Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

stanley56

Бисери от форума!

Препоръчан отговор

тъй като един приател немоеше да си прехвърля игри по инфрачервения порт и моеше да си качва игри само от wap сайтове реших да направя един сайт с игри за този модел за сега не са много но мисля да качвам още ето го и него:

http://wap-bg.com/despario

посетете го ако желаете. :ph34r:

:rolleyes::ph34r::) Ей тоя ми оправи настроението!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Awe hora ae da mi kajete kade da namera tova MySQL ili programata

:help wanted:

Ха-Ха-Ха!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся една песен която я въртят по 'КОМИЦИТЕ'.Песента е на български и мисля че се споменава нещо за 'КАНАЦКИ ВЕЧЕРИ"!

съжалявам , не се сдържах ...

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам слушалки на Watson, които вадят идеален бас на мп3-то, но но ПЦ-то не. С вградена аудио карта съм - Realtek AC 97 с оригинални драйвери. До сега единствения начин, който открих, за да валят вас е ако ги включа в усилвател, а него в звуковота картал Само че новия ми сърраун нема изход и търся алтернативен начин. Ако някой знае нещо, нека помага, защото не мога по цела нощ да играя и да слушам музика на 5 към 1-то. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако всичко е ОК във DUAL CHANEL, изчисляването на един сложен и голям проект се извършва за полвината време спрямо едно дъно със нормални параметри което ште му е необходимо двапъти повече време.

Публикувано изображение

Всъщност реално ползата от Dual Chanel e около 5-10%

Dual Chanel е винаги 4х521 или 4х1024,а всичко останало което със два сим модула никога не е било дуал ченъл.Технологията е измислена от INTEL да компенсират честотния глад за бързина или със малко парички да постигнеш по голяма честота,като се сумира пояснявам.тази технология се изпозва и във новите дънни платки.Dual Chanel е много капризен към сим модулите (паметта) която се използва.Неможе да се използват от различни производители,не се разпознават правилно и неработят добре.

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

2 модула са напълно достатъчни.

Незнаех,че AMD работи със Intelski чипсет.

Сега го научих.

Публикувано изображение

Това не знам как да го коментирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Imali Igraci na The Sims znaeli nekoi nekakvi kodov za tazi igra za pari i.t.n ce taka e mnogo gadno??

Не се сдържах :speak::blink:Публикувано изображение:eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Представям на Вашето внимание поредния шедьовър на един от най-тънките познавачи на родния ни език, който ни удостоява с честта да пише във форума. Дами и господа, аплодисменти за bestlap (бивш Windows98)! :)

Тема: RQ:игри в форумат .swf

Моля ви даите ми игри в този формат .swf че се хванахме на бас с един френд че няма да трагнат на едно телефонче моля ви даите ми линк от кадето мога да си намеря.. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За сутрешното ми кафенце това беше идеално допълнение.

Останах и някък изненадан как така и мойта личност не е допринесла с някой издънка за Вашите усмивки! Публикувано изображение

Убеден съм че от макар и малкото ми постчета 50% са в "избабунчен" вид ! :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Останах и някЪк изненадан как така и моЙта личност не е допринесла с някой издънка за Вашите усмивки! Публикувано изображение

"избабунчен" вид ! ;)

Ето готов си и ти :wors::wors: :wors:

Това някакъв диалект ли е или се забавляваш да измисляш нови думи :);)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето готов си и ти :):rolleyes::)

Това някакъв диалект ли е или се забавляваш да измисляш нови думи :rolleyes::gift:

Принципно се забавлявам.Харесва ми да си измислям колкото се може по странни думи за колкото се може по странни случаи.Или най неподходящите!Обикновенно става смешно-но за разлика от някой колеги във форума аз си го правя умишлено!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето го поредния титан на родното слово:

моля даите линк към някои емулатор с които ще тръгне играта рал срещу смакдалн 2007!защото имам чуството че знам всички емулатори-много сът теглим та маи емулаторите за пс2 са 10-12 но както и да е моля даите че наще не щат да ми купат пс2 и пирадски чип аре даите плсссс Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам голям проблем с тоя qip. Когато пиша на някой, в прозореца отдолу в ляво постоянно минават някакви камиони. Б.си майката с извинение - направо ме побъркват. Аз пиша, камионите вървят отдолу. И не само вървят, ами не е ясно къде отиват и защо. И най-интересното е че аз не съм ги пускал да вървят тия камиони. На всичкото отгоре подозирам, че е само един камион, който минава хиляди пъти, което е още по-изнервящо. Та искам да ви попитам - някой знае ли как да спра тия камиони (или камион) да минават отдолу докато пиша в прозореца. Ще съм много благодарен ако някой ми каже как.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

елате тук в този сървар 62.213.189.203:27015 работи и се казва ThE rIp TeAm! Работи когато имам нет-това значи в повечето случеи начи сърварат работи от 3.00 до 10:30 може 1-2 минути го изчезне но това може да е заради това че ми се е рестнал компа или заради това че за мн.малко неам нет но това ще бъде непраменно остранено! И ЗАПОМНЕТЕ БЕЗ ХАКОВЕ ЗАЩОТО АЗ ЛИЧНО ЩЕ РАЗДАВАМ ПАРМЕЛЕНТАЛЕН БАНН! Публикувано изображение:yanim:

Ето още един бисер от горепосочения Публикувано изображение .как ми се иска някой някога да ми даде и на мен такъв ПАРМЕЛЕНТАЛЕН бан Публикувано изображение ,че и тим има момчето,напред с материала е какво знaете вие :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

(borisfx @ 25.02.2007г. в 02:05ч.) *

Имам голям проблем с тоя qip. Когато пиша на някой, в прозореца отдолу в ляво постоянно минават някакви камиони. Б.си майката с извинение - направо ме побъркват. Аз пиша, камионите вървят отдолу. И не само вървят, ами не е ясно къде отиват и защо. И най-интересното е че аз не съм ги пускал да вървят тия камиони. На всичкото отгоре подозирам, че е само един камион, който минава хиляди пъти, което е още по-изнервящо. Та искам да ви попитам - някой знае ли как да спра тия камиони (или камион) да минават отдолу докато пиша в прозореца. Ще съм много благодарен ако някой ми каже как.

Ох това ме разби хахахааааа не мога да спра да се смея :lol6: :lol6: :lol6:

Борка, стопирай го тоя камион де, ще си каже на къде е тръгнал Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отново моят любим герой bestlap :ph34r:

Тема: "RQ:програма за конвектиране на картинки"

Моля ви трябва ми конвектор които от фалш банери да прави в .gif много е спешно моля ви помогнете.. :)

Що е това конвектор: http://home.market.dir.bg/xoffer.php?xoffe...&shop_id=28

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не не просто няма такава тема!!! :) колко сълзи от смях потекоха не е истина.Имам обаче един въпрос.На едно друго място видях едни много смешни коментари на потребители но тъй като темата е за бисери от форума дали мога да ги пусна тук или да отворя нова тема? - "Бисери от други форуми"

Иначе темата е гениална :)

Даже веднага намерих материал да се включа и аз в "Господари на форума":)

Как да докараме приятеля/ката си до животински оргазъм ? !!!

Къде е разковничето ? С количественно "разковаване" , или

пък си имате специални ритуали и техники? Издайте ги!

Ами жените ... Знаят ли какво искат ? Случайно ли се

получава, или прябва да мине известно време на напасване?

Еднакъв ли е всеки оргазъм ,или всеки път е различно ?

и кое.. ? ph34r.gif

Когато е животински как изглежда,звучи ...и мирише? blink.g

П.П. : Свинята изпитва оргазъм в продължение на 32мин.

-научно доказЪн факт wow.gif .

Ето и един от отговорите:

Животински оргазъм? О господи... Ами сигурно е оргазъм при полов акт с животно ph34r.gif (Отврат)

За пръв път чувам за подобна простотия и все се чудя, защо ги делим на такъв, онакъв и т.н. Айде някой да обясни и особеностите на назалния оргазъм или примерно смешен оргазъм. Айде да започнем да ги делим на креватен, горист, парков, масен (тъй де докат сме на маса), плотов...

Сега създателят на темата прави уточнение:

Ще направя едно малко уточнение към темата...

Под "животински" нямам предвид нищо извратено,което ви се мотае в главата или оргазъм върху свинско корито със притежателя му!Не!

Под животински оргазъм имам предвид разтърстващо,дори агресивно чувстно-"Заметресение по май-високата скала на Рихтер

ли се заражда за да разтресе квартала в който живеем или фитила е стигнал почти до динамита и ще направи дупка в матрака.." blink.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

kak moge da se resi telefona e na us operatora T-mobile.s razcitaneto im njama problemi

Това незнам ,на какъв език е :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей това много ме изкефи :angry22:

здраве будте!

с трудом поняла, как тут сообщения отправлять! все не по-русски написано laugh.gif

Вы ищите церковную музыку, да?

а как Вам ее переслать?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Нокиа има Reale Plear.Може ли да вървиат ли фиуми на неиа или трибва да се промениа нещо.Например да минава през някои конвектор или направо на телефона се вкарва?

Чудя се ако се напъна, дали ще мога да формулирам подобно изречение или просто ще се н..ера...

Вече все по-рякдко се учудвам защо в повечето "инструкции за употреба" на електроуреди на първо място в раздела за проблеми пише:

Ако уреда не работи, проверете дали е включен в електрическата мрежа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок знам за хиреинса няма проблем но веднъж се скапа Уина и CD то незнам как стана но дискетат

се оказа спасителен вариант за госта да възтанови Уина меси на всички за помоща.

Радвам се да се включа и аз :rolleyes: Само и спасителен пояс остана аХаХаХ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тема "имам проблем с Photoshop"

имам проблем с тази програма.иска ми да се регистрирам и че тя е защитена от някакви организаций и нарушителите ще се наказват.Дали е безопасно да се регистрирам???Моля ви кайете защото ми стрябва!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Олееее не се сдържах:

ако няакои знае няакоя прогсрама с кояато да си кача игри на телефон LG B2100 моля да ми сподели :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз като попадна на бисери правя така :

Публикувано изображение

Публикувано изображение

А някой преди време беше копирал един цитат (не помня от къде),беше нещо от сорта :

"Най-добрите сайтове са в интернет!!" ..,ей това ми е като девиз :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тема: "как да позиционирам леярите"

как да позизионирам леярите в дриим уивър8?правя ги нярейдам ги и като им дам прявю в браузър те се разместват.Уж тожа бил наи лесният на4ин да си подредиш страницата .а те си ходят кадето искат.има не6то което ми убягва моля ви кажете как

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...