Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Hanibal_Lektar

Задава се голям сняг, ще ни затрупа и вкочани

Препоръчан отговор

Тука при нас през нощта са почистили гледам, даже сол има.

И е спряло да вали, че иначе имаше преспи по метър сигурно, спомням си една яка зима с преспи по 2 м на площада и хората си правеха тунели xD

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И в Перник е подобно, отивам до магазина, и снега затрупал една канавка, а аз през него и ****!

После се изваждах 5 минути сигурно.

При нас вчера като заваля снега и решавам аз, че ще пресичам и реших да стъпя на тротоара, но се оказа дупка + доооста сняг ....после единия ми крак беше мокър до коляното laugh.gif Такъв сняг от кога не е имало във Варна....може би някъде 2003-та :) Ние морските деца не сме свикнали на такова време. Добре, че беше вятъра...вчера в началото като почна да вали снега от силния вятър даже не успяваше да стигне до земята. :huh: Ама като поутихна и здраво наваля...даже сега продължава :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пфууу едва си изчистих външното тяло на климатика и сателитната чиния (няма вече търсене на сигнал)...Всичко е пИрфектно да си го гледкам от нас ама утре съм от 08.00 на бачкане :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А Бойко да си стяга упинците и да чисти София, че неделя ида.

Ами заповядай ;)

То от сутринта Слънчо пече и е топличко та почти се стопи снега

:rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами заповядай ;)

То от сутринта Слънчо пече и е топличко та почти се стопи снега

:rolleyes:

В Русе е лудница.Това е колата ми R19 на паркинга sad.gifhttp://www.snimka.bg/album.php?album_id=206303&photo=3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

FLASH_RS , на мен ми хареса по предната снимка , дето сте с греяната ракийка :rolleyes: .... Еххххх сега да имах и аз една под рака , ама съм на работа !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми то тука даже почна да пече слънце, ама не достатъчно явно, защото още си седи снега И по-добре да седи, щото ако се разтопи вече трагедия, миналия път като се разтапя улицата стана на рекичка направо, хубаво, че сме на 100м от струма и там изтичаше.

Редактирано от maxim4o (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква белУта, каква красУта. biggrin.gif Снощният вятър утихна, което е най-хубавото. Скоро ще се въргалям в снега, само да се наканя да изляза от комфортните +20 (вътре) на малко хладните -6 (вън). Времето е много приятно, зимно. :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха, аз предпочитам да си седим вътре и да не си показвам носа навън че студено...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
В Русе е лудница.Това е колата ми R19 на паркинга sad.gifhttp://www.snimka.bg/album.php?album_id=206303&photo=3

Като се прибереш от работа ще наваксаш :) Аз съм на работа чак на седми.Има време за изриване на колата. :nono:

Редактирано от FLASH_RS (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Като се прибереш от работа ще наваксаш ;) Аз съм на работа чак на седми.Има време за изриване на колата. :)

Горкото R19 sad.gif

Ама ти почвай от сега да изриваш че после може и да не я намериш-или си сложи маркировка под кой салкъм е

laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Като се прибереш от работа ще наваксаш ;) Аз съм на работа чак на седми.Има време за изриване на колата. :)
Абе колата е там, ама аз къде съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен започна пак да вали !!! Край няма да има ohmy.gif ... или ще има ама по гергьовден ;) !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
При мен започна пак да вали !!! Край няма да има ohmy.gif ... или ще има ама по гергьовден :) !

При нас пък изобщо не е спирало ;) . Ако и тази нощ не спре, ще ми е много интересно утре, като погледна през терасата biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
При нас пък изобщо не е спирало :yanim: . Ако и тази нощ не спре, ще ми е много интересно утре, като погледна през терасата biggrin.gif

Каде го видяхте този сняг,да ви питам аз??? ohmy.gif

При нас пък първия ден валеше много дъжд, вчера сутринта като се събудих продължаваше да вали дъжд едва към 08:00 часа го обърна на сняг, поваля до следобед и след това спря! :P Натрупа около 5 сантиметра, днес цял ден е слънчево и топло! И аз искам да си имаме малко сняг! biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да е лошо ако ми пратите два чувала със сняг, поне един снежен човек да направя пред блока. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миналата година по това време нямаше зима,но пък тази година като гледам са дошли и двете заедно ;)

При нас пък изобщо не е спирало :sobbing: . Ако и тази нощ не спре, ще ми е много интересно утре, като погледна през терасата biggrin.gif

Да не се събудиш утре и да се окаже че живеш на първия етаж...

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тука, з ащастие, не е валяло отново, и така стига снега, не един, а 100 човека ще направя /снежни/ xD

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте !

В нашето градче улиците са почистени и са проходими при зимни условия . Но за това естествено няма "вина" кмета , а ... . Може да се пътува в целия град с автомобил - без проблем !

:sobbing:

Редактирано от maicky (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При нас в Сливен традиционно снегът е малко, около 15 см и по-малко дори в града, но ветрецът е кофти и реже, реже просто ohmy.gif Следобяд а и в момента се позасили... Така вятърът отнася като цяло снега от пътищата но на определени места пък предизвиква натрупване на преспи, например на петолъчката по пътя за Бургас. Сравнително хладното време - около -7-8 градуса и ветреца са причина да се образува и поддържа леда по шосетата и тротоарите, независимо от опесачаването на централните ни улички и движението на коли и хора. Днес следобяд малко ме пързаляше вятъра по тротоарите, т.е. в спряло положение ме избутваше по заледения тротоар, после в служебната кола вятъра ме/ни местеше цялата кола наляво-надясно при по-силните пориви ohmy.gif Но това са дреболии за нас и не е нищо сериозно де :P

Иначе си е кеф, поне за мен, да се попързалям по завоите а и при всеки удобен момент или когато си в колата на втора или трета и като дадеш газ да ти превъртат с лекота гумите, все едно си с Ферари на сух асфалт в Маранело biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:baby: ..... Скоро ще се оправи времето :

71556_279.PNG

cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък мразя сняг и студ и затова днес съм отново щастлива че Слънчицето пече

:comp_virus:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...