Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

stanley56

Бисери от форума!

Препоръчан отговор

Тази вечер преглеждах "Затворени теми" и просто не можах да се сдържа Публикувано изображение Ето ги и първите лауреати:

1.

Защо на жената по нqкое време и пресахва???ама не е сваршила да кажеш че e от това

2.

търся една песен неизнам името индииска е сигурно малко смешнп ще звучи ама пее се ханди ханди ани ани инататака ама нея знам много ми харесва .

много благодаря на всички предварително!!!!!

3.

Здравейте. Искам да попитам.. Може ли някой да ми даде някое линкче към някой сайт с АЛБУМИ на ГРЪДСКИ изпълнители ? БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО.

Само да добавя.

Давайте цитати към писаното, защото темите се трият.

Не са желателни прекалени обсъждания и офтопици.

ostavime

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Абе ти си златен с тая тема. Отдавна се уверих, че тук повече от 60% са само дечурлига които не знаят дори азбуката. А ако класирам, нека тоя дето е написал за ГРУДСКАТА музика да му дадем някакво поощрение. То предния го заслужава, но навярно няма и да разбере за какво му се дава! Смешно е хора в 21 век, да не могат да пишат. Дори - плачевно! Не са виновни децата - родителите им не могат да четат и пишат! Ето, това е истината. Темата ти е чудесна stanley56. Поздравления от мен и ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето го и следващия - ама не се смейте ;) Помагайте :clap:

Az sam ot selo i nqmam net. Ot kade moga da imam net? na selo nqmame i btk adsl. ne znam kvo da pravq.pomognete mi.

az sak ot pblast KARDJALI

THANK :grimace:

Аха ,щях да забравя - ето го и още един -

как мога да видя колко бита има копютърът ми???моля ви кажете че ми трябва спешно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че и този заслужава място сред "гениите" на форума!

Ако не ти е гаранционен компютера откачи си хддто и тогава се опитаи да боотнеш сдто ако пак неможе значи проблемат е в биосите а ако се боотне си прегледаи джампарите;)

аз имах суштия проблем сус старата си штаига.

Оправи си правописа, ако обичаш! Не сме литературен форум, но и твоето не блъска на нищо!

iovi

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тва е една от най - яките теми !!! :clap::scared:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Искам да попитам.. Може ли някой да ми даде някое линкче към някой сайт с АЛБУМИ на ГРЪДСКИ изпълнители ? БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО.

Защо на жената по нqкое време и пресахва???ама не е сваршила да кажеш че e от това

И на мен третото и първото ме накараха да се посмея и тъкмо се чудех как да го споделя с други, и хоп - прекрасна тема !!!!

За Гръдски си говорих скоро със сестра ми, и излязохме прави!! Как някой може да обърка гръцки и да напише - както в случая гръдски, което отива към градски - и изведнъж се оказва че пита за стари Градски песни !!!!! Публикувано изображение

Благодаря че има къде да споделя смеха си!!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Гръдски си говорих скоро със сестра ми, и излязохме прави!! Как някой може да обърка гръцки и да напише - както в случая гръдски, което отива към градски - и изведнъж се оказва че пита за стари Градски песни !!!!! Публикувано изображение

Да си кажа честно, мислех че търси гръцки песни, но веднага асоциирах въпроса с едрогърди моми, демек чалгаджийки :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И защо трябва да се смеем на чужд гръб?Утре може да се случи и на вас!Вече гаврата с новаците ескалира.Ами не е ли по добре ние по "зрялите" потребители да ги посъветваме за правилата от колкото да се смеем на "бисерите" им.Като искате да се посмеем разкажете някой виц!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е ли по-добре да оставим малко сериозността на заден план и да се посмеем на грешките ни, защото щом се смеем значи сме ги осмислили и повече няма да ги повторим. Все едно на чий гръб се смеем, важното е да е весело.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И защо трябва да се смеем на чужд гръб?Утре може да се случи и на вас!Вече гаврата с новаците ескалира.Ами не е ли по добре ние по "зрялите" потребители да ги посъветваме за правилата от колкото да се смеем на "бисерите" им.Като искате да се посмеем разкажете някой виц!

Мисля, че никой не е предпазен от това да каже 'бисер'. Не сме се събрали тук да се надсмиваме, а да се смеем. Мисля, че има голяма разлика в двете неща!

Аз лично нямам нищо против да бъда цитиран в тази тема (не малко простотии съм изръсил из тоя форум - има да изследвате 4000+ поста). Който се чувства обиден от това, че негов цитат присъства тук, моля да се свърже с мен и цитатът ще си замине.

пп. Трябва ли винаги да сме сериозни?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва ли винаги да сме сериозни?

Това е! Истински бисер! Разбира се че не трябва :ph34r: А и щом админ го казва значи е така - поздравления, не знам за кой път...

Моите са много...ще ги сложа един по един... Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е! Истински бисер! Разбира се че не трябва :ph34r: А и щом админ го казва значи е така - поздравления, не знам за кой път...

Моите са много...ще ги сложа един по един... Публикувано изображение

Добре, надявам се да го приемеш с чуство за хумор :)

Изобщо защо класират и музикални изпълнители...разбирам да ставаше въпрос за Трио "Българка" (б.а. от темата за най-велик българиН)

Аз дигам мизата и гласувам за "Петимата от РЕМС". Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оле, хора, със сълзи се смея..Ама не с лошо чувство! Човек трябва да може да се надсмива над себе си. И аз нямам нищо против да попадна тук, даже много ще се хиля:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е ли по-добре да оставим малко сериозността на заден план и да се посмеем на грешките ни, защото щом се смеем значи сме ги осмислили и повече няма да ги повторим. Все едно на чий гръб се смеем, важното е да е весело.

Няма как по-добре да го кажа! :)

А ето нещо от днес:

здравейте и късмет през новата година :)

тъй като съм прост юзър и много-много не разбирам, обикновено питам знаещите - е, препоръчаха ми AVG и аз си я инсталирах.

дотук добре, но вчера се заразих с червей - експлойт - и тя не можа да се справи Публикувано изображение

сега се чудя какво да правя - преместих важните си неща на друго място, но така ли да си живея с червея Публикувано изображение

какво бихте ме посъветвали ?

Добавено:

Здравейте пичс!

Значи имам един проблем ...

Не мога да си мърдам иконите примерно кат фана иконата не моя я преместя или да я заведа в winamp...

А ето и отговорът: :yanim:

Тя темата леко по ръба на затварянето върви.

Хайде сега разбърникай сурватката в главата и напиши нормално обяснение на проблема: кога се е появил, с каква операционна система си, дали си човъркал нещо Windows наскоро и т.н. - подробно описание на проблема, за да може да ти се помогне по-лесно и бързо.

Иначе с този селски правопис и обяснение ще трябва да се задоволиш с отговор като: "земидасканираш заразни вируси щот можи да е от тях и щот са мноу гадни тез неща и ако нестани фани да пробваш да почистиш реговете с програмите"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Из тема: "Обрязан или не?" (със съкращения)

2ро: Хигиена: По тази тема се изказаха какви ли не тъпотии: "ако не се изкъпеш 3 дни и си обрязан, то пениса ти щял да бъде по-чист от този на необрязан" Ами след тези три дни като вониш на пор ако ще патката ти да мирише на токущо цъфнал люляк, за мен това не е предимство в хигиената, защото има разлика между хигиенни навици и "хигиената" в тези извънредни ситуации (когато няма вода по 3 дни), след които последното нещо за което ще мислите е секс. Да кажете, че след три дни ще сте по чисти е все едно да кажете, че човек с по-малко потни жлези от вас ще бъде много по-чист след едно такова тридневие, защото ще се изпоти по-малко! (Към жените)Ако си мислите, че е толкова хигиенично, защо не си отстраните големите срамни устни, под които също се ъбират секрети и миризми (освен това при жените тази секреция е много повече). И тогава незащитеният ви от всякакви стимулации клитор... Мани мани!

3то: Личното ми отношение към поста на Mymy: Ако се хванеш с някой дръвник ако ще и топките му да са лишени от скротум (това е кожата на топките :P ) удоволствието ти ще е равно на НУЛА. Получи се нещо като спора; Глям срещу малък х.. Важното е как се използва шпагата, а не колко е "остра" Публикувано изображение .

Много е егоистично от твоя страна да караш приятеля ти да се обреже, защото кожичката му ти е противна (висяла и т.н. и не намесвам удоволствието, защото за него се изказах вече) Ами обрежи се тогава и ти, защото като ти набъбнат косъмчетата по срамните устни и му боцкаш :huh: а това сигурно му е неприятно.

4то: Предимства на ампутирането на крак: Ще се научиш да скачаш по-бързо на останалия си "чувствителен" крак, който освен всичко друго ще е и по-хигиеничен, защото отделяш внимание само на него :)

Бележка: Почернените и оцветени изречения са маркирани така от мен. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Елелелелеел ... попиках се ! Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

oftopic: какво ще кажете бисерите да ги пускате анонимно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То наистина ще има и засегнати няма как...някой ще се смеят други ще плачат...все едно съм в час по български език и литература имахме такива бисери, срам да те коментират пред целия клас и това, ако не е гадно здраве му кажи :P само не си спомням мой бисер да са обсъждали в клас, ама тук в форума колко изядени буквички имам не е истина, ама съм била гладничка явно... Публикувано изображение

Елелелелеел ... попиках се ! Публикувано изображениеПубликувано изображение : Публикувано изображение

Недей, недей, че и аззз :)Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето още един:

А мое ли да се върне 2-я ред от логото на оператора ?

turbosurfer@data.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

КаК ДА ъбдеитна програмата ,неиуска да ми се ъбдеитва излизами : data corrupted

благодаря предварително :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако човека от аватара е иво тое доста добъ имам един въпрос-тук на работа ли си или у дома?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потребителят geno си търси програма за конвертиране от .3gp в .avi-разширение:

Прорама да прави клипове от 3gp формат във AVI формат.Ако мозе и да се слага МР3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да бе супер с тазй нова версйя не мй работй камерата а с 6.0.0 йдеално сч работеше! sad.gif

много интересно robertincho.аз даже несъм я чувала тази SAV.ти мина ли през теста на първа страница,от тази тема,за да видим как се представя и твоята антивирусна?

еми...срам ме е ама ще си кажа laugh.gif когато за първи път седнах пред компютър...по skype един приятел ме упътваше и ме учеше как да си инсталирам kaspersky,и понеже се налагат няколко рестарта,на мен ми омръзна да ставам...понеже незнаех кво е рестарт и ...давах от щепсела хахаха

laugh.gif

Със сигурност са много алчни,както казва сталик.За петрол.и немисе вярва да е блъф.Те както са тръгнали,скоро и саудитска арабия ще натиснат

Това съм аз... :ph34r:

Хахахахахахаххахаха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хихихи , много симпатично е третото. :clap: Инфи , браво за куража, много малко хора биха направили това. :clap: Ся да не почнете да ми ровите из постовете.... :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По едно време..имах много малко място..в диска и преместих Интернет папката в другия хард..където не е Уин-а, обаче сега като се опитам да отворя Интернета ми дава някаква грешка. Свалих някакви версии, но всички отказват да се инсталират.. Какво да правя?

:yanim:

аз ймам проблемй с 7 вчера я йнсталйрах й я махнах разваля мч камерата

:help:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...