Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Загива ли Европа...?

S197
 Сподели

Препоръчан отговор

Европа отдавна не е яла дървото. Хората са свиканали всичко да им идва лесно/наготово.  Инфлацията расте с огромни темпове, печатат се едни долари, вдигат се цените на стоките.  И войната няма нищо общо. Тя е само повод. Тъй като не е имало катаклизми в последно време, народа изперква тотално и се започнаха едни простотии като трети пол, осемнайсти пол и прочие. И хората го приемат за нормално. Постоянно гледат да са в крак с модата, винаги да имат последния модел на еди-какво си, но не си дават сметка, че при най-малкия проблем, телефона ще му е най-малка грижа. Ще забрави за всички глупости и ще гледа как да оцелее. Ще види голям зор, ще се върне към основното, а именно да имаш храна и подслон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Третия пол си е нещо съвсем нормално. Друг въпрос е, че хората в бг са със силно закостеняло мислене и не приемат лесно промените в това отношение. А иначе...Европата не я виждам да просъществува още дълго в този вид - моята прогноза е, че до 30-на години ще е станала част от Руската империя. Бай ви Путин, като приключи с Украйна (която ще стане част от РФ и ще спре да съществува като държава), като нищо може да ни анексира нас (не мисля, че някой би се хабил да воюва с нас).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, S197 написа:

Европа отдавна не е яла дървото. Хората са свиканали всичко да им идва лесно/наготово.  Инфлацията расте с огромни темпове, печатат се едни долари, вдигат се цените на стоките.  И войната няма нищо общо. Тя е само повод. Тъй като не е имало катаклизми в последно време, народа изперква тотално и се започнаха едни простотии като трети пол, осемнайсти пол и прочие. И хората го приемат за нормално. Постоянно гледат да са в крак с модата, винаги да имат последния модел на еди-какво си, но не си дават сметка, че при най-малкия проблем, телефона ще му е най-малка грижа. Ще забрави за всички глупости и ще гледа как да оцелее. Ще види голям зор, ще се върне към основното, а именно да имаш храна и подслон.

Те с третополовите започнаха в периода на изобилие и богатство. Сега идва епохата на отрезвяване, бедност, глад и студ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Европа" е много общо понятие. Тук правилният термин е по-скоро ЕС, който само симулира някакъв суверенитет, но всъщност е напълно зависим от САЩ. Ако следите политическите изказвания, много американски политици си позволяват да правят заявления от името на ЕС, та дори и да отправят заплахи, последно спрямо Сърбия. Американците си позволяват да прецакват, дори и единствената ядрена сила в ЕС - Франция. През последната година САЩ им отмъква договори за подводници и изтребители, от които Франция силно се нуждае, защото е страна разчитаща на свои разработки. Макрон преди години говореше за единна армия на ЕС извън НАТО, която случи ли се за САЩ това би било катастрофа. 
Държавите, които държат на своя суверенитет, като, САЩ, КНР, КНДР, и от части Русия в най-важните сфери е забранено ползването на чужд, най-често американски софтуер и хардуер. САЩ чрез технологичен шпионаж се развива икономически, защото събира най-иновативните идеи не само от ЕС, но и от почти цял свят. Особена борба с този проблем в ЕС лично аз не виждам. 

Що се отнася до инфлацията и влошаващият се стандарта на живот, това е особеност на капиталистическия строй. Олигарсите на чело на така наречения западен свят воюват с тези на Русия, а всички негативни последствия са за сметка на обикновения трудещ се честно гражданин. 
От къде на къде ние - гражданите на ЕС сме длъжни да си рушим отношенията с Русия, което се отразява негативно на покупателната ни способност, при това заради страна, която не е член, нито на НАТО, нито на ЕС. Нашите олигарси драпат за запазване на влияние там. Фактически те са ни вкарали във война с Русия и от части с КНР и други свободни страни от икономическа гледна точка. Пък и от военна, в Украйна е пълно с наемници и оръжия от западния свят, а всичко това е за наша сметка. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Soviet Soldier написа:

От къде на къде ние - гражданите на ЕС сме длъжни да си рушим отношенията с Русия, което се отразява негативно на покупателната ни способност, при това заради страна, която не е член, нито на НАТО, нито на ЕС.

Ние не сме граждани на ЕС, а колония на САЩ. Тях не ги вълнува нашата покупателна способност и икономика, интересува ги единствено територията ни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, baitexpo написа:

Ние не сме граждани на ЕС, а колония на САЩ. Тях не ги вълнува нашата покупателна способност и икономика, интересува ги единствено територията ни.

Аз съм съгласен да станем 51 или 52 щат. По-добре е отколкото да се дупим цял живот!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, baitexpo написа:

Бъркаш. Наши господари са Европа и ни ползват преди всичко като евтина работна ръка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, JKirilov написа:

Аз съм съгласен да станем 51 или 52 щат. По-добре е отколкото да се дупим цял живот!

А не мерси. Към тази пе*аска държава не. Най- добре е да сме си независими.

преди 5 часа, Клонинга написа:

Бъркаш. Наши господари са Европа и ни ползват преди всичко като евтина работна ръка.

Подчинени сме на ЕС, а те на сащ. Така, че главния е сащ за съжаление.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не!

Бог да ти прости волните и неволни грехове. Амин

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, Петър Ангелов написа:

Третия пол си е нещо съвсем нормално.

Не. Не е.

А Европа няма да загине, но ще се промени. За съжаление към лошо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, Петър Ангелов написа:

Третия пол си е нещо съвсем нормално.

То не е само трети пол. Има 60 вида! И да визирам ЕС конкретно. Те това нормално ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То не е само трети пол. Има 60 вида! И да визирам ЕС конкретно. Те това нормално ли е?

Не виждам нищо ненормално.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, Петър Ангелов написа:

Третия пол си е нещо съвсем нормално. Друг въпрос е, че хората в бг са със силно закостеняло мислене и не приемат лесно промените в това отношение. А иначе...Европата не я виждам да просъществува още дълго в този вид - моята прогноза е, че до 30-на години ще е станала част от Руската империя. Бай ви Путин, като приключи с Украйна (която ще стане част от РФ и ще спре да съществува като държава), като нищо може да ни анексира нас (не мисля, че някой би се хабил да воюва с нас).

Нищо нормално не е третия пол. Природата е създала 2 пола с цел да се възпроизвеждат. Има и бъгове- хермафродитите. хайде, ако обичаш, да не наричаш образоваността "закостеняло мислене".

Що се отнася до анексирането ни- същото е като с половете- каква би била ползата? Необходимостта от такива действия? Малко мисъл трябва, а не папагалско повтаряне на модерни мантри. Щото, тия мантри не са дошли на гола поляна- обслужват нечии интереси, но не и твоите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, JKirilov написа:

То това твоето, ако не е надупване. Не само се надупваш, ами разтваряш и "бузите".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Петър Ангелов написа:
преди 1 час, S197 написа:

Не виждам нищо ненормално.

Ами, върви на психиатър докато е време. Утре може да се събудиш с мисълта че си просено зърно и да поискаш изтребването на всичко пернато, щото живота ти е безценен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

да нормално е, се пак сме били разработени като хибридна раса и първите индивиди са ги правили хермафродити. но също така не е нормално да се пропагандира LGBTQ+ с цел депопулация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, absurt написа:

Нищо нормално не е третия пол. Природата е създала 2 пола с цел да се възпроизвеждат. Има и бъгове- хермафродитите. хайде, ако обичаш, да не наричаш образоваността "закостеняло мислене".

Що се отнася до анексирането ни- същото е като с половете- каква би била ползата? Необходимостта от такива действия? Малко мисъл трябва, а не папагалско повтаряне на модерни мантри. Щото, тия мантри не са дошли на гола поляна- обслужват нечии интереси, но не и твоите.

Да ти кажа, баш си е закостеняло мислене. Ти си ясна илюстрация за такова. Колкото за анексирането, какъв би бил смисъла - мисля, че по-точен човек от другарят Путин, който би могъл да ти отговори на въпроса, не мисля че има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Петър Ангелов написа:

Да ти кажа, баш си е закостеняло мислене. Ти си ясна илюстрация за такова. Колкото за анексирането, какъв би бил смисъла - мисля, че по-точен човек от другарят Путин, който би могъл да ти отговори на въпроса, не мисля че има.

Ми, хайде, опровергай ме. Що се отнася до анексирането- не путин твърди, че би го направил. съмнението е твое и затова теб питам- какво провокира страховете ти? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, insec написа:

Пак ли ще загива Европа - със щатите приключихте ли вече. 🤣

Това се казва цикличност. И ще го има за напред. Още в Библията се говори за това. От безделия, си издигат кумир. Накрая хората си плащат като Господ ги наказва. Един малък катаклизъм да стане в Англия, например, всички тия пе****сти и прочие, ще са първите, които ще се наакат. Просто няма да знаят какво да правят, защото са свикнали всичко да им е на готово, без да се питат кое от къде идва и къде отива. В близките 1-2 години ще се появи нова финанскова криза, като тази през 2008 и ще видиш как народа ще си преосмисли животеца.

преди 4 часа, Петър Ангелов написа:

Да ти кажа, баш си е закостеняло мислене.

И кое му е закостенялото? Това пълен идиотизъм. Що не си резнеш пуяка и сложиш малко силинконче, та да заприличаш на Уана Уашовска?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледам вече има съобщения за размирици и протести във Франция на несъгласните с това.

Или просто Путлер е бесен че не спечели неговата марионетка, и ескалира прокситата си там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://humansbefree.com/2022/04/italian-city-introduces-social-credit-score-style-system.html мислех че ще се случи първо или при краварите или при братушките ама явно не съм бил прав.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...