депопулацията и културната асимилация... е, не че това и сега не се случва...

Защо някои са против, според теб?

преди 4 минути, Без умствен капацитет написа:

а ти защо мислиш че правиш нещо по различмо

Твърдиш, че нищо смислено ли не говоря?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам от какъв зор се напъваме за ессрврото. 19 територии са се прецакали с него досега. Чекайте малко да погледна какво пише в Уикипедия, че забравих, а то е направо изумително и сигурно много малко хора помнят, или въобще някога са си научавали уроците по география, а може в тази опростачена образователна система от след 1989г. дори да не са им преподали тези подробности и те да са напълно на тъмно и извън главите им:

Цитат

Европа (един от най-малките континенти на Земята) е политически поделен на около 50 независими държави, 7 непризнати или полупризнати държави и 47 територии с особен статут.

Не мога да сумирам, числото е твърде голямо за мен. Но, от всичките тези европейски държави, откакто съществува тоя пакт...Все още повече време е минало през което всички държавите членки са имали и разчитали на собствени парични знаци. Откакто бива повърнато тъй нареченото евро през 1999г, едва 19 територии го ползват, като в годината на приемане му вкупом оцапва 11 територии, за всичките 23 години, от тогава до сега, само още 8 територии са се прецакали. Горещ прием, нали! Време е за раздяла на "съюза". Твърде много пари се пропиляват от есср бюрократите за всякакви глупости,  гаче ли са ни малко собствените паразити.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...