Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Жадни за внимание потребители или !

Препоръчан отговор

преди 4 минути, balki65 написа:
преди 6 минути, цър-вул написа:

Непознаването на домакина е грубовато и неуважително.

Защо

Щото ще видиш ... как се пъ*ди в джамия и се вика на ходжата „пезевенк“!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 50
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Популярни дни

току-що, balki65 написа:

С майка ти сме трима

Внимавай какво говориш - да не видиш предците си преждевременно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, jhoro написа:

Внимавай какво говориш - да не видиш предците си преждевременно!

Добре, колега си е изразил мнението за К,К с моите уважения, защо толкова заритахте

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, balki65 написа:

Добре, колега си е изразил мнението за К,К с моите уважения, защо толкова заритахте

Ти остави Калин - оправи си приказките, да не си събираш зъбите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, balki65 написа:

с моите уважения,

изразени с това?

преди 30 минути, balki65 написа:

С майка ти сме трима

преди 7 минути, balki65 написа:

защо толкова заритахте

Заради пртостащината - твоята и на автора на темата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Milkydead написа:

Прави ми неприятно впечатление предумишленото себеизтъкване на потребителя Kalin Karaboychev който за да се разграничи по някакъв начин от останалите си съфорумци ползва рамка оцветена в бледо кафяво , не че ми пука кой с какво си оцветява мненията , но трябва да попитам все пак въпросния потребител/администратор защо изобщо това е нужно и защо реши да го направи след като така или иначе си пише администратор под името му?

според мен има комплекс за малоценност 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, jhoro написа:

Ти остави Калин - оправи си приказките, да не си събираш зъбите!

Извинявам се, но така да се нахвърте, като е собственик на сайта, нека да не се отличава от колегите, по скромен да е,а Вие като получавате пари не отблъсквайте съфорумниците. Не винаги Вашите мнения са най адекватни.

преди 7 минути, цър-вул написа:

изразени с това?

Заради пртостащината - твоята и на автора на темата

И ти си на всяка манджа миродия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, но така да се нахвърте ...

Ти се радвай, че не си ми на живо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, balki65 написа:

Кажи къде да дойда

На гробищата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Milkydead написа:

Aз ще изчакам уважаемия господин двойно - К  да отговори освен  ако не е твърде авторитетен да ме осведоми...Ще разберем.

Аз ако съм на негово място, а бе ще ти го кажа така, Едва ли ще ти хареса това което ще ти отговори!

Да правиш забелешки при положение че си във чюжда къща и ти се предоставя всичко наготово и безплатно. Извинявай, но не уважаваш труда който е положен за да съществува сайта и ти да можеш свободно да си изразиш мнението! А ти се заяждаш със него заради някаква подробност, която дори не бяхме забелязали и изобщо каво значение има? Червена, зелена, синя въобще е все едно, повече е от значение това което продължава да прави за нас и  въпреки трудностите да ни предоставя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, balki65 написа:

Кажи къде да дойда

В Цурих съм ,ще пътувам за Рариж и после ,ако успея, ще се видим

преди 1 минута, jhoro написа:

На гробищата.

Искаш надгобен камък, разбрах

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Цурих съм ,ще пътувам за Рариж и после ,ако успея, ще се видим

Това Ц-у-р-и-х, не го знам какво е но е нещо от рода турих. А това Р-а-р-и-ж сигуно имаш предвид таралеж?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прави ми неприятно впечатление предумишленото себеизтъкване на потребителя Kalin Karaboychev който за да се разграничи по някакъв начин от останалите си съфорумци ползва рамка оцветена в бледо кафяво , не че ми пука кой с какво си оцветява мненията , но трябва да попитам все пак въпросния потребител/администратор защо изобщо това е нужно и защо реши да го направи след като така или иначе си пише администратор под името му?

Ти чувал си термина "собственик"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Администратор

Изказвам се изключително рядко и предимно по проблеми с форума и сайта. За това когато някой пита за проблем по сайта много лесно и бързо може да види отговорът, който го интересува от точния човек и да елиминира всички други съвети. По простата причина, че за проблем със сайта или форума рядко друг потребител може да даде по-достоверен отговор. За това съм сложил отличителния цвят за всички администратори (макар, че от тях пиша само аз), да видите и разпознаете че отговорът е от администратор. 

Нямам комплекси за малоценност и който трябва знае кой съм и какво мога. Като виждаш не пиша в теми по други форуми за да се показвам, че имам мега, супер, дупер, як цвят на постовете. 

Въпреки, че вероятно те дразни не мисля да го махам поради по-горните причини, а и не съм длъжен да се съобразявам с капризите на всеки, теб те дразни цвета, друг аватара, то накрая май най-добре да си изтрия профила за да ти е по-спокойно. 

И не се карайте за глупости, някои хора просто са си такива. 

Забавлявайте, спокойна и весела вечер. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти Администратора на сайта за потребител ли го приемаш?

Къде ти е уважението?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ДзВяРа! написа:

Ти Администратора на сайта за потребител ли го приемаш?

Къде ти е уважението?

Все едно да кажеш на администратора на хотела- гост.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А значи тази рамка е символ на компетентност и себеотдаване в полза на другите.Удовлетворен съм от отговора ви г-н Kalin Karaboychev

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Администратор
преди 5 минути, Milkydead написа:

А значи тази рамка е символ на компетентност и себеотдаване в полза на другите.Удовлетворен съм от отговора ви г-н Kalin Karaboychev

Да, както казах 99% от постовете ми са в раздела за проблеми с форума. Мислиш ли, че има някой по-компетентен от администратор в този раздел? Ако мислиш посочи го да го направим администратор и да има и той супер, хипер, мега, як цвят на постовете си. Противно на очакванията ти няма друга причина. Ако бях жаден за внимание щях да пиша денонощно във форума за да търся това прословуто внимание. Ако беше пък от комплекс за малоценност щях да съм си раздал максимални нива репутация и титли и тем подобни значки. Не ме вълнуват тия работи приятел. Единствено е за удобство на питащия и да даде тежест на поста пред останалите в раздела с проблеми със сайта. 

Не се карайте, не го нападайте, няма смисъл. Някои хора съдят по себе си за другите.

Приятна вечер, нямам повече време да се занимавам с безумни обяснения. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Администратор
току-що, Coco1 написа:

Само Мазния го няма да пусне 10/15 теми 🤣Да не е  заминал за Расия

Него периодично го изпращам в непоискани почивки. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, lupis написа:

Все едно да кажеш на администратора на хотела- гост.

И Администратор на хотела да е винаги с уважение към клиентите,в БГ това е неразбираемо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цялата работа в посланието на автора на темата идва от това, че едно лице винаги се ползва с прерогатив пред всички останали, без да има заслуга за заградения в рамката си коментар. Защото в други аналогични форуми със същата платформа тази рамка се появява в зелен цвят - само когато коментарът стане по-специален, като да се харесва примерно от над 10 човека. А тук коментарът става автоматично специален, независимо от съдържанието! :speak:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Клонинга написа:

Цялата работа в посланието на автора на темата идва от това, че едно лице винаги се ползва с прерогатив пред всички останали, без да има заслуга за заградения в рамката си коментар. Защото в други аналогични форуми със същата платформа тази рамка се появява в зелен цвят - само когато коментарът стане по-специален, като да се харесва примерно от над 10 човека. А тук коментарът става автоматично специален, независимо от съдържанието! :speak:

Пълни глупости. Дал съм пример по-назад в темата с аналогична платформа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...