Премини към съдържанието
Cineast

Киноигра "Кой е този филм"

Препоръчан отговор

trapped дай нещо като жокер де ... че ми се въртят поне 10 филма в главата !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ok,

Ресторант. Собственикът на ресторанта седи на една маса. В заведението влизат двама мъже, сядат през една маса и започват да си говорят. Собственикът на ресторанта отначало не ги забелязва, но в момента, в който погледът му се спира на тях, в очите му се забелязва тревога. Собственикът се замисля, пак поглежда към мъжете, които си говорят, пак се замисля...После става бавно и отива до телефона. Набира малкия си брат. Започват да ти говорят, братът се радва и се извинява на големия брат. Големият брат казва на малкия брат, че го обича, а в това време двамата мъже стават от масата, вадят пистолети, вкарват 6-7 куршума в тялото на мъжа, вдигат си високо яките и излизат от ресторанта. Финални надписи.

Свързан ли е по някакъв начин с Тарантино...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не. Жокерът е, че продуценти са бивши собственици на Фиорентина.

Иначе филмът не може да се сбърка ако сте го гледали. Все едно да питам "бе кой е тоя филм, дето на края един мъж се спуска по едно въже в една пещ и накрая като се потапя от него остава само вдигнат палец? Горе долу така е. Филмът е задължителен.

Ако не познаете , ще ви давам още жокери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Започвам да си мисля, че съм пропуснала този филмов шедьовър...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещу италианцко ми се върти из мухата, че ще е biggrin.gif Понеже не съм гледала филма, викам поне да се опитам да стесня кръга biggrin.gifНякой от тези ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хайде сега стара, Светле ! ;)

Като допълнение на жокера : във филма има една крава дето се разкарва с ботуши ;)

играта е хубава и полезна.

ето аз например не съм го гледала този филм.

сега се пробвам да го сваля и утре или в другиден ще го гледам.

;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мене веднага ми изниква в главата Белязания, но там нямаше май такава сцена и все пак той ми се върти из главата нз защо :baby:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Нещу италианцко ми се върти из мухата, че ще е biggrin.gif Понеже не съм гледала филма, викам поне да се опитам да стесня кръга biggrin.gifНякой от тези ли е?

не мога да вляза. Още един жокер, много силен: в главната роля /собственикът на ресторанта/ е много известен италиански артист, който участва в култов сериал от 80-те. Името му там беше с инициали К.К.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
не мога да вляза. Още един жокер, много силен: в главната роля /собственикът на ресторанта/ е много известен италиански артист, който участва в култов сериал от 80-те. Името му там беше с инициали К.К.

За кой от всичките филми на Микеле Плачидо говориш :huh: ? Не се сещам аз !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха сега де! :huh:

Много сериозен филм. Беше издаван от Александра на видеокасети.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не, ако не познаете до довечера, ще дам още един жокер.

Редактирано от trapped (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ok,

Ресторант. Собственикът на ресторанта седи на една маса. В заведението влизат двама мъже, сядат през една маса и започват да си говорят. Собственикът на ресторанта отначало не ги забелязва, но в момента, в който погледът му се спира на тях, в очите му се забелязва тревога. Собственикът се замисля, пак поглежда към мъжете, които си говорят, пак се замисля...После става бавно и отива до телефона. Набира малкия си брат. Започват да ти говорят, братът се радва и се извинява на големия брат. Големият брат казва на малкия брат, че го обича, а в това време двамата мъже стават от масата, вадят пистолети, вкарват 6-7 куршума в тялото на мъжа, вдигат си високо яките и излизат от ресторанта. Финални надписи.

Това не може да не е "Сицилианска връзка".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дайте ново филмче де. Нищо, че не мога никога да разпозная филма, поне се кефя да ви чета. biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Дайте ново филмче де. Нищо, че не мога никога да разпозная филма, поне се кефя да ви чета. biggrin.gif
Ми ади, дай де. biggrin.gif Включвай се със загатка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Самолет,превозващ отбор по ръгби катастрофира.Част от пътниците загиват,а останалите остават живи и чакат за помощ.Борят се с живота 10 седмици в тежки условия.Филма е стар.Ако не се сетите ще давам още жокери...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Eeeee, баце. Голем кеф. Признал съм те. :ph34r:

Аз съм по класиките. Виж в съвременното кино малко ме няма, но то има още доста да наваксва според мен.

Наздраве бацко.

Самолет,превозващ отбор по ръгби катастрофира.Част от пътниците загиват,а останалите остават живи и чакат за помощ.Борят се с живота 10 седмици в тежки условия.Филма е стар.Ако не се сетите ще давам още жокери...

Това би трябвало да е Alive (1993).

Може и да бъркам разбира се, защото съм го гледал доста отдавна, а може и да има и други филми с подобни сюжети.

Но доста се изписа навремето за този отбор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво!Ето друг:

Обикновен човек работи във фабрика и се грижи за семейството си.Неочаквано неговият син се разболява и се нуждае от сърдечна трансплантация.Нямат пари,а възможностите детето да остане живо се изчерпват.Бащата прави рискован залог чрез който може да спаси детето си...

Добавям и резултатите от играта:

Censored - 2т

agentpat - 1т.

yvsot - 1т.

vboychev - 1т.

AciDBurn - 1т.

trapped - 1т.

Редактирано от iveta7 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
" ДЖОН КЮ " - Дензъл Уошингтън ?

Да

Добавям и резултатите от играта:

Censored - 2т

agentpat - 1т.

yvsot - 1т.

vboychev - 1т.

AciDBurn - 1т.

trapped - 1т.

Hanibal_Lektar - 1т.

Готвачка.Живота и е обсебен от работа.Сестра и загива при катастрофа и тя трябва да се грижи за племенничката и.

Другата изненада е,че при нея идва готвач,които не може да понася.След време обаче се влюбва в него и отварят собствен ресторант.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване