Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Big Brother / Биг Брадър

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

Е, халал да ти е Саша тогава...

Химна на България да му попе и на него :rolleyes:

Не й оспорвам спортните постижения :blink:

Поведението и в къщата не ме кефи. Но ... факт е, че парите й ще бъдат повечко...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

абе, ако тоя Пацо забремени тризначките - дали ще се родят тримата глупаци ?

Юлиан също е изключително противно и комплексирано същество, не мога да го нарека мъж... Не очаквах да е чак такъв противен...

Злобен, надут, върти подли номерца в стил "детската градина", обижда и се държи надменно... Малко ли е? Лично мен много ме издразни като нарече Къци "цървул"...

Публикувани изображения

Не й оспорвам спортните постижения :blink:

Поведението и в къщата не ме кефи. Но ... факт е, че парите й ще бъдат повечко...

За момента не са...парите и не са повече от тези на Саша, но трябва да бъдат. Принципно...и има защо да е така !

А това, до колко те кефи поведението и в къщата, е друг въпрос. Мен Ме накефи максимално ! :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

чудя се може ли нормални хора да гледат подобни циркове виповете в къщата хаха тия са випове защото има пред кой да им минават номерата

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

чудя се може ли нормални хора да гледат подобни циркове

виповете в къщата хаха

тия са випове защото има пред кой да им минават номерата

А, че това си е лично твое мнение...това е друг въпрос, нали ?! Публикувано изображение

Що питаш, като има кой да ти отговори - аз гледам. И.... ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що питаш, като има кой да ти отговори - аз гледам. И.... ?

И аз, и други - ама не си признават :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз, и други - ама не си признават :rolleyes:

Абе ти па, тикво такава...що пък да се признават :blink:

Дребните неща не се броят, ама...карай, ще си гледаме и ще си пращаме тъпи смс-си Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе ти па, тикво такава...що пък да се признават :rolleyes:

Дребните неща не се броят, ама...карай, ще си гледаме и ще си пращаме тъпи смс-си Публикувано изображение

Ми щото съм честна Публикувано изображение

Оп, това аз ли го казах :blink:

Да не си изпукат участниците всички козчета, че какво ще правят на финала 8 часа Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми щото съм честна Публикувано изображение

Оп, това аз ли го казах :rolleyes:

Да не си изпукат участниците всички козчета, че какво ще правят на финала 8 часа Публикувано изображение

Кво ти пука бе, први го така, както си знаеш и както го усещаш Публикувано изображение

Саша да си ходи тази вечер :blink:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хората няма да идат в дома за социални грижи, нали ;)

...хората, заради които се прави това, исках да кажа...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...хората, заради които се прави това, исках да кажа...

Няма значение според мен.

Важен е крайния резултат. И вече чакам размера на сумите ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък продължавам да си мисля за българския трибагреник и за България ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък продължавам да си мисля за българския трибагреник и за България ;)

А аз, че нямам намерение да ги чакам още половин час :beer:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз, че нямам намерение да ги чакам още половин час ;)

Не вири муцунка, утре ще ти разкажа Публикувано изображение

Сладки сънища :beer:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малкото моиченце бесхе голяма сладурана Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като миналата вечер едрогърдата поп-фолк изпълнителка Преслава напусна Къщата на „VIP Brother" 3, стана ясно, че продуцентите са броили цели 90 000 лева за участието й в звездното реалити.

Преслава се е съгласила да бъде гост-звезда срещу чек от 90 000 лева, което се равнява на 13 000 лева за всеки един от 7-те й дни в Къщата, разкрива svetsko.com. Изпълнителката на „Новата ти" обаче ще трябва да раздели лъвския пай с продуцентите си, а тя ще гушне едва около 30-40% от парите. Според интернет изданието това е най-високият хонорар, който взима някой от съквартирантите в цялата история на „VIP Brother".

Внукът на Тодор Живков - Тодор Славков е увеличил сметката си с 200 000 лева, което прави по едва 4 000 лева на ден. Звездата на втория сезон на реалитито - Азис, пък се е съгласил да участва само срещу около 7 150 лева на ден, което се равнява на 100 000 лева за 14-дневния му престой.

