Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

stanley56

Бисери от форума!

Препоръчан отговор

пи4ове 4уда се дали можата да ма разберете па другото как да е а да и

пи4ове 4уда се какав комп да си взема искам да е сас сравнително добар хард процесор и рам и да е до 500 лева

Доста трудно ми е да пиша на гореспоменатия език, за това ще продължа на български казвайки, че просто нямам коментар.Всъщност има и още един бисер от друг потребител които чаках, чаках и не видях тук.

Моя проц е 2х64бит=128 - значи че ше тръгне не 8 ами и вин 9!

В темата за M$($...) Window$($...) 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравеите имам голя прблем на симс 2 зна4и инсталвам слагам крака вси4ко е нрет стартирам и вси4ко е ок щракам град или саздаи град и вси4ко е нарет при зарездането след тва като зареди градат не се вижда ама никак само сиво и онея рабоди доло в лево направи семеиство и др но когато на веце саздадена карта не на такава кадето трябва да я правя си4ко което натисна блоква ама се 4ува музика итн но катт минимизирам ми показва the aplication is crashed а като сам на да си направя град не е така но пак е сиво а кат нитисна направи семеистово там дето тря аз да си прая град не в готовите градове ми зарезда там светкат тия и кат атигнат до края се показва една линя дет варви от дясно на ляво и отново стават сини и така и не зарезда не се пре4аква целия комп мога да минимизирам но не мога да я затворя е ако мозе да ми помогнете сте сам много благодарен щот много искам да играя симс. Междовременно пробвах да унинстална и пак да инстална но не стана не е от прегряване незнам от какво е затова се обръщам кам вас моля ви помост много благодаря предварително

Който първи ми каже колко правописни и пунктуационни грешки има в тези "изречения", му давам +-че!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който първи ми каже колко правописни и пунктоационни грешки има в тези "изречения" му давам +-че!

Само след като си поправиш грешките в твоето изречение !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,имам странен прблем със новите ми слушалки проблема е че, знам че човека идва от ляво а чувам от дясно ? или на обратното и незнам как да ги оправя моля ви помощ.Извинете ако съм збъркал раздела Играта е Counter Strike 1.6 !

Авторът знае откъде идва човека,явно играе с хакове,но слушалките го объркват.Впоследствие се оказва,че е збъркал и сложил слушалките наопаки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте първо към модераторите ако темата не е там където трябва вие си знаете работата. Значи проблема ми почна преди няколко дена когато компа ми се рестартира без видима причина а най- лошото е че днеска също но не искаше да се включва тогава отворих единия панел и чух някакъв странен звук подобен на тежко пъшкане или издишване не знам точно, само знам че яката се стреснах пък днес като си влизам в нета се рестартира без никаква причина (поне не издаде никакъв звук) и така не знам какво да направя, понякога когато си седи сякаш нещо изчатква и сякаш спира тока подобен звук вади но не се рестартирва сякаш не знам как да кажа сякаш не му стига въздух и издишва. Мерси предварително!

Интересно къде ли издиша този компютър :)

сигурно,видео картата е напънала процесора.от там ша пъшка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вирус ? - Проблем с цифров блог и разпознаване на принтер

Едва след като прочете съдържанието на темата, човек разбира, че става дума за "цифровия блоГ на клавиатурата"

То програма е за скенер!Кога тругнах да го сканира листа и то го сканира както каза HristoX с програмите аз ползвах първата!Като я включих и зададох файла програма изписа "error ......." и пробвах пак да сканира и не тръгна!Решех да преинстална програмата и ,когато и триеше даде грешка по средата на изтриването!Сега има 2 файла ,който немогот да се изтрият!

Миии то компютъра и софтуера, не са като кюфтето - бодеш и лапаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То програма е за скенер!Кога тругнах да го сканира листа и то го сканира както каза HristoX с програмите аз ползвах първата!Като я включих и зададох файла програма изписа "error ......." и пробвах пак да сканира и не тръгна!Решех да преинстална програмата и ,когато и триеше даде грешка по средата на изтриването!Сега има 2 файла ,който немогот да се изтрият!

Това някак ми напомня на текст,превевден с някой online преводач.Разликата е там,че програмата изписва думите паравилно :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Истрийте кукитата с това http://majorgeeks.co...369310abbbfc3ef ако не тръгне програмата ще поиска да инсталирате ява инсталирайте я и продължете

Явно правописа и транслитерацията куцат на автора, но карай, не е за първи път, надали ще е за последен :shock11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ас вече си взех нов но искам да си го направя да мерси как може да не сам се сетил да иземря тока долу вав кабелите на копчето мерси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера си преинсталирах лаптопа.Инсталирах си няколко игри,но не им тръгва звука,а иначе като пусна песен си работи.Може ли да ми помогнете да ми тръгне звука?Благодаря предварително.

Начален старт ли му трябва ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятелю , ще ти отговоря вместо Калин ;) ! Винаги можеш да помолиш някой от колегите да редактира мнението ти ... и ако има основателна причина , никой няма да ти откаже !

Успехи !

Това мога да го правя и сам.Нито съм инвалид нито просяк.Искам повече власт в ръцете си.

Искал повече власт. ;) Още малко ще поиска и админ да стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей ,исках да те питам че бях исклучел стената на вина и бях без защитна стена Avast много се бави докато другите действат по бързо а доколкото до вина вина е чист искам да ти кажа за AVG че може да не ти харесва ама във това отношение е много по напред от много други Аvast може да е много сигурна но много се бави и това не ми харесва за това я разкарах не беше това което очаквах да чуя но все пак ти благодаря за отговора ако се сетиш нещо за настройките пишими.

Някой е бягал от час по български...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не обръщай внимание на подробностите,важно е отговора за мен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не обръщай внимание на подробностите,важно е отговора за мен

Ще се научите вие да си пишете бисерите директно тук :tongue2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вас не ви познавам и неможах да разбера за какво се палите толкова лесно - несам искал да се науча. Не се пали толкова лесно вредно е за здравето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вас не ви познавам и неможах да разбера за какво се палите толкова лесно - несам искал да се науча. Не се пали толкова лесно вредно е за здравето.

Ма ти вярно ръсиш бисер след бисер?

Само да ти кажа под секрет - с тези бисери не се забогатява, ако искаш да си изкарваш хляба, поне бъди грамотен.

Поне това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се смее ли човек ... или да плаче ?!? Или ... да се пише в куплети ?

И отговора ти е ... ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Запази си секрета за теб

Това ме навежда на отговора ............ да се смея .....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Недей да се навеждаш не етично човек да си показва з.......ка пред хората. (и не на всеки с този евтин номер) аре че бързам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Недей да се навеждаш не етично човек да си показва з.......ка пред хората. (и не на всеки с този евтин номер) аре че бързам

демонстрираш безсилието си ... и да не ти покаже лошата си страна !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте аз съм с nokia N70 и си изтеглих x-ray скенер с който можете да си видите костите на ръката.Но как да го използвам?Помогнете ми ще съм ви благодарен.

без коментар (rofl)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

без коментар (rofl)

Знаете ли как да го ползвам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...