Премини към съдържанието
Cineast

Киноигра "Кой е този филм"

Препоръчан отговор

No Reservations (2007)

пп. Мен лично не ме кефи вкарването на състезателен елемент в играта.

Ако ще е така, създайте точни и прецизни правила.

Не ме бърка нищо разбира се.

Просто споделих.

Редактирано от Censored (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
No Reservations (2007)

пп. Мен лично не ме кефи вкарването на състезателен елемент в играта.

Ако ще е така, създайте точни и прецизни правила.

Не ме бърка нищо разбира се.

Просто споделих.

ОФФ: И аз по същия начин... да споделя. Не ми харесва точкуването, дори ме дразнят списъците. Който иска, да си го брои резултата. Мен не ме интересува и предпочитам да не го виждам.

Другото нещо което предлагам е, да не е задължително позналия потребител да дава следващата загатка. Така Габи ще се включи :wors: и няма да чакаме повече от година като в случая с Бойчев. :computer8: Да бъде както е играта с термините, първия влязал в темата и имащ желание - да дава нова.

Редактирано от yvsot (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ОФФ: И аз по същия начин... да споделя. Не ми харесва точкуването, дори ме дразнят списъците. Който иска, да си го брои резултата. Мен не ме интересува и предпочитам да не го виждам.

На мен точкуването ми харесва. Това е единственият начин по който мога до видя "името си" споменато във форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мъж го вкарват в една от стаите на имение да пренощува. Нощ е. Той разглежда издълбаните имена на перваза на прозореца. Отваря прозореца, навън е буря. Клоните на дървото, което е под прозореца, го сграбчват и започват да го дърпат. Оня си изкарва акъла от ужас.

Включих се. Ля-ля-ля. :P

Редактирано от GABRIELA (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Другото нещо което предлагам е, да не е задължително позналия потребител да дава следващата загатка. Така Габи ще се включи :) и няма да чакаме повече от година като в случая с Бойчев. :clap: Да бъде както е играта с термините, първия влязал в темата и имащ желание - да дава нова.

Тъй, тъй.

Само да вметна, че е добре да се изчака поне този, който е дал въпроса да каже дали е това името на филма. Иначе както в случая ще се получи миш-маш.

За филма на Габи аз лично искам жокер, като му дойде времето. Сещам се за поне 4-5 филма, в които има момента с дърво. Виж бяга ми момента с имената на перваза, но това е тарикатлъка и основния момент тук.

Според мен разбира се.

Хайде ако никой не успее да отгатне аз чакам помощ от публиката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Само да вметна, че е добре да се изчака поне този, който е дал въпроса да каже дали е това името на филма. Иначе както в случая ще се получи миш-маш.
Естествено, ще изчакаме Ивета да даде потвърждение, макар да съм 99% сигурна че си познал.

Хи-хи, за филма който е дала Габи точна идея нямам, но предположението ми е, че може да е и някоя пародия. biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не е пародия, а някой от ужасите в стил 1408 или The Haunting.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност филмът е драма, романтичен донякъде. За мнооооого голяма любов се разправя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо "Брулени хълмове" ми се върти из главата, ама май не е той....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Нещо "Брулени хълмове" ми се върти из главата, ама май не е той....

Аз в теб, скъпа, не съм се съмнявала дори за миг. cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз в теб, скъпа, не съм се съмнявала дори за миг. cool.gif

Ех, стига бе. Специално тази сцена почти е я помня, но начина по който описа сцената, самата атмосфера, много ми напомни на "Брулени хълмове".

Ок, мой ред е явно (вече).

Започвам с лесничко филмче, макар в главата ми да се въртят разни чудесии.

Главните герой се разхождат вечерта покрай устието на река, която пресича града. Говорят си. Млад мъж, с доста неугледен вид, който пуши цигара и пише нещо в малка тетрадчица ги заговаря на немски. Главните герой се обръщат, а мадамата го моли да зададе въпроса си на английски, защото немския й не е толкова добър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Естествено, ще изчакаме Ивета да даде потвърждение, макар да съм 99% сигурна че си познал.

Да той е.За точките все тая...както искате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно пък ти няма как да не го знаеш този филм. biggrin.gif

Действието се развива във Виена, а главната актриса е французойка. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми и аз си мислех за "Преди изгрева", ама не знаех, че тая знае и немски.

Редактирано от trapped (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знаеше, знаеше biggrin.gif

Репликата беше, нещо от сорта: "Аз владея малко несмки, но той не."

Давай ти си :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Двама мъже влизат в бар. Единият отива да говори по работа с трети мъж, а вторият от влезлите остава да го чака. Други двама играя билярд. Те питат чакащия дали му се играе, но той отказва. Не след дълго чакащият решава, че все пак му се играе и взима щеката...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като хваща щеката, нашият човек праща първата билярдна топка от масата директно в челото на единия от противниците си, а щеката чупи в главата на другия играч. След това става яка престрелка, нашият герой /всеобщ любим акт*ор/ се крие в тоалетната.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Пътят на Карлито" с неповторимия Ал Пачино...

пп. Дайте някоя по-трудна загадка баси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е айде ще се прежаля, аз ще дам ;)

Този филм за който си мисля е най-големия кошмар на изневеряващия мъж.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите