Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

stanley56

Бисери от форума!

Препоръчан отговор

Последното беше безумно яко - Стенли пак го е разбил ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

въпроса ми е малко тъп но не разбирам много и искам да попитам

за тази кутия

http://jarcomputers.911.bg/a2/offers.asp?p...7049&id=342

става ли за тази конфигурация , дали върви с хубаво захранване или ма нуйда от по-добро и дали конфигурацията е добра за цена до 1500 лв.

Asus P5B Deluxe

Core 2 Duo E6400 (вентилатор Spire SP792B12-U)

LG DVDRW Black GSA-H12N

1GB DDR-2 800MHZ

video card : не сбм решил каква да е но искам да е по ефтина но игрите пак да вървят на максимум. Искам така че да моа да си зема по-късно карта която подържа ДХ10.Мислех да е GF 8800Gt но се отказах.

даваите съвети плс :wors: :wors: предвърително

:blink: Хахахаха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

потербител: unfobgpld

Тема: Всичко за БТК-ADSL

Iskam da pitam deka da se zavra v toz modem, che iskam da napravq slednoto :

1. imam komputer v local network i da m u pusna FTP server i da se vijda i otvanka ....

2. da ne mi vlizat sqkfi idioti ..... v mrejata che sam na zor ....

3. kak da precakam toz ruter, .. mnoo nahalen e

mainata85

prodavam otrova ot PEPELQNKA 50gr za kontakti tel 0895448765

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

лили..баси индивидите хахахаах

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хахахахаха смятай Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тема: "TV КЪМ PC(СПОКОЙНО НЕ СЕ ПОВТАРЯМ)"

Четох доста от всичките тези страници и разбрах, че повечето от вас искат да свържат компютъра си ккъм телевизоро, но аз искам точно обратното. Имам буфер 5.1 и искам да гледам ТВ на него :yanim: ама нз ако го свържа(според обясненията в другите подобни теми) ще стане това което искам. HELP ! :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей това го прочетох няколко пъти и после небрежно затворих страницата. Чудих се какво иска да каже човека, ама после реших, че не си заслужава да отделям и минута . Иначе обичам да чета затворени теми ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Четох доста от всичките тези страници и разбрах, че повечето от вас искат да свържат компютъра си ккъм телевизоро, но аз искам точно обратното. Имам буфер 5.1 и искам да гледам ТВ на него thumbsupsmileyanim.gif ама нз ако го свържа(според обясненията в другите подобни теми) ще стане това което искам. HELP ! speak.gif

Абе някой спец ще ми обясни ли какво е това БУФЕР бе хахахаха,ще направя коремни преси докато чета изепки като на тоя ... ,да не говориме за оная бумкащата кутия :) :) ,младите не четете литература,а слушайте чалга якооо,и усилвайте БУФЕРА !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При пускане на компа нито клавиатурата нито мишката се зареждат, а да не говорим че на монитора се появява едно голямо черно нищо. Моля, кажете какъв би могъл да е проблема, ще ви бъда много благодарна :)

Просто немам думи ................ :);):lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам някакъв проблем от 2-3 дни емотиконите не мърдат ( не правят нищо ) все едно са статични картинки. Който знае каква може да е причината да каже.

Уморили са се ;)

Ще ме уморят от смях тея хора :cant believe::eek:;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ме уморят от смях тея хора :lol6::lol6: :lol6:

:wors: Гледам и не вярвам на ушите си!!!

;):wors::wors: Лудо, лудо. :lol6::lol6::lol6: Смях до смърт, защото лекува стреса!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тема-сръбски филми-линкове

здравейте на всички, аз предлагам тази тема да бъде за сръбското кино, защото съм голям фен. нямам нито един сръбски филм и моля всички които имат линкове да ни ги дават тук.надявам се темата да се развие

Най-големия киноман в Kалдата Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тема-сръбски филми-линкове

Най-големия киноман в Kалдата Публикувано изображение

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение Голем е тоя ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз още нямам PC, ама ето един познат от щатите какво PC има:

Публикувано изображение

19500 точки на 3dmark06

В тема "Похвалете се с компютъра си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В тема "Похвалете се с компютъра си

То заслужава да се похвалиш,че познаваш човек с такава машина... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

моя комп и той стърже зверски особено като чете от харда и баса на колоните е увеличен. тряя отделна звукова карта.

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

приятелката ми се показва гола и прави стриптиз за мене по skype :)

как да го запиша това за да си го гледам после :)

:hush::wors:

Това съобщение е било редактирано от hristofor на Преди 56 минути

Made by hristofor

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Егати майтапа... :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То заслужава да се похвалиш,че познаваш човек с такава машина... :yanim:

Все едно зИмлякът да се хвали наляво и надясно, че познава мен :ph34r: , или да се фука с моята машина Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Link:Сървъри за ''Counter-Strike 1.6''

Здравейте :yanim: Казвам се Петър Асенов Попов,роден съм в София и живея там!Първия и ми до ме Люлин.Хайде сега до въпроса-ПЛИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ

ИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИС мъча се от 1 година да намера ЦС СуперГерой сервер(SuperHero mod) плс някой да даде ИП много ми трябва.Благодаря Предварително

Височина , тегло , цвят на косата защо не остави ............. и това ПЛИ..... какво ли значи :ph34r::yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тема: "програма която да парви ного снимки в един фаил коато албун"

Програма която да сабере много снимки внякакав фаил и да мога после като вляза вьв фаила да мога да разглейдама снимките.Ва направя нещо като албум ако има такава ще сам ви ного благодарена да ми пратите линк

или име.Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

abe ako nqkoi znae kak da mina rusata jena na kraq na london sig tq e bossa nemaga da se spravq samo da ne e s bazuka shtoto nqmam mersi predvaritelno

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разгледах цялата тема, но това с камионите от страница 5 кърти миФки:

Имам голям проблем с тоя qip. Когато пиша на някой, в прозореца отдолу в ляво постоянно минават някакви камиони. Б.си майката с извинение - направо ме побъркват. Аз пиша, камионите вървят отдолу. И не само вървят, ами не е ясно къде отиват и защо. И най-интересното е че аз не съм ги пускал да вървят тия камиони. На всичкото отгоре подозирам, че е само един камион, който минава хиляди пъти, което е още по-изнервящо. Та искам да ви попитам - някой знае ли как да спра тия камиони (или камион) да минават отдолу докато пиша в прозореца. Ще съм много благодарен ако някой ми каже как.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разгледах цялата тема, но това с камионите от страница 5 кърти миФки:

ЦИТАТ

Имам голям проблем с тоя qip. Когато пиша на някой, в прозореца отдолу в ляво постоянно минават някакви камиони. Б.си майката с извинение - направо ме побъркват. Аз пиша, камионите вървят отдолу. И не само вървят, ами не е ясно къде отиват и защо. И най-интересното е че аз не съм ги пускал да вървят тия камиони. На всичкото отгоре подозирам, че е само един камион, който минава хиляди пъти, което е още по-изнервящо. Та искам да ви попитам - някой знае ли как да спра тия камиони (или камион) да минават отдолу докато пиша в прозореца. Ще съм много благодарен ако някой ми каже как.

Неее, това е много яко! Такива хора ни трябват във форума :questions: Смехът лекувал...Съгласен съм :brick wall:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...