Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

stanley56

Бисери от форума!

Препоръчан отговор

То не е смешно, ама верно си е *бало мамата :

www.mindcontrol.se след като имам такъв микрочип във главата ми трябва помощ ,хора внимаваите какво пиете че си е ебало мамата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

windows 7 x64. x64 инструкцийте се изпълняват много по-бързо и по-добре :speak: от х86 :) отделно производителноста на 7 е много - в пъти (според тестовете а и според мен) по-висока аз лично като си купих лаптопа толкова нямах търпение да го разцъкам че не ми се чакаше да си намеря 7 и сложих хр което беше естествено грешка. със 7 лаптопа е луд ... много добре се държи наи-простия тест бууттайм тест показва в пъти по-добри резултати от хр ... дори и на моя лаптоп 7 зарежда 2-3 ПЪТИ по-бързо от хр а за подръжката вече всичко минава на 7 :) но разбира се това зависи и от конфигурацията с която разполагаш ако е съвременна то мойеш да си позволиш да сложиш 7 :)

Ей, какви неща научава човек четейки из форумите.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не само по-бързо и по-добре, ами и по-красиво някак си. С небивала грация и майсторски апломб...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нов сам с англскиа и писах тук там и ми препорчаха ревард но как да уча анг като програмата е с анг мену и не разбрам ништо да знаете друга

o, santa semplicita

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен първо трябва да научи български :*

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

o, santa semplicita

Ха ха ха е Кеп, напишка ме от смях, признавам Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

подирграваш се но уин 8 ще е бруталния!

Ами аз като не си падам то брутализми какво да правя? Ще трябва да си седя на ХР

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

щом си с виста значи си с лаптоп

Каква диференциация !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направо сегрегация :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И кво, аз като не съм с Виста значи не съм с лаптоп :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти си с тостер, понеже си с ХР и за това няма да се насладиш брутално на трясъка на 8-цата :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

После... ако не ти тръгне с новото захранване си купи ново дъно.

Ако не тръгне.. си купи рам, а после ако не тръгне ни питай да ти кажем нещо друго.

Нещата стават постепенно.След закупуване на всяка част и тестване.Да не се оарчи човек накуп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, на всички ! :rolleyes:

решил съм да си купя лаптоп НО не от бг а от америка имам роднини. така какъв лаптоп ми трябва за филми,музика,интернет,и скупе? за бюджет нз до колко, щото мисля че там са ефтини ... и така какви параметри ,ще трябва за такъв лаптоп ? лаптопа ще го поръчам след 1-2 дена ... :) Благодаря на всички озовали се :jeer:

за правописа се извинявам просто не съм в нас а съм на гости ! и клавиатурата е доста тапа ...!

Лаптопът е за скупе и трябва да се озовем.Не си е вкъщи човека и си е забравил правописа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ооо

Здравей те аз съм на 7 сега съм ваканция и ще ставам 2 клас влюбен съм много :)

помогнете моля!

Батин убавец!

1) Успех в любовта... ранната

2) От любов си станал ваканция

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:P

Щом не си с Виста, значи си с топлап. Тъй де... :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:)

Щом не си с Виста, значи си с топлап. Тъй де... :nono:

Ех, не е честен живота... надявах се че поне имам лаптоп, а то какво се оказа.....:P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif :nono::P

В близкия половин час ще се опитам да спра да се хиля, стига да възможно де...

Ако бързо не забравя, колко як и брутален е Win8, ще взема да се гътна. Леле, леле...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава и Айнщайн ли наричаш оксиморон?! :ph34r:

Защо не вземеш да се информираш малко повече за квантовите частици (които се оказва, че всъщност не са частици, а нещо като нищо), например?! :eek:

аз пък се хиля на това прозрение http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif разбрахте ли сега, съформуци - квантовите частици са нещо като нищо :)

Айнщайн го е казал, ей !

Я да вземаме всички да се информираме , че май ще станем смешни...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

проблема го наблюдавам от както направих тези промени :

преинсталнах, смених харда и захранването. направих ги поедно и са6то време и затова незнам от кое е ... за рамта няя дае ползвам го много време с това тактово разминаване и не е правил така

сменях размера на pagefile но от него се самнявам да е аз следтова маи го оголемиих

Проблема се наблюдава но има тактово разминаване.В правописа,може би.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обяснение (компетентно и с апломб) за МАС:

Адреса на Wifi картата. Като и влезеш в настройките, трябва да има конфигуриране и там в адванс има нетуърк адрес. Пишеш 10 букви и цифри.

Редиш там от А до Г и 2-3 цифри, като 231 и най-добре 666 :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обяснение (компетентно и с апломб) за МАС:

Редиш там от А до Г и 2-3 цифри, като 231 и най-добре 666 ;)

Най добре препинателни знаци и шпация. :giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Значи получи ми се следния проблем. Изведнъж от нищото буфера ми почна да си губи баса. Първоначално го губеше само като го усилех на висок звук или на високи Hz и внезапно спираше баса след това почна както свири дори на нисък звук и Hz да го губи и пуска все едно си играя с копчето за баса. Докато накрая него загуби тотално баса и нито на ниско нито на високо го има остана само звука без никакъв бас. Драйверите за звуковата карта са последни настройките са точни и не са бутани изобщо от самосебе си почна да става това. И ми дойде на акъла че баса май е изгорял или както викат някой се е издънил. Та въпросът ми е дали има начин да се ремонтира баса или плаче за нов буфер ? :speak:

Каква ли каша им е в главите на тея,за да се изразяват така :down:

Правопис: СЛАБ 2 ! ...щото няма по-ниска оценка :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се сдържах , така че първият Чат'о'бисер :

dindi

е как ще чукам в един часа бре, то срамота

Фодор

нормалната е по-голяма

Фодор

динди ти трябва

Фодор

да почнеш

Фодор

да го въртиш

Фодор

не фа чукаш

Фодор

така пак става

Говорехме за това как да си направиш пудра захар безшумно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

иска еднократно ръчно обновяване при което те пита нещо ама аз като не разбирам натиснах ентар и нямам проблеми някакво обновление на цялата програма беше защото ми удължи периода и 1година с фрей версия съм

Като не разбира човек натиска ентар,все нещо ще стане.Аблизо до ентара са точките и запетайките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре. Отначало. Имам две банкноти от по два(2) лева. Мноого скъсани ,и залепени грижливо с тиксо. Номерата им личат супер. На 100% са залепени. Нося ги в банка. И от там ми казват че не могат да ги заменят с нови. -Що? Били скъсани нарочно! - ...?!???, И подмяна можело да направят само в БНБ! , -Е :wors: , Аз съм си от провинцията направо див селянин, и прост(не съм чалгар само...,ама...). То за да отида и да ги сменя тези общо 4 (четири) лева ,....-на луд ли ме правят? Да не искат специално да се моля на Иван Искров с петиция. И да не вземат от ДАНС тея да ме разстрелят или в концлагер да ме тикнат щото притежавам "УМИШЛЕНО" скъсани две двулевки????

Знае ли някой нещо по въпроса? Аз си мислех че щом в банка се занесе банкнота повредена, и личи номера(при моите и на двете места на банкнотите),-ВЕДНАГА ,БЕЗ ДА МЕ УНИЖАВАТ МИ ГИ ЗАМЕНЯТ С НОВИ!!! а старите се бракуват, носят се някъде и се унищожават....

Е, къде е истината.

През какво ли не са готови да минат хората за 4(четири) лева. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...