Източник:www.data.bg

Изцяло се съгласявам с мнението на Владо, че Целия Вип брадър е един фалш, една лъжа. Нали си говореха, че от парите от смс-ите половината отива за телевизията, някаква част за операторите и 20% за държавата. И какво остава за децата, за каузата???

Защо никой от "звездите" не дари някакви пари. Все едно живеят в мизерия и нямат пари за хляб. А подканват бедния българин да праща смс-и, който гледа как да свърже двата края. И на кого ги дава? Дава ги на Нова телевизия, която дава част от тях на "звездите"... Жал ми е за децата, но ако имах възможност бих ги дал на ръка, а не да пълна гушите на разни ДЕБИЛИ. Аман от простотия в тази мила ми България.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е ти сега ли разбираш, че нещата стоят по този начин?Аз затова бях много скептично настроена в началото на предаването... Ама кво... хората обичат сеира... Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новата кауза, за която ще се борят Съквартирантите в последните си дни в Къщата, е Финансиране на проект за превенция на трафика на хора. Досега знаехте ли, че всяка минута в света един човек става жертва на трафик? А най-фрапиращата част от статистиката е, че всяко момиче, станало жертва на трафик, обслужва повече от 2000 клиента годишно. От днес започва събирането на пари за финансиране на проект за превенция на трафика на хора в най-рисковите региони на България. Нужните средства са 100 000 лева.

Източник

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо никой от "звездите" не дари някакви пари. Все едно живеят в мизерия и нямат пари за хляб. А подканват бедния българин да праща смс-и, който гледа как да свърже двата края. И на кого ги дава? Дава ги на Нова телевизия, която дава част от тях на "звездите"... Жал ми е за децата, но ако имах възможност бих ги дал на ръка, а не да пълна гушите на разни ДЕБИЛИ. Аман от простотия в тази мила ми България.

Някой "вип" да е заделил трошица от хонорара си а - че аз не съм чула още,

мила ми Родино випова...

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като миналата вечер едрогърдата поп-фолк изпълнителка Преслава напусна Къщата на „VIP Brother" 3, стана ясно, че продуцентите са броили цели 90 000 лева за участието й в звездното реалити.

Преслава се е съгласила да бъде гост-звезда срещу чек от 90 000 лева, което се равнява на 13 000 лева за всеки един от 7-те й дни в Къщата, разкрива svetsko.com. Изпълнителката на „Новата ти" обаче ще трябва да раздели лъвския пай с продуцентите си, а тя ще гушне едва около 30-40% от парите. Според интернет изданието това е най-високият хонорар, който взима някой от съквартирантите в цялата история на „VIP Brother".

Внукът на Тодор Живков - Тодор Славков е увеличил сметката си с 200 000 лева, което прави по едва 4 000 лева на ден. Звездата на втория сезон на реалитито - Азис, пък се е съгласил да участва само срещу около 7 150 лева на ден, което се равнява на 100 000 лева за 14-дневния му престой.

Изцяло се съгласявам с мнението на Владо, че Целия Вип брадър е един фалш, една лъжа. Нали си говореха, че от парите от смс-ите половината отива за телевизията, някаква част за операторите и 20% за държавата. И какво остава за децата, за каузата???

Забравяш парите от рекламите.... а 20% за държавата би трябвало да е данък за хазртни игри и тн макр че 20% са малко Публикувано изображение

И съм сигурен че приходите от дарения и СМС далеч не са това което показват....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой "вип" да е заделил трошица от хонорара си а - че аз не съм чула още,

мила ми Родино випова...

Публикувано изображение

Кошлуков..

По предаването.. в сравнение с мюзик айдъл е перфектно за убиване на време. Има забавни моменти и всичко е в топли цветове което аз харесвам. Доколко е благотворителен и каква е същността на една благотворителност, трябва ли да е анонимна и така нататък, не ме вълнува. Купон да става.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудно ми е от къде и от кого се научават тези новини (съмнява ме, че само се спекулира със сумите)... и съвсем не са реални а са пълна измишльотина и от сайт на сайт се раздухва...

Редактирано от SUN_CITY (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кошлуков

Браво на пича

:line dance:

Другите се скатаха

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване