Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Big Brother / Биг Брадър

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

Не ги връщайте, бееееееееее :P:):lol6: Аня преиграва тотално, още и още :lol6::blink: :blink:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

абе, ако тоя Пацо забремени тризначките - дали ще се родят тримата глупаци ?

Юлиан също е изключително противно и комплексирано същество, не мога да го нарека мъж... Не очаквах да е чак такъв противен...

Злобен, надут, върти подли номерца в стил "детската градина", обижда и се държи надменно... Малко ли е? Лично мен много ме издразни като нарече Къци "цървул"...

Публикувани изображения

Както шефката по-горе каза сценарий

мутресата за мен си остава една

Публикувано изображение

Много е лесно да залепиш етикета "мутреса" и да спреш да мислиш. Категоризираш си хората - тая е мутреса, тая е еди каква си...

ама какво всъщност се случва,изобщо не е от значение...Важни са етикетите...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бе хора, вземете се в ръце...това си е чиста проба манипулация на публиката и сценарии ли...Да всичко е режисирано. Нема друг такъв цирк.

Втори Великден ! :P

Айде сега...колко събрахме, благодарение на вас :)Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хахахаха... дали не беше сценарий, ама кой би се съгласил да се изложи тъй както Аня?! Публикувано изображениеПубликувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хахахаха... дали не беше сценарий, ама кой би се съгласил да се изложи тъй както Аня?! Публикувано изображениеПубликувано изображение

Бе срещу съответната сума, що не :P

Нене, мен ме е срам, че ги гледам. Сериозно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

как кой...Ивето - да и пристане на акъла Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Бе срещу съответната сума, що не :P

Нене, мен ме е срам, че ги гледам. Сериозно.

Мене не...ма ме е яд, че се вързах тоя път :)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Голяяма излагация,нямам думи,какъв "ВИП" само... Не харесвам предаването,(гледам го за трети път)защото абсолютно всички "ВИП"-ове са влезли в къщата срещу заплащане.Тогава какво му е благотворителното на този сезон?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

как кой...Ивето - да и пристане на акъла Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Хахаха :)Публикувано изображениеПубликувано изображение Ама това ... права си Публикувано изображение Ама и за пари нема да искам да се излагам толкова много Публикувано изображение Тва е грозно и тъпо! :P
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мене не...ма ме е яд, че се вързах тоя път :eek:

Вързала, вързала, колко да си се вързала Публикувано изображение:PПубликувано изображение

Срам ме е, честно...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Голяяма излагация,нямам думи,какъв "ВИП" само... Не харесвам предаването,(гледам го за трети път)защото абсолютно всички "ВИП"-ове са влезли в къщата срещу заплащане.Тогава какво му е благотворителното на този сезон?

И аз това казах, когато започна предаването! Ама кво.. поне сеир има.. :P
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахаха :lol6:Публикувано изображениеПубликувано изображение Ама това ... права си Публикувано изображение Ама и за пари нема да искам да се излагам толкова много Публикувано изображение Тва е грозно и тъпо! :P

Тъпо и грозно е, детенце се радвам, че го виждаш ти по този начин, ама в нашата държава - всичко така се получава в този момент...

А пък само за Протокола - Ивайло е :eek: напълни ми душата Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де,тая Аня как може да върне в къщата при положение,че доколкото знам искаше да излезе доброволно?!Смешна е просто...жалка...

Редактирано от helenasilvia (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вързала, вързала, колко да си се вързала Публикувано изображение:eek:Публикувано изображение

Срам ме е, честно...

На фльонга...признавам си Публикувано изображение

Баси цирка ! Народния театър...пасти да яде Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Добре де,тая Аня как може да върне в къщата при положение,че доколкото знам искаше да излезе доброволно?!Смешна е просто...жалка...

Ма ти не ни ли четеш по горе или...

Така и е казано, така прави :lol6:

А бе...я ми кажете още нещо, пак за Протокола, че аз нещо съм недоскифффф. :P

Ивето, оплешивява ли или аз я гледам цяла вечер в темето Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А бе...я ми кажете още нещо, пак за Протокола, че аз нещо съм недоскифффф. :P

Ивето, оплешивява ли или аз я гледам цяла вечер в темето Публикувано изображение

Ами след толкова простотии може да е почнала да се скубе Публикувано изображениеПубликувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На фльонга...признавам си Публикувано изображение

Баси цирка ! Народния театър...пасти да яде Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Болшой театър Публикувано изображение

Нали пари събраха, да си траем :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ма ти не ни ли четеш по горе или...

Така и е казано, така прави :P

Даам,забравих,тя е актриса,поне добре си играе ролята,а на българина му дай да гледа само сеири.Какво ли не правят телевизиите за този пуст рейтинг?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Болшой театър Публикувано изображение

Нали пари събраха, да си траем :P

то дали ще останат след като им платят хонорарчетата?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ем не се знае, те са алчни... сигурно ще останат за още един рунд Публикувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аня си отива...вчрвайте ми :P

Вижте бе...

Знаех си Публикувано изображение

Редактирано от shefkata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да е,ама българина нека да си праща SMS-и,да им пълни гушите,е,нали и те от време на време даряват някой друг лев,ма то сигурно да се отсрамят пред България...

Ха сега,ново 20,Аня реши пак да си ходи и този път наистина :eek::lol6: ,няма такава идиотщина... :lol6::lol6::lol6::P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ивчо я е изкарал, на бас Публикувано изображение

Как позна? Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение Амаа само как я хокааа, кефи ме тоя чoвек Публикувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ивчо я е изкарал, на бас Публикувано изображение

Да и си пролича. Всеки уважаващ мъж, жена си...би го направил ;)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как позна? Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение Амаа само как я хокааа, кефи ме тоя чoвек Публикувано изображение

ми трябва да има поне един с акъла си Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване