Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

stanley56

Бисери от форума!

Препоръчан отговор

Това... Този... Мале, нямам думи. Чуствам, че още преди средата на челото ми е почнало да мига "Dummy mode enabled!". С големи червени букви... Този, който го е писал наистина има талант. Убеден съм ще стигне много далече и ще остави след себе си диря от зяпнали, ококорени специалисти, които се държат за главата. И от пощръклели клиенти, които не могат да разберат какво им се е случило и откъде е дошло.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко мъка има по този свят... :shock11::offtopic_s::lol6: :lol6: :offtopic_s: - предавам се...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ще бъда много благодарен ако някой ми помогне. Windows XP SP1 сървЪра е Windows 89. worshippy.gif[\quote] Много е младичък този Windows-89[\b]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По идея на thomson

Аз от това нищо не разбрах.

Божееее.... Занимавам се с компютри от твърде много време... Видял съм много... Изкарвам си хляба с тях....

Но горният цитат дори не мога да разбера за 'ко иде реч?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уффф знам че много искам ама все пак много ще ви обичам като към инструментала на Extreme - More than words прибавя и инструменталите на песента от Армагедон Don`t want to miss a thing и All for one (All for love) {{{}}} :wors: :wors: :wors::ph34r::whist: :whist: :whist:

:wub:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та аз си търся яки блек метъл групи но просто не знам имена бихте ли ми предложили нещо. Благодаря.

Fort Minor?

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога ли да си махна бана защото инсталирах тс и си обърках 5 6 пати паса при лог и съм баннат от моя тракер а няма никои админ които да мое да ми го махне???И съм в беда Публикувано изображение

Тоя само бисери ръси, поне като правопис. А имаше и един-два поста в които питаше как да си тунингова скутера (аз им викам кенефчета) с надписи и неща за сума пари, които звучаха така:

Ако на голфа му сложиш: лепенка "Ремус" отзад - +2коня; буквички ГТИ - +5коня; допълнителен надпис "Турбо"/"Турбо дизел" - съответно +5/+10 коня. Ако пъл му сложиш неон отдолу (Син!!!) и му затъмниш стъклата - 50коня отгоре. Лети джанти и гуми 2 цола повече от нормалните за модела - ти си феноменален състезател/убиец на магистралата! Да не говорим за диска висящ от огледалото за обратно виждане - те тогава немаш равен и не те ловАт радарите! - Айде още 50 кончета отгоре и 50лв спестени от полицаи!!!

;):lol6::)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тема: "Знаете ли някакви криминални програми"

Авторът пита:

ко някои знае някакви програми за иследване на днк или пръстови отпечатаци например от филма csi да каже имената

И му отговарят:

az sam kriminalist ot mnogo godini . има такава програма но не мога да ти иа предоставиа . тиа се пази вав архива в софиа така че ако можеш ореди се с неиа от там а колко се отнасиа до вапроса с днк-то има и система за анализ обаче тои не е чак толкова скап за всеки анализ са нужни около 4, 5 лв ако имаш ниакакви вапроси кам мен писи ми на elektronnata po6ta tia e kein_86@dir.bg ще чакам вапросите ти .

които те опреква че гледаш телевизиа да си гледа работата . аз сашто гледам филма и много ми допада. ако искаш да станеш криминалист просто учи и готово . :grimace::super::lol6:

Мъка, мъка, мъка...... :):clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хахахха това и аз се изкуших да го постна тук.... :) Въпреки, че ако изхождаме от пощата му и предположим, че е набор 86 абе не може да е толкова изперкал...в смисъл все пак си на 21г...не можем да го обвиним, че е малък или по - скоро в някъв късен пубертет...луда работа...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпреки, че ако изхождаме от пощата му и предположим, че е набор 86 абе не може да е толко изперкал...в смисъл все пак си на 21г...не можем да го обивним, че е малък или по - скоро в някъв късен пубертет...луда работа...

Не забравяй момента с менталното увреждане (вродено или придобито) или пък кофти билки или химия :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам, че не е от тука, ма не се сдържам...

Тва е, херците доста подсилват нещата. По-често трябва да се увеличават от RAM-a. Херците са силата с която компа изпълнява задачите а RAM-a е физичното движение или нещо си там което работи с паметта.

RAM - Random Access Memory :)

Компа ти няма да събира много работи, и за тежки програми много няма да става с 1ghz. За интернет обаче е екстра.

Между другото моя е 2,5ghz и 1025mb RAM и пак секва на NFS: Carbon. На другите джитки се движи плавно ама на тая...

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Къде продават по 1 MB RAM, да си направя ключодържател?

Брао умнико наш, имах предвид GB което е ясно.

Тия емотикони символ на акъл ли са или и ти не знаеш :)

Искам и аз терабайт рааааам... пък!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам , но 1025МБ никога няма да има, дори след милион години....По-скоро 1024..;)

Чети бе, човекът ясно си е писал, че е сгрешил, имал е предвид 1025GB. Това е съвсем осъществимо, 2x512MB на едната банка и 2x512GB на другата. Пък ако машината му не иска задължително двуканална или има 6 слота за памет... :yanim:

Интересно, колко ли време трае зареждането на XP-то, ако трябва да инициализира 1.5TB суап :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

еле сигурно и мен ме има тука някъде :) ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами-вече те има :):P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи ето каква е картинката : маика ми се вклучва в скаипа и се представя за някво момиче и аз сега много се ядосах като разбрах ..:whist:

Ако има някав майстор на гадни трикове нека да ми напише как да и го варна тапкано (защото няма как да я набия) защото не се сещам за нищо ... Публикувано изображение

:rolleyes:

Подписа на съответния момък също е интересен:ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти чети, казвам, че 1025 не се дели на 2....Никога няма да има 1025 като цяла плочка....

и то ГИГА байта... бахмаааааааму... мойто дънце държи до 16гига... тоя сложил 1025гига рам... хаха...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся една песен,но не знам кой я изпълнява и как се казва!Знам само,че е ремикса на Massari - Real Love!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Продължението.....

По подробно незнам как даго обесня. При истриване на някои фаил или нешто др. ми исписва 4ее невазможно.Трябва да резна пс и 4ак тогава .Но преди това като прегледам какво толкова немога да исзтриа намирам windolsa в коша . Когато рестартирам при втория опит вси4ко е ок.И после пак така .Товае др. немога да кажа .Ако можех даго обесня сигорно хтяш да знам и отговора.

Ето това е писане на български роден и английски майчин език

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заглавие на тема: "Вище това"

Автор: tonyy

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ааа, гадно аз съм карала и едра и дребна. Дребната мн мн не я помня защото съм била мн малка.При едрата успях да си разчешам 2 пъпки защото пак не бях мн голяма но не ми останаха белези.

Спомням си, че на маика ми и бяха казали да ме намаже с мед и за да го поразтопи тя го сложи в микровълновата, после като ве намаза седнах на прозореца на течение леле беше ми перфектно :) .

То неграмотността и простотията не ходи по гората, а по хората...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся една песен,но не знам кой я изпълнява и как се казва!Знам само,че е ремикса на Massari - Real Love!

lol

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

даи линк к1м емулатора да го сжаля и 6ти кайа и ако мой даите и линк за другите наруто за ПС2 ама да има

сеед

Родна реч, омайна сладка ............. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здр, имам usb cable който става на телефона ми но нямам софтлер ако може някой да ми го даде но и аз немога да го инсталирам . А мисла че става драйварите за л6 . Ако може някой ми каже как да го направя пак има два три готини пограмки който може д ами управлява пц тода ми го направи плс плс плс плс плс плс плс плс моляви се много вече имам тоз телефон от 1 месец и немога да го направя . Skypeto mi e scounterstrikead

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това с windolsa в коша рулира брутално!!! Смях се с глас!!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо, на което се смях дълго и искрено :cheers: Една от заслугите е и на stanley56 :offtopic_s:

djemobg:

Някой има ли програма за слагане на MB в телефон Sony Ericsson K510i ?

stanley56:

И "МВ" означава?

djemobg:

Мегабайт. Защо имаш програмата

stanley56:

Моята е за терабайт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...