Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Тази вечер преглеждах "Затворени теми" и просто не можах да се сдържа Публикувано изображение Ето ги и първите лауреати:

1.

Защо на жената по нqкое време и пресахва???ама не е сваршила да кажеш че e от това

2.

търся една песен неизнам името индииска е сигурно малко смешнп ще звучи ама пее се ханди ханди ани ани инататака ама нея знам много ми харесва .

много благодаря на всички предварително!!!!!

3.

Здравейте. Искам да попитам.. Може ли някой да ми даде някое линкче към някой сайт с АЛБУМИ на ГРЪДСКИ изпълнители ? БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО.

Само да добавя.

Давайте цитати към писаното, защото темите се трият.

Не са желателни прекалени обсъждания и офтопици.

ostavime

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Абе ти си златен с тая тема. Отдавна се уверих, че тук повече от 60% са само дечурлига които не знаят дори азбуката. А ако класирам, нека тоя дето е написал за ГРУДСКАТА музика да му дадем някакво поощрение. То предния го заслужава, но навярно няма и да разбере за какво му се дава! Смешно е хора в 21 век, да не могат да пишат. Дори - плачевно! Не са виновни децата - родителите им не могат да четат и пишат! Ето, това е истината. Темата ти е чудесна stanley56. Поздравления от мен и ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето го и следващия - ама не се смейте ;) Помагайте :clap:

Az sam ot selo i nqmam net. Ot kade moga da imam net? na selo nqmame i btk adsl. ne znam kvo da pravq.pomognete mi.

az sak ot pblast KARDJALI

THANK :grimace:

Аха ,щях да забравя - ето го и още един -

как мога да видя колко бита има копютърът ми???моля ви кажете че ми трябва спешно

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че и този заслужава място сред "гениите" на форума!

Ако не ти е гаранционен компютера откачи си хддто и тогава се опитаи да боотнеш сдто ако пак неможе значи проблемат е в биосите а ако се боотне си прегледаи джампарите;)

аз имах суштия проблем сус старата си штаига.

Оправи си правописа, ако обичаш! Не сме литературен форум, но и твоето не блъска на нищо!

iovi

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тва е една от най - яките теми !!! :clap::scared:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Искам да попитам.. Може ли някой да ми даде някое линкче към някой сайт с АЛБУМИ на ГРЪДСКИ изпълнители ? БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО.

Защо на жената по нqкое време и пресахва???ама не е сваршила да кажеш че e от това

И на мен третото и първото ме накараха да се посмея и тъкмо се чудех как да го споделя с други, и хоп - прекрасна тема !!!!

За Гръдски си говорих скоро със сестра ми, и излязохме прави!! Как някой може да обърка гръцки и да напише - както в случая гръдски, което отива към градски - и изведнъж се оказва че пита за стари Градски песни !!!!! Публикувано изображение

Благодаря че има къде да споделя смеха си!!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Гръдски си говорих скоро със сестра ми, и излязохме прави!! Как някой може да обърка гръцки и да напише - както в случая гръдски, което отива към градски - и изведнъж се оказва че пита за стари Градски песни !!!!! Публикувано изображение

Да си кажа честно, мислех че търси гръцки песни, но веднага асоциирах въпроса с едрогърди моми, демек чалгаджийки :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И защо трябва да се смеем на чужд гръб?Утре може да се случи и на вас!Вече гаврата с новаците ескалира.Ами не е ли по добре ние по "зрялите" потребители да ги посъветваме за правилата от колкото да се смеем на "бисерите" им.Като искате да се посмеем разкажете някой виц!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е ли по-добре да оставим малко сериозността на заден план и да се посмеем на грешките ни, защото щом се смеем значи сме ги осмислили и повече няма да ги повторим. Все едно на чий гръб се смеем, важното е да е весело.

Редактирано от RefreshMe (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И защо трябва да се смеем на чужд гръб?Утре може да се случи и на вас!Вече гаврата с новаците ескалира.Ами не е ли по добре ние по "зрялите" потребители да ги посъветваме за правилата от колкото да се смеем на "бисерите" им.Като искате да се посмеем разкажете някой виц!

Мисля, че никой не е предпазен от това да каже 'бисер'. Не сме се събрали тук да се надсмиваме, а да се смеем. Мисля, че има голяма разлика в двете неща!

Аз лично нямам нищо против да бъда цитиран в тази тема (не малко простотии съм изръсил из тоя форум - има да изследвате 4000+ поста). Който се чувства обиден от това, че негов цитат присъства тук, моля да се свърже с мен и цитатът ще си замине.

пп. Трябва ли винаги да сме сериозни?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва ли винаги да сме сериозни?

Това е! Истински бисер! Разбира се че не трябва :ph34r: А и щом админ го казва значи е така - поздравления, не знам за кой път...

Моите са много...ще ги сложа един по един... Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е! Истински бисер! Разбира се че не трябва :ph34r: А и щом админ го казва значи е така - поздравления, не знам за кой път...

Моите са много...ще ги сложа един по един... Публикувано изображение

Добре, надявам се да го приемеш с чуство за хумор :)

Изобщо защо класират и музикални изпълнители...разбирам да ставаше въпрос за Трио "Българка" (б.а. от темата за най-велик българиН)

Аз дигам мизата и гласувам за "Петимата от РЕМС". Публикувано изображение

Редактирано от kakarot (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оле, хора, със сълзи се смея..Ама не с лошо чувство! Човек трябва да може да се надсмива над себе си. И аз нямам нищо против да попадна тук, даже много ще се хиля:)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е ли по-добре да оставим малко сериозността на заден план и да се посмеем на грешките ни, защото щом се смеем значи сме ги осмислили и повече няма да ги повторим. Все едно на чий гръб се смеем, важното е да е весело.

Няма как по-добре да го кажа! :)

А ето нещо от днес:

здравейте и късмет през новата година :)

тъй като съм прост юзър и много-много не разбирам, обикновено питам знаещите - е, препоръчаха ми AVG и аз си я инсталирах.

дотук добре, но вчера се заразих с червей - експлойт - и тя не можа да се справи Публикувано изображение

сега се чудя какво да правя - преместих важните си неща на друго място, но така ли да си живея с червея Публикувано изображение

какво бихте ме посъветвали ?

Добавено:

Здравейте пичс!

Значи имам един проблем ...

Не мога да си мърдам иконите примерно кат фана иконата не моя я преместя или да я заведа в winamp...

А ето и отговорът: :yanim:

Тя темата леко по ръба на затварянето върви.

Хайде сега разбърникай сурватката в главата и напиши нормално обяснение на проблема: кога се е появил, с каква операционна система си, дали си човъркал нещо Windows наскоро и т.н. - подробно описание на проблема, за да може да ти се помогне по-лесно и бързо.

Иначе с този селски правопис и обяснение ще трябва да се задоволиш с отговор като: "земидасканираш заразни вируси щот можи да е от тях и щот са мноу гадни тез неща и ако нестани фани да пробваш да почистиш реговете с програмите"

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Из тема: "Обрязан или не?" (със съкращения)

2ро: Хигиена: По тази тема се изказаха какви ли не тъпотии: "ако не се изкъпеш 3 дни и си обрязан, то пениса ти щял да бъде по-чист от този на необрязан" Ами след тези три дни като вониш на пор ако ще патката ти да мирише на токущо цъфнал люляк, за мен това не е предимство в хигиената, защото има разлика между хигиенни навици и "хигиената" в тези извънредни ситуации (когато няма вода по 3 дни), след които последното нещо за което ще мислите е секс. Да кажете, че след три дни ще сте по чисти е все едно да кажете, че човек с по-малко потни жлези от вас ще бъде много по-чист след едно такова тридневие, защото ще се изпоти по-малко! (Към жените)Ако си мислите, че е толкова хигиенично, защо не си отстраните големите срамни устни, под които също се ъбират секрети и миризми (освен това при жените тази секреция е много повече). И тогава незащитеният ви от всякакви стимулации клитор... Мани мани!

3то: Личното ми отношение към поста на Mymy: Ако се хванеш с някой дръвник ако ще и топките му да са лишени от скротум (това е кожата на топките :P ) удоволствието ти ще е равно на НУЛА. Получи се нещо като спора; Глям срещу малък х.. Важното е как се използва шпагата, а не колко е "остра" Публикувано изображение .

Много е егоистично от твоя страна да караш приятеля ти да се обреже, защото кожичката му ти е противна (висяла и т.н. и не намесвам удоволствието, защото за него се изказах вече) Ами обрежи се тогава и ти, защото като ти набъбнат косъмчетата по срамните устни и му боцкаш :huh: а това сигурно му е неприятно.

4то: Предимства на ампутирането на крак: Ще се научиш да скачаш по-бързо на останалия си "чувствителен" крак, който освен всичко друго ще е и по-хигиеничен, защото отделяш внимание само на него :)

Бележка: Почернените и оцветени изречения са маркирани така от мен. :)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То наистина ще има и засегнати няма как...някой ще се смеят други ще плачат...все едно съм в час по български език и литература имахме такива бисери, срам да те коментират пред целия клас и това, ако не е гадно здраве му кажи :P само не си спомням мой бисер да са обсъждали в клас, ама тук в форума колко изядени буквички имам не е истина, ама съм била гладничка явно... Публикувано изображение

Елелелелеел ... попиках се ! Публикувано изображениеПубликувано изображение : Публикувано изображение

Недей, недей, че и аззз :)Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето още един:

А мое ли да се върне 2-я ред от логото на оператора ?

turbosurfer@data.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

КаК ДА ъбдеитна програмата ,неиуска да ми се ъбдеитва излизами : data corrupted

благодаря предварително :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако човека от аватара е иво тое доста добъ имам един въпрос-тук на работа ли си или у дома?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потребителят geno си търси програма за конвертиране от .3gp в .avi-разширение:

Прорама да прави клипове от 3gp формат във AVI формат.Ако мозе и да се слага МР3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да бе супер с тазй нова версйя не мй работй камерата а с 6.0.0 йдеално сч работеше! sad.gif

много интересно robertincho.аз даже несъм я чувала тази SAV.ти мина ли през теста на първа страница,от тази тема,за да видим как се представя и твоята антивирусна?

еми...срам ме е ама ще си кажа laugh.gif когато за първи път седнах пред компютър...по skype един приятел ме упътваше и ме учеше как да си инсталирам kaspersky,и понеже се налагат няколко рестарта,на мен ми омръзна да ставам...понеже незнаех кво е рестарт и ...давах от щепсела хахаха

laugh.gif

Със сигурност са много алчни,както казва сталик.За петрол.и немисе вярва да е блъф.Те както са тръгнали,скоро и саудитска арабия ще натиснат

Това съм аз... :ph34r:

Хахахахахахаххахаха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хихихи , много симпатично е третото. :clap: Инфи , браво за куража, много малко хора биха направили това. :clap: Ся да не почнете да ми ровите из постовете.... :clap:

Редактирано от RefreshMe (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По едно време..имах много малко място..в диска и преместих Интернет папката в другия хард..където не е Уин-а, обаче сега като се опитам да отворя Интернета ми дава някаква грешка. Свалих някакви версии, но всички отказват да се инсталират.. Какво да правя?

:yanim:

аз ймам проблемй с 7 вчера я йнсталйрах й я махнах разваля мч камерата

:help:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.