Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

stanley56

Бисери от форума!

Препоръчан отговор

Добре извинявай господине Следващият път ще гледам да не бъркам буквите.Нищо че за мен е по важно не как се изразяваш а какво изразяваш все пак това е форум.Не сервиз за пц-та в центъра на София

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казаха ми ,че със 2 модела на LG ставало едно много специално нещо значи !!!

Когато звънкаш на някой и без да вдигне ако каже нещо си го чуваш на слушалката без да е вдигнал смисъл вика аве на тоя тапак кво ми звъни и аз дето му звъня го чувам кво говори нещо такова да е възможно , аз като го чух това нещо напрао се гръмнах викам тва е нечувано нещо ?

мога да кажа единия телефон кой е от въпросните LG GS105 - евтинийка

Егаси чутото нечувано нещо...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...имам 2ГБ РАМ 270Гхц Процесор АМД Едноядрен...

Баси, искам и аз такъв процесор, па нека е едноядрен. Тия AMD къде стигнали с честотата, ама си траят кучетата и явно дават тия процесори само на хакери. :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баси, искам и аз такъв процесор, па нека е едноядрен. Тия AMD къде стигнали с честотата, ама си траят кучетата и явно дават тия процесори само на хакери. :D

Мда, и ще можеш да отопляваш блока през зимата :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво не разбра, сарказма ли :) Нека става и весело, понеже и темата бе весела.

ПП: Аз още не съм почнал да пиша като хората, та да видиш тогава какво става xD

Ех, тези пусти комплекси !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"компютъра ползва за нет опера и камелеон"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

127.0.0.1 69.171.229.39

Добави това и виж дали ще се отваря.

П.П-няма да проработи,защото имат много ип-та.Пробвай да го добавиш така

127.0.0.1 apps.facebook.com

Говори се за hosts файла :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Говори се за hosts файла :newspaper:

Не всеки знае :) ,но както и да е-за втори път ми пишете пост в бисерите ина форума.Ако продължа така ще стана известен :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не всеки знае :ph34r: ,но както и да е-за втори път ми пишете пост в бисерите ина форума.Ако продължа така ще стана известен :newspaper:

Е, когато човек не знае е по-добре да се въздържи от мнение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не всеки знае :D ,но както и да е-за втори път ми пишете пост в бисерите ина форума.Ако продължа така ще стана известен :)

Ти не беше ли с Убунту, какви хост файлове за Уин :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Търся програма с която докато говоря по скайпа с приятели да мога да сменя лицето си с върколак примерно да ме виждат в лицето като върколак тялото да ми е нирмално моето си или примерно към лицето да има космически кораб, който да е в орбита и да има прозорче с, което да ми виждат лицето до някъде и подобни видове дизайни на лицето и фона аз си имам уеб камера logitech c170 на 3 дни един мой приятел я използва, но не си влиза в скайпа по цял ден само скайпа гледам но не влиза, а иначе до 1-2 месеца ще се видим моля, кажете ми как се казва програмата и от къде мога да я намеря или поне подобна мерси предварително !!

Уникален....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, инсталирах програмата ХАМПП , и + в нея е107, след туй ПХПББ, Джумла но не мога да намеря някви други ейтакива файлове да инсталирам с ХАМПП ако ми предложите други такива програми, ще съм ви благодарен!

Някой разбра ли нещо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, иска всякакви уеб приложения, за инсталация под Уиндоус :cheers: Само не ме питай какво значи "всякакви" :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

imam problemi sas pc ne mgoa da instaliram igri ili programi preinstalirvah mnogo pqti ni6to probvah za gre6ni sectory programata pokazva 4e si4ko e nared nekoi ako mje da mi pomogne molq pi6ete :)

А на кирилица можеш ли да пишеш?

ne sam instaliral no moa da sloja ako trq

И накрая @capnemo го заби отвсякъде с lock на темата +

Трябва!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте първо към модераторите ако темата не е там където трябва вие си знаете работата. Значи проблема ми почна преди няколко дена когато компа ми се рестартира без видима причина а най- лошото е че днеска също но не искаше да се включва тогава отворих единия панел и чух някакъв странен звук подобен на тежко пъшкане или издишване не знам точно, само знам че яката се стреснах пък днес като си влизам в нета се рестартира без никаква причина (поне не издаде никакъв звук) и така не знам какво да направя, понякога когато си седи сякаш нещо изчатква и сякаш спира тока подобен звук вади но не се рестартирва сякаш не знам как да кажа сякаш не му стига въздух и издишва. Мерси предварително!

Интересно къде ли издиша този компютър :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хех, тъкмо се засилих да го постна, ама вече си го увековечил в бисерите. :) To с такова ЗКУ и аз да съм компютър, и аз ще пъшкам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно къде ли издиша този компютър :clap:

Ако имаш предвид кога се получава този проблем по време на включване или след това, мога да кажа че се е случвало и при двете ( и по време на рестартиране и след рестартирането) но по често след като машината е заредила а и веднъж ми се появи един син екран когато машината беше заредила нещо за уиндоуса май но мина много бързо, ако имате някакви идеи моля пишете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш предвид кога се получава този проблем по време на включване или след това, мога да кажа че се е случвало и при двете ( и по време на рестартиране и след рестартирането) но по често след като машината е заредила а и веднъж ми се появи един син екран когато машината беше заредила нещо за уиндоуса май но мина много бързо, ако имате някакви идеи моля пишете!

Погледнете как се казва темата и в кой раздел е :clap:

Всеки рано или късно попада тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

особено ако "фъсс"-ка като малка ИФА :P мен кога ше ме пуснете тука, вече втори път си прося?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

особено ако "фъсс"-ка като малка ИФА

:P

мен кога ше ме пуснете тука, вече втори път си прося?

Не ме карай да ровя из постовете ти :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля аз нищо не мисля,не гледай к'во пиша ...заяждам се. Заеби...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте всички. След много преинсталации по случай бъг, харда ми се бъгна (под бъгна имам предвид "фрагментира". Доста туне-та изтеглих , но дори portable не иска да се пусне , искарва ми грешка. Пробвах и да инсталирам самото туне , но пак не иска..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...