Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

stanley56

Бисери от форума!

Препоръчан отговор

Споко и това ще стане :) Моята кола ми говори и аз и говоря. Е, запалката не пали, но климатик, CD, телефон и тем подобни палят. Надеждата умира последна. Дано следващото поколение има опция за гласово запалване на цигара, а по-следващото и за безконтактно пушене на цигара в автомобил. Човешката простотия е безгранична,чудя се какво ще е следващото безумно творение на човечеството. Нищо чудно някой да открие фирма за тунинговани мишки. Така като гледам, ще има клиентела.

Това не е от простотия и безумие, а от мързел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз като пиша нещо и Боговете мълчат, нищо че може да са и атеисти. public/style_emoticons/default/cool.gif

Не забравяй че съм ръчкал в сорс кода на Матрицата, даже и филм правиха за тази ми издънка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уау, това ми звучи като проблясък на един стар познайник, надявам се е мигрирал на о.Мондо или където беше там :singer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина е невероятно, че през 2011 год. може да има толкова прости и ограничени хора! Къде ли са растли -в джунглата ли?

Присмял се хърбел на щърбел :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам една идея, но при това упорито писане много хора сме все пак ще е малко трудно. :) Във моя форум бисерите са по следния начин: Първо цял месец номинираме бисери от изминалия месец и накрая пускаме анкета за седмица да определим кой бисер е най-добър и накрая победителя печели титла Комик.Ако победи пак става Елитен Комик и нататъка няма много победи ще станат. :) Даже и точки печелят ама там системата е друга такa, че това няма да стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек се променя.Но разбира се се появява потребител от празни приказки и забава и те оплюва.

Човек и добре да живее, се появява потребител от празни приказки да го оплюе... :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек и добре да живее, се появява потребител от празни приказки да го оплюе... :)

И той Човек все пак... :) ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво означава "не ми харесва",...... Ако има такъв бетон .......

Алоууу, администрацията, бърже да сипете малко бетон, че форумо не издържа! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

можели да питам нещто

Такъв уникат не съм виждал... не не може, в никакъв случай това не е форум за изразяване на мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е чак пък 50 пъти (50 милиона) надали ще станем ама все пак... сега постижението е голямо. Честито!

200 000 * 50 ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

200 000 * 50 ...

Опа, спи ми се яко, 10 милиона, какво съм си мислел. А уж ми е силна математиката... O.0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

само да вмента мисля отдавна е известно че амд не са за игри :bubblegum:

Не са, само за филми и музика са, ама за техно и метъл, а Интел са за чалга и за игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не са, само за филми и музика са, ама за техно и метъл, а Интел са за чалга и за игри.

omg лично съм сравнявал Радеон и ДжиФорс при еднакви конфигураций само с разлика във видеокартата и радеон сече много ... докато джифорс не....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

omg лично съм сравнявал Радеон и ДжиФорс при еднакви конфигураций само с разлика във видеокартата и радеон сече много ... докато джифорс не....

Ама съвсем еднакви конфигурациЙ ли бяха? С еднакви процесориЙ, еднакви драйвериЙ, и един и същ софтуериЙ?

Добре, че си пишеш бисерите направо тук, спестяваш ни Copy/Paste ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То аз, не че вдявам много. За мен компоти и компютри - разликата е в гъстотата на консистенцията. Искам да попитам обаче, Кофигураций е брат на Конфуций - нали?! А?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остана да са били и от един и същи клас...пък на всичкото отгоре става дума за AMD и Intel, но все пак искрено забавляваш потребителите тук :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

[...] , по някога има липсващи пиксели , малко или много , [...]

от тема:Трябва ми програма за възстановяване

:) така че внимавайте като възстановявате изтрити данни с Recuva да не ви изчезнат пикселите че стана страшно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е от простотия и безумие, а от мързел.

Какво не разбра, сарказма ли :) Нека става и весело, понеже и темата бе весела.

ПП: Аз още не съм почнал да пиша като хората, та да видиш тогава какво става xD

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от тема:Трябва ми програма за възстановяване

:) така че внимавайте като възстановявате изтрити данни с Recuva да не ви изчезнат пикселите че стана страшно

Трудно ли е човек да се сети , че става въпрос за картинки и снимков материал :) ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

така написано да, темата е за разтуха - не го приемай лично трябва да можеш да се надсмиваш над собствените си грешки (съзнателни или не) а и никой здравомислещ работещ повече или по-малко професионално с изображения (не се възгордявай ама и ти влизаш в тва число) не би си позволил да възстановява проекти по този начин - поне така си мисля

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във онзи момент , това беше единствената програма която работеше както трябва , и намираше тези файлове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трудно ли е човек да се сети , че става въпрос за картинки и снимков материал :) ?

Пак си пушил от лулата! Хем последния път подпалихте фойерверките и пак!!!

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля че е от прегряването туко що го включих и няма и 10м и се ресна 2 пати не ми показва син екран просто се реска е така странното е че се ресна 2 пати смисъл ресна се 1 пат след това при показване на биос-а се ресна пак изключих го за около 3-4м разместих кабелите отдзад и сега не се реска а от последния пат минаха 2 дни без да се реска незнам преди ми го е правило същия проблем и се реска 2-3 дена подред после 1 месец не се реска незнам може да е от захранване от кабели като цяло пц-то е старо и е за смяна сега другия месец ще си взимам ново но поне 1 месец да издържи затова пиша тук защото не ми се занимава пак да давам пари по него ако има някъв начин или на някой му се е случвало...

Обикновено избягвам да чета подобни неща, но след като се държи в тоя форум на кирилицата, не е ли редно да се държи и на правописа? Тук не става въпрос за една пропусната запетайка или една главна буква, а за изречение, състоящо се от главна буква, 7 реда и три точки накрая. Сигурно е свършил въздуха на пишещия, защото накрая все пак е завършил изречението си подобаващо - с многоточие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да мерси изключително много ми помогна да дишам правилно. ! А нещо за проблемът ми да имаш да кажеш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да мерси изключително много ми помогна да дишам правилно. !

А нещо за проблемът ми да имаш да кажеш?

Ако можех да разбера точно какво искаш да кажеш, може би щях да се понапъна. Вероятно си забелязал, че на ден има поне по 2-3 теми, подобни на твоята. Поне 3 пъти се опитах да прочета последния ти пост, но не можах да хвана нишката. Постарай се поне малко. Не го казвам, за да се присмивам. Просто има неща, които трябва да се правят. Едно от тях е да се изразяваш правилно. Не е толкова сложно. Виждам, че долу горе може да се изразяваш, ама постави поне една точка бе човек. Обаче, когато някой прочете неграмотен пост му става ясно, че и помощта ще е трудна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...