Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Big Brother / Биг Брадър

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

Абе...Няма ли пак някои да се изпокарат вътре,че иначе не е интересно... Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

абе, ако тоя Пацо забремени тризначките - дали ще се родят тримата глупаци ?

Юлиан също е изключително противно и комплексирано същество, не мога да го нарека мъж... Не очаквах да е чак такъв противен...

Злобен, надут, върти подли номерца в стил "детската градина", обижда и се държи надменно... Малко ли е? Лично мен много ме издразни като нарече Къци "цървул"...

Публикувани изображения

Абе...Няма ли пак някои да се изпокарат вътре,че иначе не е интересно... Публикувано изображение

Е, сега ще се почнат Пипи и Ивайла, може би Публикувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, сега ще се почнат Пипи и Ивайла, може би Публикувано изображение

Дано да не почват,че Пипито ще наводни къщата от рев Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано да не почват,че Пипито ще наводни къщата от рев Публикувано изображение

То дано да е следващата напуснала къщата, че ми писна да я гледам тая "ревла"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Тате, много ти се моля, обади се на мама и й кажи, че беше най-прекрасната... "

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Нене, Баш Бай Брадър чува и вижда Публикувано изображение

Редактирано от diadia (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Охааа ся пак Ивайла имала телефон Публикувано изображениеПубликувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, просто такъв дебил, като Ивето...втори няма Публикувано изображение

Ама много била изтерзана тя милата, та чак се разревахме. :sobbing: Уфффф :rolleyes:

Петя, поне си реве от самото начало. Такава си е ревла. И кво. Реве и се, ше реве :P

Ама Мария ми изпълни душата, като и го каза на Ивето : "Винаги да е твоето, важно е твоето Аз" :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Тате, много ти се моля, обади се на мама и й кажи, че беше най-прекрасната... "

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Нене, Баш Бай Брадър чува и вижда Публикувано изображение

Бе мани ги тея тяхното "семе" Пенчеви... от ненормална нагоре... :lol6::rolleyes:

Дано "Баш Бай Брадър" слезе и да и забие няколко шамара, че да има за какво да реве "ревлата".

послепис: Баси ужаса... всеки ден в България губят зрението си по 3-ма човека! :P:sobbing:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

послепис: Баси ужаса... всеки ден в България губят зрението си по 3-ма човека! :rolleyes::P

И това, че старите кувьози разваляли ретините на бебетата Публикувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И това, че старите кувьози разваляли ретините на бебетата Публикувано изображение

вярно е

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това с тия кувиози е адски гадно Публикувано изображение

Ама пък тая Софка, какво сърце има, егати човека добър :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ИЦО ХАЗАРТА тая вечер ме разби... Яко изпълнение на "ветрове" на Лили Иванова Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение:whist::P

послепис: ИЦО - "не човек"

Редактирано от SUN_CITY (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз това "шоу" не го гледам, но чак сега разбрах, че нашите "звезди" ще гушнат по над 10 000 лв :ph34r: А призовават за благотворителност. В началото, когато чух, че ще даряват пари, останах с впечатлението, че няма да вземат нищо за учатсието си, а то...

пфф

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз това "шоу" не го гледам, но чак сега разбрах, че нашите "звезди" ще гушнат по над 10 000 лв :) А призовават за благотворителност. В началото, когато чух, че ще даряват пари, останах с впечатлението, че няма да вземат нищо за учатсието си, а то...

пфф

ти готов ли си да дариш приходите си за последните два месеца?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ти готов ли си да дариш приходите си за последните два месеца?

Бих била готовА, ако имах техните доходи. Или ще ми кажеш, че те взимат по 500лв месечно?

Даже в Шоуто на Слави преди няколко вечери това се коментираше- уж призовават за благотворителност, а самите те взимат толкова много. Да не говорим, че и мобилните оператори ще съберат доста голяма сума от тия смс-и, а за децата колко ще остане...

спирам да пиша тук и без това не съм почитателка на това предаване..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване