Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

stanley56

Бисери от форума!

Препоръчан отговор

Търся една песничка, но за нея знам само, че в клипа има едни момичета в зелени роклички и свирят на тромпети май...

Не съм с чак такова мръсно подсъзнание, но това много ме развесели :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тема: Skype - въпроси, проблеми и дискусия

Аман от Скайп! Искам да попитам защо тази т**а програма ми слага в Firefox някаква препрадка към ния. А з я махнах, но направо нз какво щех да направя скайпа. В прочем, във всяка версия има модул роменящ нещо в дънната платка, като прави по-подадлив компа към троянци. Просто освен информацията от нета, аз лично имах KAV+AVG anitspyware+Comodo Firewall-просто не разбирам как ще се е промъкнал този убавец? + Spybot направо не знам!!! Трябваше преинстал на Уина.

и отговорът:

Santa simplicita !

Очаквам в следващата си версия Скайп да фалшва и биоса.

Такава грамотност, такова изобилие от програми, такава компетентност. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тема: "RQ:може ли микрофона на gsm да се използва за wap микрофон"

може ли микрофона на gsm да се използва за wap микрофон

знам че за камерата можел да ти изпуши тела ама за микрофон дали ефекта ще е същия

:ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

въпрос :

може ли микрофона на gsm да се използва за wap микрофон

знам че за камерата можел да ти изпуши тела ама за микрофон дали ефекта ще е същия

:)

и дали въобще може да се използва

някои ако знае нещо по въпроса да сподели

знам че е няколко лева микрофона, но просто се чудя дали може да се използва този от gsm-а

аз бих опитъл ако е възможно

и отговорът:

Разбира се, че може! Пускаш bluetooth-a, подаваш на камерата една цигара (за да не ти "изпуши камерата тела"), стартираш wap броусера на телефона, правиш една хубава сметка от GPRS трафик, лягаш си и на сън измишляш технологията "wap микрофон". На сутринта ставаш и право в патентното бюро. Регистрираш патент за измислената от теб технология "wap микрофон", пускаш я в борсата и ставаш милиардер.

П.П. Аз пък се чудя как мога да използвам кокалите от свинските ребърца на скара за да мога да си осигуря 3G обхват в гората...

и отговор 2 :

Аз не знам кво толкоз му се опъвате на човека,а не му кажете истината!!

Естествено,че може!Ето и стъпките:

1.Слагаш жесемето на дръвника на двора,с гърба нагоре.

2.Със средно голям чук удряш внимателно апарата/все пак нали требе да запазим микрофона/.

3.Внимателно разчистваш отпадъците и намираш микрофона.

4.Запояваш му две кабелчета, а на другия им край-едно жакче!

5.Ръгаш жака в компа.

6.Сваляш драйвери от сайта на телефона и инсталираш.Рестартираш.

7.Ако не си замахнал много силно с чука в стъпка 2, вече имаш работещ микрофон!!!

8.Черпиш колегите по една боза по случай случката!

Това е всичко!

:ph34r::clap::wors: ..... ще ме уморите от смях бре хора ........... ;):lol6: :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И продължението:

Ха ха, хареса ми, присъединявам се като спонсор за WAP технологията.

ПП.Кокалите трябва да са 3 бр, добре оглозгани, свързани в триъгълник и обърнати на 36 градуса на юг :) И си в 3G скайпа :hush:

хахаха много смешно,като незнаете да си бяхте мълчали поне.

в който и форум да иде човек все ще се намерят Публикувано изображение.

нали затова са форумите,ако незнае нещо човек да му се помогне

аз се чудя какво правите тука въобще

Смешко, бъркаш щатите, но за идиотите си прав - добре дошъл

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тема: "Problem witch Hdd!"

Здравейте!Абе имам 1 проблем с моят хард диск.Проблемат е следният:когато компа ми е спрян(да речен през ноща)на другият ден като го пусна и ми изписва,че не е намерен хард диск.Следователно си правя изводите,че хард диска ми бавно загрява.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Он е лампов, за т'ва загрева бавно... Чакането му е майката...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва ми онази песничка на Руслан Маринов,където пее за "прасета на мезета" ;)

Някой има ли линк?

Руслан.....Маринов

и

Веселин..... Мъйнов

ГОЛЯМ ДУЕТ ще бъдат :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Абе имам 1 проблем с моят хард диск.Проблемат е следният:когато компа ми е спрян(да речен през ноща)на другият ден като го пусна и ми изписва,че не е намерен хард диск.Следователно си правя изводите,че хард диска ми бавно загрява.

Он е лампов, за т'ва загрева бавно... Чакането му е майката...

