Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Big Brother / Биг Брадър

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

И един бой може да и метне Публикувано изображение

Е що ? Слушай сега Ивето кви ги ръси, кво ;)

ми трябва да има поне един с акъла си Публикувано изображение

имаше :) Евала на милото и Публикувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

абе, ако тоя Пацо забремени тризначките - дали ще се родят тримата глупаци ?

Юлиан също е изключително противно и комплексирано същество, не мога да го нарека мъж... Не очаквах да е чак такъв противен...

Злобен, надут, върти подли номерца в стил "детската градина", обижда и се държи надменно... Малко ли е? Лично мен много ме издразни като нарече Къци "цървул"...

Публикувани изображения

Е що ? Слушай сега Ивето кви ги ръси, кво ;)

имаше :) Евала на милото и Публикувано изображение

Ивайло щом се ядоса, сметай Публикувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ивайло щом се ядоса, сметай Публикувано изображение

Сметнах го вече Публикувано изображение

Вярвай ми, не веднъж съм казвала - не харесвам Ивайла, но не съм се обявявала и ЗА Аня, ама цирка си беше цирк и това е. И моя мъж да беше и той щеше да ме изведе от там, защото това е най разумното в случая ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ивайло е пич... Ама истински. ;)

Ами като е пич трябваше да и вкара 2-3 прави в главата на Аня... че супер много дразни тая "изкуфяла дърта лелка"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а цялата работа почна от там, че Мария спомена че не всички се включват в домакинската работа......

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами като е пич трябваше да и вкара 2-3 прави в главата на Аня... че супер много дразни тая "изкуфяла дърта лелка"

И ти май живееш някъде по Мелмак...

Не ти ли писна ;)

Ние чухме и прочетохме мнението ти вече. А ти, ако вкарваш по два-три отмах, така на жените си...ашколсун :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много е лесно да залепиш етикета "мутреса" и да спреш да мислиш. Категоризираш си хората - тая е мутреса, тая е еди каква си...

ама какво всъщност се случва,изобщо не е от значение...Важни са етикетите...

Да,този етикет съм й дала-и не само на нея

И да им го отлепиш на такива като нея-то пак същото

Иначе много мисля,да-как аджеба таквоз грозно станало кралиц на красотаа

Мъжете на Ивайла

Връзката й с Илия Павлов започва през лятото на 2000 година. Сестра й Божидара ги запознава. Двамата се влюбват от пръв поглед. Малко след това красавицата се явява на конкурса Мис Гранд хотел Варна. Въпреки че е гадже на бизнесмена, той не успява да й уреди короната. Първото място е отредено на Ирен Онтева, която по онова време пък ходи с шефа на Интерсервиз Узунов.

Противно на суеверието, че 40 годишнина не се празнува, същото лято Илия Павлов отбелязва 40-ия си рожден ден с голямо парти, на което събира всички най-богати хора в България. Тогава той прави нещо като публична премиера на съпругата си Дарина, която до този момент е неизвестна за вип обществото. Семейството закъснява час и половина за купона, а гостите се редят на опашка да се запознаят с гранд дамата, която по-късно ще се намеси сериозно в живота на Ивайла и дори ще промени съдбата й. Преди това да се случи обаче, госпожица Бакалова бавно и стремително започва да набира популярност, печелейки корона след корона.

На Мис Черно море рамо й удря тогавашния собственик на М-тел Владимир Грашнов, който е в журито, но няма интимни отношения с нея. Старата й конкурентка Ирен Онтева е поставена на второ място по красота, а Ивайла грабва короната, с което печели и правото да участва на Мис България.

Мулти груп, чийто собственик е любимият й Илия Павлов купува правата за конкурса от Евгения Калканджиева и организира най-грандиозното досега шоу.

Датата е 9 март 2001 година, мястото – първа зала на НДК, която се пука по шевовете. Присъстват най-богатите българи. Ивайла Бакалова е коронована за Мис България 2001 г.

На афтър партито, на което присъстват каткто победителката, така и организаторите – семейство Павлови, вип гостите не свалят поглед от Ивайла, обсъждайки че тя е момичето на Илия Павлов.

Дарина, която набира достатъчно власт и популярност крои пъклен план да отмъсти на младата и амбициозна красавица за връзката й с нейния мъж.

Ивайла вече е момичето на Румен Гайтански – Вълка, а желанието на госпожа Павлова е да ги раздели.

Следва максимата „Дръж приятелите си близо, а враговете – още по-близо“. Ето защо Дарина се сближава с Ивайла, започва да я омайва и да й втълпява, че е много добра организационната дейност. Бизнесдамата прави агенция Мегаталант и я вербува за нейн мениджър. Идеята на Павлова е да държи Ивайла колкото може по-далеч от половинката й, тъй като е наясно, че Румен няма да понесе тя да не си е вкъщи при него.

Срещу тях работи и Жени Калканджиева, с която са професионални врагини и конкурентки.

slava.bg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ивайло не е само пич, той е е**и пича Публикувано изображение "Извадих я, за да не се излага!"

"фанах и я извадих" "две диви котки" "те са женски полови органи" Публикувано изображение

Редактирано от diadia (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а цялата работа почна от там, че Мария спомена че не всички се включват в домакинската работа......

Даммм...ама пък и аз по себе си знам, че мърлявите хора, са трън в очите и това си е то. И при мене е така, сори Публикувано изображение

Ма това за Ивето сме го чели, аз поне. И кво сега, да я цункам ли по този повод ;)

Станала Мис, щото била любовница на И.П. на 18 години още. Не е новичко това. Пък той, точно тогава, откупил правата за конкурса от Жени / и нея не я обичам, ама е красива тиква тя / И кво...Лансиран веднъж, всеки може да направи някакво име. Туй си мислч аз.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ау, Диана с костюмче и с кецове Публикувано изображение

Лелее, това го опуснах Публикувано изображение

Аз пък, не съм я виждала в друга светлина, освен във филма /сериала/ и сега ми е малко странна :)

Ама ще видим...искам да я гледам и да я видя естествена Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лелее, това го опуснах Публикувано изображение

Аз пък, не съм я виждала в друга светлина, освен във филма /сериала/ и сега ми е малко странна :)

Ама ще видим...искам да я гледам и да я видя естествена Публикувано изображение

Гледай внимателно Публикувано изображение

Тя е положителна, аз и преди съм й гледала предаванията :wub:

Хубав подарък - щипки :wub:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До преди малко "пикла" била и по младата била, а сега вече прощава на по малките...Ще умра с тази жена ! Саша и Ицо - остават, това е режисирано просто :wub: И сега, кво...ще си иде Милко :)

Редактирано от shefkata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ау, Диана с костюмче и с кецове Публикувано изображение

Страхотна е,на мен ми харесва

Пък и знаят кога да я вкарат хаха-сериала Забранена любов не се излъчва заради брадъра

:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде на продължението на сеира Публикувано изображение

"Дойдох от другия край на света да ги измия тия двете..."

"Искаш ли да те подкарам към къщи?!"

Нене,няма такова шоу второ Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде на продължението на сеира Публикувано изображение

"Дойдох от другия край на света да ги измия тия двете..."

"Искаш ли да те подкарам към къщи?!"

Нене,няма такова шоу второ Публикувано изображение

Щеше да бъде много яко,ако Ивайло живееше в къщата. Тоя щеше да ги оправи всички по реда на номерата Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щеше да бъде много яко,ако Ивайло живееше в къщата. Тоя щеше да ги оправи всички по реда на номерата Публикувано изображение

Той е толкова цветен с картинки, нищо чудно да й е плеснал една на излизане в тъмното Публикувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много е печен, снощи ме побърка... за малко да срита Аня Публикувано изображениеПубликувано изображение

Ей на такива хора им свалям шапка аз Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аууууууууу, Сашо Диков е смърсил тая с нейните 10 кг май май Публикувано изображение

Утре е часът на истината ;)

И да видим мини-програмките на номинираните ;)

Страхотно начало - джазирани фетбойс и един Милко Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Съжалявам за Милко :hush:

Исках Мария да излезе...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Милко ли излезна?Е па супер, тоя никак не ме кефи, само мустака му е останал Публикувано изображение Ама и Мария не я бива Публикувано изображение Следващият път тя Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване