Премини към съдържанието
tipos

Включи си телевизора на 3 септември...

Препоръчан отговор

Някой знае ли какво ще почва на 3 септември къде само го рекламират ама не казват какво е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами кажи поне коя е програмата biggrin.gif . Те по всичките рекламират :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не е Сървайвър?? Щото по БТВ гледах че скоро ще го пускат.. ама незнам :) или оная игра с децата кадето са по умни от вързастните biggrin.gif (или нещо такова) :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сървайвър не е щото май края на септември почва ама за тва с децата се не бех сещал... ама нали и тва с децата си има отделна реклама или па да има 2 реклами да вървът едновременно... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А "Островът на изкушенията" кога ще почва :speak:

Аз него чакам,другите глупостини няма да ги гледам :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък гледах рекламата по Диема или GTV,едно от двете,не съм сигурна.Странно не знаех,че и по другите канали я пускат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Аз както знам на Нова телевизия започва "Тотална промяна" /мисля , че така се казваше/ .

Off// iveta7 : Това човече с ръчичката - от мене ли го взе ? cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
"Пълна Промяна" се казва и една приятелка на майка ми ще участва. biggrin.gif

И какво-циците ли ще си помпа :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

рекламата върви по Диема от около 2-3 седмици ( поне аз от тогава съм забелязъл) но не знам какво ще става .. в момента разглеждам в Гуглю .. ама до сега видях само някви си стачки, състезания с велосипеди и прочие .. погледнах и в сайта на Диема, но уви не намерих нищо .. sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ще гледаме на 3 септември и ще видим,не е далече.Само не знам кой канал да си пусна.Най-вероятно ще е някоя простотия,от рода на тв игра,която я дават по всички канали,ама ще видим...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И това ли е?!А откъде знаеш,че и по другите канали това ще дават,защото май търсим нещо,което ще бъде излъчвано по всички канали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледал съм рекламата само по каналите на Диема.Сигурно става въпрос за това.Толкова шум за една сапунка biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само между другото- предаването с децата дето са по-умни от големите почва на 15,09 cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рекламната кампания не е само за една сапунка,а за цялата нова програмна схема на Диема-там се включват освен сериалите също и филмите,а и спорта...

Това мисля отговаря на всички въпроси и "догадки".

Е,сега вече знаете всичко...

Пускайте си тези канали на 3-ти и приятно гледане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Рекламната кампания не е само за една сапунка,а за цялата нова програмна схема на Диема-там се включват освен сериалите също и филмите,а и спорта...

Това мисля отговаря на всички въпроси и "догадки".

Е,сега вече знаете всичко...

Пускайте си тези канали на 3-ти и приятно гледане.

Точно така е, програмите ще претърпят промяна - най-вероятно Диема Екстра ще бъде спряна, ще останат Диема ( без +), Диема 2 и Фемили. Ще бъде ограничено повтарянето на едни и същи предавания по трите канала... изобщо нова програмна схема. Единият от каналите ще излъчва повече екшъни и трилъри, друг - повече драми и комедии, трети..., спортът също ще бъде диференциран и т.н.

Информацията ми е от вестниците и не бих могъл да посоча източника.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.