И продължението:

Аз обаче говорих с един приятел който се занимава с компютри,и тои ми каза,че това ставало така с моят хард,защото вече бил остарял и отивал към пенсия :P дали е възможно да е така ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тема: "Личността на Черноризец Храбър в съченението "За Буквите""

Вапрос:

Моля много спешно ми трябва интерпретация на тази тема за утре Публикувано изображение

Отговор:

Посети моят уебсайт

не точно тва но да ти свъвши някаква работа

Бреййййй той бил собственика на pomagalo-то .......!!!!! Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки 3 човек във България вече ползва интеренет. Знае какво представлява и знае как да го използва. Но някои въобще запитвал ли се е как се получава тази работа. Ето това ми е въпроса може ли да ми обясните как се получава интерента. Като тока ли е. чрез някъкви лъчи ли и се приемат от спъици от там на сателити и от там по кабел. Просто ми е много интересно как се получава тази цялата работа. Моля някои които знае нещо по този въпрос да сподели нещо и да задоволи моето любопитство.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хмм не знам дали съм оцелил раздела но дано да съм прав защото искам малко помощ!Искам да попитъм на къде трябва да се върти езика на момчето при целуване с момиче ???Моля кажете ми ;):):)

хмм защото явно някои ме лажат некфи овци че трябвало на ляво иначе не можело :)

Ето до какво води нета...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки 3 човек във България вече ползва интеренет. Знае какво представлява и знае как да го използва. Но някои въобще запитвал ли се е как се получава тази работа. Ето това ми е въпроса може ли да ми обясните как се получава интерента. Като тока ли е. чрез някъкви лъчи ли и се приемат от спъици от там на сателити и от там по кабел. Просто ми е много интересно как се получава тази цялата работа. Моля някои които знае нещо по този въпрос да сподели нещо и да задоволи моето любопитство.

Оригинала

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да попитам как така процесора ми спада сам. Од 2.5 Ghz стана на 2.0 Ghz след това на 1.7 Ghz след това на 1.44 Ghz и накрая на 1.09 Ghz. Може ли някои да ми обесни как става тази магия, че направо ще се побъркам, и ако може да ми обесните как да си възвърна процесора на поне 2.0 Ghz. Спешно се нуждая да ми дадете отговор, ще ви бъда безкрайно благодарен!!!

Спада му. Публикувано изображение Ето и цялата култова тема тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тема от форума,която като я видях се втрещих :Чувам гласове.-ето я тук

като прочетох това заглавие,веднага поставих диагноза Публикувано изображение Лечението се осъществява в определени болници,където на прозорците има решетки,а ризите са със особена кройка Публикувано изображение

Едва след това,като прочетох темата разбрах,че човекът е чувал гласове в слушалките си,а не в главата си :help:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тема от форума,която като я видях се втрещих :Чувам гласове.-ето я тук

като прочетох това заглавие,веднага поставих диагноза Публикувано изображение Лечението се осъществява в определени болници,където на прозорците има решетки,а ризите са със особена кройка Публикувано изображение

Едва след това,като прочетох темата разбрах,че човекът е чувал гласове в слушалките си,а не в главата си :lol6:

Мда,диагнозата ясна-човека как е :jeer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес си забравих паролата в един торрент тракер и бях администратор.Може ли да ми кажете някоя парола с която мога да си разбия паролата или някакъв качин.Благодаря предварително :whist:

Страшен администратор......... :rolleyes::ph34r: !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хах..ебати пича как само започва "Днес си забравих паролата .... ",значи той знае и кога я е забравил Публикувано изображение сигурно и часа знае :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да ви попитам нещо за ел. самобръсначката.Които има такава да пише как е с нея добре ли брусне бързо ли става трябва ли да се сапунисваш можеш ли да си оформяш катенарче.Аз се чудя дали да си купя.Някои мои познати казват че не е хубава не брусни добре аз има казвм че ще мога да си оформям катенарче защото аз искам да имам катенарче.Е как е с ел. бръсначка.Кажете ми да си копувам ли.Защото с Gilet се бръсна много бавно за 10 мин пук и минавам на контра за да стане по гъста твърда и здрава брада за да си оформя катенрче като на ники кънчев нали ме разбирате.Все пак сум на 19 г.

Eвала,на 19 и неможе да пише :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятели всеки е попадъл на нещо много страно като желание във форума , хората търсят нещо което още не е излязло , пример:

Дайте линк за Час Пик 3 (2007)!!!...може да е с субтитри ...благодаря на този който се отзеве... :)

/ премиера за Щатите на 10 август :P / или така написано че да се чудиш какво точно търси / примери колкото щеш ;) / !

Така че ако и вие попаднете на такива желания побликувайте ги тук за да се посмеем и ..... да помогнем на хората до си намерят това което не са загувили ;) !

П.П. Светът е оцелял защото се е смял ......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредното странно желание отправено към мен

Не знам дали ме помниш но си ми помагал да си намеря музика и линковете бяха максимално опростени и понеже съм малко на вие с свалянето те моля ако искаш разбирасе да ми намериш няколко клипчета на песни с еротично съдържание но да не са торент и там рапид шеър не мога да се оправям с тях .

А сега де :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:cheers: Какви циркулации правиш из този форум за да откриваш такива неща? Това последното направо ме застреля - утре в 24 часа очаквайте заглавие "Плевенчанка застреляна от смях" (според МВР - Плевен виновника е Ханибал Лектър. До няколко дни ще бъде потърсена вина у Антъни Хопкинс - съда предвижда от 7 до 11г. затвор за непредумишлено убийство 2-ра степен) :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредното " щуро " желание във форума :

Здравейте трябва ми помощ за една гръчка песен в която се пее нещо като....Маке маке.Благодаря ви

:P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредното " невероятно " желание във форума , ще ме уморят тези хора:

Тук може да пишете всички магии за любов който са доказани че дейвстват ... много ще ми помогнете , благодаря ви.Начинаещ магиосник съм !

Новия Хари Потър или Хармаяни Гренджър ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...