Премини към съдържанието
Shrek

Кучета разкъсаха 1-годишно дете

Препоръчан отговор

Момченце на една година е било разкъсано от скитащи кучета в района на кравеферма в с.Самоводене, съобщи регионалният говорител на МВР във Велико Търново Искра Борисова.

Инцидентът станал на 16 август около 19 часа. Малкият Лео и 3-годишната му сестричка, които били оставени сами в битовите помещения на кравефермата, излезли на двора, където ги нападнала глутница от десетина кучета. Момичето не е пострадало, а момченцето починало веднага от множеството разкъсвания.

23-годишната майка Веселина Василева открила тялото на починалия Лео и сигнализирала в полицията. От кметството в Самоводене съобщиха, че жената, която е от дряновското село Ганчовец, само от 2-3 дни работи в крафевермата, където живее с две от трите си деца. По случая е образувано досъдебно производство.

Dnes.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ужас,Бог да го прости миличкото :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ужас! sad.gif

Това са циганите-дето ни пасат козите и овцете sad.gif А кучетата не са скитащи-те си живеят около оборите и циганетата си играят с тях .....

Ега ти живота sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За това трябва да се избиват подобни кучета!

Бог да прости детенцето.

Редактирано от RMPG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

самоводене е на 5 минути от търново.

какво се учудвате - днес ме нападна едно куче... и не мене де, а клепоушкото който водех с мене

едва го прогоних...

аз с една ръка в ко9ято държа повода на мърфо

другата ми е в гипс...

а той на 3 крака, че оня ден му махнаха шината и още не е съвсем здрав

как съм прогонила помиара не помня... бях в ужас...

само помня че после ме боля китката с гипса

явно и втората ми ръка е участвала

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За това трябва да се избиват подобни кучета!

Бог да прости детенцето.

Ама те не са улични,бе :P Те са си на циганите-на родителите на детенцето.Те там си живеят-с кучетат и овцете-разбирате ли ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леле.... ужас... горкото.... sad.gif Лека му пръст

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпросът е, жената нарочно ли се е отървала от детето...кучетата много нападат, ама към бебета за първи път чувам.

Редактирано от prwvu (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко е възможно, няма значение на кой са кучетата, те са агресивни!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Всичко е възможно, няма значение на кой са кучетата, те са агресивни!

вината е изцяло човешка те кучетат живеят сред хора...и отговорността е тяхна...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оле, горкото, то още не се е осъзнало на кой свят се намира, а животът му вече е приключил sad.gif

Док, а откъде знаеш дали са цигани, може и да не са били техни кучетата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А как ви звучи: "До кравефермата, в която правят млякото, което част от нас консумират, живеят 10 помияри. Ах че хигиенично. Улични кучета изобщо не трябва да има. Чужденците се дивят на това да видят трикрак, крастав пес да яде от боклука пред НДК, в една европейска столица. Трябва да ги убием, но правозащитните организации ще писнат-как може те са живи. Защо не пискат, когато Израел, бомбардира Ливан?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Случват се и такива неща...Вече нищо не може да ме учуди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Случват се и такива неща...Вече нищо не може да ме учуди.

Така е, но това е просто невероятно брутално и гадно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-брутално и гадно е,когато самолети бомбардират жилищни квартали и избиват стотици хора,но това не е персонализирана трагедия и затова никой не се трогва...А нашият случай е следствие от цялостната мизерия в държавата,принуждаваща някои хора да живеят като животни и сред животни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Самата майка е виновна. Много гадна случка. sad.gif

Няма ли снимки? ;)

Не мисля, че мнението и емот-иконката са особено подходящи за такава тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Самата майка е виновна. Много гадна случка. sad.gif

Не мисля, че мнението и емот-иконката са особено подходящи за такава тема.

Първо, кучето е виновно, затова всички бездомни кучета трябва да се избият или да се експортират в Нигерия.

Второ, свободна държава сме и всеки може да си слага каквите емотикони иска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Първо, кучето е виновно, затова всички бездомни кучета трябва да се избият или да се експортират в Нигерия.

Никой не е казвал какво да слага и какво не - просто е грозно и неморално...Няма значение кой е виновен важното е че детенцето е починало...Но е лесно да гледаш сеир когато не ти е на главата!!!

Редактирано от B-boy[StyLe] (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Излишно е да спорим. Аз смятам, че майката е виновна.

Свободна държава сме, но някак си е неетично да се използва такава иконка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

уфф, една емотикона не може да бъде нито "неетична", камоли "неморална".

По-скоро се показва досода от вашето вайкане като бабички при положение, че коментираме постфактум.

И най-вче, че никой не ти гарантира, че утре някакъв огладнял уличен пес няма да те ръфне по задника.. после ела ми говори, че майка ти била виновна...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Оле, горкото, то още не се е осъзнало на кой свят се намира, а животът му вече е приключил sad.gif

Док, а откъде знаеш дали са цигани, може и да не са били техни кучетата

;)

За пореден път ви казвам-това не са улични кучета

Тъстът и тъщата ми живеят в Самоводене.Имаме 5 кози и 4 овце,които са дадени точно в тия овчарници.Точно тези цигани пасат овцете ни.Кучетата са техни-не са улични.

Да-помиярска подобрена порода са,но са си техни кучета.Не живеят по улиците,не се скитат.Живеят с циганите,в кошарите.Пазят овцете и т.н.

как е станала случката,какво всъщност е провокирало това-не знам.може кучетата да са били болни от бяс.Кой ги знае.

Фактът обаче си факт.

Гадна история sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали кучетата трябва да бъдат избити или не, но си задавам един много важен въпрос:

-Как може дете на една година да

...излезли на двора, където ги нападнала глутница от десетина кучета...
???

Нещо не се връзват нещата. За три годишното съм съгласен, но за едногодишното съм категоричен, че само не може да излезе само.

Не искам да си правя изводите без имам директен контакт със събитията !!! Мисля, че следователите трябва да обърнат малко внимание на фактите, а не на това което им е казала циганката и (както разбрах от един приятел) тя не е работила

...само от 2-3 дни работи в крафевермата...

ами доста по-отдавна и дори

...живее с две от трите си деца...
!!!

Каде ли живее третото дете ???

Да осъдят първо нея за убийство по невнимание и след това да трепем "бездомните" кучета (които между другото са с "адресна регистрация" на самата "ферма").

Мога и да продължа с разследването, но не разполагам с точна информация по случая.

...to be continue !!!

Редактирано от radkodj (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не защитавам ромите и наистина има нещо гнило в тази случка, но по повод последния ти коментар ще трябва да ти напомня да си припомниш правилата на форума.Особено на последното изречение.Спирам дотук.

2.12 Пропагандирането на всякакви противозаконни идеи и цели е забранено. Не се допускат публикации на произведения, рецензии, лични коментари и др., които нарушават законодателството (съдържащи призиви за насилствена смяна на обществения ред, към етническа и верска омраза и други). Не се допускат коментари популяризиращи противозаконни и дискриминационни нацистки/фашистки и расистки идеи. Не се допускат дискриминация и проява на нетърпимост на основата на възраст, пол, раса, етнос, националност, вероизповедание, образователен ценз, социален статус и сексуалност.
Редактирано от B-boy[StyLe] (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.