Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Hanibal_Lektar

Задава се голям сняг, ще ни затрупа и вкочани

Препоръчан отговор

Той снега е хубаво нещо ама да вземат да почистят.В Нюза един пишеше че от Княжево до Младост пътувал 2 часа и 45 минути.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз сняг не съм виждал от 10 години ама и нямам мераци , като че ли е по добре целогодишно на плажа когато е ветровито да си карам кайт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В големите градове все някакси ще се оправите .... в малките кучета , нас кучета ни яли :) Ако вали цяла вечер така , един месец не може да се оправим. " Умния" ни кмет никаква техника не извади ! Поне един камион сол да хвърляше :huh: !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май от кмета никога нищо не зависи , когато е проблем и всичко , когато е хвалба. biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като бях малък ходехме на зелени училища на Витоша, от едно 10 години не съм виждал зима като тогава. Вчера се почувствах като в детските години - горе /на Витоша/ беше прекрасно, днес даже не ми се мисли biggrin.gif , а хората не се радват вече, бързат - това, че ще трябва да отидат на работа с градски транспорт, а не с колите си го приемат все едно е дошъл края на света - същевременно днеска сам си чистих пред блока - нищо че сме поне 40 семейства...

Времето няма да пита колко пари сме изкарали, ще пита защо не сме запомнили хубавите моменти от живота ни....

Честита 2008!

Редактирано от icerain (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми сняг-зима е

;)

Нашия бързо става черен обачеbiggrin.gif

Да се молим да не спират тока че вече сме без още един реактор

sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честит ви първи истински хубав сняг!

Нека да вали и да си трупа. Миналата година нямаше, тази нека има. Така или иначе снега пак ни изненада и се оказахме неподготвени. :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Варна е зимна приказка biggrin.gif стига да не си навън :angry: Сега се прибирах с колата, кеф. Караш си по шосето и нищо друго не се вижда освен фенерчетата по уличните лампи, дето са сложени за коледна украса. Голяма романтика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Честит ви първи истински хубав сняг!

Нека да вали и да си трупа. Миналата година нямаше, тази нека има. Така или иначе снега пак ни изненада и се оказахме неподготвени. :angry:

Честит и на теб!

Най- ме радва тава, че снега скри цялата мърсотия по улици и градинки. Не ми се мисли, когато се стопи каква жалка картинка ще е, но сега е наистина хубаво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Честит и на теб!

Най- ме радва тава, че снега скри цялата мърсотия по улици и градинки.

И колите също. ;)

От 18,30 когато се прибрах у дома до сега има 16см. сняг на колата. Търново, баце, Търново. По-скоро вилната му зона biggrin.gif

След мен явно никой не е минавал по моята улица, защото пресни дири - не видях.

Нека да е зима,

само да е зима ....

п.п. Ходих да меря със сантиметъра. По-късно или утре сутрин, мога да отида да измеря и снежната покривка на гаража.

Редактирано от RA4NA (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента трябваше да съм още на работа, но да не ми е изпила чавка акъла? Пътят към работа бе затворен отдавна и като разбрах това, веднага си тръгнах. С летни гуми е супер да се кара в преспите. За щастие закъсах за малко чак 100 метра преди дома, а и пред къщи, като паркирах . Чудно ми е кой ли чисти улиците ни в града, а извън града? При бай Тошо, даже и по нашата затънтена уличка минаваха постоянно снегорини, а сега не мога да се промъкна до дома! За 14 километра видях само един снегорин и то движещ се срещу движението в насрещното платно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
п.п. Ходих да меря със сантиметъра. По-късно или утре сутрин, мога да отида да измеря и снежната покривка на гаража.

Само утре да не пише, че не можеш да си откриеш гаража biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Търново е некъф ад,и не спира да вали обилно. Движението по пътищата е силно затруднено,преспите са огромни...

Супер зима :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
В Търново е некъф ад,и не спира да вали обилно. Движението по пътищата е силно затруднено,преспите са огромни...

Супер зима :)

Ще ви затрупа там в Търново, къде ще ви търсим после ? biggrin.gif В София спря...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам ама лятото за бедствието с язовирите не бяха готови, за пожарите пак не бяха готови сега сняг заваля пак не са готови е за какво стават тия ? ohmy.gif:)

Редактирано от DEAM (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Русе е направо затрупан , и продължава да вали ....'ко не спре , не знам ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В пЛевен започна отново да вали.

Тази сутрин не можах да изкарам колата-изчистих я от снега, направих си пъртина, но спрях на средата а улицата-снегът е около 60 см, и никой не е минавал поне да утъпче :) а да не говорим за снегорини!!

Сега ще изляза и ще пробвам да сложа едни вериги- купих си ги преди малко :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И при нас не е спирало цяла вечер.... вън е някакъв УЖАС ....... да ме пита човек що дойдох на работа , трябваше да си взема болничен :) !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снягггггггггг, най-накрая сняг! :)

Супер зима :P

Направо рай - заради снега днес не съм на работа. :)

Никакъв снегорин не е идвал при мен. Единствено комшията мина с трактора си, малко да утъпче. Ама мина сутринта в 7ч. Пътнически превози не си пускат автобусите, такситате не искат да идват, мен пък не ме е е**л луд, че да си изкарвам "калинката". Та за това съм още у дома. Ако даде Господ и утре така, дано да даде - пак ще съм у дома.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И в Перник е подобно, отивам до магазина, и снега затрупал една канавка, а аз през него и ****!

После се изваждах 5 минути сигурно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво бе кака :) Браво-а пък аз като лудите-маах с лопатата докато ми се изприщиха ръцете, ама изкарах колата :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз маах с лопатата, ама само да изчистя двора на къщата, да може да се върви. Че сутринта като станах в 6,30 бях до колене в сняг. biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И в Перник е подобно, отивам до магазина, и снега затрупал една канавка, а аз през него и ****!

После се изваждах 5 минути сигурно.

Eй затова ням да мръдна от стола ....... ама как ще се прибера от работа ohmy.gif ... забравих шейната с елените ! maxim4o важното е че си жив и здрав !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Северна България толкова ни е натрупало, че вече пред блока си правим като мишки тунелчета. Май обаче и другите места не ги е пощадил снега :).

А Бойко да си стяга упинците и да чисти София, че неделя ида. Концесионерите като не си вършат работата да събира там администрацията и с по една лопата да почват. Няма ама.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...