Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

stanley56

Бисери от форума!

Препоръчан отговор

Тема: The Two Thrones(помощ)

Здравеите значи от кадето и да почна да свалям тази игра и се ми дава некаф червен хикс и пише че е на 100% след това го спирам и го пускам пак и е на 35 % и се сваля 4 5 мин и пак така моля даите некаф линк или нещо такова за да мога да си я сваля..!И другото което е незнам дали ще мога да я поткарам значи компя ми е 512RAM,HDD 80GB,GeForece 4200 Ti Titanium 128RAM,CPU Sempron 2500+ работи на 1.75GHz ......... моля помогнете ми....

След като темата бе затворена поради несъответствието на заглавието с правилата, последва втори опит:

Тема: Ще ми тръгне ли играта..!?

Здравеите значи от кадето и да почна да свалям тази игра и се ми дава некаф червен хикс и пише че е на 100% след това го спирам и го пускам пак и е на 35 % и се сваля 4 5 мин и пак така моля даите некаф линк или нещо такова за да мога да си я сваля..!И другото което е незнам дали ще мога да я поткарам значи компя ми е 512RAM,HDD 80GB,GeForece 4200 Ti Titanium 128RAM,CPU Sempron 2500+ работи на 1.75GHz ......... моля помогнете ми....

и съответно, логичният отговор:

Не че нещо, ама нищо не се разбира от това което си написал. Първо питаш дали дадена игра ще ти тръгне като не казваш дори името й. След това се оказва, че още не си я изтеглил и не знаеш какво става и защо не иска да се тегли....

Ако формулираш въпросите си по-ясно някой може би ще ти помогне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ся да не почнете да ми ровите из постовете.... :hush:

Твоите не, но моите постове гледам здраво са ги подхванали Публикувано изображение

Ми...какво да си кривя душичката - правилата на Кал ме научиха да пиша правилно на български език :sobbing:

да,съжалявам...грешката е моя.извини ме.

свалила съм keyloger.

Е тФа пак съм аз ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тема: "RQ: програма за покачване на рам паметта"

казаха ми за някаква програмка която вземала от Харда и исползвала за рам памет

сиреч взима примерно 512мб от харда и рама ми стажа сас 512 повече .

та има ли такава програма или не ? и ако има моля кажете как се казва и от каде да я сваля. мерси предварително.

така мерси и на 2 мата ! едно финално запитване.

цялатга тая работа ми е 6от сам с вградено видео и ми сеца от рама имам ( пропринцип 512мб ) обаче видеото ми зима 64 :down: нее мн но при 512 се усе6та :lol6: та като овелича ( тая памет за която ми обяснихте ) и си кача видеото на 128мб ( демек зема още 64мб ) от рама как ще ми варви като сас 384 рам или като с повече ( извинявам се за тапия вапрос но тепарва навлизам по сериозно вав тая област :) )

благодаря . за напред ще имам предвит това че сам неграмотен ( несе обиждам нямам компиутарна грамотност ( или каквато и дабила :) )

и мн благодаря за одговора мерси. и междодругото това с витруалната памет помогна сега игрите незабиват толкос ама сам го направил 300мб :) нз дали е вазможно но е факт ( извинявам се ако пак сам згафил с поста Публикувано изображение )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лелеееееееееееее това не е истина, децата ми в четвърти клас не пишат толкова неграмотно :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тема: Трябва ми програма за снимане на клипове с леб камера

Трябва ми програма за снимане на клипове с леб камера . моля помогнете ми колкото можете по бързо

Тема: RQ:Свестен форум....

Ем искам да помоля разбирачите да му предложам и да дат линк към нещо по качествено phpbb нещо не ме кефи !!!? :) А тоя форум как е платен аз знам но незнам в кав смисал плащаш си за какво моля помогнете ми.. :)

Тема: Проблем при зареждане на Windows XP

Момчета да ви питам защо като го изгаса компиутара и на др ден като го пусна трагжа ама на монитора ништо не излиза даже не трагва харда след 1мин като му бия рес се обравя нз зашто е така парвоначално си беше в ред трябва да загрее ли нз

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наскоро си свалих играта и си я турих. Обаче ми изкарва ето таз грешката "send error report/don't send". Някаква идея от какво е и как да го оправя?

ас сам жалио и сам на десед години.оби4ам да сжалям и жагам на игри на компа си .пи6ете ми за торренти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахахаха:

а бе пич имаш ли теми за тоя телефон щотот и аз сам сас сащия може ли да ми кажеш от каде да си драпна

pls :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Копчетата спряха да работят и се налага да ги почистя. Проблема е в това как да го отворя? Другу което ме мъчи е една поция за потвърждаване на вклюбването. Доста дразни и се чудех как да я махна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

трябва ми някакъв троянец или нещо такова да открадна паролите на един тип които мн ме дразни и имам да му връщам. проблема е че той е в Германия,някъде четох че ми е нужно IP и порт а няма ка да ги знам. ако някои може да ми помогне нека да ми пише в форума или на е_маила xxxxxx@abv.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте търся песен но не и знам името само знам че се пее така ic evri bary Публикувано изображение моля ви трябвами да 05. 02.07.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости Conroe

Малко бисери... Публикувано изображение

ее некои знае ли от каде мога да си дигна процесора тои е 2400+ ама работи на 1.6 и искам да го дигна

Търся сайт за лаптопи !!!

Я разправяйте какво му угаждате на вашето ПЦ, колко често му чистите фърчиперката, кога му реинсталвате чакрийте и т.н.?!

Че нещо ми вие вентилатора а ме мързи да го чистя!

искам да си кача гигабаитите на сегашния комп от 80 на 160 колко ша ми струва

Диска е 80 геги и почти пълен с информация!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ще съм благодарен ако някой може да ми каже как да си махна оператора от сони ериксон к310i.моля пишете и давайте мнения!!благодаря ви още от сега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тема: Всичко за Windows Vista - дискусии, проблеми, мнения...

Понеже смятам да си го сложа (финалната версия) и исках да ви попитам има ли програма, която може да направи менютата и опциите на Vista на български език (както при XP) ? И също - има ли кирилица за Vista ?

Благодаря предварително ! :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бумнах му един рестарт и се оправи ама след като го направи 1 път значи ще стане отново.Трябва да го мисля от какво е.Забиваше ми само когато отворя главното меню и например съм пуснал някякъв скан и дам на детайлс.Тогава нот респондинг и просто трябва лог оф че да вляза и всичко да си е нормално.Версията е tuneup 2006 5.0.2331

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смеех, смеех . Сериозно трябва да се въведе тест по Български език при регистрация във форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тема: "RQ:swf convector"

Тябва ми конвектор които от флаш банер да прави в .gif или някои друг фаил но да не е флаш демек фаила заваршва на .swf Публикувано изображение и го отварям с мозила и ми излиза размазано Публикувано изображение защото банера е малак а мозилата го прави голям.. :)

И тук вече не можах да му устоя: Публикувано изображение

Този конвектор устройва ли те? :ph34r::whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя проблем е там че навсякъде и във всички

сайтове там в секция мелодии пише

има полифонични,MP 3 и др.

Но там в допалнително ли как пише че няма mp3 player

Следователно търся mp3 player за Nokia 6600

Please Help me !

Моля помогнете !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смеех, смеех . Сериозно трябва да се въведе тест по Български език при регистрация във форума.

То, че е смешно, смешно, но не е и по-малко трагично. Потребителите започнаха да стават много неграмотни и мързеливи.

Иначе това за теста звучи като бъзик, ама май скоро ще се наложи. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То, че е смешно, смешно, но не е и по-малко трагично. Потребителите започнаха да стават много неграмотни и мързеливи.

Иначе това за теста звучи като бъзик, ама май скоро ще се наложи. Публикувано изображение

Уу, тва за теста е доста добра идея Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също съм твърдо ЗА такъв тест, който да се преминава като листовките-до 5 грешки от трите общо! И минаваш, може да се регистрираш :grimace:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що за щуротия? Предполагам че Night_Raven го e казал с цел шега, а вие веднага се запънахте като магаре на мост.

Честно казано не беше изцяло на шега. С оглед на толкова разпрастранените неграмотност, апатия и мързел сред доста потребители относно начина на писане, май НАИСТИНА няма да е лоша идея. Не че е нужен перфекционизъм, но в настоящата тема има предостатъчно доказателства колко е зле положението всъщност, а това е само една малка част. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а каде ги търсиш тези фирмове ? че ас търсих тук там и нищо не немерих

:)

Да се смея ли, да плача ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя пич е уникален:

из рових много от форумите ама нали не знам руски :ph34r: и нищо не намерих ти оспя ли да немериш нещо ? иначе прдължавам да търсиа ако намеря ще сложа линк.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър дне значи предварително искам да предопредя всички които четат темата че това не е РЕКЛАМА и не се регваите!! значи искам да ви попитъм че ще правя към моя саит ще правя и саит за запознанства Това е саита за запознансва Снощи го инсталнах и искам да ви попитъм да ми дадете теми за този саит или пък много ми трябва някакв плъгин или скрипт които при качване на снимки на потребителите да слага автоматично едно малко надписче в някои ъгал за да се знае от кои саит е взета снимката на даден потребител?!Или ако неможете да ми дадете нищо такова поне да ми кажете какав вид е саита в смисал сорса..?Аз го намерих и го свалих инсталнах го пъвно на ПЦ то и ми хареса и го качих на хостинга на които съм качил и другия ми саит smile.gif Мерси предварително и да се надявам че няма да ми бъде деланта темата !! smile.gif

Без коментар

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко бисери... Публикувано изображение

Олелееее...та това не е възможно... "Чистите фърчиперката,реинсталирате чакрийте"...Компютър и чакри...дотам ли се развиха тия машини вече?!Предлагам името на темата да се смени на "Господари на kaldata","Господари на Кeфира",и прочие :lol6:

P . S Залагам си и петте GSM-а,че никога няма да попадна в тази тема,тоест,няма да бъда цитиран...

Честно казано не беше изцяло на шега. С оглед на толкова разпрастранените неграмотност, апатия и мързел сред доста потребители относно начина на писане, май НАИСТИНА няма да е лоша идея. Не че е нужен перфекционизъм, но в настоящата тема има предостатъчно доказателства колко е зле положението всъщност, а това е само една малка част. :rolleyes:

:ph34r::):ph34r: :ph34r:

Fixt00l-Night_Raven 1:0 Е,и аз се включих в темата.nighty, да си погледнеш заглавието на link-а,че да не попаднеш и ти тук ;) Каква Опера?"The metal Opera" на Avantasia,или може би "Трубадур" :tease:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...